Kompletní sestřih: Bohemians 1905 - Slavia 2:0

Ode mě je to pro dnešek vše, někdy příště se těším na shledanou.
Tři body nakonec domácím zařídil z pokutového kopu nařízeného na Mosqueru kapitán Jindřišek a střídající útočník Lietava.
Klokani si připisují zaslouženou výhru 2:0, která ale mohla být ještě výrazně vyšší. Slávisté byli totiž naprosto marní a byli vůbec rádi, když přešli na útočnou polovinu.
90+3
90+2
A zhruba sekundu si zahraje Engelmann, jenž vystřídal Moravce.
90+2
Černý sejmul Bratanoviče a ještě si zapíše žlutou kartu.
90
Utkání je nastaveno o jednu minutu.
88
Za potelsku ve stoje opouští trávník Mosquera, posledních pár minut si zahraje Bartek.
87
Pauschekův centr mířil na Lietavu, Bílek ale tentokrát dobře zasáhl.
84
Klokani kombinují na polovině Slavie, už se ale příliš netlačí do šance. Hosté soupeře jen marně stínují.
81
Nitrianský dohrál! Nelíbilo se mu rozhodnutí sudího Orla, což dal veřejně najevo. Arbitr mu to ale spočetl a po druhé žluté kartě Nitrianského vyloučil.
80
Slávisté jsou na kolenou! Pauschek na pravém křídle přesprintoval Bílka, udělal mu kličku do vápna a pak prudkou střelou k tyči div, že neskóroval. Hrubeš Slavii zachránil od třetí pohromy bravurním zákrokem, kterým míč vytěsnil na tyč.
77
Bohemians právě vstřelili branku!
Bratanovič poslal míč na vrchol velkého vápna, kde dostal prostor ke střele IVAN LIETAVA. Ten pak prudkou ranou k tyči rozvlnil síť!
76
Naprosto neviditelného Balaje na hřišti nahrazuje Vukadinovič.
73
Latka se vytáhl do útoku, neustál tam ale souboj s důrazným Šmídem.
72
Lietava se hned prezentoval střelou ze střední vzdálenosti, ta ale mezi tři tyče nemířila.
71
Klokani poprvé střídají. Lietava na hrotu útoku nahrazuje Mikuše.
70
Škoda z levé strany odcentroval na hlavu vysokého Kodra. Ten se protlačil k hlavičce, zblízka ale domácí bránu přestřelil.
69
Z něj se ale slávisté neprosadili a ještě měli co dělat, aby ubránili rychlý brejk Pauscheka.
68
Ojedinělá příležitost pro sešívané, Nitrianský už běží kopnout roh.
67
Nitrianský si nenechal líbit Mosquaerův faul, který přitom ničím nevybočoval z normálu. Slávista se ale rozohnil a strčil do soupeře. Sudí Orel situaci rychle uklidňuje tím, že oběma kohoutům ukázal žlutou kartu.
67
66
Moravec se prosmýkl na pravém křídle ke střele, tu se štěstím Hrubeš vytěsnil.
65
Kouč Beránek sází na kreativitu místo buldočí síly. Ze hry proto stahuje Baéze,místo něhož si zahraje Hrubý.
63
Slávisté po inkasované brance přidali na aktivitě, do šance se ale ani náznakem nedostali.
60
Gólman Hrubeš sice vystihl směr pokutového kopu JOSEFA JINDŘIŠKA, míč mu ale u levé tyče přesto proklouzl do sítě!
59
Penalta pro Bohemians 1905 po faulu Černého na Mosqueru! Ten si nabíhal na centr zprava, ale k němu se nedostal právě kvůli Černému, který ho nešikovně podkopl.
58
Baéz zastavil přihrávku na půlicí čáře rukou, žluté kartě ale unikl.
54
Po Juharově chybě se zjevil na hranici vápna osamocený Mikuš, jeho razantní střela ale prosvištěla vedle hostující brány.
53
Hra má kromě ojedinělé šance Juhara stejný obraz jako v první části. Klokani jsou aktivnější a soupeři prakticky nepůjčují balón.
50
A na opačné straně se musel poprvé činit i Švenger, který si ale s dělovkou Juhara z levé strany poradil.
49
Další obrovská šance domácích! Pauschek byl po přihrávce doprava úplně volný a sám před Hrubešem. Místo střely ale alibisticky nabil Mikušovi. Jeho bombu však Hrubeš parádně zlikvidoval.
48
Mosquera se uvolnil na levém křídle až ke střele, ta však zamířila do boční sítě.
48
Latka si pomáhal v souboji s portihráčem příliš okatě, u sudího mu to ale prošlo.
46
Slavia dělá do druhé půle hráčkou změnu. Gecov už se na trávník nepodívá, místo uvolnil Kodrovi.
46
Druhý poločas by měl odstartovat ve 21:19.
To sešívaní si ani neškrtli, jedinou šanci měl Škoda, který ale po dlouhém centru hlavičkoval vedle. To také byl prakticky jediný útok, který zatím Slavia předvedla...
Klokani byli v první půli jednoznačně lepším týmem, gól ale nedali. Nejblíže mu byl v závěru Moravec, jeho pokus však z brankové čáry vykopl slávistický kapitán Latka.
45+3
45+2
Radova tečovaná střela mířila přímo k tyči, Hrubeš se ale bravurně natáhl a balón vytěsnil. Poté se ještě ke střele dostal Bratanovič, v akrobatické pozici však nezamířil přesně.
45+2
Jindřišek dostal příležitost ke střele, ta ale z pětadvaceti metrů zamířila jen do Hrubešových rukavic.
45
Bratanovič zaběhl na pravé křídlo a zpětným pasem vyslal do tutové šance Moravce. Ten tváří v tvář Hrubešovi domácího gólmana šajtlí obstřelil, skvěle se ale vrátil Latka, který nadvakrát dokázal míč vykopnout z brankové čáry!
44
Nedovolený zákrok se píská až o minutu později. Gecov dokonce za ostrý faul na středu hřiště vidí žlutou kartu.
43
Akce Klokanů skončila pouze odkopem od slávistické brány. Domácí se ale hodně zlobí, protože podle nich se měl pískat faul Latky na Mosqueru, který spadl přímo na hranici pokutového území.
42
Sešívaní tři minuty před koncem první půle poprvé zaútočili ve více lidech. Nakonec z toho rezultovala střela Zmrhala z dvaceti metrů, ta ale proskákala v bezpečné vzdálenosti od Švengerovy brány.
40
Klokani jsou stále aktivnější. Štěstí zkusil z třiceti metrů stoper Šmíd, přestřelil ale nejen Hrubešovu svatyni, ale i celý stadion...
35
Zničehonic velká šance na druhé straně! Milan Škoda si naběhl na vysoký centr do šestnáctky, kde předskočil Brabce, hlavou však domácí bránu těsně minul.
32
Bratanovič se parádní kličkou uvolnil ve vápně a pak podél brankové čáry centroval na vzdálenější tyč. Tam sice nikdo z jeho spoluhráčů nebyl, ale i tak z toho mohl být gól. Obránce Slavie Nitrianský totiž měl co dělat, aby si balón nesrazil do vlastní brány.
30
Rada při centru podklouzl a pak bolestivě spadl do Baéze, který ho bránil hodně důrazně.
29
Ten se ale Šírlovi s Jindřiškem příliš nevydařil. Přesto domácí zůstanou u míče.
28
Teď mají domácí další roh, v pořadí už třetí.
27
Hráči Bohemians 1905 jsou zatím jednoznačně aktivnějším celkem, slávisté mají problémy vůbec přejít půlicí čáru.
23
První gólovka zápasu! Prudký centr Šírla vyrazil Hrubeš jen před sebe a do míst, kde byl připravený Mosquera. Domácí záložník ale z deseti metrů bránu trestuhodně překopl.
21
Jindřiškův centr od rohového praporku však všechny ve vápně přeletěl.
21
Zatímco kouřový opar opadá, Klokani se chystají k rozehrání rohového kopu.
19
Hostující fanoušci se prezentovali choreografií, která obsahovala i dýmovnice. Kouř z nich teď zahalil část plochy a sudí Orel přerušil utkání.
18
Šírl si při rozehrávce narazil s Jindřiškem, jeho prudký pas ale proletěl pokutovým územím zcela bez povšimnutí domácích fotbalistů.
17
Při ponechané výhodě se Moravec málem prosmýkl přes Bílka do šance. Stoper Slavie ho nakonec ustrážil, avšak jen za cenu rohu.
16
Po rohovém kopu udělal hrubku Gecov, který míč poslal přímo na nohu soupeře. Zaskočený Bratanovič pak ale nepřidal přesný centr.
15
Klokani měli po faulu výhodu přímého kopu z pětadvaceti metrů. Radovu střelu ale slávisté vychýlili na roh.
11
Kromě pár ojedinělých výpadů hře výrazně chybí tempo. Zatím se bojuje jen po obě šestnáctky.
8
Další nebezpečný brejk domácích táhl po pravém křídle Bratanovič, jenž ho i sám zakončil. Jeho křížná střela však minula Hrubešovu bránu.
7
Nitrianského centr z rohového kopu si domácí obrana pohlídala.
5
Zmrhal se se štěstím vymanil z obležení dvou soupeřů a od půlicí čáry poslal dobrý centr na útočníky. Škodovi však nevyšlo zpracování, když mu míč od hrudi odskočil až ke Švengerovi.
3
Po rychlé akci Klokanů byl na levém křídle volný Šírl, jeho následná pumelice měla razanci, ale o kousek minula hostující bránu.
2
Bílek trochu zazmatkoval, když Hrubešovi poslal hodně prudkou malou domů. Slávistický gólman ale chybu neudělal a balón dokázal pohotově odkopnout.
1

Bohemians Praha 1905: Švenger – Pauschek, Šmíd, Brabec, Šírl – Moravec, Jindřišek (C), Rada, Mosquera – Bratanovič – Mikuš.
Náhradníci: Havránek – Krch, Cseh, Bartek, Engelmann, Nerad, Lietava.

SK Slavia Praha: Hrubeš – Nitrianský, Bílek, Latka (C), Juhar – Černý, Gecov, Baéz, Zmrhal – Balaj, Škoda.
Náhradníci: Rakovan – Dobrotka, Kodr, Hrubý, Boudjemaa, Dame, V. Vukadinovič.

Rozhodčí: Orel – Jiřík, Hock.
Slávisté se oproti skvostnému začátku ligy trochu zasekli a naposledy toho využilo Brno, které v Edenu vyhrálo 3:1. Povede se kouči Beránkovi tým opět nastartovat v Ďolíčku?
Klokani mají na svém kontě tři vítězství, jednu remízu a tři porážky. Už tři zápasy v řadě ale tým z Ďolíčku nepoznal pachuť prohry. Naposledy před více jak měsícem v Jablonci.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:15.