Skončil zápas 12. kola juniorské ligy mezi Dynamem České Budějovice a Mladou Boleslaví. Přestože favoritem utkání byli v tabulce druzí hosté, z tříbodového zisku se nakonec radují Jihočeši, kteří díky brankám Slavíka a Cihláře vyhráli 2:0.
90+3
Jihočeši ještě střídají. Odstupuje Daniel Vaněk a zahraje si Jakub Held.
90+2
Dynamo právě vstřelilo branku!
Hosté se vrhli v závěru do útočení a zapomněli na zadní vrátka. Po rychlém protiútoku centroval Wermke a pravděpodobně na konečných 2:0 upravuje těsně před koncem nehlídaný ADAM CIHLÁŘ.
90+1
Druhý poločas se bude nastavovat o tři minuty.
90
Domácí fotbalisté znovu střídají. Odešel Patrik Dvořák a nastupuje Daniel Jenne.
88
Hostující Šťastný nyní trochu zbytečně a nešťastně fauloval gólmana Rojíka. Ten musí být ošetřovaný a navíc je z toho žlutá karta pro Šťastného.
87
Budějovický tým střídá. Odstupuje Repa a nastupuje Wermke.
87
Žlutou kartu za faul nyní dostal hostující Tvrdý.
86
Rozehrávku hostující obrany nyní vystihl střídající Cihlář a hostující gólman musel skluzem před domácím hráčem balon odvracet mimo hrací plochu.
84
Domácí střídají. Odešel Hronec a na jeho místo se postaví Cihlář.
83
Fotbalisté Mladé Boleslavi jsou v závěru utkání výrazně aktivnější a domácí se dostávají pod trvalý tlak, ze kterého se jim nedaří vymanit.
81
Hosté střídají. Mehanoviče nahrazuje Novák.
79
Po dalekonosné střele Rozsívala musel zasahovat opět gólman Rojík. Nadvakrát dokázal zkrotit neposedný balon.
78
Po rohu pálil Láncz, Rojík jeho přízemní ránu chytil. Domácí se ubránili.
77
Před Mehanovičem v poslední chvíli zakročil domácí Radouch. Roh pro hosty z Boleslavi.
75
Další roh hostů domácí obrana s velkými obtížemi odvrátila. Domácí se dostávají pod trvalý tlak.
74
Hosté stále více přebírají iniciativu a jsou nyní lepším týmem.
73
Dalším žlutě potrestaným hráčem za faul u postranní čáry je domácí Michal Repa.
71
Po následném rohu došlo ve vápně Dynama k velkému závaru a míč nakonec proskotačil kolem levé tyče těsně vedle domácí brány.
70
Po následném přímém kopu Mehanovič střílel přes zeď, míč mířící do šibenice perfektním zákrokem na roh vyrazil Rojík.
69
Žlutou kartu za faul před velkým vápnem dostal domácí Novotný.
68
Na hranici velkého vápna si naběhl Hronec, jeho rána mířila do připraveného gólmana Knoblocha.
66
Dynamu se ale nyní již tolik nedaří. Hosté jsou o něco aktivnější a postupně si vytvářejí tlak. Domácím se již herně tolik nedaří jako v prvním poločase.
64
Po centru do vápna ale vyskočil nejvýše budějovický gólman Rojík, který pohodlně sebral balon ze vzduchu a rychle rozehrál.
63
Hostující fotbalisté nyní vybojovali svůj druhý roh v utkání.
62
Vaněk šel za odraženým míčem a nebýt včasného vyběhnutí gólmana, mohl jít na prázdnou bránu. Knobloch ale celou situaci vyhodnotil dobře a Vaňkovi míč sebral od kopaček.
60
Domácí zatlačili hosty do pokutového území. Ke střele se dostal Repa, mířil ale jen do boční sítě.
58
Druhý poločas se hraje ve velmi poklidném tempu. Domácí mladíci v pohodě drží balon v okolí půlící čáry a hostům se nedaří vymyslet nic, čím by soupeře zaskočili.
56
Po faulu nějakých pětatřicet metrů od brány Boleslavi kopal přímý kop Kabele, jeho rána ale mířila nad hostující bránu.
54
První střelecký pokus hostů zaznamenal Horák, mířil ale jen doprostřed brány. Rojík v pohodě ránu kryl.
52
Fotbalisté Mladé Boleslavi se dnes neprezentují jako druhý nejlepší tým juniorské ligy. Jihočeští mladíci hrají doma na Složišti velmi dobře a soupeři prakticky nepůjčují balon.
51
Tvrdý se zranil v souboji s Kaladhzyanem a hra je přerušena. Tvrdý opouští hřiště po svých a bude snad po krátkém ošetření pokračovat ve hře.
50
Radouch vystihl rozehrávku hostů a šel nyní s Vaňkem na jednoho obránce. Radouch zkusil vystřelit, Knoblocha ale nevystrašil.
48
Úvod druhého poločasu je jinak ale opatrný. Jihočeši jsou více u balonu a soupeře přehrávají.
46
Po centru z levé strany se k hlavičce dostal budějovický Vaněk, v další šanci ale zamířil vedle pravé tyče.
46
Hráči se již pomalu trousí na hrací plochu, druhý poločas zápasu mezi Dynamem České Budějovice a Mladou Boleslaví za pár chvil začne.
27
Tým trenéra Jiřího Lercha v těchto fázích hry dobře drží balon a svého soupeře nepouští do žádných náznaků příležitostí.
První poločas zápasu mezi juniorskými týmy Dynama a Mladé Boleslavi skončil výhrou domácího celku 1:0, když se hned ve 4. minutě prosadil po povedené kombinační akci Martin Slavík. V dalším průběhu střetnutí jsme pak sledovali vyrovnanou podívanou a ani jedno z mužstev pak nebylo výrazně aktivnější. Uvidíme, co přinese druhá půle, která by měla začít přibližně v 14:04.
38
Žlutou kartu dostal za faul na polovině hřiště hostující Tvrdý.
45
Hlavní rozhodčí Ochotnický nebude nic nastavovat a poločas patrně ukončí hned po uplynutí pětačtyřiceti minut.
45
Opět jsme byli svědky sérií nepřesností. Míč až příliš často končí v zámezí a neustéle se vhazují auty.
43
Aktivní Hronec se snažil zakombinovat s Kaladhzyanem, jejich snaha ale opět k ničemu nevedla.
41
Oba týmy hrají hodně nepřesně a hra se nyní často kouskuje. Domácím se zatím daří držet soupeře daleko od brány Jaroslava Rojíka.
39
Do slibné šance se po pěkné kombinaci dostal Horák, budějovický kapitán Kabele jeho ránu ale zblokoval.
37
Hostům se zatím nedaří prosadit se přes pozornou obranu budějovického týmu.
35
V další střelecké pozici byl nyní Vaněk. Pálil z podobné pozice jako v předešlých minutách. Jeho rána byla ale zblokovaná.
30
První rohový kop v dnešním zápase kopali také hosté, ani oni se ale do šance nedostali.
18
Centr Radoucha ale hostující obrana odvrátila.
32
První žlutou kartu v zápase dostal Jakub Hronec.
17
První rohový kop v dnešním zápase budou zahrávat domácí fotbalisté.
25
Další pěkná střela domácích, pálil Repa, střelu zblokovali obránci hostů.
15
Výborná příležitost Vaňka, který pálí po pěkném uvolnění ve vápně hostů, gólman však byl pozorný.
10
Hosté vyrovnávají hru, ale brankáře domácích zatím neohrozili.
6
Rychlé tempo, domácí vlétli do utkáni s velkou vervou a jsou zatím výrazně lepší!
4
Domácí se rychle dostali do vedení, když po kombinaci po ose Kabele, Radouch, Hronec otevírá skóre zápasu ranou k levé tyči MARTIN SLAVÍK.
1
Vítejte u on-line přenosu 12. kola Juniorské ligy, ve kterém domácí Dynamo České Budějovice přivítá hosty z Mladé Boleslavi.

Favorotem tohoto utkání jsou hosté, kteří od 4. kola, kdy prohráli na Spartě 0:1, nepoznali hořkost porážky a co víc, kromě jedné rezmízy, dokázali všechny zápasy vyhrát! Tato skvělá série je vyhoupla na druhé místo tabulky ligy a svou skvělou sérii budou chtít jistě prodloužit i v dnešním utkání.

Domácí Dynamo sbírá pomalu bod po bodu a hlavně díky domácím úspěchům, se řadí na deváté místo ligy. Umístění přesně v polovině tabulky je pro domácí lichotivé, vzlášť po několika nevydařených zápasech na hřištích soupeřů (Příbram 0:4, Sparta 1:8). Naproti tomu se však Dynamu daří zvládat utkání na svém hřišti, i proti silným soupeřům, jako se to povedlo v posledním kole, kdy si připsalo svkělé tři body za výhru 2:1 nad Jabloncem.

Jak dopadne dnešní utkání? Sledujte přímou on-line reportáž, která začíná ve 13:00 hodin!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.