Německý pohár -  ONLINE PŘENOS -  Wolfsburg : Hannover - 25. října 2017   18:30

Wolfsburg
Bazoer, Brooks, Dimata, Gomez, Grun, Guilavogui, Malli.
Hannover
Benschop, Fossum, Fullkrug, Hubner, Karaman, Korb, Tschauner.

Dnešní zápas nabídl pouze jednu branku. Wolfsburg měl v utkání územní převahu, ale i přes to na střely na branku vyhráli hráči Hannoveru. První poločas nenabídl žádnou branku ani pohledný fotbal. Jediná šance, která stála za zmínku byla ve dvacáté páté minutě. Wolfsburg se dostal do rychlého protiútoku. Guilavogui se dostal ke střele zpoza vápna, ta ale byla zblokována obráncem. Na začátku druhé půle se fanoušci konečně dočkali branky. Didav se ujmul rozehrávky stanadrtní situace a míč vyslal do vápna. Kopačkou ho zasáhl Felix Uduokhai a přes několik tečí se míč dostal až do branky. Druhá branka už v utkání nepadla.
90+3'
90+2'
Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Blaszczykowski, přichází Gomez.
90+1'
Hosté už nemají dech na závěrečný tlak hráči Wolfsburgu kontrolují hru.
90'
Hlavní rozhodčí bude nastavovat tři minuty nad rámec základní hrací doby.
89'
Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Didavi, přichází Malli.
87'
Hosté se sice dostali do šance, ale kličová přihrávka skončila mimo hřiště. Casteels se ujme odkopu od své branky.
85'
Origi se dostal do samostatného úniku, ale jeho soustředění překazil čárový rozhodčí. Origi se nechal nachytat do ofsajdového postavení.
83'
Didavi si připrvail míč v pokutovém území a jeho střela skončila mimo tři tyče. Bude se odkopávat od branky Essera.
81'
Střídání v týmu Hannover 96: ze hřiště odchází Bakalorz, přichází Benschop.
79'
Blaszczykowski vyslal přihrávku nabihajícímu Origimu. Druhý jmenovaný na míč nedosáhl a bude se kopat od branky Essera.
77'
Gerhardt ztratil míč u své branky a hosté tak měli šanci rychlého protiútoku. Jonathas si míč zastavil na hraně pokutového území, střela mu ovšem vůbec nesedla a končí daleko od branky.
74'
Wolfsburgu se zatím daří dostat do klidné kombinace u své branky a hráči se nikam nehrnou.
72'
Po faulu Bakalorze budou hráči Wolfsburgu zahrávat stanadrtní situaci. Brankář Esser se ale nemusel strachovat, protože si pro míč vyběhl a schoval ho do náruče.
71'
Po nepřesné střele Maiere se bude odkopávat od branky Casteelse.
69'
Hráči Hannoveru si vyměňují míč u své branky a snaží se na chvíli hru ukončit.
67'
Tak tohle byla opravdu vynikají šance k vyrovnání. Jeden z útočníku se dostal do pokutového území a před brankářem vyslal přihrávku na Harníka. Tomu už jen stačilo trefil odkrytou branku, ale jeden z obránců na poslední chvíli zasáhl a míč z brankové čáry poslal pryč. Bude se zahrávat rohový kop.
64'
Hannover bude mít výhodu slibného přímého kopu. Míč si připravil Schmiedebach a jeho rána skončila pouze daleko nad brankou.
62'
Střídání v týmu Hannover 96: ze hřiště odchází Bebou, přichází Karaman.
61'
Střídání v týmu Hannover 96: ze hřiště odchází Schmiedebach, přichází Fullkrug.
59'
Rohový kop pro domácí tým. Wolfsburg si v posledních minutách dokázal vytvořit tlak na soupeře a v zápase dominují. Z téhle situace ale přímé ohrožení branky nebylo.
57'
Origi se dostal do skvělé šance. Dokázal se uvolnit v pokutovém území. Poté chtěl zmást obránce přešlapovačkou a nakonec vyslal střelu na branku. Ta ovšem letěla těsně kolem levé tyče.
55'
Origi nedosáhl na přihrávku od spoluhráče a brankáře Esser se ujme rozehrávaky od své branky.
53'
Domácí fotbalisté se ujmou rozehrávky rohové kopu.
51'
Hosté vyraží do ryychlého protiútoku. Centr Bakalorze dokázal hlavičkou prodloužit Jonathas, ale míč už se dál nedostal.
49'
Wolfsburg právě vstřelil branku!
Přecejen jsme se dočkali první branky utkání. Didav se ujmul rozehrávky stanadrtní situace a míč vyslal do vápna. Kopačkou ho zasáhl FELIX UDUOKHAI a přes několik tečí se míč dostal až do branky. Brankář se sice po střele natahoval, ale míč nedokázal zasáhnout.
47'
Hráči Hannoveru kombinují u své branky a snaží se držet míč na svých kopačkách.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 19:35.
První poločas nenabídl žádnou branku ani pohledný fotbal. Jediná šance, která stála za zmínku byla ve dvacáté páté minutě. Wolfsburg se dostal do rychlého protiútoku. Guilavogui se dostal ke střele zpoza vápna, ta ale byla zblokována obráncem. Víc už se v první půli nestalo.
45+2'
45'
Hlavní rozhodčí bude nastavovat dvě minuty nad rámec základní hrací doby.
44'
Wolfsburg se snaží o závěrečný tlak, ale zatím se jim nedaří dostat do pokutového území.
42'
Albornoz si zpracoval míč a vyslal ho pokutového území. Centr mu ovšem nesedl a končí u brankáře Casteelse.
41'
Po nepřesné přihrávce Wolfsburgu se bude opět rozehrávat od branky Essera. Brankář poslal míč až na útočníky.
39'
Verhaegh se potkal s míčem poblíž rohového praporku, ale selhalo mu zpracování a bude se odkopávat od branky Essera.
37'
Maier si našel místo k hlavičce, ale ani jeden z týmu zatím není schopný trefil brankovou konstrukci.
36'
Rohový kop pro domácí fotbalisty. Centr doletěl pouze do náruče brankáře Essera.
32'
Origi si dokázal zpracovat míč na hraně vápně a jeho následná skončila nad brankou.
30'
Hannover se v posledních minutách nedokáže dostat k míči. Hosté se sice dostali do rychlého protiútoku, ale klíčová přihrávka končí mimo hřiště.
28'
Wolfsburg získal územní převahu a kommbinuje uprostřed hrací plochy.
27'
Rohový kop pro Wolfsburg. Centr Guilavoguia skončil hlavičce obránce.
25'
Obránci domácího týmu se snaží dostat před branku. Guilavogui se dostal ke střele zpoza vápna. Jeho střela byla zblokována a bude se rozehrávat rohový kop.
23'
Guilavogui se poprvé potkal s míčem a snaží se rozehrát útočnou akci.
21'
Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Camacho, přichází Guilavogui.
19'
Jeden ze záložníku Wolfsburgu se ocitl na zemi a navypadá to, že byl měl hned tak vstanout. Nejspíš se dočkáme nuceného střídaní.
17'
Blaszczykowski je v posledních minutách velice aktivní a teď se málem dostal až do zakončení v malém vápně. K míči se nakonec nedostal.
14'
Útočnou akci domácích překazil rozhodčí, který si všiml, že Blaszczykowski byl v ofsajdovém postavení.
12'
Jonathas byl zfaulovaný poblíž pokutového území, ale rozhodčí zůstal v klidu a hra pokračuje.
10'
Další rohový kop pro Hannover. Hosté poslední minuty diktují tempo a dostávají se do šancí. Rohohý kop ovšem letěl daleko za všechny hráče.
8'
Hosté budou mít výhodu rohového kopu. Do skvělé šance se dostal Harník, ale ve skluzu před brankářem míč umístil mimo tři tyče.
7'
Hráči podstupují hlavičkové souboje uprostřed hrací plochy. Následně Arnold získal míč a rozehrává akci.
5'
Blaszczykowski byl zfaulovaný uprostřed hrací plochy a domácí budou mít výhodu standartní situace.
4'
Hosté se jako první dostali do zakončení. Pokus Harníka končí mimo tři branky.
2'
Hráči Wolfsburgu kombinují u své branky a snaží se hned v úvodu dostat do územní převahy.
1'

VfL Wolfsburg: Casteels – Uduokhai, Tisserand, Knoche – Gerhardt, Arnold, Camacho, Verhaegh – Didavi, Blaszczykowski – Origi.
Náhradníci: Bazoer, Brooks, Dimata, Gomez, Grun, Guilavogui, Malli.

Hannover 96: Esser – Albornoz, Anton, Sane, Sorg – Bakalorz – Schmiedebach, Bebou – Maier – Harník, Jonathas.
Náhradníci: Benschop, Fossum, Fullkrug, Hubner, Karaman, Korb, Tschauner..
Posledních pět vzájemných utkání:

Wolfsburg 1:1 Hannover
Hannover 0:4 Wolfsburg
Wolfsburg 2:2 Hannover
Hannover 1:3 Wolfsburg
Hannover 96
Hannover v posledním ligovém zápase dokázal udolat Augsburg díky dvěma brankám Fullkruga a v tabulce se posunul na šesté místo, které jako poslední zaručuje postup do kvalifikace Evropské ligy. Z devíti odehraných kol hráči na plno bodovali hned čtyřikrát, třikrát se dělili o body a dvakrát soupeři podlehli. V prvním pohárovém kole si tým pořádně zastřílel v Bonneru. První poločas se odehrával ve vyrovnaném duchu a do kabin hráči šli za jednobrankové remízy. V druhé půli už ovšem Hannover nastartoval a zápas naprosto ovládl. Zvítězil 6:2.

Poslední tři utkání týmu:

Augsburg 1:2 Hannover 96
Hannover 96 1:2 Frankfurt
monchengladbach 2:1 Hannover 96
VfL Wolfsburg
Wolfsburgu se v poslední době potýká s nevyrovnanými výkony. Z posledních pěti zápasů si hráči připsali čtyři remízy. V posledním zápase se hráči doma postavili proti Hoffenheimu. V nastaveném čase stihl vyrovnat Felix Uduokhai. Na začátku října tým sice porazil Ultrecht, ale to bylo v rámci přátelského utkání. V prvním pohárovém utkání hráči odcestovali do nedalekého Norderstedtu, kde se utkali s tamním mužstvem. Zápas nabídl víceméně vyrovnanou partii, ve které rozhodovali maličkosti. O výhře Wolfsburgu rozhodl třicet minut před koncem Ignacio Camacho. Víc už se v utkání nestalo.

Wolfsburg 1:1 Hoffenheim
Leverkusen 2:2 Wolfsburg
Wolfsburg 2:0 Ultrecht
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.