Viděli jsme utkání rozdílných poločasů, v tom prvním byli hráči Vysočiny lepší, ale ze svých nadějných možností vytěžili pouze jednu branku, a tak přišel v závěru první části trest v podobě vyrovnání Bohemians. Ti byli ve druhém poločase aktivnějším celkem, ale pro ně cennou remízu mohli v závěru ztratit, když Harba trefil tyč.
90+2
Standardní situaci rozehrál Vaculík na Harbu, který střelou zpoza velkého vápna trefuje tyč.
90+1
Před vápnem byl faulován Mešanović, jedna z posledních šancí pro Vysočinu skórovat.
90
Druhý poločas bude o dvě minuty delší.
90
Pro dnešek dohrál Jakub Hora, místo něj si zahraje Michal Šmíd.
90
Se závěrem zápasu ožila Vysočina, standardní situaci rozehrála dvojice Vaculík a Vepřek, střelu druhého jmenovaného zblokovala obrana domácích.
88
Z rohu Vysočina nic nevytěžila.
87
Do vedení mohl poslat Vysočinu Vaculík, ale Berkovec reflexivně vyráží na roh.
85
Poblíž rohového praporku rozehrála Vysočina standarndí situaci, ve vápně se ke střele dostal Karlík, ale jeho pokus byl zblokován.
84
Ve vápně se chytal ke střele Brabec, ale jeho pokus byl zblokován domácími obránci.
82
Pro dnešek má dohráno Petr Nerad, místo něj si zahraje Lukáš Budinský.
82
Karlík se zpoza vápna pokusil o technickou střelu, ale jeho pokus šel nad.
81
Standardku rozehrál Vaculík, ale Berkovec vyběhl a jeho centr nadvakrát chytá.
80
Před velkým vápnem byl faulován Mešanović, standardní situace pro Vysočinu.
80
Střelu Lietavy zpoza vápna Hanuš vyráží.
79
Bohemians jsou i nadále ve druhém poločase lepší.
78
Centr Nerada do vápna domácí obrana zblokovala.
Dnešní utkání sleduje 3348 diváků.
76
Pauschek Vysočině roh nedopřál, ještě zasprintoval a nasměroval míč do autu.
75
Jánoš zastavil rozvíjející se akci soupeře, když fauloval Radu.
73
Vysočina naposledy vystřídala, místo Václava Kolouška si zahraje Karol Karlík.
72
Mešanović se s míčem dostal až do autu.
70
Ve druhém poločase jsou Bohemians aktivnější a domácí si koledují.
70
Z rohového kopu nevytěžili Bohemians nic.
69
Dmytro Jeremenko se hnedle mohl stát hrdinou, ale na kluzkém terénu podklouzl a k zakončení se tak nedostal.
68
Pro dnešek dohrál David Bartek, místo něj si zahraje Dmytro Jeremenko.
66
Pro dnešek dohrál Lukáš Masopust, místo něj si zahraje Vladimír Kukoľ.
65
Akci Bohemians zakončil zpoza vápna Rada, ale neseřídil si svá mířidla přesně.
64
Roh rozehrál Hora, ale obrana domácích pozorná.
64
Roh pro hosty po špatném zpracování Masopusta.
63
Lietava se pokusil oslovit Horu, ale ten stál v ofsajdu.
61
Harbova střela z pravé strany byla lahůdkou pro Berkovce.
61
Masopust centroval do vápna, Harba se chtěl pokusit o nůžky, ale přitom zasáhnul Jindřiška.
60
Bartek to zkusil zpoza velkého vápna, ale jeho pokus šel nad branku.
58
Akce Jihlavy končí ofsajdem, ve kterém se ocitl Mešanović.
57
Centr Pauscheka z pravé strany Hanuš s problémy chytá.
55
Na druhé straně zpoza vápna vystřelil jedovku Harba, Berkovec chytá.
55
Další roh Bohemians, tentokráte z levé strany. Celou akci zakončil hlavou Lietava a Hanuš musel na zem.
54
Roh rozehrál Rada, nejvýše si vyskočil Brabec, ale jeho hlavička se mezi tři tyče nevešla.
53
Bohemians vybojovali rohový kop.
52
Lietava vystřelil z nějakých 28 metrů a jeho střela mířila těsně nad brankou.
52
Vepřek hledal Harbu, ale toho si pohlídal Brabec.
51
Masopust nadvakrát z pravé strany centroval do vápna, ale ani jednou své spoluhráče nenašel.
49
Harba vystřelil pár metrů za velkým vápnem, ale jeho pokus šel nad branku.
48
Po pravé straně utíkal za balónem Nerad, ale Vepřek byl rychlejší.
47
Bartek se ocitl v ofsajdu, akce Bohemians nemůže pokračovat.
46
Do druhého poločasu již nenastoupil Marek Jungr, místo něj si zahraje Muris Mešanović.
46
Máme zasebou první poločas, ve kterém sice měla Vysočina více nadějných akcí, které ale ke své smůle je nedokázala dovést do zdárného konce. Stav je tedy 1:1, kdy se nejprve trefil Masopust a v závěru prvního poločasu vyrovnal Lietava. Hra je tedy otevřená, uvidíme s čím oba celky přijdou do půle druhé.
45
45
První poločas bude o minutu delší.
44
JIndřišek centrovaldo vápna, ale Hanuš raději chytá.
43
Nerad si v souboji s Jánošem neporadil, ale i tak vybojoval alespoň aut..
43
Vyrovnání vlilo novou krev do hráčů Bohemians.
41
Koloušek na pravé straně poblíž vápna rozehrál standardku, k odraženému míči se dostal Jánoš, ale při střele podklouzl.
39
Bohemians právě vstřelili branku!
Rada vystřelil zpoza vápna a trefil břevno, k odraženému balónu se dostal IVAN LIETAVA a se skórováním již neměl problém..
38
Do zakončení se z levé strany dostal Hora, ale branku netrefil.
37
Bohemians na chvíli obléhali Vysočiny, ale střely Nerada i JIndřiška byly zblokovány.
36
Rychlou akci založila Jihlava, k míči se dostal Harba, ale Vaculíkovi přihrát nedokázal.
34
Roh rozehrál Vaculík, nejvýše vyskočil Šourek, ale jeho hlavička mířila mimo tři tyče.
33
Jungr vybojoval rohový kop.
31
Po špatné přihrávce Vepřeka mohli jít hosté do akce, ale Hora nedokázal spoluhráčům přihrát.
30
Z pravé strany se do vápna prodral Harba, snažil se přihrát na Vaculíka, ale neúspěšně.
29
Masopust z pravé strany centroval do vápna, ale Vaculík se k míči nedostal.
28
Harba přihrál Kolouškovi, který to zpoza vápna zkusil, ale jeho střela nebyla přesná.
28
Mikula se snažil oslovit Jungra, ale toho si zkušeně pohlídal Brabec.
26
Ve vápně Bohemians se ke střele mohl dostat Vaculík, ale jeho snaha byla zblokována.
25
Koloušek se snažil oslovit Harbu, ale jeho příhra nebyla přesná.
23
Přihrávka Jindřiška na Pauscheka byla příliš dlouhá.
22
Masopust centroval z pravé strany do vápna, kde se míč dostal k Vaculíkovi, který ale nedokázal vystřelit.
22
Koloušek hledal ve vápně Harbu, ale ten se prosadit nedokázal.
20
Harba si hledal ve vápně pozici, ale vystřelil nad branku.
19
Vaculík na levé straně oslovil Masopusta na straně opačné, ale ten byl brzy zastaven obrácem hostí.
17
Jihlava se drala do další akce, ale obrana Bohemians je pozorná.
15
Jihlava právě vstřelila branku!
Adam Jánoš z vlastní poloviny poslal dlouhý pas za obranu, kam si naběhl LUKÁŠ MASOPUST, Berkovec proti němu sice vyběhl, aby mu zmenšil střelecký úhel, ale Masopust se trefuje mezi jeho nohy a posílá Vysočinu do vedení.
14
Přihrávka Jánoše na Jungra končí v autu.
13
Jungr na hranici vápna přihrál Masopustovi, který vystřelil, ale jeho pokus se nevešel mezi tři tyče.
12
Mikulovi se přihrávka vůbec nepovedla, Berkovec může v klidu rozehrát.
11
Krch hledal Horu, ale jeho přihrávka byla příliš dlouhá.
9
Střela Jakuba Rady z hranice vápna mířila nad branku.
9
Vaculík centroval z levé strany do vápna, Berkovec chytá.
8
Vysočina vysunula napadání až na polovinu soupeře a Bohemians mají problém s rozehrávkou.
7
Akce Bohemians končí ofsajdem.
7
Mikula rozehrál na Jánoše, ale ten už spoluhráči přihrát nedokázal.
5
Další příhra Masopusta z pravé strany do vápna, obrana Bohemians si Harbu pohlídala.
4
Vysočina mohla jít do vedení, na pravé straně přihrával do vápna Masopust Harbovi, ale ten se uprostřed vápna prosadit nedokázal.
3
Harba se pokusil vymotat na pravé straně od rohového praporku, ale při druhé kličce upadl.
1
Roh Bohemians vyboxoval Hanuš do bezpečí.
1
Hosté vybojovali rohový kop.
1
Za doprovodu sudích nastupují základní jedenáctky na hrací plochu.
-10
Deset minut před začátkem duelu jsou již oba celky v kabině.
-20
Dvacet minut před začátkem zápasu jsou oba týmy na hrací ploše a rozcvičují se.

FC Vysočina Jihlava: Hanuš – Mikula, Šourek, Krejčí, Vepřek – Jánoš, Koloušek – Masopust, Jungr, Vaculíkk (C) – Harba.
Náhradníci: Vejmola – T. Marek, Kosak, Karlík, Kukoľ, Přeučil, Mešanović.

Bohemians Praha 1905: Berkovec – Pauschek, Krch, Brabec, Kalina – Jindřišek (C), Rada – Nerad, Hora, Bartek – Lietava.
Náhradníci: Havránek – Růžička, Šmíd, Vaitkunas, Jeremenko, Kuklys, Budínský.

Rozhodčí: Franěk – Paták, Štěrba.
„Určitě bychom rádi navázali na vydařené utkání s Teplicemi, i když Jihlava je ve výborné formě a bude to těžký duel.“ Přestože výsledek se severočeským protivníkem hovoří jasně, ideální, především v prvním poločase, to nebylo. „Řada výkonů byla velmi kvalitních, ale já nectím pravidlo, že vítězná sestava se nemění,“ uvedl k případným změnám na webu bohemians.cz Luděk Klusáček.
„Začnu kartami. V tomto ohledu po jednozápasovém trestu zase můžeme počítat s Jungrem, naopak nám bude scházet jiný střední záložník Kučera. Situace na marodce se pomalu lepší. K dispozici by už mohl být Marek a s týmem začínají trénovat i Tlustý a Masopust. Jejich případné zařazení však závisí na stanovisku lékařů. Mimo hru jsou stále Blažek a Marcin, navíc na marodku po pohárovém duelu s Plzní přibyl i Josl,“ informoval na webu fcvysocina.cz Zdeněk Klucký.
Vysočina v minulém kole cestovala do Plzně, odkud si dovezla bod za remízu 1:1, když v 82. minutě vyrovnával Muris Mešanović. Bohemians doma porazili Teplice 3:1, když se postupně trefili Josef Jindřišek, Petr Nerad a Jakub Hora.
Oba celky se utkaly na podzim v rámci 11. kola. Diváci, kterých na stadion přišlo přes 4 tisíce, se žádné branky nedočkali. Pro Vysočinu remíza 0:0 znamenala první bod ze hřiště soupeřů. Uvidíme tedy, jak si týmy povedou v odvetě a zdá se dočkáme nějaké branky.
V rámci 25. kola přivítá domácí Vysočina celek Bohemians 1905. Jihlavané se v tabulce nacházejí na osmém místě. Pražanům v tabulce patří předposlední příčka s jednobodovou ztrátou na záchranu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:15.