Německý pohár -  ONLINE PŘENOS -  Werder : Hoffenheim - 25. října 2017   20:45

Werder
Caldirola, Eggestein, Eggestein, Hajrovic, Kainz, Kruse, Zetterer.
Hoffenheim
Amiri, Baumann, Geiger, Kadeřábek, Ochs, Polanski, Schulz.

Dnešní zápas nabídl pouze jednu branku, ale atraktivita mu nechyběla. V prvním poločase jsme byli svědky první a jediné branky utkání. Po rohovém kopu se k hlavičce dostal Thomas Delaney, který míč prodloužil do hloubky hřiště. Ve skluzu se ke střele dostal Ishak Belfodil, který ho poslal pod horní tyčku. Od té chvíle už se skóre neměnilo. Hoffenheim do druhé půle vletěl plný odhodlání vyrovnat. Po pěti minutách druhého poločasu Andrej Kramrič trefil horní tyčku branku. Hosté si posledních dvaceti minutách vypracovali tlak a soupeře téměř nepoštěli k míči. Vyrovnat se jim málem povedlo v nastaveném čase a opět to byl Kramarič, který zakončoval. Našel si místo k hlavičce a tu usměrnil do pravé strany branky. Brankář Pavlenka ovšem předvedl skvělý zákrok a míč vytěsnil na tyč. Hostům se nakonec vyrovnat nepovedlo.
90+4'
90+2'
Pavlenka teď předvedl nádherný zákrok. Kramarič si našel místo k hlavičce, která mu náramně sedla. Brankář Pavlenka předvedl skvělý reflex a míč vytasil na horní tyč. Bude se zahrávat rohový kop.
90+1'
Kramarič si zpracoval míč a levačkou poslal ránu z dvaceti metrů, ta letěla pouze do náruče brankáře Pavlenky.
90'
Hlavní rozhodčí bude nastavovat tři minuty nad rámec základní hrací doby.
89'
Po nepřesné kombinaci bude Pavlenka kopat od své vlastní branky a vypadá to, že domácí své vedení už nejspíš obhájí.
87'
Zápas se chýli ke konci a Hoffenheim už nemá moc času na to, aby vyrovnal.
84'
Jeden z útočníku hostujicího celku se provinil faulem a Pavlenka se ujme zahrání volného kopu.
82'
Střídání v týmu Werder Brémy: ze hřiště odchází Delaney, přichází Kainz.
81'
Gebre Sellasie se provinil faulem a hosté budou zahrávat standartní situaci. Následný centr doletěl až na nohu Kramariče, ten si ovšem neporadil se zpracováním.
79'
Domácí tým už jen víceméně odkopáva a snaží se za každou cenu udržet vítězství.
77'
Hosté budou mít výhodu rohového kopu.Demirbayův centr skončil opět u jednoho z obránců.
74'
Uth se octil na zemi v pokutovém území a hostující hráči se dožadovali penaltového kopu. Rozhodčí zůstal klidný a brankář Pavlenka míč odkopl za autovou čáru.
73'
Kramarič si našel místo ke střele na hraně vápna. Jeho rána byl slabá a končí v náruči brankář. Pavlenka s touhle střelou nemohl mít problémy.
71'
Hoffeinheim bude mít výhodu rohového kopu. Následný centr skončil na hlavičce obránce.
70'
Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Rupp, přichází Ochs.
68'
Centr Ruppa sice skončil v pokutovém území, ale míč poslal do bezpečí jeden z obránců.
66'
Junuzovič se snažil rozehrát míč do hloubky hřiště, ale spoluhráči ho nechali na holičkách a Brémy opět o míč přišli.
63'
Domácí se po dlouhé době dostali k míči a snaží se rozehrát. O balón ale velice rychle přišli a ten je opět na kopačkách hostů.
61'
Hubner se svou přihrávkou snažil najít nabihajícího Schulze. Druhý jmenovaný na přihrávku nedosáhl a bude se odkopávat od branky Pavelky.
59'
Střídání v týmu Werder Brémy: ze hřiště odchází Belfodil, přichází Kruse.
58'
Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Zuber, přichází Schulz.
56'
Hostující celek v druhém poločase ovládá hru a diktuje tempo. Brémy zatím neměly žádný střelecký pkus.
53'
Grillitsch si připravil míč ke střele ze střední vzdálenosti, ale jeho rána neměla dostatečně parametry a branku ani neohrozila.
51'
Hosté budou mít skvělou šanci vyrovnat z přímého kopu. Míč si připravil ke střele Andrej Kramarič. Rána mu náramně, ale bohužel pro něj skončila pouze na horní tyčce.
49'
Hráči Hoffenheimu se dostali do pokutového území, ale finální přihrávka skončila mimo hřiště.
47'
Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Hack, přichází Kadeřábek.
47'
Hostující hráči kombinují u vlastní branky a snaží se trpělivě přejít až kb brance soupeře.
46'
První poločas zápasu nabídl jednu branku. V začátku utkání byl lepší Hoffenheim a snažil se dostat do územní převahy. Zatím jediná branka padla ve třicáté minutě. Po rohovém kopu se k hlavičce dostal Thomas Delaney, který míč prodloužil do hloubky hřiště. Ve skluzu se ke střele dostal Ishak Belfodil, který ho poslal pod horní tyčku. Víc už se v první půli nestalo.
Druhý poločas začne přibližně v 21:47.
45+2'
45'
Hlavní rozhodčí bude nastavovat dvě minuty nad rámec základní hrací doby.
43'
Žlutou kartu dostává Hubner (TSG 1899 Hoffenheim).
41'
Hoffenheim se po dlouhé době dostal do útočné kombinace, ale akce ztroskotala na klíčové přihrávce.
41'
Žlutou kartu dostává Belfodil (Werder Brémy).
39'
Brémy kombinují u své branky a hráči se snaží dostat až do pokutového území.
36'
Domácí tým po brance chytl a vytváří tlak na soupeře, Brémy budou opět rozehrávat rohový kop.
34'
Domácí fotbalisté budou mít výhodu standartní situace. Míč pravděpodobně bude mířit do pokutového území. Centr ovšem nenašel žádného ze spoluhráčů.
31'
Werder právě vstřelil branku!
Domácí tým se ujímá vedení. Po rohovém kopu se k hlavičce dostal Thomas Delaney, který míč prodloužil do hloubky hřiště. Ve skluzu se ke střele dostal ISHAK BELFODIL, který ho poslal pod horní tyčku. Brankář Kobel neměl šanci reagovat.
29'
Záložníci Hoffenheumi přišli o míč a domácí se hrnou do rychlého protiútoku. Brémy budou mít výhodu rohového kopu.
27'
Hosté se dostali do útočné kombinace, ale finální příhravka skončila skončila pouze u jednoho z obránců.
25'
Kerem Demirbay se dostal do zakončení v pokutovém území. Jeho střelu ovšem zblokoval jeden z obránců. Hosté budou mít výhodu rohového kopu.
23'
Domácí tým zatím neví, jak vyzrát na obránce soupeře a v posledních minutách se nedostali ani poblíž branky.
22'
Po nepřesné kombinaci hostující týmu si míč připravil Pavlenka k odkopu od své branky.
19'
Hack si našel místo na hraně pokutového území a jeho střela skončila těsně nad pravou šibenicí.
17'
Demirbay se dostal malého vápna, ale až ke střele se bohužel neprocpal. Spadl a hráči dožadovali penaltový kop. Rozhodčí zůstal v klidu a hra pokračuje.
16'
Hoffenheim má zatím více ze hry a hráči si vyměňují přihrávky před pokutovým územím.
13'
Hosté budou mít výhodu vhazování poblíž pokutového území Brém. Hráči se ale až k brance nedostali.
12'
Hack se dostal k míči, ale spoluhráči ho dostatečně nepodpořili a sám se až k brance nedostal.
10'
Obránci Hoffeinheimu kombinují u své branky a snaží se hru uklidnit.
8'
Jeden z obránců Brém byl zfaulovaný a domácí budou rozehrávat volný kop poblíž branky domácí brankáře.
6'
Do prvniho zakončení v zápase se Hack. Ve skluzu ovšem nedokázal míč usměrnit mezi tři tyče. Kobel se ujme odkopu od branky.
5'
Grillitsch se dostal k centru do vápna, ale jeho přihrávka nenašla žádného ze spoluhráčů.
4'
O první rohový kop se postarají hráči Brém. Centr doletěl pouze na hlavičku jednoho z obránců. Brankář nemusel zasahovat.
2'
O úvodní rozehrávku se postarali hostující hráči a snaží se dostat až k brance soupeře. Rupp se snažil prodrat míč do vápna, ale následný centr mu vůbec nesedl a Pavlenka se ujme odkopu od své branky.
1'

Werder Brémy: Pavlenka – Garcia, Moisander, Vejkovič, Bauer – Augustinsson, Delaney, Bargfrede, Gebre Selassie – Funuzovič – Belfodil.
Náhradníci: Caldirola, Eggestein, Eggestein, Hajrovic, Kainz, Kruse, Zetterer.

TSG 1899 Hoffenheim: Kobel – Hubner, Vogt, Akpoguma – Grillitsch – Zuber, Rupp, Demirbay, Uth – Kramarič, Hack.
Náhradníci: Amiri, Baumann, Geiger, Kadeřábek, Ochs, Polanski, Schulz..

TSG 1899 Hoffenheim
Hoffenheim má podobnou formu jako jeho dnešní soupeř, ale výhru si připsal v předposledním zápase v Evropské lize. Hráči doma uvítali Basaksehir. Utkání nabídlo jasnou převahu Hoffenheimu. V druhém poločase hráči vstřelili tři branky. Basaksehir už dokázal jen snížit na rozdíl dvou branek v nastaveném čase. V posledním zápase se tým představil ve Wolfsburgu. Hoffenheim se sice dostal do vedení patnáct minut před koncem, ale koncovka týmu vůbec nevyšla. V nastaveném čase se povedlo vyrovnat domácímu Uduokhaiovi. Nejproduktivnějším hráčem týmu je Mark Uth, který má na svém kontě pět branek a jednu asistenci.

Poslední tři zápasy týmu:

Wolfsburg 1:1 Hoffenheim
Hoffenheim 3:1 Basaksehir
Hoffenheim 2:2 Augsburg
Werder Brémy
Brémy zažívají poněkud krušné období. Z posledních pěti zápasu tým ani jednou nepoznal pocit vítězství. Hned čtyřikrát si přispsal remízu. V posledním zápase hráči odcestovali do Kolína nad Rýnem, kde se utkali s tamním mužstvem. Zápas nabídl mírnou převahu domácích, ale ani jeden z týmu si nakonec nepřipsal branku. V poháru Brémy odehrály jedno utkání. Hráči se představili proti třetiligovému Wurzburgeru. V utkání byly Brémy jednoznačným favorit a připsaly si vítězství 3:0. Tým nemá žádného ostrostřelce. Nejznamnějším utočníkem je nejspíš Max Kruse.

Kolín nad Rýnem 0:0 Brémy
Brémy 0:2 Monchengladbach
Meppen 3:3 Brémy
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.