To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Je dobojováno! Werder dnes vítězí po brankách Aarona Hunta nad Herthou Berlín 2:0 a získává tři body do tabulky. Hosté se v tomto zápase hodně trápili s dobrou defenzivou domácího týmu a nakonec ani jednou neskórovali. V hledišti Weserstadionu tak zavládla zelenobílá oslava vítězství a na hrací ploše se oslavuje jediný střelec zápasu.
90+3
Poslední vteřiny nastaveného času, domácí mají míč a v pohodě kombinují ve středu hřiště. Utkání se již pouze dohrává.
90+1
Werder právě vstřelil branku!
Druhý gól AARONA HUNTA, druhý gól domácího týmu, o vítězi zápasu je tak rozhodnuto! Hunt si dokázal zpracovat míč ve vápně soupeře, kde chyběli obránci, kteří se předtím zapojili do útoku a přesnou střelou z místa pokutového kopu rozvlnil síť za zády Krafta.
90+1
Ještě tři minuty mají hosté na to, aby vyrovnali.
90
Je tu poslední minuta řádné hrací doby, hosté to stále zkouší, ale vypořádat se s přehuštěným středem hřiště, to je zatím nad jejich síly.
87
Míč má ve své moci Kraft, který ho "sbírá" před nabíhajícím Petersenem.
85
Fotbalistům Herthy se čas povážlivě krátí, do konce již zbývá pouze zhruba posledních pět minut, nepočítaje nastavený čas, což na vyrovnání stále stačí, ale povede se to?
84
Johannes van den Bergh docela ostře srazil k zemi Petersena u vlastního pokutového území, to byl rozhodně zákrok na hranici faulu, ale rozhodčí to jako nedovolený zákrok neposoudil.
82
Volný kop pro Werder, domácí rozehrají ze středu hřiště.
81
Střídání v týmu Werder Bremen: ze hřiště odchází Eljero Elia, přichází Nils Petersen.
80
Ano, žádný problém pro defenzivu Werderu, který po této akci střídá.
79
Rohový kop pro hosty, kteří rozehrají z pravé strany, potvrdí zatím hodně bídnou bilanci při standardních situacích?
77
Míč končí po hlavičce Sebastiana Prödla nad brankou Herthy. Odkop od branky.
76
Volný kop pro Werder, z pravé strany rozehrává Aaron Hunt, který ale posílá míč vedle branky. Nicméně byla tam teč, rohový kop pro Brémy.
74
Střídání v týmu Werder Bremen: ze hřiště odchází Franco Di Santo, přichází Felix Kroos.
74
Střídání v týmu Hertha BSC: ze hřiště odchází Sami Allagui, přichází Änis Ben-Hatira.
72
Ani z dalšího rohového kopu se hosté neprosazují, domácí skvěle brání veškeré dosavadní standardní situace svého soupeře.
70
Posledních dvacet minut tohoto zápasu, na hřišti konečně sledujeme odpovídající fotbal v podání obou týmů. Domácí hájí těsné vedení po brance Hunta.
68
Střídání v týmu Werder Bremen: ze hřiště odchází Zlatko Junuzović, přichází Cédric Makiadi.
67
Žlutou kartu dostává Eljero Elia (Werder Bremen) za zbytečně ostrý faul na polovině Herthy.
67
Po sprintu Juzunoviće, který se s míčem dostal před pokutové území Herthy a následné přihrávce na Eliu, se míč po jeho střele doslova otřel o břevno!
67
Hosté se ani z tohoto rohového kopu neprosazují, míč směřuje ven z vápna.
66
Tentokrát van den Bergh centruje z levé strany, míč směřuje na zadní tyč, kde odehrál na roh bránící Caldirola.
65
Johannes van den Bergh se snaží alespoň ve skluzu dosáhnout na nepřesný pas u pokutového území Werderu, ale marně.
64
Eljero Elia sice dopravil míč do branky Herthy, ale ještě předtím mu byl odpískán faul, gól pochopitelně neplatí.
63
Odkop od branky Werderu, který se nyní bránil rohovému kopu Herthy. Míč směřuje k pokutovému území hostů.
61
Žlutou kartu dostává Santiago García (Werder Bremen) za ostrý skluz ve středu hřiště.
60
Střídání v týmu Hertha BSC: ze hřiště odchází Adrián Ramos, přichází Sandro Wagner.
Střídání v týmu Hertha BSC: ze hřiště odchází Ronny, přichází Hany Mukhtar.
60
60
Je za námi hodina hry, domácí zatím ve druhém poločase jasně lepší a jejich náskok mohl již být o něco větší, hosté se tak stále drží "na dostřel".
58
Míč na polovině Herthy, míč směřuje do vápna, kde si Di Santo zpracovává míč a pálí, ale přestřeluje branku.
55
Žlutou kartu dostává John Anthony Brooks (Hertha BSC) za faul na pronikajícího Gebre Selassieho.
54
Ale z celé akce je pouze rychlý brejk domácích, kdy se ke střele před pokutovým územím Herthy dostává Franco Di Santo, výtečná střela, míč prolétl těsně vedle branky!
53
Rohový kop rozehrají také hosté, tentokrát z pravé strany. Míč si bere Marcel N'Djeng.
52
Míč z levé strany směřuje do pokutového území, kde si pro něho ale došel gólman Kraft.
51
Rohový kop pro Werder, domácí mohou navýšit své vedení.
50
Povedený vstup Werderu do druhého poločasu, konečně jsme se také dočkali gólu, co nám dál nabídne druhá pětačtyřicetiminutovka?
48
Domácí dokonale "rozebrali" defenzivu soupeře, dobrou práci odvedl Eljero Elia, který zpětnou přihrávkou naše na hranici pokutového území Di Santa, který z první nachází ve vápně AARONA HUNTA, jenž se nerozpakuje a pálí z místa pokutového kopu a míč končí v bráně.
47
Pas Santiaga Garcíi ne levém křídle nepřesný, Pekarík získává míč a rozehrává.
46
Oba týmy na hrací ploše, druhý poločas za malý okamžik začne.
Druhý poločas začne přibližně v 16:35 hodin.
Hráče obou týmů vyprovází pískot diváků, kteří v hledišti Weserstadionu sledují hodně slabý "odvar" bundesligového fotbalu. Oba týmy bojují o míč hlavně ve středu hřiště, po přechodu na polovinu soupeře jako by nevěděly, co hrát. Doufejme, že úroveň zápasu se ve druhé půli zvedne.
45+1
45+1
Ještě jednu minutu musí borci na trávníku bojovat, míč na polovině hostů, domácí vhazují z pravé strany.
45
Poslední minuta prvního poločasu, oba týmy jako by již dohrávaly tuto část zápasu, hraje se naprosto bez náboje, podprůměrný fotbal!
42
Míč letí až k pokutovému území Herthy, kde je však pískán ofsajd domácím.
42
Ani z něho se však hosté prosadit nedokázali. Odkop od branky Werderu.
41
Centr na Ramose z levé strany, před ním ale hlavičkuje bránící hráč Brém na roh.
40
Je před námi závěrečná pětiminutovka první půle, stav se neměnní, stále se hraje bez branek.
38
Míč končí po akci hostů v zámezí, domácí budou vhazovat. Nakonec míč putuje k Wolfovi, který rozehrává od své branky.
37
Pekarík odhlavičkovává centr soupeře z pravé strany. Werder zůstává před pokutovým územím.
36
Další nevyužitý rohový kop, navíc rohový kop, z něhož nebyla ani ohrožena branka soupeře.
35
Nyní šance pro Herthu, která rozehraje rohový kop z levé strany.
34
Na skóre se nic nemění, hraje se stále spíše ve středu hrací plochy, oba týmy bojují o každý míč.
31
Ani hosté nehrají rozhodně "v rukavičkách", nicméně jejich zákroky jsou spíše na hraně faulu a zatím jim to sudí Hartmann toleruje.
30
Nikoliv, Caldirola odkopává do bezpečí a stav se tak ani po půl hodině nemění.
29
Je tu znovu rohový kop pro Herthu, dočkáme se prvního gólu?
28
Hlavně fotbalisté Brém by si měli dávat velký pozor na své fauly, kterých je v jejich podání opravdu dost.
27
Ofsajd po přihrávce Fritze na Junuzoviće, odkop od branky Herthy.
26
Míč směřuje na zadní tyč, kde hlavičkuje Sebastian Langkamp, který posílá míč těsně nad branku. Odkop od branky Werderu.
25
Tentokrát rohový kop pro Werder, hosté rozehrají z pravé strany, konkrétně Marcel N'Djeng.
24
Rozehrál Juzunović, následná střela téhož hráče končí v náruči Krafta, který rozehrává.
24
Werder vybojoval rohový kop z levé strany.
23
Nic z toho není, naopak, hosté jdou do protiútoku.
22
Další přerušení hry pro faul, opět faulují domácí, z pravé strany, na polovině domácích, rozehraje Marcel N'Djeng.
21
První velká šance Werderu, Čech Gebre Selassie ve skluzu usměrňuje míč na pravé straně, v pokutovém území soupeře, ale posílá míč vedle branky!
20
Gebre Selassie fauluje ve středu hřiště, hosté získávají míč a mohou zaútočit.
18
Juzunović rozehrává z levé strany, míč letí do vápna, ale nakonec míč získává Kraft, který bude rozehrávat.
18
Rohový kop pro Werder, domácí rozehrají z levé strany.
16
Hunt centruje z levé strany, ale je to přetažený centr, hosté mají míč.
15
Luca Caldirola nakopává míč na polovinu soupeře, kde míč vybojoval Per Skjelbred.
14
Marcel N'Djeng však v útočném pásmu fauluje, rozhodčí píská a tím celá snaha Herthy končí.
13
A odměnou je jim rohový kop z levé strany.
13
Hraje se převážně ve středu hřiště, hosté postupují na polovinu soupeře.
11
Úvod zápasu hodně nervózní, sledujeme spoustu přerušení v důsledku faulů a různých nepřesností.
9
Dobrá střela Marcela N'Djenga uvnitř pokutového území, skvělý zákrok Wolfa, který vytěsnil míč mimo branku.
9
Míč se však postupně dostal až k brance Herthy, domácí defenziva zatím pracuje na jedničku.
8
Po faulu Prödla mají hosté k dispozici volný kop.
6
Gebre Selassie bojuje ve středu hřiště, nakonec raději vrací míč k Wolfovi, který okamžitě rozehrává.
5
Útočnou snahu Werderu přerušuje odpískaný ofsajd, odkop od branky Herthy.
4
Za další faul již domácí hráč kartu vidí, je to Franco Di Santo, který ostře fauluje také ve středu hřiště.
4
Mezitím domácí rozehráli volný kop, míč směřuje k pokutovému území soupeře, kde však zaúřadovala defenziva Herthy.
4
Ronny musí být ošetřován, rozhodčí Hartmann ho vykazuje za postranní čáru.
3
Juzunović fauluje pronikajícího Ronnyho ve středu hřiště, ostrý skluz zezadu, to klidně mohla být karta!
2
První střela na branku v podání hostujícího Ramose, Wolf v brance Werderu chytá a rozehrává.
1

Werder Bremen: R. Wolf – Fritz, Prödl, Caldirola, García – Gebre Selassie, Bargfrede, Elia – Hunt, Junuzović, Di Santo.
Náhradníci: Mielitz – Lukimya-Mulongoti, Zander, Makiadi, Ignjovski, Kroos, Petersen.

Hertha BSC: Kraft – Pekarík, Brooks, Langkamp, van den Bergh – Skjelbred, Ndjeng, Hosogaj, Ronny, Allagui – Ramos.
Náhradníci: Almenning Jarstein – Janker, Ben-Hatira, Niemeyer, Schulz, Mukhtar, Wagner.

Rozhodčí: Hartmann – Cortus, Schiffner.
Vzájemné zápasy
Oba týmy se spolu střetly na podzim, kdy se v rámci šestnáctého ligového kola radovali z výhry 3:2 fotbalisté Herthy.
Werder Brémy
Situace Werderu není tak dobrá, jako u dnešního soupeře z Berlína. Aktuálně je na čtrnáctém místě, tedy pouze dvě příčky nad barážovou šestnáctou příčkou, nicméně na druhou stranu je třeba zmínit, že Werder má již devítibodový náskok, což je ztráta, kterou by již neměl v posledních ligových kolech prohospodařit. Navíc Werderu se daří body sbírat, i když ne tak pravidelně. Na záchranu by to ale stačit mohlo, o čemž mohou přesvědčit již v tomto ligovém kole s Herthou!
Hertha BSC
Fotbalisté Herthy v posledních ligových kolech dokázali konečně bodovat, po předchozí čtyřzápasové sérii porážek a byť po remíze s Hoffenheimem 1:1 přišla (očekávaná) porážka na hřišti Leverkusenu, hned v následujícím kole uhrála Hertha bezbrankovou remízu v Augsburgu a zlepšení pak potvrdila v posledním ligovém kole proti Braunschweigu, který porazila 2:0. V tabulce Bundesligy se tak pohybuje v klidném středu tabulky, aktuálně na desátém místě s dostatečným náskokem na zachraňující se týmy.
V dnešním utkání, v rámci třiatřicátého bundesligového kola, přivítá na Weserstadionu v Brémách domácí WERDER BRÉMY hostující HERTHU BSC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.