To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Je konec! Radost domácích hráčů i fanoušků, kteří vtrhli na hrací plochu, díky remíze 0:0 získává Almería rozhodující bod a tím se, bez ohledu na ostatní zápasy, zachránila v nejvyšší fotbalové soutěži!
90+3
Poslední vteřiny nastaveného času.
90+2
Žlutou kartu dostává Ander Herrera (Athletic Bilbao).
90+2
Hraje se ve středu hřiště.
90+1
Domácím již zbývá opravdu jen několik desítek vteřin k definitvní záchraně.
90+1
Ještě tři minuty se bude hrát tento zápas, odkop od branky Almeríi.
90
Poslední minuta řádné hrací doby, Estaban skvěle zasáhl proti nebezpečnému centru hostů do vápna Almeríi.
88
V závěrečných minutách domácí opět svírají svého soupeře před jeho brankou.
86
Dvě velmi dobré šance Rodriho, který je na hřišti od 72. minuty, v první šanci výtečně zasáhl gólman Herrera, při té druhé pak netrefil Rodri branku.
84
A je to jasné, hosté budou muset dohrávat pouze o deseti, zraněný Morán je odnášen na nosítkách a do zápasu již nezasáhne.
83
Stále se nehraje, mezitím lavička Bilbaa netrpělivě vyhlíží, jak to celé dopadne, hosté již všechny možnosti střídání využili.
82
Na trávníku zůstává sedět jeden z hostujících hráčů, který si žádá ošetření.
82
Ale hosté se i tentokrát ubránili, míč směřuje ven z pokutového území Bilbaa.
81
Rohový kop pro Almeríi, z pravé strany.
80
Poslední desetiminutovka, fanoušci v hledišti jsou v dobré náladě, vydrží jim to i po závěrečném hvizdu?
79
Střídání v týmu UD Almería: ze hřiště odchází Corona, přichází Fernando Soriano.
77
Almería drží nerozhodný stav, což domácím k definitivě záchrany stačí.
75
A hosté si zopakují exekuci volného kopu, téměř ze stejného místa. Ovšem celou akci přerušuje odpískaný ofsajd a v něm San José.
74
Žlutou kartu dostává Ramon Azeez (UD Almería).
74
Hosté rozehrávali volný kop z levé strany, na polovině soupeře, ale Susaeta nenasměroval míč správným směrem.
72
Střídání v týmu UD Almería: ze hřiště odchází Óscar Díaz, přichází Rodri.
72
Hosté v klidu kombinují ve středu hrací plochy.
70
Také domácí lavička připravuje změnu v sestavě, na hřiště se chystá Rodri.
70
Střídání v týmu Athletic Bilbao: ze hřiště odchází Mikel Balenziaga, přichází Andoni Iraola.
69
Střídání v týmu Athletic Bilbao: ze hřiště odchází Óscar de Marcos, přichází Mikel San José.
68
Následuje nákop dopředu, kde je ale Fernández Hierro Guillermo v ofsajdu.
68
"Překopávaná" ve středu hřiště, hosté drží míč na svých kopačkách.
66
Pohled ke střídačkám prozrazuje, že hosté připravují dvojí střídání.
64
Ani z tohoto rohového kopu se domácí neprosazují, odkop od branky Bilbaa.
63
Rohový kop pro domácí tým, který nyní tlačí svého soupeře.
62
Přímá střela na branku Bilbaa, zasahuje Herrerín.
61
Další volný kop pro Almeríi, tentokrát z levé strany, z nějakých třiceti metrů.
59
Střídání v týmu Athletic Bilbao: ze hřiště odchází Mikel Rico, přichází Ander Herrera.
59
Herrerín dokázal vytěsnit přihrávku soupeře před branku.
58
Hodně nepovedený rohový kop z levé strany, ale domácí ještě zůstávají u míče.
58
Rohový kop pro domácí tým.
57
Domácí rozehráli volný kop z pravé strany, ale defenziva Bilbaa odvrací.
56
Žlutou kartu dostává Aymeric Laporte (Athletic Bilbao) právě za tento zákrok na Zonga.
55
Jonathan Laporte zastavuje protihráče, postupujícím po pravém křídle.
53
Proti dobře hrajícímu soupeři to ale nemá dnes Almería lehké.
52
Tento výsledek by domácímu týmu k záchraně stačil, ale je vidět, že se na to spoléhat domácí příliš nechtějí a snaží se o vstřelení gólu.
51
Susaeta vhazuje z pravé strany, na vlastní polovině.
48
Míč z levé strany míří do pokutového území Bilbaa, kde však chytá gólman Herrerín.
47
V úvodu druhého poločasu rohový kop pro domácí tým.
46
Druhý poločas začne přibližně až v 19:35 hodin.
V prvním poločase branka nepadla, navíc si ani jeden z týmů nevypracoval nějakou šanci. Doufejme, že se to ve druhé půli zlepší a dočkáme se i nějakých gólů.
45
43
Střela Minaiana letí pouze vedle branky, bude se vykopávát.
42
A rohový kop nyní rozehrají hosté.
42
Hosté v pohodě odvrací míč, směřující do pokutového území.
41
Rohový kop pro domácí tým, který ho rozehraje z levé strany.
40
Poslední pětiminutovka první půle, stav je stále stejný, jako v úvodu zápasu, tedy bez branek.
38
Dopředu to zatím hostům příliš nejde.
37
Útočná akce hostů, kteří postupují po pravé straně, téměř vzápětí se ale hra vrací zpět na polovinu Bilbaa.
36
Volný kop rozehrávají domácí takticky, následuje centr do pokutového území Bilbaa, z pravé strany, ale tam odhlavičkovává bránící hráč hostů.
35
Corona faulován bránícím Balenziagou, který za tento zákrok, na vlastní polovině, dostává žlutou kartu.
34
Útočná snaha hostů na polovině soupeře končí faulem Guillerma.
33
Zongo sprintuje za míčem do pokutového území, dříve je ale u něho gólman Herrerín.
32
Ale také domácí trefuje pouze dobře postavenou bránící "zeď".
32
Žlutou kartu dostává Beñat Etxebarria (Athletic Bilbao).
32
Volný kop pro Almeríi, z nějakých třiadvaceti metrů od branky soupeře.
31
Míč směřuje až k brance Almeríi, odkud obránci domácích nakopávají dopředu, na Zonga, ten sklepává na Coronu, který byl faulován.
30
Je za námi první půl hodina hry, zatím se hraje bez branek, ale sledujeme docela pohledné utkání, hlavně díky posledním minutám, kdy se konečně na hřišti začalo něco dít.
29
Díaz padá v pokutovém území Athletica, ale rozhodčí Estrada nepíská faul, pokračuje se ve hře.
27
Beñat Etxebarria rozehrává z levé strany. Míč směřuje na bližší tyč, kde ale bránící Alex Vidal odvedl velmi dobrou práci, míč získávají domácí.
26
A nakonec je z toho rohový kop, ve vápně se snažil zakončit Fernández Hierro Guillermo, ale jeho střelu zblokoval jeden z bránících hráčů soupeře na roh.
25
Sebastián Dubarbir fauluje de Marcose u vlastního pokutového území, volný kop z velmi dobré pozice pro Athletic.
24
Zatím hodně nervózní fotbal v podání obou týmů.
22
Markel Susaeta hledá na pravé straně Fernández Hierro Guillerma, ale jeho nákop je opět nepřesný.
21
Rafita vhazuje ve středu hřiště, z pravé strany. Domácí však na polovině soupeře ztrácí míč.
20
Domácí tak získávají "zadarmo" míč a rozehrávají. Marco Torsiglieri jako by nevěděl, co s míčem, tak ho v podstatě odevzdal nákopem soupeři.
19
Jako nyní, kdy na polovině soupeře fauluje Óscar de Marcos (ATB).
19
Nyní již hrají hosté, hru obou týmů zatím provází velké množství nepřesností a faulů.
18
Z volného kopu se domácí neprosazují, přesto zůstávají u míče.
17
Žlutou kartu dostává Erik Morán (Athletic Bilbao) za "odstavení" pronikajícího Aleixe Vidala na vlastní polovině.
16
Sebastián Dubarbier se snaží doběhnout míč na levé straně, na polovině soupeře, ale nepovedlo se mu to, navíc tam musí hodně brzdit svůj pohyb vpřed, aby nezboural reklamní panel.
16
Esteban vykopává, míč letí na polovinu soupeře.
15
Následuje přesný pas na pravou stranu, kde si nabíhá Iker Muniain, ale měl to na "dlouhou" nohu.
14
Míč zatím létá více vzduchem, než po zemi.
13
Herrerín nevykopává, ale pouze rozehrává, hosté kombinují ve středu hřiště.
12
Domácí aktivnější, z levé strany centruje Dubarbier, ale Zongo měl k míči hodně daleko.
11
Nákop na Díaze, nepřesný, hosté získávají míč.
9
Odkop od branky Almeríi, hosté měli k dispozici volný kop z levé strany, z něhož ale nic nevytěžili.
6
Zranění Jonathana Zonga bylo vážnějšího charakteru a domácí tak museli hned v úvodu zápasu střídat.
5
Střídání v týmu UD Almería: ze hřiště odchází Fran Vélez, přichází Ramon Azeez.
4
Domácí již rozehráli volný kop, ale trefují pouze dobře postavenou bránící zeď.
3
Jonathan Zongo se nechává odnést na nosítkách, zranění zřejmě bude vážnější.
2
Jonathan Zongo faulován Etxeitou před pokutovým územím Athletica, volný kop pro Almeríi.
1

UD Almería: Esteban – Rafita, Trujillo, Torsiglieri, Dubarbier – Verza, Vélez, Corona – Vidal, Zongo, Díaz.
Náhradníci: Julián – Mané, Tébar, Azeez, Suso, F. Soriano, Rodri.

Athletic Bilbao: Herrerín – de Marcos, Etxeita, Laporte, Balenziaga – Morán, Etxebarria, M. Rico – Susaeta, Guillermo Guillermo, Muniain.
Náhradníci: Iraizoz – San José, Albizua, Iraola, Ekiza, A. Herrera, Toquero.

Rozhodčí: Javier Estrada – José Fernández, Francisco Martín.
Vítejte u onlajn přenosu utkání osmatřicátého kola španělské Primera División, v němž domácí UD ALMERÍA přivítá ATHLETIC BILBAO. Utkání se odehraje na Estadio de los Juegos Mediterráneos v Almeríi provede jím trojice španělských rozhodčích, hlavní Javier Estrada, asistenti José Fernández a Francisco Martín.
UD ALMERÍA
Almería se díky povedeným posledním výsledkům dokázala dostat mimo pásmo sestupu, na který má nyní tříbodový náskok. Jakýkoliv bodový zisk z duelu s Athleticem tak znamená pro tento andaluský klub jistotu účasti v Primera División i pro příští rok!
ATHLETIC BILBAO
Hosté již mají jistou konečnou čtvrtou příčku, neboť na třetí Real Madrid ztrácejí osmnáct bodů, náskok přd pátou Sevillou je pak devítibodový. I přesto budou chtít Baskové zakončit úspěšnou sezónu vítězstvím. Komplikací jsou však zranění – chybět bude hlavně nejlepší střelec zýmu, Aritz Aduriz.
07.04.2014 / 32. kolo / Levante UD – Bilbao 1:2
14.04.2014 / 33. kolo / Bilbao – Málaga CF 3:0
20.04.2014 / 34. kolo / FC Barcelona – Bilbao 2:1
27.04.2014 / 35. kolo / Bilbao – Sevilla FC 3:1
02.05.2014 / 36. kolo / Rayo Vallecano – Bilbao 0:3
11.05.2014 / 37. kolo / Bilbao – Real Sociedad 1:1