Německý pohár -  ONLINE PŘENOS -  Osnabrück : Norimberk - 25. října 2017   18:30

Osnabrück
Osnabrück
6' Alvarez  • 65' Gross
2:3
(1:1)
Norimberk
Norimberk
38' Ishak   • 51' Leibold   • 73' Valentini
Osnabrück
Gersbeck- Wachs, Sušac, Gross, Zorba- Reimerink, Arslan (63. Krasniqi), Danneberg (81. Klaas), Renneke- Helder, Alvarez (81. Kristo)
Paterok- Falkenberg, Iyoha, Klaas, Krasniqi, Kristo, Tigges
B. Dankert
Stadion an der Bremer Brück (Osnabrück)
Norimberk
Kirschbaum- Ewerton, Muhl, LOwen- Leibold, Kammerbauer (31. Erras), Behrens, Valentini, Mohwald, Werner, (68. Teuchert) ishak
Bredlow- Brecko, Erras, Fuchs, Hufnagel, Salli, Teuchert

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou.
Norimberk zvládl dnešní přestřelku proti domácímu VfL Osnabrück a vyhrává 2:3, ale byla to pořádná dřina. V 6. minutě se prosadil domácí Alvarez z penalty, jenže hosté dali dva góly po trefách Ishaka a Leibolda. Zdálo se, že to hosté zvládnou, nicméně v 65. minutě opět srovnal hru Gross. To ale nebylo vše, když se v 73. minutě prosadil Valentini, který vstřelil vítězný gól svého celku, který postupuje do čtvrtfinále.
90+4'
90+3'
Volný přímý kop pro VfL Osnabrück. Do pokutového území jde i domácí brankář Gersbeck.
90+2'
Ten nepřinesl nic, protože ho zahráli proti pravidlům hry a domácí spěchají do brejku.
90+1'
Rozhodčí Dankert se rozhodl, že nastaví tři minuty nad rámec základní hrací doby.
90'
Rohový kop pro druholigový celek.
89'
Norimberk kombinuje na své útočné polovině a nejspíš je už hotovo.
88'
Ten nepřinesl žádné větší nebezpečí, protože míč od Krasniqiho byl příliš vysoký.
87'
Jedna z posledních příležitostí domácích, mají rohový kop.
86'
VfL Osnabrück se sice snaží, jenže v deseti lidech moc šancí nemají přes hostující obranu, která se soustředí pouze na bránění.
85'
Útočným faulem se provinil domácí Reimerink. Lowen pomalu posílá míč do hřiště, kde kombinuje se svými obránci.
84'
Utkání se naprosto zbytečně vyhrotilo a hra je teď hodně rozkouskovaná.
83'
Volný přímý kop domácího celku neskončil žádným zakončením. Kirschabaum bude odkopávat od brány.
82'
Žlutou kartu dostává Erras (1. FC Norimberk).
81'
Střídání v týmu VfL Osnabrück: ze hřiště odchází Alvarez, přichází Kristo.
Střídání v týmu VfL Osnabrück: ze hřiště odchází Danneberg, přichází Klaas.
80'
Do ofsajdového postavení se dostal hostující Teuchert.
79'
VfL Osnabrück se nedovolenými zákroky začíná vzdalovat postup do další fáze DFB Pokalu.
78'
Žlutou kartu dostává Renneke (VfL Osnabrück).
77'
Hostující Ishak utíkal sám na brankáře. Za zády ho stíhal Zorba, který ho poslal na zem a sudí Dankert okamžitě vytahuje červenou kartu.
76'
Z něho nic nebylo, protože si Valentini až moc věřil na tří hráče. Domácí trenér bude podruhé střídat.
75'
Wachs mizerně zpracoval lehkou přihrávku a Norimberk spěchá do útoku.
74'
Hosté nadále kombinují a nechtějí připustit vyrovnání domácího mužstva, které dnes hraje velice dobře a srdnatě.
73'
Norimberk právě vstřelil branku! Tak jsem to trošku zakřikl! Ewerton přesně přihrál na Behrense, který dal do běhu na ENRICA VALENTINIHO, který střílí mezi nohy brankáře Gersbecka.
71'
Norimberští se snaží vstřelit třetí branku, jenže zatím se jim to nedaří zásluhou parádní obrany. Uvidíme, na jak dlouho vydrží domácí odolávat.
70'
Útočným faulem se provinil nově příchozí Teuchert.
69'
Velká šance Norimberku! celou akci táhl Mohwald, který na hranici vápna přihrál na Ishaka, jenže ten nedokázal levačkou vstřelit svoji druhou branku v utkání.
68'
Střídání v týmu 1. FC Norimberk: ze hřiště odchází Werner, přichází Teuchert.
67'
Hostující trenér Kollner bude podruhé v utkání střídat.
66'
Norimberk je po gólu opět dlouhodbě u míče. Vytěžili z toho pouze střelu Ishaka, která byla ale stejně nebezpečná, jako kdyby přihrál.
65'
VfL Osnabrück právě vstřelil branku! Z rohového kopu sice nic nebylo, jenže z pokračující akce skvěle nacentroval Renneke, který míč poslal přesně na hlavu CHRISTIANA GROSSE, který vyrovnává na 2:2!
64'
Velká šance domácího celku! K míči se dostal Danneberg a z hranice vápna napálil míč pod horní tyč, nicméně Kirscbaum parádně vyrazil míč na rohový kop.
63'
Střídání v týmu VfL Osnabrück: ze hřiště odchází Arslan, přichází Krasniqi.
62'
Domácí trenér bude poprvé střídat.
61'
Útočným faulem se provinil hostující Erras.
60'
Domácí fanoušci jsou nadále neuvěřitelní a ženou své oblíbence dopředu.
59'
VfL Osnabrück kombinuje na své útočné polovině a touží přidat svoji druhou branku v utkání.
58'
Do vápna domácích se dostal Werner, jenže ke střele se nedostal, protože si poslal míč daleko od nohy.
57'
Ten nepřinesl žádné větší vzrušení, neboť nejvýše do vzduchu vyskočil hostující Ewerton.
56'
Rohový kop pro VfL Osnabrück.
55'
Domácí celek se sice snaží, jenže hosté jsou v obraně již jistí a jdou si pro postup.
54'
Alvarez se hnal za obranu pro míč, jenže Muhl si ho tělem dobře pohlídal.
53'
Zorba nedovoleně fauloval Ishaka. Norimberk bude mít zajímavou standardní situaci.
52'
Do ofsajdového postavení se dostal domácí Reimerink.
51'
Norimberk právě vstřelil branku! Valentini krásně odcentroval do pokutového území, navíc mu pomohl Danneberg, který přesně nalezl TIMA LEIBOLDA, který z bezprostřední blízkosti prostřeluje Gersbecka.
50'
K zakončení se dostal domácí Danneberg, nicméně jeho pokus jde mimo bránu Kirschbauma.
49'
Parádní šance Norimberku! K míči se dostal Lowen a ihned vypálil. Nechybělo mnoho a tento obránce by se mohl radovat z parádní střely do šibenice.
48'
Ten nepřinesl žádné větší vzrušení, neboť nejvýše do vzduchu vyskočil hostující Lowen.
47'
Muhl dobrým obranným zákrokem odvrátil míč na rohový kop.
46'
VfL Osnabrück rozehrál druhý poločas.
46'
Sledovali jsme první poločas utkání mezi Osnabrückem a Norimberkem, který přinesl dvě branky, jeden na obou stranách. Jako první se v 6. minutě prosadil Alvarez z penalty, nicméně v 38.minutě srovnal skóre švédský útočník Ishak. Uvidíme, co přinese druhý poločas.
Druhý poločas začne zhruba za patnáct minut.
45+1'
45'
Rozhodčí Dankert se rozhodl, že nastaví minut nad rámec základní hrací doby.
44'
Ten nepřinesl žádné větší vzrušení, neboť nejvýše do vzduchu vyskočil domácí Gross.
43'
Norimberk bude mít volný přímý kop.
42'
Dobrý obranný blok předvedl Dannesberg.
41'
Werner nebezpečně běžel za obranu domácích, jenže Gersbeck včas vyběhl a chytil míč u kterého byl dřív než hostující útočník.
40'
Nepřesná kombinace Norimberka končí v zázemí. Wachs bude vhazovat.
39'
Žlutou kartu dostává Alvarez (VfL Osnabrück).
38'
Norimberk právě vstřelil branku! Mohwald parádně na levém křídle udržel míč a přihrál do pokutového území na MIKAELA ISHAKA, který si míč zkušeně zpracoval a následně ho umístil za záda Gersbecka.
36'
Heider opět nestíhal pohyb obránců a tak si pomohl nedovoleným zákrokem.
35'
Další nepřesná kombinace Norimberku, kterému se zatím vůbec nedaří finální přihrávky.
34'
Leibold při zpracování míče podklouzl a Alvarez spěchal do brejku, jenže si míč dal moc daleko od sebe a Ewerton ho zkušeně obírá o balón.
33'
Norimberk kombinuje na útočné polovině.
32'
Nově příchozí Erras se pokusil o střelu, jenže jeho střela ohrožuje jenom rugbyovou bránu.
31'
Střídání v týmu 1. FC Norimberk: ze hřiště odchází Kammerbauer, přichází Erras.
30'
Žlutou kartu dostává Ewerton (1. FC Norimberk).
29'
V prostřihu jsme mohli vidět, že hostující trenér pošle za pár chvil nového hráče. Kdoví, jestli to je z důvodu zranění nebo špatné hry dané osoby.
28'
Žalostná přihrávka Behrense končí v autu. Zorba bude vhazovat.
27'
Mohwald se dostal na ose hřišti k míči, pokusil se vystřelit, nicméně Sušac parádně blokuje.
26'
Další nepřesný útok hostů končí u domácího brankáře
25'
Heider se pokoušel jít do rychlého brejku, jenže Norimberská obrana stihla bez problémů vrátit.
24'
Útočným faulem se provinil domácí Heider.
23'
Sice Ishak neobešel Arslana s Grossem, tak zůstávají hosté nadále u míče.
22'
Norimberk volný přímý kop rozehrál na krátko a kombinuje kolem brány Osnabrücku.
21'
Žlutou kartu dostává Sušac (VfL Osnabrück).
20'
Nepřesná střela Mohwalda končí mimo bránu. Gersbeck bude opět odkopávat od brány.
19'
Hostující Leibold si dokázal poradit s dotírajícím Rennekem a poté přesně přihrál přes šířku hřiště na Valentiniho.
18'
Domácí fanoušci, kteří do posledního místečka zaplnili svůj stadion, neustále podporují své oblíbence, kteří zatím hrají s velkým přehledem.
17'
Domácí mužstvo je zatím překvapivě velice vyrovnaným soupeřem, někdy dokonce slavný celek přehrává.
16'
Nepřesná přihrávka Lowena končí v autu, který bude rozehrávat Wachs.
15'
Norimberk opět kombinuje kolem půlicí čáry a nemůže se dostat do nějaké větší šance.
14'
Alvarez je při chuti! Na ose hřiště dostal tento německý hráč míč a ihned vypálil. Kirschbaum si mohl oddechnout, neboť jeho pumelice končí na horní tyči!
13'
VfL Osnabrück se opět ubránil díky preciznímu bloku, který je hodně zhuštěný.
12'
Do ofsajdového postavení se dostal autor první branky utkání.
11'
První šance Norimberku! Valentini přihrál na kraj na Ishaka, který nacentroval míč do vápna na Wernera, jenže jeho pokus končí těsně mimo brány domácího celku.
10'
Nepřesná přihrávka Kammerbauera končí za brankovou čarou. Gersbeck bude odkopávat od brány.
9'
Ten nepřinesl žádné zakočnení, protože Behrens poslal míč pouze do míst, kde stál připravený brankář Gersbeck.
8'
7'
Norimberk drží míč na své polovině hřiště a snaží se najít skulinku v obraně domácích.
6'
VfL Osnabrück právě vstřelil branku! MARCOS ALVAREZ si vzal na starost penaltu a naložil s ní dobře, neboť míč umístil přesně k pravé tyči, brankář Kirschbaum skákal k levé.
5'
Byla nařízena penalta pro domácí celek.
4'
Ten nepřinesl žádné větší vzrušení, neboť míč dolétl pouze do míst, kde stál domácí brankář Gersbeck.
3'
Volný přímý kop pro hostující celek.
2'
Norimberk se hnal po pravém křídle do prvního ataku, jenže Valentini nepřesně nalezl Ishaka.
1'
Osnabrück oblékl fialové dresy, Norimberk bílé.
1'
Posledních pět vzájemných utkání:
13.05.09 Norimberk-Osnabruck 2 : 0
28.11.08 Osnabruck-Norimberk 1 : 1
07.05.04 Osnabruck-Norimberk 3 : 4
07.12.03 Norimberk-Osnabruck 2 : 0
16.04.01 Osnabruck-Norimberk 2 : 1
Norimberk v prvním kole vyzvalo Duisburg. Utkání bylo bohaté na žluté karty a favorit ihned rozhodl, když se v 21. minutě trefil hostující Behrens. Norimberk dominoval a v 41. minutě se prosadil Margreitter, který rozhodl toto utkání.
VfL Osnabrück v prvním kole senzačně porazilo prvoligový celek z Hamburku, když doma vyhráli 3:1. V 18. minutě sice dostal Appiah červenou kartu, nicméně v 39. minutě dostal domácí do vedení Savran. V 61. minutě zvýšil na 2:0 Heider a o deset minut později rozhodl Arslan. Hamburk sice snížil na 3:1 zásluhou proměněné penalty Wooda, jenže to ani z daleka nestačilo.
Hezký den u sledování německého DFB Pokalu! V dnešním osmifinále se představí domácí Osnabruck, který přivítá druholigový Norimberk. Utkáním vás provede Ondřej Klos.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.