Německý pohár -  ONLINE PŘENOS -  Mainz : Kiel - 24. října 2017   20:45

Mainz
Mainz
24' Fischer  • 69' Fischer  • 103' Brosinski
3:2
(1:0)
Kiel
Kiel
56' Schindler   • 76' Drexler
Mainz
Adler (40. Zentner) – Donati, Gbamin, Bell, Brosinski – Serdar (111. Latza), Frei – Maxim (66. Muto), Öztunali, Fischer (84. De Blasis) – Kenan
Zentner, Latza, Muto, Sverko, Jairo, Klement, De Blasis
Schlager – Bandurski, Weickenmeier
Opel Arena, Mohuč
Kiel
Kronholm – Herrmann, Schmidt, Czichos, van den Bergh – Kinsombi – Schindler (81. Peintz), Drexler (115. Hoheneder), Mühling (89. Conde), Lewerencz – Ducksch (75. Seydel)
Hoheneder, Heidinger, Weilandt, Schipmann, Peitz, Seydel, Condé

Držení míče: 59 % : 41 %.
Střely na branku: 8:10. Střely mimo: 10:7. Rohy: 9:5. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 13:27.
Je konec. Do další fáze německého poháru nakonec postupuje favorizovaná Mohuč. Ta se dostala do vedení již ve čtyřiadvacáté minutě, když po přihrávce Brosinského zakončil k bližší tyči Viktor Fischer. Po přestávce ale přišlo vyrovnání z pokutového kopu od Kingsleyho Schnidlera. Po několik minut později, ale proměnil další přihrávku Öztunaliho v branku Viktor Fischer. To ale nebyla rozhodně vše. Dominick Drexler byl faulován v pokutovém území brankářem Mohuče a sám nařízenou penaltu proměnil. Muselo se tak prodlužovat. Ve 103. minutě rozhodl parádním přímým kopem do šibenice Daniel Brosinski. Kiel se již na třetí odpověď nezmohl a v německém poháru končí.
120+3'
120+2'
Hlavní rozhodčí nastavuje ve druhém poločase prodloužení dvě minuty.
120+1'
Také Kiel si vybojoval ještě jeden rohový kop v úplném závěru prodloužení. Na centr od rohového praporku si ale nikdo z hostů nedokázal naskočit.
120'
Kenan mohl rozhodnout, ale jeho střela z hranice pokutového území našla jen připraveného Kronholma. Po rohovém kopu se domácí k zakončení nedostali.
119'
Kielu již příliš mnoho času nezbývá. Navíc se nemohou hostující hráči ani usadit na útočné polovině. Po faulu u středového kruhu poslal míč do vápna Kinsombi, ale Zentner vyboxoval nebezpečný pas pryč ze šestnáctky.
118'
Kenan kombinoval na pravé straně s De Blasisem, domácí vybojovali autové vhazování. Brosinski vhodil míč na Freie, který udržel míč u rohového praporku dlouhé sekundy. Nakonec tlaku ale podlehl.
117'
Zentner se neměl k rychlé rozehrávce a tak ho hlavní rozhodčí napomíná žlutou kartou.
116'
Na trávník se dostala také bývalá opora pražské Sparty Niklas Hoheneder. Pomůže svému týmu ještě srovnat stav zápasu?
115'
Střídání v týmu Kieler SV Holstein 1900: ze hřiště odchází Drexler, přichází Hoheneder.
114'
Také Stefan Bell měl co dělat v obraně. Před dvěma napadajícími hráči, ale stačil včas míč odpravit daleko do autu.
113'
Schmidt se skluzem vrhl pod nohy nabíhajícího Kenana. Míč sice zasáhl, ale Mohuč bude pokračovat rozehrávkou rohového kopu.
112'
Nebezpečný rohový kop Mohuče jen proletěl pokutovým územím bez doteku hráčů. Domácí se ale udrželi na míči a pokračují v kombinaci na útočné polovině.
111'
Střídání v týmu 1. FSV Mohuč 05: ze hřiště odchází Serdar, přichází Latza.
110'
Peitz nešetrně zajel do protihráče, který chtěl právě rozehrávat. Naplno ho trefil skluzem, ale rozhodčí žlutou kartu neuděluje.
109'
Po autovém vhazování se dostal De Blasis do ofsajdu a tak nechal raději míč dokutálet se za brankovou lajnu.
108'
Kiel se dostal zpět k balonu. Po očekávaném centru z pravé strany se Zentner příliš nezahřál. Míč s ledovým klidem sebral do rukavic.
107'
Do druhého prodloužení vstoupili rozehrávkou hostující fotbalisté. Mohuč se ale rychle dostala k míči a Muto mohl rozhodnout, ale jeho dloubáček jde nad.
106'
Začalo druhé prodloužení.
Mohuč se dostala díky parádní brance Daniela Brosinského potřetí v zápase do vedení a je patnáct minut hry od postupu do další fáze německého poháru.
105'
První prodloužení skončilo.
105'
Mohuč je potřetí v zápase o krok vpředu. Těsně před koncem prvního prodloužení se vydal do útoku Frei, po jeho centru hlavičkoval Kenan jen těsně vedle.
103'
Mainz právě vstřelil branku!
Jošinori Muto byl faulován pětadvacet metrů do branky Kielu. Míč s postavil na místo přestupku DANIEL BROSINSKI. Balon přeletěl perfektně čtyřčlennou zeď a parádně zapadl do horního rohu Kronholmovy branky.
102'
Tlak Mohuče znovu stoupl. Na pravé straně si vytvořil prostor Muto. Střídající útočník domácích se propracoval až do vápna, ale nakonec nepřihrál přesně.
101'
Kiel byl velmi blízko třetí brance. V domácím vápně se srazil Zentner s obráncem, poté zůstal volný míč těsně před brankovou lajnou, ale nejrychleji se zorientoval právě Zentner.
100'
Vypadá to, že domácí hráči mají v prodloužení více sil než hráči Kielu. Nyní ale zastavuje postup Mohuče hvizd rozhodčího po faulu Freie.
98'
Mohuč už znovu drží míč pod kontrolou. Kiel se bude zaměřovat spíše na brejkové příležitosti. Kenan znovu vystrašil Kronholma, ale míč končí jen v reklamách.
97'
Na levé straně úřadoval domácí De Blasis. Tentokrát se pokusil vypálit, ale Kronholm znovu pouštěl míč vedle své tyče.
96'
Domácí vstoupili do prodloužení aktivněji, ale mohl přijít trest za nepozornost v obraně. Seydel ale z blízkosti Zentnera nepřekonal. Domácí brankář musel poté ještě řešit lehkou střelu ze střední vzdálenosti.
95'
De Blasis si udělal výborně prostor na levé straně, pronikl do pokutového území, ale přesnou střelu nebo přihrávku už nepřidal.
94'
Domácí nebyli daleko od vedení. Kenan pálil z plného běhu zpoza šestnáctky. Ani nyní se však míč nezakroutil mezi tři tyče.
93'
O střelu ze střední vzdálenosti se pokusil Kenan. Kronholm ale mohl být k v klidu, míč končí daleko vedle jeho tyče.
92'
Mohuč vstoupila do prodloužení rozehrávkou ze středového kruhu. Domácí ale rychle ztratili míč a musí o něj těžce bojovat.
91'
Začal první poločas prodloužení.
O postupujícím devadesát minut nerozhodlo. Po krátké pauze se bude následovat prodloužení. Mohuč bude chtít rozhodnut ještě v prodloužení. Pokutové kopy totiž mají hráči Kielu dnes úspěšně vyzkoušené.
90+3'
Druhý poločas skončil.
90+2'
Domácí sice drží míč, ale k brance Kielu mají daleko. Naopak Seydel dokázal získat míč. Conde ale nesmyslně fauluje a dostává navíc žlutou kartu.
90+1'
Kenneth Kronholm si postavil pětičlennou zeď, která ho nyní ochránila od těžkého zákroku. Tlak Mohuče pokračuje od rohového praporku.
90'
Mohuč se ještě snaží rozhodnout zápas v základní hrací době, ale Muto byl několik metrů od vápna Kielu faulován. Ještě jedna šance pro domácí.
89'
Střídání v týmu Kieler SV Holstein 1900: ze hřiště odchází Mühling, přichází Conde.
88'
Alexander Mühling zůstal po souboji ležet na trávníku a vůbec to s ním nevypadá dobře.
87'
Útok Mohuče se nemůže dostat až do vápna. Nyní to zkoušel Kenan, ale ztroskotal na Schmidtovi ještě přes šestnáctkou.
86'
Další parádní přihrávka za obranu Mohuče. Seydel se už už přibližoval vápnu domácího týmu, ale nakonec je pískán ofsajd.
85'
Mohuč se nemůže dostat do závěrečného tlaku. Domácí hráči nejsou přesní u balonu a toho využívají hosté ke kombinaci na pravé straně.
84'
Střídání v týmu 1. FSV Mohuč 05: ze hřiště odchází Fischer, přichází De Blasis.
83'
Hosté mohli jít dokonce do vedení. Střídající Seydel se řítil sám na brankáře Mohuče, ale nepřekonal ho střelou na zadní tyč. Zentner skvěle vyběhl proti útočníkovi.
82'
Posledních zhruba deset minut i s nastavením pro oba týmy, aby vstřeleným gólem rozhodly dnešní střetnutí.
81'
Střídání v týmu Kieler SV Holstein 1900: ze hřiště odchází Schindler, přichází Peitz.
80'
Hostující celek uklidňuje hru postupným útokem. Mohuč se chce ale za každou cenu dostat k míči. To se domácím nedaří.
79'
Zničehonic pálil zpoza šestnáctky domácí Öztunali. Jeho dělovka se ale mezi tři tyče nevešla.
78'
Hostující fotbalisté jsou znovu ve hře o postup. Herrmann centroval do vápna, ale Zentner byl u balonu nejdříve ze všech.
76'
Kiel právě vstřelil branku!
A je znovu srovnáno! Míč si postavil na značku penalty právě faulovaný DOMINICK DREXLER a střelou k pravé tyči nedal brankáři šanci.
75'
Druhý pokutový kop pro Kiel v dnešním zápase! Drexler byl faulován brankářem Mohuče.
75'
Střídání v týmu Kieler SV Holstein 1900: ze hřiště odchází Ducksch, přichází Seydel.
74'
Schmidt vletěl do souboje zcela zbytečně a domácí tak měli k dispozici volný přímý kop. Ten ale sebral ze vzduchu vyběhnutý Kronholm.
73'
Ale Kiel se ještě nevzdává. Na pravé straně se snažil projít do vápna Schindler, ale jeho klička na Donatiho nevyšla.
72'
Tlak Mohuče ani po vstřelené brance neustává. Domácí chtějí rozhodnout zápas ještě před samotným koncem.
70'
Ducksch byl faulován na třiceti metrech od branky Mohuče. Hostující hlavičkáři se přesunuli do pokutového území, ale Zentner vše vyřešil zákrokem.
69'
Mohuč získává jednobrankové vedení zpět. Na levé straně zapracoval s míčem Öztunali, který se poradil hned se dvěma protihráči a VIKTOR FISCHER už jen umístil po přesné přihrávce míč do sítě.
68'
Donati byl faulován ve středu pole napadajícím Lewerenzem. Domácí mohou pokračovat ve stupňujícím se tlaku.
67'
Frei rozehrál rohový kop, ale hostující obrana s přehledem odklidila míč z pokutového území. Mohuč ale ještě zůstala u balonu.
66'
Střídání v týmu 1. FSV Mohuč 05: ze hřiště odchází Maxim, přichází Muto.
66'
Hostující tým hrál v prvním poločase ze zajištěné obrany, ale ve druhém zcela změnil taktiku. Hosté jsou aktivní mnohem více do ofenzivy.
65'
Donati útočil po pravé straně, ale nepřidal přesnou přihrávku na rozběhnutého Kenana se domácí se musí vracet do obrany.
63'
Schindler je po vstřelené brance při chuti. Jeho další střela se ale mezi tři tyče nevešla. Zentner mohl pustit balon za brankovou lajnu.
62'
Útočník Kielu už je zpět na nohou a může se pokračovat ve hře. Mohuč se snaží útočit, ale to se favoritovi zápasu zatím nedaří.
61'
Střelec vyrovnávají branky Kingsley Schindler má zdravotní problémy. Zůstal sedět na trávníku a hra se musela přerušit.
60'
Rozhodčí nyní pustil dva ostřejší zákroky na domácí hráče a to se pochopitelně nelíbilo fanouškům Mohuče.
59'
Druholigový celek je najednou plný energie. Schindler pálil zpoza vápna jen do náruče domácího brankáře.
58'
Zápas najednou dostává úplně jiný náboj. Domácí celek sice kontroluje hru dlouhé minuty, ale stav je nyní vyrovnaný.
56'
Sám faulovaný si postavil míč na značku pokutového kopu. KINGSLEY SCHINDLER umístil střelu k levé tyči, brankář Zentner zvolil špatný směr a míč končí v síti.
55'
Pokutový kop pro Kiel! Schindler byl faulován v pokutovém území.
55'
Tlak Kielu ve druhém poločase je pryč. Domácí celek už znovu kontroluje hru postupným útokem ze středu pole.
53'
A už to mohlo být o dvě branky. Na pravé straně se skvěle uvolnil Donati, prošel až do vápna, ale chtěl cpát ještě míč pod sebe. Schmidt přihrávku zblokoval téměř do vlastní branky.
52'
Ducksch se dostal za obranu po přesné přihrávce, ale nepohlídal si ofsajdové postavení a tak musí balon odevzdat.
51'
Zcela po odehrání míče šlápl Frei na kopačku rozehrávajícímu hráči. Domácí útočník je potrestán žlutou kartou.
50'
Domácí se pokusili vykombinovat levou stranu, ale to se Fischerovi s Brosinskim nepovedlo. Hostující obrana je vytlačila jen k rohovému praporku.
49'
Mohuč začíná druhý poločas velmi ospale. Kiel je aktivnějším týmem, ale nyní se provinil proti pravidlům napadající Drexler.
48'
A další ohrožení Zentnerovy branky. Mühling centroval z levé strany, ale míč jen těsně minul pravou šibenici.
47'
Do druhého poločasu vstoupili rozehrávkou hostující fotbalisté. Kiel začal aktivně, když se do rány z první položil Lewerenz. Jeho dělovka však končí nad brankou.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 21:47.
Dvě nastavené minuty uplynuly a první poločas končí. Mohuč kontrolovala od začátku zápasu hru postupnou kombinací. Tu zužitkoval až ve čtyřiadvacáté minuty přesnou střelou Viktor Fischer. Následně se zapotil Kronholm po přihrávce od svého spoluhráče, když dokázal se štěstím tečovat míč na tyč. Mohuč ale přišla o svou brankářskou jedničku, když musel René Adler po střetu s protihráčem pět minut před koncem poločasu opustit trávník se zraněným kolenem.
45+2'
45+1'
Hlavní rozhodčí nastavuje v prvním poločase dvě minuty.
45'
V závěru poločasu se hosté dostali na delší čas na útočnou polovinu. Domácí se ale s přehledem brání pokusům soupeře.
44'
Minutu před pauzou to hosté zkusili po levé straně. Lewernz vybojoval po souboji s Donatim dokonce rohový kop. Ten ale končí jen nepřesnou přihrávkou do vápna.
43'
Kenneth Kronholm dostal prudkou malou domů, míč mu uskočil od kopačky a zastavil se až o tyč. Mohuč byla velmi blízko druhé brance.
42'
První poločas pomalu míří ke svému závěru. Mohuč kontroluje hru i po střídání brankářů. Tentokrát se pokoušel o pas do vápna Frei. Neúspěšně.
41'
Už je to tak. Zkušený brankář Mohuče odkulhává s obvázaným kolenem do šatem. Místo něj nastoupil dvaadvacetiletá Robin Zentner.
40'
Střídání v týmu 1. FSV Mohuč 05: ze hřiště odchází Adler, přichází Zentner.
39'
Zkušený brankář má ale po zásahu problémy s kolenem a musí být ošetřen.
38'
Hosté se rozhodně nevzdávají. Ve středu pole získal míč Kinsombi, následně dostal přesnou přihrávku do vápna Ducksch, ale jeho střelu Adler dokázal vyrazit.
37'
Hosté se pokoušejí stabilizovat hru postupnou kombinací. Z levé straně se dostal až do vápna Lewerenz, ale jeho střela končí jen na tribuně nad brankou.
35'
Domácí nadále kontrolují hru postupnou kombinací. Zničehonic vyplaval za obranou soupeře Kenan, ale jeho střela na zadní tyč nenadělala brankáři problémy.
34'
Domácí obrana musela být v pozoru. Schindlerův centr prošel nebezpečně pokutovým územím. Hostující útočníci se ale k míči nedostali.
33'
Kingsley Schindler sestřelil Donatiho, který se snažil projít po lajně k centru. To se mu po zásahu hostujícího hráče nepodařilo.
32'
Rohový se ale hostům příliš nevyvedl. K hlavičce se dostal jen domácí stoper Stefan Bell. Hosté ale pokračují v útoku.
31'
Také Kiel ale umí zahrozit. Z hranice pokutového území se opřel do balonu Schindler a Adler měl co dělat, aby míč vyrazil alespoň na rohový kop.
30'
Po půlhodině hry vede domácí Mohuč nad Kielem o jednu branku. Bundesligový tým i nadále drží míč pod kontrolou.
28'
Na pravé straně pádil za míčem Öztunali. Do cesty se mu ale postavil Herrmann a balon tak končí jen za postranní lajnou.
27'
Dominick Drexler se pokusil překvapit Adlera dalekonosnou střelou. Míč však končí nad brankou Mohuče.
26'
Tentokrát si mohl dovolit Kronholm pustit lehkou střelu vedle své pravé tyče. Maximova rána neohrozila branku soupeře.
24'
Mohuč se přece jenom ujímá vedení. Po bleskové kombinaci na levé straně přišel přesný pas Broniského, který našel v pokutovém území rozběhnutého VIKTORA FICHERA. Krajní záložník Mohuče dopravil míč do sítě tvrdou střelou.
23'
Mohuč má stále míč více pod kontrolou, ale obrana Kiel je pevná, nedovolí domácím ani jednu lehkou přihrávku na několik metrů.
21'
V pokutovém území zbořil Bell hlavičkujícího Ducksche. Hůře po střetu dopadl domácí stoper, který se zvedal jen těžce z trávníku.
20'
První dvacetiminutovka velkou šanci nepřinesla. Nepřinesla ani žádnou střelu mezi tři tyče. Mohuč je aktivnějším týmem, ale nedokáže se prosadit v zakončení.
19'
Kenneth Kronholm hodně zariskoval, když si dovolil na napadajícího Kenana kličku. Vše ale dopadlo pro Kiel výborně. Brankář dokázal bez potíží rozehrát.
18'
Také na druhé straně trávníku se musel opřít do balonu stoper. Stefan Bell odklidil míč na poslední chvíli před hlavičkujícím Mühlingem.
17'
Postupný útok Mohuče zatím nemá potřebnou finální kvalitu. Hostující fotbalisté se stačí přesouvat k míči.
16'
Mohuč pokračovala tlakem od rohového praporku. Hostující stoperská dvojice však uspěla a míč končí daleko od Kronholmovy branky.
15'
Na levém kraji měl spoustu prostoru pro přesný centr Fischer. Jeho pas měl najít Kenana, ale ten byl obklopen hned trojicí soupeřů.
14'
Rychlá akce po pravé straně po ose Donati – Maxim doputovala až k Öztunalimu. Ten ale svůj centr do vápna poslal vysoko nad branku.
13'
Následný volný přímý kop sice doputoval až do vápna Mohuče, ale ke hlavičce se nepropracoval Ducksch ani naskakující Drexler.
12'
Faul za žlutou kartu také na druhé straně. Suat Serdar podobně jako před malou chvílí Drexler zastavil rychlý útok soupeře.
11'
Viktor Fischer se protlačil až do pokutového území, byl už ale ve velkém úhlu a svou střelu poslal jen do boční sítě.
10'
Už to vypadalo, že by se domácí mohli dostat ke střele, ale prudkou přihrávku nezpracoval Kenan. Navíc je v ofsajdovém postavení.
9'
Míč si postavil na místo přestupku Alexandru Maxim. Ofenzivní fotbalista Mohuče však napálil jen obrannou zeď. Mohuč ale zůstává u balonu a může útočit.
8'
Je tady první žlutá karta zápasu. Dominick Drexler nestačil v rychlostním souboji na Kenana. Je tady také nadějná šance na ohrožení branky.
7'
René Adler se poprvé musel zapojit do hry. Lehký centr z pravé strany bezpečně sebral ze vzduchu do rukavic.
6'
Drexler se pokusil přetlačit ve středu pole Serdara. Ten se ale nedal a míč rychle získal. Následně ale Suat Serdar fauluje Kinsombiho.
5'
Pohledná kombinace domácího celku ztroskotala na levé straně, kde se pokusil centrovat do vápna rozběhnutý Brosinski.
4'
Poprvé se dostali na útočnou polovinu také hosté. Netrvalo to však příliš dlouho. Ducksch přišel o balon hned za středovým kruhu. Na druhé straně pálil Fischer jen daleko od branky.
3'
Po zblokovaném centru je tady první autové vhazování domácích. Donati našel Maxima, ale ten už neměl komu přihrát a tak zvolil raději přihrávku zpět.
2'
Domácí fotbalisté rozehráli první poločase ze středového kruhu. Ihned po rozehrávce se pustili do útoku. Na pravé straně byl u balonu Maxim. Jeho počínání si ale hostující obrana pohlídala.
1'
Hlavní rozhodčí již přivádí obě úvodní jedenáctky na hrací plochu. Zápas druhého kola německého poháru tak může za několik málo okamžiků začít.

1. FSV Mohuč 05: Adler – Donati, Gbamin, Bell, Brosinski – Serdar, Frei – Maxim, Öztunali, Fischer – Kenan
Náhradníci: Zentner, Latza, Muto, Sverko, Jairo, Klement, De Blasis

Kieler SV Holstein 1900: Kronholm – Herrmann, Schmidt, Czichos, van den Bergh – Kinsombi – Schindler, Drexler, Mühling, Lewerencz – Ducksch
Náhradníci: Hoheneder, Heidinger, Weilandt, Schipmann, Peitz, Seydel, Condé

Rozhodčí: Schlager – Bandurski, Weickenmeier.
Kieler SV Holstein 1900

Kiel zatím ve druhé Bundeslize drží druhou pozici v tabulce, když jen třikrát ztratil body. První porážku připravil Kielu tým Union Berlín ve druhém kole, také v zápase se St. Pauli se prosadil jen útočník soupeře Johannes Flum. Dalších osm zápasů ale Kiel zvládl na jedničku a za Dusseldorfem je na postupových pozicích do nejvyšší soutěže.

V prvním kole poháru se v souboji druholigistů postavil Kiel Braunschweigu. V domácím prostředí dokázal Kiel otočit nepříznivý stav po prvním poločase 0:1 na konečných 2:1. Přispěla k tomu i červená karta hostujícího hráče v sedmdesáté minutě.
1. FSV Mohuč 05

Mohuč se musela v minulém ročníku německé Bundesligy až do posledního kola strachovat o udržení. Nakonec si Mohuč zajistila bundesligovou příslušnost na úkor Wolfsburgu, který v baráži porazil dvakrát Braunschweig a také zůstal v nejvyšší soutěži.

Také letos se týmu ze středu Německa daří střídavě. Bodově se Mohuč prosadila až překvapivě ve třetím kole, když na domácím stadionu porazila Leverkusen. Se ziskem deseti bodů po devíti zápasech se drží Mohuč na dvanácté pozici nejvyšší německé soutěže.

V prvním kole domácího poháru porazila Mohuč Luneburger Hansa 3:1, když se postaral o dvě branky Jošinori Muto.
Krásný úterní večer, vítám všechny příznivce fotbalu. Německý pohár pokračuje druhým kolem a my se společně zaměříme na zápas bundesligové Mohuče s Kielem, který hraje ve druhé lize.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.