Německý pohár -  ONLINE PŘENOS -  Wiesbaden : Schalke - 24. října 2017   18:30

1:3
(0:2)
Schalke
Schalke
26' Santo   • 30' Burgstaller   • 53' Mintzel (vl.)
Wiesbaden
Kolke – Mrowca, Mockenhaupt, Reddemann, Mintzel – Mvibudulu, Kuhn, Andrich, Andrist – Diavusie, Schaffler
Watkowiak – Akoto, Blacha, Breitkreuz, Dams, Funk, Nothnagel
Schalke
Fahrmann – Kehrer, Naldo, Stambouli – Oczipka, Bantaleb, Meyer, Coke – Konyplyanka, Bugstaller – Di Santo
Nubel – Caligiuri, Embolo, Harit, McKennie, Reese, Schopf

Hostující celek potvrdil roli favorita a vyhrává tento zápas 3:1. Domácí třetiligový celek se dokázal prosadit až ve druhém poločase. Domácí fanoušci předvedli parádní atmosféru od první do poslední minuty.
90+4'
90+3'
Domácí centrovali před branku, pokus Blachy výborně vyrazil hostující gólman.
90+2'
Nastavovat se budou čtyři minuty nad rámec základních devadesáti.
90+1'
Za skandovaného potlesku se zápas dohrává, domácí fotbalisté odvedli dobrou práci, ale na svého silného soupeře neměli.
90'
Probíhá poslední minuta hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.
89'
Domácí celek se pokouší něco vymyslet před brankou, Blacha to vzal na sebe, jeho pokus ale kryje hostující brankář poměrně snadno.
88'
Druhý poločas se momentálně dohrává, hra se bez výraznější šance přelévá ze strany na stranu.
87'
Domácí celek rozehrával rohový kop, Mockenhaupt centroval před branku, ale obrana Schalke si dokázala poradit.
85'
Embolo se propracoval do výborné střelecké pozice, ale přes dva domácí obránce projít nedokázal. Beci si poradili na hranici faulu.
84'
Schalke kombinuje na své polovině, Oczipka hledal spoluhráče, ale jeho dlouhý pas postrádal přesnost, a tak hrají domácí.
83'
Fotbalisté v bílém, tedy hosté, se pokouší něco vymyslet před brankou soupeře, zatím ale marně. Domácí defenziva hraje zodpovědně.
81'
Žlutou kartu dostává Sebastian Mrowca (Wehen Wiesbaden).
80'
Dostáváme se do poslední desetiminutovky zápasu, Schlake sice inkasovalo branku, ale stále vede o dva góly.
79'
Bundesligový tým se pokouší zápas dohrát takticky a co nejdál od vlastní branky. Zatím ale míč kontrolují domácí.
77'
Domácí Wiesbaden se pokouší přidat další gól, fanoušci své oblíbence podporují. Mvibudulu míří mimo.
76'
Wiesbaden právě vstřelil branku!
Domácí celek se nakonec prosazuje. Povedenou střelou do protipohybu brankáře poslal míč DAVID BLACHA. Fanoušci slavní první gól Wehenu v tomto zápase.
73'
Střídání v týmu FC Schalke 04: ze hřiště odchází Bugstaller, přichází Embolo.
72'
Wehen se pokouší vstřelit alespoň čestnou branku, ale zatím se do výraznější pozice propracovat nemůže. Obrana budesligového týmu hraje výborně.
71'
Střídání v týmu Wehen Wiesbaden: ze hřiště odchází Kuhn, přichází Blacha.
71'
Domácí celek se nyní probojoval do útočného pásma, Reddemann zakončit nedokázal.
70'
Domácí celek evidentně není spokojený s výroky rozhodčího a hráči Wiesbadenu dávají jasně najevo, že nesouhlasí.
68'
Schalke má k dispozici autové vhazování na útočné polovině.
67'
Domácí brankář bude vykopávat, rozhodl se pro dlouhý výkop, a tak mohou hrát jeho spoluhráči. Ti ale zakončit nedokázali.
65'
Střídání v týmu FC Schalke 04: ze hřiště odchází Meyer, přichází Schöpf.
64'
Fahrmann bude vykopávat od své branky, mnoho šancí momentálně k vidění není. Více ze hry mají hosté.
63'
Žlutou kartu dostává Stephan Andrist (Wehen Wiesbaden).
61'
Půlhodina hry zbývá do konce zápasu, domácí celek nestačí soupeři, a tak si mnohdy musí pomáhat způsobem, který není dovolený.
60'
Domácí brankář střelu soupeře vyrazil na rohový kop. Byl to spíše centr před branku, do kterého Kolke vložil.
58'
Domácí fanoušci i za tohoto stavu podporují své oblíbence. Wiesbaden je horším týmem, ale sympaticky se snaží něco s výsledkem udělat.
57'
Střídání v týmu FC Schalke 04: ze hřiště odchází Bantaleb, přichází McKennie.
54'
Žlutou kartu dostává Schaffler (Wehen Wiesbaden). Za hodně zbytečný faul dostává domácí hráč žlutou kartu.
53'
Schalke právě vstřelilo branku!
Hostující celek se propracoval do šance, Bugstaller zakončoval a jeho pokus si do své branky branky snažil ALF MINTZEL.
53'
Sledujeme klidnou pasáž hry,hosté rozehrávají od své branky, zatím se ale nemohou probojovat do výraznější střelecké pozice.
51'
Oczipka vedl rychlou akci hostujícího týmu. Zakončení Embola bylo zablokované, a tak se velmi pomalý míč dostal až k brankáři.
50'
Naldo se propracoval do střelecké pozice, míč mu ale ukopl domácí obránce. Následovat tak bude rohový kop.
48'
Hosté kombinují na útočné polovině, do zakončení se dostalo Schalke, ale centr před branku zablokoval Mockenhaupt.
47'
Sledujeme klidný úvod druhého poločasu, ani jeden celek se nikam nežene.
46'
Hostující celek potvrdil, že je favoritem zápasu. V prvním poločase FC Schalke vstřleilo dvě branky, díky čemuž vede po prvním poločase o dva góly.
45+2'
45+1'
Dvě minuty se budou nastavovat, domácí tým se dostal do zakončení, ale Kuhn nedokázal přesněji vypálit. Jeho rána končí vysoko nad brankou.
45'
Bugstaller výborně hlavičkoval, jeho pokus do střelu brány dobře vyrazil domácí brankář, následně míč chytil.
45'
Probíhá poslední minuta hry v prvním poločase, uvidíme, kolik se bude nastavovat.
44'
Hosté mají míč pod kontrolou, drží hru na útočné polovině a pokoušejí se vypracovat si nějakou výraznější šanci. Obrana domácích je zatím pozorná.
43'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidný závěr prvního poločasu.
42'
Následovat bude rozehrávka domácího brankáře, první poločas se blíží ke svému konci, hostující celek potvrzuje roli favorita a vede o dva góly.
41'
Domácí celek svou aktivní hrou vybojoval rohový kop. Andrich si před brankou pomohl faulem, tak budou rozehrávat hosté.
40'
Andrist se probojoval do zakončení, ale jeho rána z první postrádala přesnost. Následovat bude výkop od branky.
38'
Snadná práce pro domácího brankáře, u kterého končí míč po nepřesné rozehrávce bundesligového týmu.
37'
Schalke kombinuje u půlící čáry, nemůže se probojovat do výraznější šance.
36'
Stambouli vedl akci svého týmu, ale do výraznější šance se přes dobře hrající obranu probojovat nedokázal.
35'
Kolke vykopává od své branky, následně se pokoušel domácí celek něco vymyslet na útočné polovině, ale marně.
34'
Sledujeme klidnější pasáž hry, optickou převahu má hostující celek, do zajímavé pozice se dostal Mayer, ale jeho rána končí vysoko nad.
33'
Autor první branky zápasu, Di Santo, je následně ošetřován za autovou čárou.
32'
Jeden z hostujících hráčů zůstává ležet na hrací ploše, míří k němu lékaři.
30'
Velmi rychle přidává hostující celek druhou branku, pěknou přihrávku dostal GUIDO BURGSTALLER, který se zakončením počkal, brankář vyběhl, a pak jej pohodlně překonal.
29'
Andrich dobře vypálil, jeho pokus byl ale zablokovaný.
28'
Domácí fotbalisté sice inkasovali první branku, ale dál pokračují v aktivní útočné hře. Pokouší se něco vymyslet před brankou soupeře.
26'
Domácí obrana nechala před brankou volného soupeře. Tím byl FRANCO DI SANTO, který si dobře vyskočil na cetr ze strany a hlavou překonal brankáře domácího týmu. Favorit se tak dostává do vedení. Oczipka výborně nacentroval.
25'
Domácí rozehrávají volný kop po faulu hostujícího hráče. Mintzel nacentroval před branku, ale obrana Schalke si dokázala poradit.
24'
Mnoho výrazných šancí v tomto zápase k vidění není, nyní mají míč hosté pod kontrolou, ale vinou špatné přihrávky o něj přišli.
22'
Schalke se probojovalo na útočnou polovinu, a tak se musí domácí celek vrátit do svého obranného rozestavení a bránit akci soupeře.
20'
Domácí Mvibudulu se pokoušel elegantně vyslat spoluhráče do šance, ale přihrávka postrádala přesnost a byla zablokovaná.
19'
Hostující celek rozehrává akci ze své poloviny. Fanoušci fandí tak hlasitě, že není slyšet vlastního slova. Parádní atmosféra.
18'
Nyní sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nikam nežene. Mnoho šancí k vidění není.
16'
Domácí tým si nyní tak tak dokázal poradit s velkou šancí soupeře. Je z toho rohový kop. Andrist dostal míč do bezpečné vzdálenosti.
14'
Fahrmann rozehrává od své branky, fotbalisté Schalke se nemohou dostat do tempa a možná poněkud překvapivě domácí hráči tvoří hru.
13'
Domácí celek má více ze hry, fanoušci jej ženou v před. Mintzel velmi dobře vypálil, jeho pokus ale kryje gólman hostujícího týmu.
12'
Jeden z domácích hráčů přetažený centr netrefil podle představ.
11'
Andrich vypálil dobře, jeho pokus byl zablokovaný obranou soupeře. Další rohový kop.
10'
Domácí mají k dispozic autové vhazování na útočné polovině. Obrana si poradila jen za cenu rohového kopu. Mintzel centroval před branku.
8'
Domácí celek se probojoval do šance, ale střela, kterou poslal Schaffler do brány, nemůže jako gólová platit pro postavení mimo hru.
6'
Více ze hry má hostující celek. S rohovým kopem si domácí obrana dokázala poradit, následná rána končí nad.
5'
Domácí celek se dostal do zakončení, z velké dálky vypálil Reddemann, jeho rána byla nepřesná.
4'
Na výraznější střeleckou příležitost čekáme, ale sledujeme zápas s výbornou atmosférou. Fanoušci Wiesbadenu fandí výborně.
3'
Hosté vybojovali autové vhazování na útočné polovině, Oczipka vhazoval míč do hry, ale našel jen soupeře.
1'
Hostující celek drží míč a pokouší se rozvážnou hrou probojovat do střelecké pozice.
1'
FC Schalke 04 hraje nejvyšší německou soutěž, tedy Bundesligu. V aktuálním ročníku odehrálo devět zápasů (5-1-3), skóre má 12:9 a vybojovalo šestnáct bodů. Tento tým své poslední dva zápasy vyhrál. Poradil si s Herthou 2:0 a stejným výsledkem porazil doma také Mohuč.
Wehen Wiesbaden hraje třetí německou fotbalovou ligu. V aktuálním ročníku odehrál 13 zápasů (8-2-3), vybojoval dvacet šest bodů a skóre má 25:8. Tým je ofenzivně laděný, ale má také dobré útočníky.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky německého fotbalu. V tomto pohárovém zápase proti sobě nastoupí Wehen Wiesbaden a FC Schalke 04.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.