Zápas je u konce, Catania v samém závěru utrhla vítěství pro své fanoušky a zvítězila 2:1. Gól vstřelil ve druhé minutě nastavení Bergessio z penalty. Tímto se Vám opět omlouváme za problémy, jenž v tomto onlajnu nastaly. Těšíme se na příští sezónu italské ligy. Na přečtenou!
90+2
Catania právě vstřelila branku!
GONZALO BERGESSIO si postavil míč na puntík a chladnokrevně penaltu proměnil! Catania tedy zřejmě ve svém posledním letošním ligovém zápase zvítězí.
88
Střídání v týmu Calcio Catania: ze hřiště odchází Fabián Monzón, přichází Sergio Garufi.
86
Střídání v týmu Calcio Catania: ze hřiště odchází Francesco Fedato, přichází Fabio Aveni.
80
Bergamo právě vstřelilo branku!
Je vyrovnáno! MOUSSA KONÉ se dostal k odraženému míči a dělovou ránou jej poslal do horního rohu branky! Uvidíme, zda-li zápas skončí remízou. Do konce utkání zbývá něco málo přes deset minut.
72
Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Franco Brienza, přichází Rubén Bentancourt.
65
Catania se v pětašedesáté minutě dostala do vedení díky dvojici Bergessio, Lodi. Druhý jmenovaný, tedy FRANCESCO LODI, dostal do vápna nádhernou přihrávkou, kterou nekompromisně poslal do sítě.
65
Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Luca Cigarini, přichází Joakim Olausson.
64
Žlutou kartu dostává Mariano Izco (Calcio Catania).
56
Střídání v týmu Calcio Catania: ze hřiště odchází Sebastián Leto, přichází Francesco Lodi.
52
Žlutou kartu dostává Luca Cigarini (Atalanta Bergamasca Calcio).
46
Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Davide Brivio, přichází Mattia Caldara.
46
15
Žlutou kartu dostává Moussa Koné (Atalanta Bergamasca Calcio).
Omlouváme se za technické problémy! V onlajnu se Vám pokusíme přiblížit nejdůležitější okamžiky dnešního zápasu.
1
V dnešním zápase už prakticky o nic nejde, hosté jsou zachránění a domácí bohužel padají do Serie B.

Calcio Catania

Domácí se nacházejí v tabulce na hodně špatném devatenáctém místě se ziskem 29 bodů. Ze 37 zápasů sedm vyhráli, osm remizovali a zbylých 22 zápasů prohráli. V posledním zápase zabojovali na půdě Bologni a vyhráli 1:2.
Atalanta Bergamasca Calcio

Hosté se nacházejí na jedenáctém místě se ziskem 50 bodů. Mají záporné skóre 42:49. Ze 37 zápasů 15 vyhráli, pět remizovali a sedmnáct prohráli. V posledním zápase vyhráli překvapivě proti AC Milán 2:1. Dá se očekávat, že v dnešním zápase budou mírným favoritem, protože mají celkem slušnou formu.
Dobrý den, ještě jednou Vás vítám u dnešního zápasu. Dnes se mezi sebou utkají Calcio Catania a Atalanta Bergamasca Calcio.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.