Ode mne je to pro dnešek vše a u dalších on-line přenosů se těším na počtenou!
Pro tři body si nakonec celkem v poklidu došel Bayern. Ten vedl po docela nudném prvním poločase 1:0, v tom druhém pak přidal další tři branky a nic naplat, že se trefil i domácí Çalhanoğlu. Hamburk dnes na svého soupeře neměl a zůstává tak bez bodů.
90+2
John sice v dobré šanci, byl mu však odpískán ofsajd.
90
Rozhodčí nastavuje dvě minuty.
88
Hosté domácí tým už k balonu téměř nepouštějí. Zvrat v utkání už se dá dnes jen těžko očekávat.
86
Žlutou kartu vidí od rozhodčího domácí Demirbay.
85
Pozor, hostující Jerome Boateng za faul na Iličeviće a následné protesty dostává červenou kartu!
82
Hamburk se snaží ještě něco vymyslet směrem dopředu, nedaří se mu však udržet míč delší dobu v blízkosti hostující brány.
80
Jiráček teď sejmul ve vápně Pizzara a rozhodčí musel být v tu chvíli asi slepý, neboť se měla pískat jasná penalta. Hosté však budou zahrávat pouze rohový kop.
78
Jonathan Tah nahrazuje na hrací ploše Heiko Westermanna.
77
A hosté jsou i nadále u moci a nepouštějí Hamburk k míči.
74
Bayern právě vstřelil branku!
Hosté si berou zpět tříbrankové vedení! Götze vyslal do úniku střídajícího CLAUDIA PIZZARA, jehož střelu sice Adler vyrazil, ovšem útočník Bayernu jí povedenými nůžkami dorazil do domácí sítě. To byl opravdu povedený tah Josepa Guardioly, neboť Pizzaro dává gól ani ne po minutě svého pobytu na hřišti.
73
Arjen Robben, jenž dnes připravil tři branky domácích, odchází ze hřiště, nahrazuje ho Claudio Pizzaro.
72
Hamburg právě vstřelil branku!
Domácí celek přeci jen dělá radost svým příznivcům a alespoň koriguje stav utkání! HAKAN CALHANOGLU vystřelil těsně před vápnem a jeho přesná pozemní rána skončila u levé tyče hostující branky.
69
Bayern utíká už do tříbrankového trháku! MARIO GÖTZE přidává svůj druhá zásah poté, co dorazil do sítě Robbenovu střelu.
68
Kerem Demirbay přichází na hrací plochu, do kabin má namířeno Rafael van der Vaart.
67
Poprvé střídá i kouč Bayernu Guardiola. Kroose nahrazuje Pierre-Emile Højbjerg.
66
Náhradník John odstartoval pěknou akci Hamburku, po které nakonec pálil Çalhanoğlu. Jeho pokus byl sice razantní, ale mířil přímo na hostujícího gólmana a ten ho tak celkem bez problémů vyrazil nad branku.
64
Hostující záložník Javi Martínez inkasuje od hlavního arbitra žlutou kartu za faul na Tescheho.
63
Alaba teď nepřihrál Neuerovi příliš přesně a ten se musel vracet pro balon na zadní tyč. Větší potíže mu to však nenadělalo a balon už je ve hře.
62
Bayern kombinuje s balonem v poklidu okolo středu hřiště a nikam se nežene.
60
A domácí trenér je nucen zraněného Dennise Diekmeiera vystřídat, místo něj přichází Ola John.
59
Diekmeier ležel delší dobu na trávníku, načež mu rozhodčí přivolal pomoc v podobě lékařů.
57
Hamburk s míčem u hostující branky a pokouší se zkorigovat výsledek.
55
Hostující celek navyšuje deset minut po začátku druhého poločasu svoje vedení! Prvně jmenovaný rozehrál nakrátko rohový kop a THOMAS MÜLLER za pomoci jemné teče jednoho z domácích obránců propálil Adlera.
53
Iličević běžel od půlky sám na Neuera, jenže mu byl odpískán ofsajd. Ten byl ale velice sporný, maximálně opravdu centimetrový!
52
Lahm se jen o kousek nedostal k balonu v pokutovém území.
51
Fotbalisté Hamburku kombinují v poklidu zatáhnutí se svým brankářem u vlastní brány.
49
A domácí i nadále aktivnější! Teď střílel Iličević, rána mu ale úplně nesedla a hostující gólman s pokusem domácího útočníka neměl větší problémy.
48
Pěkná akce Iličeviće a van der Vaarta, kteří nakonec přišli o balon až ve velkém vápně Bayernu.
47
A Hamburk se dostal krátce po startu druhé půle k zajímavé standardce, jež zahrával van der Vaart. Balon ale skončil pouze v rukavicích Neuera.
46
Tentokrát rozehrávali domácí, kteří už kombinují s míčem na vlastní obranné polovině.
46
Druhý poločas za chviličku začne!
První poločas je za námi. Viděli jsme v něm plynulou hru, kdy po většinu času kombinovali s balonem na kopačkách fotbalisté Bayernu. Ve 32. minutě se také po povedené akci dostali zásluhou Götzeho do vedení. I Hamburk však měl pár světlých momentů, jako například ten tři minuty před závěrečným hvizdem, kdy van der Vaartova rána málem skončila v síti.

Hosté tak vedou v Imtech Areně 1:0 a nás tak čeká ještě jistě velice zajímavá druhá půle. Ta startuje v cca 16:30, zůstaňte s námi!
45+1
45
Mnichovští kombinovali okolo šestnáctky domácích, nakonec Martínezovi odpískán ofsajd.
44
Nakonec u balonu opět hosté...
43
Fotbalisté domácího SV i nadále pokračují v útočném snažení.
42
Hezká kombinační akce domácích, na jejímž konci stál van der Vaart, který vypálil z otočky, a Neuer měl co dělat, aby vyrazil balon nad bránu!
40
Nakonec se k balonu postavil Robben, po jehož centru hlavičkoval Schweinsteiger, který se pokoušel dostat balon na Kroose. To se mu podařilo, posledně jmenovaný však zakončoval na dlouhou nohu mimo branku.
39
Martínez faulován kousek před šestnáctkou domácích a hosté budou mít k dispozici další zajímavou standardku.
37
Boateng sklepl míč Müllerovi, jehož střela ale postrádala potřebnou razanci a navíc šla doprostřed branky. Adler s ní tak neměl větší potíže.
36
Diekmeier zahrával standardní situaci domácích. Pokus dostat balon do pokutového území se mu však nevyvedl, neboť si míč sebral Schweinsteiger, jenž už s ním upaluje do protiútoku.
35
U balonu už ovšem zase hosté...
34
Domácí se snaží odpovědět...
32
Bayern jde po více než půl hodině hry do vedení! MARIO GÖTZE si vyměnil balon s Arjenem Robbenem a z bezprostřední blízkosti dokázal dostat balon za Adlera.
31
Iličević a Çalhanoğlu teď nenechali Neuera rozehrát, po jehož nákopu nakonec balon končí v autu.
29
Robben přišel o balon a balon je na kopačkách domácích.
27
Iličević s Jiráčkem pěkně vykombinovali z vlastní obranné poloviny hřiště. Nahrávka prvně jmenovaného na nabíhajícího Rincóna však nebyla přesná a z velké šance domácích nakonec nebylo nic.
26
U míče však opět Bayern, který míří do protiakce...
25
Jiráček dokázal dostat balon na Tescheho, domácí s balonem v blízkosti hostující brány...
23
A Bayern se opět řítil do přečíslení. Tentokrát jeho snažení zhatil nepřesně přihrávající Alaba.
22
ličević teď předvedl výborný obranný zákrok, kdy hlavou dostal balon do autu a znemožnil tak Lahmovi pokračovat v přečíslení hostujícího týmu.
20
Světlý okamžik Hamburku, kdy poměrně dlouhou dobu kombinoval na útočné polovině. Nic však ze své snahy nedokázal vytěžit, u balonu opět hosté...
19
Iličević dostal balon za pomoci autu až do pokutového území a pokoušel se najít svoje spoluhráče před branku, jenže míč se dostal pouze k brankáři Bayernu.
17
Schweinsteiger nabil Kroosovi, jenž pálil ještě před vstupem do šestnácky. Jeho rána skončila vysoko nad domácí bránou.
16
Tu nakonec rozehráli nakrátko, ovšem k balonu se po chvíli dostali domácí a odkopli ho daleko od svojí branky. Hosté to musí zkusit až od Neuera.
16
Badelj fauloval Martíneze a Mnichovští budou zahrávat zajímavou standardku.
14
Iličević se objevil ne v gólové šanci, ale ve zcela jistě v dnešním utkání zatím největší. Neuer nepřesně rozehrál a domácí útočník se dostal téměř v pokutovém území ke střele, která se otřela o boční síť hostující branky.
13
Mancienneho dlouhý nákop ve snaze vysunout spoluhráče sebral pouze hostující brankář Neuer.
11
Pro Schweinsteigerův nepřesný centr si vyskočil Adler.
10
Çalhanoğlu byl faulován na prostředku hřiště při snaze zahájit protiútok, u balonu po delší pauze opět domácí.
9
Kroos vyslal Robbena pěknou kolmicí do gólové šance, tomu byl ale odpískán ofsajd.
7
Robben se po narážečce s Lahmem dostal ke střele na pravém rohu pokutového území Hamburku. Projektil nizozemského snajpra však skončil nad bránou a brankáře Adlera výrazněji neohrozil.
5
Hosté dlouho v kuse kombinovali a z tribun se na ně snesl hromový pískot. Nakonec Götze o balon přišel.
3
Jérôme Boateng ne úplně přesnou nahrávkou zahnal k rohovému praporku vlastního brankáře Neuera. Ten ale balon doběhl a dokázal rozehrát dřív, než k němu doběhl dotírající Iličević.
2
Hosté se vydali do protiútoku a kombinovali okolo šestnáctky Hamburku. Nakonec nepřesně přihrával Müller a u balonu jsou opět domácí.
1
Úvodní výkop patřil Bayernu, domácí ovšem po chybné rozehrávce Danteho vybojovali balon na útočné polovině a Jiráček autem uvede míč do hry.
1
Utkání co nevidět začne!
Rozhodčí a hned za nimi hráči už vstupují z tunelu na hrací plochu...
Utkání bude jistě zajímat i nezaujatého českého diváka, neboť na levé straně obrany domácího Hamburku nastoupí od první minuty náš reprezentant Petr Jiráček!

Hamburger SV: Adler – Diekmeier, Westermann, Mancienne, Jiráček – Rincón, Badelj, van der Vaart, Tesche, Çalhanoğlu – Iličević.
Náhradníci: Drobný – Tah, Bouy, Demirbay, Steinmann, Maggio, John.

Bayern Mnichov: Neuer – Lahm (C), Dante, J. Boateng, Alaba – Robben, Kroos, Martínez, Schweinsteiger, Götze – T. Müller.
Náhradníci: Raeder – Contento, Weiser, Højbjerg, Mandžukić, C. Pizarro.

Rozhodčí: Fritz – Schaal, Assmuth.
Poslední vzájemný zápas

Oba celky na sebe už v této sezoně narazily dvakrát. V rámci Bundesligy se hrálo v Mnichově a Bayern vyhrál 3:1. Poté spolu hrály ještě v DFB-Pokalu a Bayern vyhrál na hřišti Hamburku vysoko 5:0.
Hamburger SV se v této sezoně trápí. Ambiciózní celek zatím totiž nasbíral pouze 27 bodů a nachází se na šestnáctém místě, tedy místě, které znamená baráž o udržení se v Bundeslize. Pokud dnes Hamburk neuspěje, může se stát, že se propadne až na poslední místo, protože předposlední Norimberk má bodů 26 a poslední Braunschweig 25. Na patnáctém nesestupovém místě je Stuttgart, který má na svém kontě 32 bodů. Hamburk je tedy ve velmi těžké pozici a dvě kola před koncem to vypadá, že o barážové místo bude bojovat až do samotného konce.

Bayern Mnichov je v úplně jiné pozici. Mnichovský celek si s velkým předstihem zajistil titul v Bundeslize a také se probojoval do finále DFB-Pokalu. Tvrdě ale Bayern narazil v semifinále Ligy mistrů, kde ho dvakrát porazil Real Madrid. Mnichovský celek má na svém kontě v Bundeslize 84 bodů a před druhým Dortmundem má náskok 19 bodů. Bayernu se ale v posledních týdnech příliš nedaří, tak uvidíme, jak si povede dnes.
Zdravím všechny příznivce kopané. Německá Bundesliga má na programu předposlední 33. kolo a my budeme sledovat duel, ve kterém vyzve Hamburk mnichovský Bayern. Jasným favoritem tohoto zápasu je celek z Bavorska, ale uvidíme, jak to nakonec celé dopadne.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.