Pro dnešek je to vše, příště opět na shledanou.
Po první půli vedli díky Mongongou proměněné penaltě 1:0, herně však byli lepší domácí. To se naplno projevilo až ve druhém poločase, ve kterém se fotbalisté Nice prosadili hned třikrát a zápas zaslouženě ovládli. Trefili se dvakrát Bauthéac a jednou Bosetti.
90+1
Nice kráčí k výhře, nutno dodat, že k výhře zasloužené.
89
Za ovací diváků dohrává Nice zápas, domácí nyní v klidu ubránili i roh soupeře.
87
Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Valentin Eysseric, přichází Fabrice Abriel.
86
Nice právě vstřelilo branku!
Evian musí v závěru pochopitelně riskovat, toho využili domácí k rychlému brejku, který končí gólem. ALEXY BOSETTI se rozhodl Laquaita přelobovat a udělal dobře, míč končí v síti.
85
Pied pálí těsně nad branku Laquaita!
84
Tato standardní situace se ale Nice nevyvedla, balon získal klidný Laquait.
83
Domácí budou zahrávat rohový kop.
81
Nice přeci jen ustupuje od tolik ofenzivní taktiky, jakou doteď hrála a soustředí se více na poctivou defenzivu.
79
Ten už ale domácí obrana zvládla zlikvidovat, od branky bude rozehrávat Ospina.
78
Přímý kop Djedjeho je ztečován zdí, bude z toho roh hostů.
76
Žlutou kartu dostává Eric Bauthéac (OGC Nice).
74
Poslední minuty rozhodně nenapovídají, že by měl Evian udělat ze zápasu ještě nějaké drama. Nice soupeře nepouští za jeho obrannou půli a náskok si pečlivě hlídá.
72
Střídání v týmu Évian Thonon Gaillard: ze hřiště odchází Djakaridja Koné, přichází Facundo Bertoglio.
71
Domácímu výběru ale ani tohle nestačí, Evian je i nadále pod velkým tlakem.
69
Po velké námaze se Nice podařilo zápas otočit. ÉRIC BAUTHEAC dostal famózní přihrávku od Pieda před prázdnou branku, kterou už minout nemohl.
68
Střídání v týmu Évian Thonon Gaillard: ze hřiště odchází Daniel Wass, přichází Fabrice Ehret.
68
Žlutou kartu dostává Modou Sougou (Évian Thonon Gaillard).
67
Obrana TG si ale s oběma standardníma situacema poradila dobře.
66
A v krátkém sledu ještě jeden...
65
Nice bude zahrávat rohový kop.
64
Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Darío Cvitanich, přichází Alexy Bosetti.
64
Střídání v týmu Évian Thonon Gaillard: ze hřiště odchází Kévin Bérigaud, přichází Marco Rubén.
63
Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Christian Brüls, přichází Jérémy Pied.
62
Žlutou kartu dostává Kévin Bérigaud (Évian Thonon Gaillard).
61
Je srovnáno. Do perfektního centru z pravé strany se na malém vápně opřel ÉRIC BAUTHEAC, jehož zakončení jde nekompromisně do odkryté brány.
59
Hosté zahrávali rohový kop, po kterém se do voleje též z hranice vápna opřel Sorlin. Balon jde kousek vedle pravé tyče.
58
Tyč! Wass se opřel do tvrdého voleje z hranice vápna, míč se odráží od pravé tyče!
56
Nepovedenou střelu Mendyho chytá připravený Laquait.
54
Nice navazuje na svůj tlak z první půle, finální fáze ale stále pokulhává.
52
Po nepřesné přihrávce Digarda středem se do brejku dostali hosté, ten ale zachycuje domácí obrana.
50
Žlutou kartu dostává Darío Cvitanich (OGC Nice).
48
Úvod druhé půle je zatím spíše opatrný, nikdo nechce chybovat.
46
Herně byla v první půli Nice sice lepší, gól se ale podařilo vstřelit soupeři. Evian se soustředil na defenzivu a po rychlém brejku, ze kterého pramenil pokutový kop, se prosadil. Trefil se Mongongu.
Druhý poločas začne cca ve 21:02.
44
Konec poločasu je před námi, Evian stále drží těsné vedení.
42
Žlutou kartu dostává Mathieu Bodmer (OGC Nice).
40
Kolodziejczak je ošetřován za postranní čarou, domácí musí hrát malou chvíli v deseti.
38
Pohotový zákrok proti přízemní střele Cvitaniče předvedl Laquait.
37
Ten odvrátil jen za cenu dalšího rohu obránce Evianu.
36
Domácí výběr dostává k dispozici rohový kop.
34
Jak už to tak vypadá, Evian se bude spoléhat především na rychlé brejky, v posledních minutách se prakticky jen brání.
32
Ten se ale vůbec nevydařil, moc nechybělo, a Evianu vyšel nebezpečný protiútok.
31
Rohový kop budou zahrávat domácí.
30
Fotbalisté Nice jsou sice nastehovaní na útočné půli, schází tomu ale finální přihrávka.
29
Dlouhý centr Wasse nikoho nenašel, balon tak získávají domácí, pokoušejíce se odpovědět na nečekanou branku Evianu.
27
Évian právě vstřelilo branku!
Pokutový kop proměnil razantním zakončením k levé tyči CÉDRIC MONGONGU!
26
Po faulu Bodmera budou hosté zahrávat pokutový kop!
25
Domácí vhazují na útočné půli, jejich tlak postupně graduje a graduje.
23
Od branky bude rozehrávat Laquait.
21
Herní iniciativu pomalu začínají přebírat domácí fotbalisté, Evian je nyní v útlumu.
19
Cvitanič vystřelil z uctivé vzdálenosti a mnoho nechybělo, aby se domácí dostali do vedení. Balon šel jen těsně nad branku Laquaita.
18
Cvitanich hlavičkuje po centru z přímého kopu nad branku Evianu.
17
Od branky bude odkopávat Laquait.
16
Bauthéac vede průnik domácích po levém křídle, zatím si ale nemá s kým "tuknout".
15
Nice zahrávala rohový kop, ten ale hosté v pohodě ubránili a posílají míč do bezpečí.
14
Střela Koného ze střední vzdálenosti je ztečovaná, Ospina tak má snadnou práci.
12
Pěknou individuální akci středem předvedl Digard, balon ale vzápětí ztratil.
10
Hra je zatím vyrovnaná, ani jeden z obou soupeřů si zatím výraznější tlak nevytváří.
8
Z rychlého protiútoku Evianu se stala rozvážná kombinace středem, balon ale pochvíli získali domácí.
6
Neuvěřitelné, co se teď odehrálo před brankou Laquaita. Ten chytil volej domácího útočníka ze středu vápna, odražený míč následně skončil na tyči.
4
Centr Koného z levé strany zachycuje obrana Nice.
3
Hostům se nepovedlo vhazování, balon mají domácí a připravují si útočnou kombinaci.
1

OGC Nice: Ospina – Palun, Genevois, Bodmer, Kolodziejczak – Brüls, Digard, Eysseric, Mendy, Bauthéac – Cvitanich.
Náhradníci: Veronese – Gomis, Puel, Abriel, Pied, Bruins, Bosetti.

Évian Thonon Gaillard: Laquait – Dja Djedjé, Mensah, Mongongu, Sabaly – Koné, Tié Bi, Sorlin – Wass, Bérigaud, Sougou.
Náhradníci: Hansen – Angoula, Cambon, Ehret, Bertoglio, Rubén, N'Sikulu.

Rozhodčí: Rainville – Zitouni, Stien.
Co se týče vzájemných zápasů, tak ty odehrály v historii oba týmy pouze čtyři. Úspěšnější je Evian, který dokázal vyhrát dva zápasy, jednou remizovat a taktéž jednou s Nice prohrát.
Évian Thonon Gaillard jak již bylo zmiňováno tento tým má shodný počet bodů, jako dnešní soupeř. Celková bilance Evianu je 5-5-7 při skóre 18:28. Venku se mu příliš nedaří, když dokázal z šesti utkáních vyhrát pouze dvě. V posledních zápasech se ale týmu Gaillardu daří, když bodovalo ve třech utkáních po sobě. Nejprve Evian dokázal porazit lídra PSG 2:0, poté remizoval s Reimsem a naposledy vytěžil tři body proti Bastii po výsledku 2:1.
Nice má po osmnácti odehraných kolech na kontě 20 bodů. Nachází se na patnácté pozici. Na výše postavené Rennes ztrácí jeden bod a právě před dnešním soupeřem drží náskok o pouhé lepší skóre. Nice boduje hlavně doma, kde zvítězilo v pěti utkáních z devíti a nastříleli v nich 12 branek při 9 inkasovaných. Dnešní domácí tým bodoval naplno ve dvou zápasech za sebou a neinkasoval v nich ani jeden gól.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.