Gulacsi – Bernardo, Orban "C", Upamecano, Halstenberg – Kampl, Keita – Sabitzer (102. Laimer), Forsberg(109. Klostermann) – Poulsen (80. Werner), Augustin (57. Demme)
Ulreich – Alaba, Hummels, Boateng, Kimmich – Vidal (57. Rudy), Tolisso (88. Rafinha) – Coman (60. Martínez), Alcantara (101. Wriedt), Robben "C" – Lewandowski
Starke, Sule, Martínez, Rafinha, Rudy, Wriedt, Friedl

Ode mě to je pro dnešek vše a přeju vám hezký zbytek večera a u dalšího přenosu napočtenou.
Držení míče: 44 % : 56 %.
Střely na branku: 7:10. Střely mimo: 2:8. Rohy: 1:9. Ofsajdy: 2:5. Fauly: 16:29.
Máme tu KONEC. V 5 sérii jako jediný neproměnil pokutový kop Timo Werner, Ulreich jeho pokus chytil a tak Bayern Mnichov postupuje do dalšího kola Německého poháru.
Střílení penalt začíná.
Ani prodloužení rozhodnutí nepřineslo a tak nás čeká penaltový rozstřel.
120+3'
Druhé prodloužení skončilo.
120'
Gulacsi bude odpokopávat od své branky.
119'
Domácí se zuby nehty brání a přejí si pokutové kopy.
118'
Rudyho zahrávaný přímý volný kop přeletěl všechny jeho spoluhráče.
117'
Wernerovo zakončení minulo tak o 5 metrů branku Ulreicha.
117'
Hra rukou odpískáná Rafinhovi.
116'
Alaba hledal Lewandowskiho, ale jeho přízemní centr polského útočníka nenašel.
115'
Werner přištižen v mírném ofsajdu.
114'
Hra je nyní plná nepřeností, protož hlavně u domácích, je vidět, že už „šlapou vodu“.
113'
Rudy ani Alaba nic ve vápně Lipska nevymysleli.
112'
Po dlouhé době se dostali do útoku také domácí a Klostermann vybojoval faul na jeho osobu.
111'
Atmosféra je na stadionu po celý zápas vynikající.
110'
Ofsajd a v něm přichycen Lewandowski.
109'
Střídání v týmu RB Lipsko: ze hřiště odchází Forsberg, přichází Klostermann.
108'
Hummels našel Kimmicha, který dalšího spoluhráče již nenašel.
107'
Robben našel na zadní tyči Lewandowskiho, který hlavou míří nad břevno.
106'
Hosté opět kombinují u vápna domácích.
106'
Začalo druhé prodloužení.
V první části prodloužení měli hosté z Mnichova nejméně 3 brankové příležitosti, ale ani jednu nedokázali proměnit.
105+2'
První prodloužení skončilo.
105'
Gulacsi nedokázal vyrazit pořádně balon a Lewandowski trefil břevno.
104'
Whiedt trefil hlavou břevno od kterého se míč dostal na brankovou čáru, ale né za ní.
102'
Střídání v týmu RB Lipsko: ze hřiště odchází Sabitzer, přichází Laimer.
101'
Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází Alcantara, přichází Wriedt.
100'
Rudy centroval, ale Gulacsi dokázal zneškodnit šanci Alcantari i dorážejícího Kimmicha.
100'
Hosté znovu až u svého brankáře.
99'
Bernardo si pomáhá s Gulacsim před dotírajícím Lewandowskim.
98'
Demme faulován Kimmichem a Lipsku se tak nabízí standartní situace.
97'
Hosté nikam nespěchají a kombinují na vlastní polovině a vypadá to, že chtějí domácí, kteří hrají v oslabení utahat.
96'
Po karetním zákroku Alcantari zůstal ležet na hřišti Demme, ale za pomocí lékařů se dostává zpět na nohy a vypadá to, že bude v pořádku.
95'
Žlutou kartu dostává Alcantara (Bayern Mnichov).
94'
Alaba hledal ve vápně spoluhráče, ale nikoho v černém nenašel.
93'
Rudy směřoval přihrávku na Robbena, ale v cestě míče stál také hlavní rozhodčí Zwayer.
92'
Hummels našel na hranici penalty Lewandovskiho, ale míč mu ukopl Upamecano.
91'
Hra se zatím odehrává na polovině hřiště a míč je na kopačkách hostů.
91'
Začal první poločas prodloužení.
Prodloužení začne přibližně v 22:45.
Máme za sebou 90 minut ve kterém jsme vítěze a také postupujícího nenašli. V 54. minutě poslal domácí do deseti Keita. V 68. minutě se domácí dostali do vedení po proměneném pokutovém kopu Forsberga, ale v 73. minutě se po centru Boatenga dokázal prosadit Alcantara. Proto uvidíme prodloužení a popřípadě pokutové kopy. Buďte u toho rozhodně s námi.
90+3'
Konec druhého poločasu.
90+3'
Robben našel hlavu Lewandowskiho, ale jeho né prudký hlavičkový pokus nenadělal Gulacsimu trable.
90+1'
Boateng namířil střelu pouze tak do 15 řady.
90+1'
Rozhodčí nastaví 3 minuty.
90'
Robben mířil na hlavu Kimmicha, jeho pokus těsně minul branku.
89'
Demme fauloval a mnichovští mají zajímavou standartku.
88'
Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází Tolisso, přichází Rafinha.
87'
Werner se dožadoval faulu, ale píštalka zůstává němá.
86'
Žlutou kartu dostává Kimmich (Bayern Mnichov).
85'
Alabův centr znovu pouze do rukavic domácího brankáře.
84'
Ofsajd a v něm přichycen Timo Werner.
83'
Boateng si pomáhá s Ulreichem, před dotírajícím Wernerem.
82'
Kimmichův centr našel náruč Gulacsiho.
81'
Domácí se dostali před vápno Bayernu, ale nic kloudného nevymysleli.
80'
Střídání v týmu RB Lipsko: ze hřiště odchází Poulsen, přichází Werner.
80'
Závar v pokutovém území Lipska nedokázali mnichovští zužitkovat v branku.
Dnešní utkání sleduje 42558 diváků.
Timo Werner se již chystá.
78'
Centr Robbena našel znovu pouze hlavu bránícího obránce.
77'
Poulsen se těžko zvedá z trávníku tak uvidíme, jestli v dnešním zápase uvidíme Timo Wernera.
76'
V ofsajdu přichycen Lewandowski.
75'
Hummels centroval před branku, ale Lewandowski nestačil zakončit přesně.
74'
V další šanci Alaba, tentokrát Orbán zasáhl včas.
73'
Bayern právě vstřelil branku!
Boateng našel krásně TIAGA ALCANTARU, který hlavou uklízí míč k tyči.
72'
Faul Hummelse a opět je k vidění divení a slovní výměny s rozhodčím.
71'
Hosté začínají být podráždění a vědí, že jim utíká čas na změnu skore.
70'
Alcantara se dostal k hlavičce, která mířila pouze mimo branku.
69'
Domácí jsou ted na koni, ale nesmí zapomenout, že hrají o deseti.
68'
Lipsko právě vstřelilo branku!
Penaltu s přehledem proměnuje EMIL FORSBERG.
67'
Penalta pro Lipsko. Poulsen přepadl po Boatengovi.
67'
Nákop domácích uklídí do bezpečí Kimmich.
66'
Chyba v rozehrávce Lipska a k míči se dostal Lewandowski. Jeho střela mířila těsně vedle pravé tyče.
65'
Rudy si přidržel Poulsena a ještě k rozhodčímu přidává pár peprných slov.
64'
Robbena o míč připravil Kampl, ten pouze rozhazuje rukama.
63'
Dnešní Robbenům čtvrtý centr a po čtvrtý byl nepřesný.
62'
Kimmich se snaží s míčem něco vymyslet.
61'
Alabův centr sražen na roh.
60'
Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází Coman, přichází Martínez.
60'
Alaba našel Comana, ale na přední tyči výborně zasáhl Gulacsi.
59'
Mnichovští mají míč na noze a snaží se rozebrat domácí obranu.
58'
Faul odpískán Sabitzerovi.
57'
Střídání v týmu RB Lipsko: ze hřiště odchází Augustin, přichází Demme.
57'
Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází Vidal, přichází Rudy.
56'
Coman se dostal s míčem za brankovou čáru, takže Gulacsi bude moci v klidu rozehrát.
55'
Kimmich našel Lewandowskiho, který si ovšem pomohl útočným faulem.
54'
Domácí jdou do deseti! Keita zastavil Lewandowskiho na půlce pouze za cenu faulu a vidí druhou žlutou.
53'
Po faulu Vidala mají domácí možnost zajímavé strandartní situace.
52'
Sabitzerova slabá střela končí na noze Boatenga.
51'
Augustin se dostal do souboje s Boatengem, ale penalta se nepíská.
50'
Hummels se dostal až do vápna Býků, ale míč mu utekl do zámezí.
49'
Robbenův centr znovu nenašel nikoho ze spoluhráčů.
48'
Hosté kombinovali s balonem, ale nakonec o míč příšli a domácí tak mohou do útoku.
47'
Coman to vzal na sebe, ale mohl přihrát lépe postavenému Lewandowskimu.
46'
Keita si pomáhá s brankářem Gulacsim.
46'
Domácí jsou již na hrací ploše a pomalu se taky za pískotu vrací na trávník hosté z Mnichova.
Máme za sebou první poločas ve kterém zatím branka nepadla, ale rozhodně blíže k ní měli domácí zásluhou dvou šancí Augustina. Poté se domácí dožalovali pokutového kopu, ale rozhodčí po domluvě s asistentem faul vytáhl před pokutové území. Druhý poločas začne přibližně v 21:49. Budu rád, když se mnou shlédnete i druhý poločas.
45+2'
45+2'
První poločas se již dohrává.
45+1'
Rozhodčí nastavuje 2 minuty.
45'
Žlutou kartu dostává Keita (RB Lipsko).
43'
Keita již po svých odchází za doprovodu lékařů za čáru.
43'
Keita zůstává ležet na trávníku a vypadá to, že budou muset být povoláni lékaři.
42'
Robben hledal Comana, ale Bernardo odhlavičkoval do bezpečí.
41'
Střela Sabitzera ze střední vzdálenosti nadělala Ulreichovi starosti.
40'
A hned poté znovu dvojička Keita a Robben a nizozemský záložník jde na kobereček k sudímu Zwayerovi.
39'
Robben fauloval Keitu a díví se.
38'
Lewandowski se dostal na hraně ofsajdu k míči, ale nic sním nevymyslel.
36'
Střela Forsberga olízla břevno Ulreichovi branky.
35'
Žlutou kartu dostává Vidal (Bayern Mnichov).
34'
Po faulu na Forsberga se domácí dožadovali pokutového kopu, rozhodčí odpískal, ale šel se poradit s asistentem a po konzultaci rozhodčích vytahuje faul před pokutové území.
34'
Augustinovo zakončení zkončilo v náručí Ulreicha.
33'
Rozehrávka Gulacsiho zkončila pouze v zámezí.
32'
Centr Forsberga nenašel nikoho s býkem na hrudi.
31'
Tolisso opět fauloval a musí k rozhodčímu na poslední domluvu.
30'
Domácí se snaží překombinovat hostující konsolidovanou obranu.
29'
Tolisso fauloval Keitu.
28'
Keita našel Augustina, ale proti jeho střele se krásně předvedl Ulreich.
27'
Coman se s míčem dostal do zámezí a to znamená odkop od branky.
26'
Útok Bayernu končí na kopačce Orbana. Na druhé straně zastavit prozměnu akci Coman.
25'
Forsberg kličkoval ve vápně, dostal se ke střele, ale Ulreich předvedl pěkný zákrok nohou.
23'
Poulsena o balon obral Alaba a založil tak útok hostů, bohužel Robbenovi byl odmáván ofsajd.
22'
Žlutou kartu dostává Boateng (Bayern Mnichov).
21'
Další centr Robbena a opět nikoho nenašel.
20'
Kampl hledal přízemním centrem Poulsena, ale Boateng jeho přihrávku zneškodnil.
19'
Augustin se domáhal odpískání faulu na hranici vápna, ale sudí Zwayer byl jiného názoru.
18'
Na hřišti zůstává ležet Keita, ale vypadá to, že bude v pořádku.
17'
Centr Robbena přeletěl Lewandowskiho i Comana. Gulacsi bude odkopávat od své branky.
16'
Coman hledal ve vápně Lewandowskiho, ale kterého centr díky pozorné obraně domácích nedoletěl.
15'
Hummels je dnes ve vzduchu nezkutečný, odvrátil další centr.
14'
Sabitzer hledal ve vápně Poulsena, ale do centru se mu vřítil Tolliso a zablokoval kop za cenu rohu.
14'
Centr na Comana zablokoval Bernardo.
13'
Coman se řítil dopředu, ale ztroskotal na prvním hráči, kterým byl Orban.
12'
Další faul tentokrát se provinil Kimmich.
11'
Keita byl nešetrně faulován Vidalem na půlící čáře.
10'
Forsberg se tlačil na vápně ke střele, ale váhal tak dlouho, až o míč přišel.
9'
Z rokového kopu nic pro hosty nekáplo.
8'
Robben našel na hranici ofsajdu Lewandowskiho, který hledal před brankou spoluhráče, ale domácí se zachránily pouze za cenu rohu.
8'
Domácí zatím vysoko napadají hosty, kteří nemají klid na rozehrávku.
7'
Chyba Alcantary, poslala do šance Poulsena, který se ovšem provinil útočným faulem.
6'
Domácí začínají další akci, ale přihrávka nenašla nabíhajícího Kevina Kampla.
5'
Forsberg nakopl míč do vápna, ale Hummels se jako první dostal k balonu a poslal ho do bezpečí.
4'
Do první akce se dostali také domácí a Augustin vybojoval slibnou standartní situaci.
3'
Hosté zatím v poklidu kombinují na vlastní polovině a domácím balon zatím nepůjčili.
2'
Domácí si dokázali poradit, ale v další šanci byl Hummels, ale balon mu utekl do zámezí.
1'
U postranní čáry byl faulován Kimmich a hosté tak mají v dispozici zkrácený rohový kop.
Výkop měli hosté z Mnichova.
1'
Domácí nastoupí v bílých a hosté v černých dresech.

RB Lipsko: Gulacsi – Bernardo, Orban, Upamecano, Halstenberg – Kampl, Keita – Sabitzer, Forsberg – Poulsen, Augustin
Náhradníci: Mvogo, Klostermann, Konaté, Kaiser, Laimer, Demme, Werner

Bayern Mnichov: Ulreich – Alaba, Hummels, Boateng, Kimmich – Vidal, Tolisso – Coman, Alcantara, Robben – Lewandowski
Náhradníci: Starke, Sule, Martínez, Rafinha, Rudy, Wriedt, Friedl

Rozhodčí: Felix Zwayer – Thorsten Schiffner, Arno Blos.
Příjemný středeční večer všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z 2. kola Německého poháru mezi Red Bull Lipsko a Bayern Mnichov. Výkop je stanoven na 20:45 hodin. Zápasem vás provede Jan Přikryl.
Absence

Na domácí straně do utkání nezasáhne Insanker a hostům bude chybět Ribery a dlouhodobě zraněný Neuer.
RB Lipsko

V prvním kole si tým poradil s týmem Spfr. Dorfmerkingen na jeho hřišti 5:0. V lize se tým pohybuje po 9. kolech na 3. místě z 18. V sezoně 6 zápasů vyhrál, 1 remizoval a 2 prohrál se skóre 16:10. Nejlepším střelcem týmu je zatím Timo Werner s 5 zásahy.
Bayern Mnichov

V prvním kole si poradil s týmem FC Chemnitzer na jeho hřišti 5:0. V lize se tým pohybuje po 9. kolech na 2. místě z 18. V sezoně 6x vyhrál, 2x remizoval a pouze jednou utrpěl porážku při skóre 22:7. V této sezoně došlo na lavičce Bayernu k trenérské výměně, Carla Ancelottiho nahradil Jupp Heynckes. Nejlepším střelcem není nikdo jiný, než Robert Lewandowski s 9 zásahy.
Poslední vzájemný zápas

13. 5. 2017 33. kolo RB Lipsko – Bayern Mnichov 4:5 (2:1)

Branky a nahrávky: 2. Sabitzer (Forsberg), 29. Werner (pen.), 47. Poulsen (Forsberg), 65. Werner – 17. Lewandowski (pen.), 60. Alcantara (Alonso), 84. Lewandowski, 90+1. Alaba, 90+5. Robben (Muller).

Rozhodčí: Tobias Stieler
Držení míče: 39%: 61%
Střely na branku: 6:9
Rohové kopy: 2:6