Dnešní utkání končí nerozhodným výsledkem 1:1. Hosté se dostali v deváté minutě do vedení díky trefě Molderse. Konečné skóre stanovil v šedesáté deváté minutě Sobiech. Oba týmy si tak rozdělí po jednom bodu. To je vše, přeji hezký večer.
90+2
Žlutou kartu ještě dostal Matthias Ostrzolek.
90+1
Nastavovat se budou dvě minuty.
89
Augsburgu nevyšel rohový kop.
88
Domácí vycítili šanci a nyní jsou aktivnějším týmem.
85
Giovanni Sio si příliš nezahrál, protože po ostrém zákroku dostává rovnou červenou kartu. Síly na trávníku se srovnaly.
85
Hosté se dostali do přečíslení, ale dobře zasáhnul jeden z obránců Fürthu.
83
Střela Azemiho se nevešla mezi tyče.
81
Naposledy střídá také Augsburg. Tobiase Wernera nahradí Giovanni Sio.
81
Při početní výhodě jsou hosté častěji u míče, ale nedaří se jim projít přes pozornou obranu Fürthu.
78
Poslední střídání domácích. Ze hry odejde Christopher Nothe, opačným směrem zamíří Michael Hefele.
76
Nepříjemnost pro domácí. Mergim Mavraj dostal druhou žlutou kartu a musí opustit hrací plochu.
76
Druhé střídání hostů. Knowledge Musonu na hřišti nahradí Milan Petržela.
74
Knowledge Musona dostal žlutou kartu.
72
Felixe Klause vystřídá Tobias Mikkelsen.
69
Fürth právě vstřelil branku!
Fürth srovnává stav utkání. Domácí zahrávali rohový kop, který Amsif nechtěně vyrazil na LASSE SOBIECHA, který hlavou poslal míč do odkryté brány - 1:1.
68
Domácí předvedli při své akci pěknou narážečku, ale finální přihrávka do vápna neprošla přes hostujícího obránce.
65
V postavení mimo hru se ocitl také Nothe.
65
Musona stál v ofsajdu, hlavní sudí tak přerušil hru.
64
Po přímém kopu se k míči dostal Azemi, ale zakončení mu nesedlo a hostující brankář se lehce zmocnil balónu.
62
Amsif byl u míče o chvilku dříve než dobíhající Azemi.
60
První střídání domácích. Geralda Asamoaha na trávníku nahradí Ilir Azemi.
57
Stieber mohl jít do úniku, ale sudí odpískal ofsajd.
55
Domácí měli k dispozici přímý kop, který hostující obrana bez potíží odvrátila.
52
Asamoah se dožadoval odpískání faulu, ale hlavní sudí nepřerušil hru.
50
Střele Stiebera scházela přesnost i razance, aby měla gólové parametry.
48
Do vápna hostů mířil centrovaný míč, který sebral do rukavic Amsif.
46
Hosté vstoupí do druhé půle s jednou změnou. Ze hřiště odešel Kevin Vogt a nahradil ho Gibril Sankoh.
46
Druhý poločas začne přibližně v 16:31.
45
Domácí jsou v závěru první půle hodně aktivní. Amsif teď podržel svůj tým, když vychytal Asamoaha.
43
Kevin Vogt dostal žlutou kartu
43
Střela Oehrla mířila do středu brány, kde si na míč počkal Hesl.
41
Ke střele z větší vzdálenosti se dostal Prib, ale jeho pokus přelétl břevno o cca 1 metr.
40
Domácí fotbalisté si za svou nemohoucnost v ofenzívě vysloužili pískot diváků.
38
Centr z přímého kopu domácích odvrátil první obránce Augsburgu.
36
Asamoah mohl zakončovat z hranice velkého vápna, ale promáchnul skákavý míč.
34
... ze kterého se však hosté neprosadili.
33
Po dlouhé době nějaká akce. Musona z pravé strany napálil míč na bránu a Hesl vyrazil míč na roh.
31
Fürth měl k dispozici dva rohové kopy v krátké době po sobě, ale ani při jednom se nepodařilo ohrozit Amsifovu svatyni.
28
Furstner musel při napadání soupeře zapojit do hry svého brankáře, který odvrátil hrozící nebezpečí dlouhým odkopem.
26
Domácí se pokusili o rychlý protiútok, ale těsně za polovinou hřiště jejich snažení zhatila nepřesná přihrávka.
23
Tobias Werner ostře nakopnul Klause a zaslouženě dostává žlutou kartu.
21
Callsen-Bracker rozehrával standardní situaci, ale míč namířil do prostoru, kde stál připravený Hesl.
20
Mergim Mavraj dostává žluté napomenutí.
19
Amsif bude rozehrávat po nepřesném útoku domácích.
17
Čekal bych, že rychlá branka povede k atraktivnímu a útočnému fotbalu, ale není tomu tak...
14
Domácí jsou častěji u míče a snaží se o vyrovnání, obrana Augsburgu však své soupeře nepouští do vážnější šance.
12
Prib se dostal do zakončení po rohovém kopu, ale nemířil mezi tyče.
9
Augsburg právě vstřelil branku!
Hosté se dostávají do vedení. Werner zahrával přímý kop a našel přesně hlavu SASCHY MOLDERSE, který číhal na hranici malého vápna. Pěkný centr svého spoluhráče hlavou umístil k levé tyči. Domácí brankář nestačil na nic reagovat - 0:1.
7
Po souboji Wernera s Nehrigem byl domácí hráč tvrdě sražen k zemi, sudí zákrok vyřešil důraznější domluvou.
4
Po nevydařeném útoku Augsburgu bude Hesl odkopávat od své brány.
2
Asamoah zahrál v tíživé situaci do autu, hosté tak budou mít možnot jít do ofenzívy.
1

SpVgg Greuther Fürth: Hesl - Schmidtgal, Mavraj, Sobiech, Nehrig - Prib, Furstner - Stieber, Nothe, Klaus - Asamoah.

FC Augsburg: Amsif - Vogt, Callsen-Bracker, Klavan, Ostrzolek - Koo, Baier - Musona, Oehrl, Werner - Molders.

Rozhodčí: .
Poslední vzájemný duel vyšel lépe Fürth, jenž dokázal na hřišti Augsburgu vyhrát 2:0.
Augsburg je přeci jen na tom o něco lépe, avšak i tento klub se nachází na sestupových pozicích, nicméně hraje venku, kde se mu také příliš nedaří. Na hřištích soupeře dokázal v osmi utkáních uhrát pouhé dvě remízy. V posledním utkání Augsburg přivítal na svém hřišti těžkého soupeře Bayern Mnichov a dlouho mu vzdoroval, nakonec padl 0:2.
Fürth se doma hodně trápí. Letos nedokázal vyhrát ani jednou v 8 utkáních dokázal uhrát pouhé dvě remízy, jinak vždy odcházel poražen. Pokud domácí pomýšlejí na záchranu, potřebovali dnes nutně vyhrát. Další negativní bilancí pro tento celek je počet vstřelených branek. Fürth nedokázal v posledních čtyřech zápasech ani jednou skórovat.
V rámci 17. kola nejvyšší německé soutěže se střetnout dva týmy ze dna tabulky, jenž bojují o přežití. Fürth hostí Ausgburg. Oba celky jsou na tom velice obdobně. Nacházejí se na předposledním a posledním místě a mají shodný počet bodů.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.