To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Je dobojováno, kouč Celty Vigo Abel Resino nyní přijímá gratulace, jeho tým dokázal dokonale zaskočit favorizovaný Valladolid a na jeho hřišti vítězí po brankách Cabrala a Aspase z pokutového kopu 2:0.
90+1
Celta Vigo celou situaci zvládla, rozhodčí nastavuje dvě minuty.
90
Probíhá poslední minuta utkání, Valladolid má k dispozici rohový kop z levé strany.
88
Závěr zápasu je již velmi uvolněný, ani jedno z mužstev se již nikam nežene.
86
Sympatické je, že i přes nepříznivý vývoj domácí fanoušci stále skandují, vytrvale po celý zápas a vytváří dobrou kulisu dnešnímu zápasu.
84
Ebert střílí ze vzdálenosti přibližně pětadvaceti metrů, ale střela nebyla nebezpečná, snadná práce pro Rubéna.
83
Víctor Pérez se nyní může zlobit pouze sám na sebe, jeho nákop na levé straně je nepřesný a končí v autu.
81
Celta Vigo střídá, na poslední minuty se na hřiště dostane Madinda, který nahradí Álexe Lopéze.
80
Začíná poslední desetiminutovka dnešního utkání, hosté stále drží dvoubrankové vedení.
78
Domácí mají k dispozici rohový kop z levé strany, který ale hosté v klidu odvrací.
77
Problém Valladolidu je i v tom, že útočí pouze ve dvou, případně ve třech hráčích, a to je na přehuštěnou obranu soupeře málo.
75
Óscar González se dostává do vápna, ale jeho šanci přerušil hvizd sudího, ofsajd.
74
Do rozevřené obrany nyní útočí hosté, ale ti nakonec svůj rychlý postup přibržďují a raději sbírají cenné vteřinky.
72
Ne, domácím se nedaří, nyní se nedostávají ani do blízkosti pokutového území soupeře.
70
Obrana Valladolidu ale vše zvládla, nicméně na kopačky domácích hráčů se vmísila velká křeč fotbalisté Valladolidu snadno ztrácejí míče.
69
Nepřesný nákop domácích, míč má Krohn-Dehli, který postupuje směrem k brance soupeře.
68
Krohn-Dehli nyní velice povedenou střelou "protáhl" gólmana Rubéna.
68
Borja Oubiña je dalším potrestaným hráčem Celty Vigo, který dostává žlutou kartu.
67
Diváci mají možnost opět shlédnout opakovaný záběr hraní rukou v pokutovém území Valladolidu a nutno poznamenat, že to byla hodně přísně odpískaná penalta.
66
Další ošemetná situace před domácí bránou, ale před sprintujícím útočníkem Celty Vigo výborně zasáhl gólman Rubén.
64
Celta Vigo střídá, ze hřiště odchází A. Fernández, nahradí ho Orellana.
62
Domácí opět střídají, ze hřiště odchází Sereno, nahradí ho Jesús Rueda.
61
Gustavo Cabral fauluje na vlastní polovině a dostává za tento faul zezadu žlutou kartu.
60
Domácí to zkouší znovu, tentokrát se míč dostává k Óscarovi Gonzálesovi, který střílí "z první" z hranice pokutového území, ale pouze nad bránu.
58
Dlouhý nákop domácích na levou stranu, ale po nepřesném zpracování domácí ztrácí míč.
56
Celta de Vigo právě vstřelilo branku!
IAGO ASPAS proměňuje pokutový kop střelou přímo doprostřed brány, pod břevno, nejlépe kopnutý pokutový kop, hosté vedou o dvě branky!
56
Valiente navíc za tuto ruku dostává žlutou kartu.
55
Krohn-Dehli proniká po levém křídle do vápna. A pozor, Marc Valiente zahrává po přihrávce Krohna-Dehliho rukou a je to pokutový kop pro Celtu Vigo!
54
Hosté vhazují z levé strany na vlastní polovině.
52
Domácí jdou do útoku, z levé strany centruje Víctor Pérez, ale obrana Celty Vigo odvrací nebezpečí.
50
Sastre fauluje loktem v hlavičkovém souboji, a dostává za to žlutou kartu.
48
Hosté před pokutovým územím, obrovský šance, Sastre se na hranici ofsajdu dokázal dostat za obranu, fantastický zákrok Jaimeho!
46
Domácí střídají, do druhého poločasu již nezasáhne Álvaro Rubio, kterého nahradí Lluis Sastre. A nakonec ještě jedna změna, Larssona, který v závěru první půle dostal žlutou kartu, nahradí Bueno.
46
46
Sledujte i dál náš onlajn přenos, druhý poločas začne přibližně ve 21:06 hodin.
Po pěti nastavených minutách končí sudí Estrada Fernández první poločas, ve kterém jsme zaregistrovali jediný gól. Ten padl do branky domácího týmu a zasloužil se o to pěknou "rybičkou" po rohovém kopu Cabral, který tak dostal Celtu Vigo ve 28. minutě do vedení a tento stav vydržel až do konce. V závěru poločasu se nepříjemně zranil gólman Celty Varas, který si přivodil vážné zranění levé ruky, když přepadl při zákroku přes útočícího Larssona a z hrací plochy musel být odvážen.
45+5
Probíhá poslední minuta nastaveného času, míč na polovině Valladolidu.
45+4
Gonçalves se dostává do zakončení, fantastickým zákrokem se blýskl Rubén, který reflexivně vyráží jeho střelu zpoza šestnáctky!
45+2
Logickým vyústěním posledních okamžiků je pět nastavených minut nad rámec základní hrací doby.
45+1
Až v první minutě nastaveného času vbíhá na trávník nový gólman Celty Vigo, Rubén, který nahradil zraněného Varase.
45
Pískot a rozpaky se dnes objevují na trávníku, lavičce Celty Vigo nyní musí rázně domlouvat nejen čtvrtý rozhodčí, ale i čárový asistent.
44
Hosté si dávají na čas s vystřídáním gólmana.
43
Na nosítkách je gólman Varas odvážen z hrací plochy, z opakovaného záběru je patrné, že gólman přepadl přes Larssona zřejmě na ruku, kterou si pravděpodobně vykloubil či dokonce zlomil.
42
Gólman Varas je stále ošetřován přímo na trávníku.
40
V pokutovém území nepříjemně dopadá na trávník gólman Varas, zřejmě bude muset být střídán, alespoň to ukazuje lékař týmu. Faulující Larsson dostává za tento faul žlutou kartu.
40
Je před námi závěrečná pětiminutovka prvního poločasu, hosté stále vedou brankou Cabrala z 28 minuty 1:0.
38
Odkop od brány Celty Vigo, míč letí na polovinu Valladolidu, kde však mají míč ve své moci domácí fotbalisté.
36
Manucho Gonçalves je nyní sám faulován na polovině Celty, domácí rozehrávají.
35
Na polovině Celty Vigo je faulován Krohn-Dehli, který se po "šlapáku" Manucho Gonçalvese těžce zvedá z trávníku.
34
Ebert se dokázal prosadit po pravé strany, již je v pokutovém území, ale tam je bráněn nejprve Natxo Insou poté Robertem Lagem a střílí pouze do boční sítě.
33
První žlutou kartu dostává za faul na Álexe Lópeze, na vlastní polovině, domácí Álvaro Rubio.
32
Krohn-Dehli s Álexem Lópezem však ztrácí míč, hrají domácí.
31
Další útok hostů, naštěstí pro Valladolid, hosté zatím "pouze" kombinují před jejich pokutovým územím.
30
Je za námi úvodní půlhodina utkání, hosté vedou 1:0 po brance Cabrala a nutno dodat, že si vedení zatím zaslouží. V posledních minutách si dokázali vytvořit několik zajímavých šancí.
28
GUSTAVO DANIEL CABRAL se prosazuje v pokutovém území, po předchozím dobře kopnutém rohovém kopu a hosté jdou do vedení! Jaime byl na jeho hlavičku z bezprostřední blízkosti krátký.
28
Rukavina v pokutovém území svedl souboj s A. Fernándezem, není to pokutový kop, ale "pouze" rohový kop z levé strany.
27
Roberto Lago následně může vhazovat z levé strany na polovině soupeře.
26
Krohn-Dehli rozehrává volný kop z levé strany, Sereno dokázal odhlavičkovat před brankou Valladolidu.
25
Hosté nyní dokázali zahrozit, domácí obrana se musí mít na pozoru.
24
Na druhé straně se zjevil v pokutovém území osamocený Krohn-Dehli, který z místa hlavičkuje, ale na brankové čáře zachraňuje jeden z obránců.
23
Roh rozehraný "na krátko" nevedl k ohrožení brány Celty Vigo, obrana dokázala fotbalisty Valladolidu vytlačit k půlící čáře.
22
Domácí svou pozici ještě vylepšili, rohový kop z levé strany.
21
Celou akci přerušuje hvizd rozhodčího – ofsajd. Přesto domácí vzápětí vybojovali autové vhazování z levé strany.
21
Hosté se ale z míče dlouho netěšili, po faulu Borja Oubini budou domácí opět rozehrávat volný kop.
20
Přetažený a nepřesný centr končí mimo hrací plochu, bude se rozehrávat od brány Celty Vigo.
19
I domácí tým bude rozehrávat volný kop, tentokrát z pravé strany a z velké dálky.
17
Hosté se dostávají k volnému kopu z pravé strany, Iago Aspas posílá do pokutového území centr, který ale netečuje nikdo, bude se vykopávat od brány Valladolidu.
16
I na druhé straně se blýskl povedeným obranným skluzem obránce, a to Bellvís.
15
Co nyní Celta Vigo – Lago se nechal v pokutovém území odstavit od míče, výtečný obranný zákrok domácího Serena.
14
Oba týmy si zatím nedokázali vytvořit nějaké šance, hraje se převážně na polovině hřiště, ani jeden z týmů nikam nespěchá.
13
Nyní je již míč v moci domácího týmu, který kombinuje na polovině hřiště.
11
Hosté se snaží po levé straně bleskově zaútočit, ale Roberto Lago celou akci nakonec zbrzdil.
10
Ale ani z této šance se hosté nedokázali dostat do zakončení, obrana Valladolidu má míč ve své moci.
10
Obránce Peña odvrací míč do autu, bude se vhazovat z druhé strany.
9
Krohn-Dehli vybojoval rohový kop z levé strany pro Celtu Vigo.
8
Hosté vracejí míč k vlastní bráně, gólman Varas rozehrává.
7
Čistě nyní domácí obrana zastavuje protiútok Celty Vigo, dobrý obranný zákrok Serena.
6
Natxo Insa ztrácí míč na polovině soupeře, z levé strany vhazují domácí fotbalisté.
5
Rychlá kombinace domácích v blízkosti vápna soupeře, ale nepřesnost Óscara Gonzáleze končí celou akci.
4
3
Hodně nepovedený kop, míč získává obrana Celty Vigo.
2
Cabral fauluje na vlastní polovině, volný kop pro Valladolid z blízkosti středového kruhu.
1
Oba týmy jsou již na hrací ploše, utkání za malý okamžik začne.

Real Valladolid: Jaime – Peña, Valiente, Sereno, Rukavina – Larsson, Víctor Pérez, Álvaro Rubio, Ebert – Óscar González – Gonçalves

Real Club Celta de Vigo: Varas – Lago, Túñez, Cabral, Bellvís – Krohn-Dehli, Natxo Insa, Oubiña, A. Fernández – Álex López – Aspas

Rozhodčí: Estrada Fernández – Díaz Pérez, Martín García.
Vítejte u onlajn přenosu utkání sedmatřicátého kola španělské Primera División, v němž domácí Real Valladolid přivítá Real Club Celta de Vigo.
REAL VALLADOLID
Domácí jsou na tom v tabulce Primera Divisón o něco lépe, než Celta Vigo, když v doposud odehraných šestatřiceti zápasech jedenáctkrát vyhráli a desetkrát remizovali. V patnácti zápasech odešli poraženi a celkem nasbírali třiačtyřicet bodů. S tímto bodovým ziskem jsou aktuálně na třináctém místě, s definitvní jistotou záchrany.
CELTA DE VIGO
Hosté jsou v aktuálním pořadí ligové tabulky na posledním místě a s bodovým ziskem jedenatřiceti bodů již mají pouze teoretickou šanci na záchranu. Ligový nováček, který dokázal osmkrát vyhrát a sedmkrát remizoval, se tak bude muset zřejmě opět odporoučet do druhé ligy.
10.03.2013 / 27. kolo / Celta Vigo – Real Madrid 1:2
15.03.2013 / 28. kolo / La Coruña – Celta Vigo 3:1
30.03.2013 / 29. kolo / Celta Vigo – FC Barcelona 2:2
07.04.2013 / 30. kolo / Celta Vigo – Vallecano 0:2
15.04.2013 / 31. kolo / RCD Mallorca – Celta Vigo 1:0
22.04.2013 / 32. kolo / Celta Vigo – Zaragoza 2:1
27.04.2013 / 33. kolo / Levante UD – Celta Vigo 0:1
03.05.2013 / 34. kolo / Celta Vigo – Bilbao 1:1