Je tu konec zápasu, který přinesl nejpřekvapivější výsledek 2. kola Primera Division. Fotbalisté Realu Madrid začali raketově a hned po jedenácti minutách hry vedli již 2:0. I v dalších minutách měli několik velkých šancí, ale následně zcela vypadli z role a domácím se podařilo před koncem poločasu srovnat na 2:2. Druhý poločas pak patřil jednoznačně domácímu celku, který přidal další dvě branky a zcela po zásluze vyhrál 4:2. Hosté bez odpočívajícího Ronalda zápas vůbec nezvládli..
90+3
90+2
Domácí nyní doslova šetří vteřiny a čekají na závěrečný hvizd.
90+2
Teď mají míč ve své moci domácí a ti nebudou určitě nikam pospíchat.
90+1
Po dlouhém pasu do vápna se od Khediry dostal míč k Jamesovi, který ho ale špatně trefil. Dobře se zorientoval ale Benzema, který rychle míč zpracoval a z otočky vypálil. Jeho rána se ale otřela jen o tyč domácí brány!
90+1
Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.
90
Již se hraje poslední minuta normální hrací doby a o vítězi dnešního zápasu je rozhodnuto.
89
Z hranice vápna pálil James Rodríguez, jeho přízemní ránu ale dobře zneškodnil brankář Zubikarai.
88
Hosté kopali Jamesem přímý kop, po jeho centru se k zemi poroučel chybující brankář Zubikarai a může být rád, že na něj byl odpískaný faul.
86
Hosté se dostali k zahrávání rohu. Hlavičkující Khedira byl ale ve velmi složité situaci a zády k bráně Zubikaraie neohrozil.
84
Hosté tak trochu rezignovali a zdá se, že závěr zápasu vypouštějí.
83
Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází Xabi Prieto, přichází Mikel González.
82
Carlos Vela nyní padl k zemi po zákroku Isca a po faulu zezadu v podání fotbalisty Realu Madrid je tu žlutá karta.
81
Kroos ale zahrál standardku bídně a domácí se bez větších problémů ubránili.
80
Elustondo zatahal zbytečně za dres Isca a je z toho přímý kop pro hosty. Je to určitě na centr do vápna.
79
Z dálky vystřelil Kroos, jeho rána ale hodně postrádala přesnost.
78
Hosté jsou naprosto zdecimovaní a chvílemi se zdá, že neví, co mají s výsledkem dělat. Nedaří se jim a trápí se ve středu pole.
77
Dnešní utkání sleduje 27.879 diváků.
77
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Daniel Carvajal, přichází Álvaro Arbeloa.
76
Real Sociedad právě vstřelil branku!
Po rohovém kopu domácího týmu po další lehké teči na první tyči propadl balon ke CARLOSU VELOVI, který tvrdou ranou pod břevno zvyšuje na 4:2!
75
Centr Canalese z levé strany odvrátil na rohový kop Ramos.
75
Khedira nezačal nejlépe, jeho první přihrávka byla nepřesná.
74
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Luka Modrič, přichází Sami Khedira.
74
Po následném rohu se hosté již do zakončení nedostali.
73
Standardka hostům ideálně nevyšla, do rány Balea stihl skočit defenzivní záložník Bergara, od kterého se míč odrazil do zámezí.
72
Kousek za vápnem byl faulovaný James a je z toho zajímavá standardka pro hosty. Rozhodčí signalizuje nepřímý kop.
70
Realu Madrid se čas rychle krátí. Do konce zápasu chybí něco málo přes dvacet minut a tlak zatím nepřichází.
68
Tempo hry se teď výrazně zvýšilo. Se současným skóre samozřejmě nebudou hosté spokojeni.
66
Zatímco v 11. minutě byli na kolenou domácí, teď je tomu přesně naopak.
65
A to je velký šok pro hosty. Po rychlé akci domácího celku se k míči dostal Prieto, který před bránou našel špatně hlídaného DAVIDA ZURUTUZU a ten se nemýlil – 3:2!
64
Po centru do vápna se domácí ale neprosadili.
63
Carlos Vela lehce nohou cvrnkl o nohu Carvajala a je z toho přímý kop ve prospěch domácího celku.
61
Po sérii soubojů se míč dostal ke Canalesovi, ten ale nedokázal nikoho ze spoluhráčů kolmým pasem nalézt.
60
Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází Gonzalo Castro, přichází Sergio Canales.
59
Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází Imanol Agirretxe, přichází Carlos Vela.
59
Levačkou posílal centr do vápna Marcelo, útočník Benzema byl ale pokrytý.
58
Kroosův rohový kop se od obrany odrazil k Modričovi, jehož rána levačkou byla zblokovaná. Následně se zdálo, že se domácí dostanou k rychlému protiútoku, jenže jejich snažení zastavil právě Modrič.
57
Po rychlé akci hostujícího celku bude následovat také roh pro Real Madrid.
57
Centr do vápna odvrátil Gareth Bale.
56
Další velká šance domácích. Obránce de la Bella poslal míč ve vápně na Agirretxeho a jeho další střelu zblokoval na poslední chvíli na roh Ramos.
55
Zprava centroval Modrič, míč na přední tyči ale odhlavičkoval stoper Elustondo.
53
S bolestivou grimasou leží na trávníku nyní také Carvajal, i on ale bude v pořádku a nenechá se ošetřovat.
52
Na polovině hřiště fauloval Ramos, míč budou mít domácí.
51
Isco zkoušel kolmým pasem hledat Benzemu, ten byl ale pokrytý stoperem Martínezem.
50
Nevýrazný James nyní poslal špatný pas na Balea, který míč na hrací ploše neudržel.
49
U lajny byl faulovaný Pepe a míč budou mít tentokrát hosté.
49
S následným centrem do vápna si v pohodě poradil Casillas.
48
Po centru Prieta se k hlavičce dostal Agirretxe a gólman Casillas míč jen lehkou tečí vytěsnil mimo brankový prostor! Následuje rohový kop.
47
Aktivněji sice začali hosté, jenže o balon rychle přišli a nyní se musí bránit.
46
Máme za sebou první poločas zápasu mezi Realem Sociedad a Realem Madrid. Hosté začali velmi dobře a v 11. minutě hry vedli již 2:0. Jenže domácí se dokázali vzchopit a odměnou za zlepšený výkon jim byly dva góly. Stav je tak nerozhodný 2:2 a ve druhém poločase se máme určitě na co těšit.
45+2
45+2
Centr do vápna posílal James a hlavičkující Ramos poslal míč těsně vedle levé tyče domácí brány!
45+2
Zurutuza fauloval na pravé straně rozběhnutého Pepeho a je tu standardka pro hosty.
45+1
Z pravé strany zkoušel centrovat Carvajal. Bez větších problémů ale míč do rukavic lapil Zubikarai.
45+1
V prvním poločase se budou nastavovat dvě minuty.
45
U lajny byl faulovaný Pepe, sice se držel s bolestivou grimasou za nohu, nakonec se ale nenechal ani ošetřovat a sám rozehraje.
45
Již se hraje poslední minuta prvního poločasu. U balonu jsou znovu hosté, jenže zatím hluboko na vlastní polovině.
44
Marcelo zkoušel poslat kolmý pas na Balea, ten ale jeho úmysl nepochopil a míč na trávníku nestihl.
43
Nyní jsou na tahu tedy fotbalisté hostujícího celku, kteří musí zabrat.
42
Zurutuzu po zakončení tvrdě atakoval Marcelo a domácí forvard musí být ošetřovaný.
41
Po rychlé akci domácího celku se k centru z levé strany dostal Alberto de la Bella a hlavou zakončující DAVID ZURUTUZA srovnává stav zápasu na 2:2!
40
U míče jsou již opět domácí a tlačí se na polovinu soupeře.
38
Hosté jsou znovu hodně u balonu. Domácí ale jejich rozehrávku aktivně napadají a to dělá Madridským problémy.
36
Na druhé straně chtěl odpovědět rychle Bale, jenže byl dobře pokrytý Zaldúou.
35
Domácím se podařilo snížit po rohovém kopu. Po centru Prieta na přední tyč byl balon prodloužený na vzdálenější tyč, kde byl nehlídaný IÑIGO MARTÍNEZ, jehož pohodlné zakončení znamená stav 1:2.
34
Domácí nadále hrají aktivně a Madrid to již nemá tak, jednoduché, jak se mohlo zdát v úvodu.
32
Hosté rozehráli roh rychle nakrátko, k dalšímu ohrožení brány soupeře se ale již nedostali.
31
Toni Kroos vybojoval míč a následně se dostal až do zakončení. Jeho střelu, která měla také gólové parametry, skvěle nohou vyrazil gólman Zubikarai.
30
Real Madrid ale již není tak dominantní jako v úvodu zápasu. Domácí se dostali již do tempa a sledujeme hodně rychlý fotbal. Míč se pohybuje od vápna k vápnu.
28
Akce domácích ale pokračovala a vše ukončil až nekontrolovaný pár Carvajala přes Zurutuzu. Po krátkém ošetření bude ale hostující bek v pořádku.
27
Zurutuza poslal míč do vápna na Granera, který byl v gólové pozici. Do jeho rána ale velice obětavě skočil Ramos a zabránil téměř jistému gólu.
26
Už se zdálo, že se do další šance dostane Benzema, po kolmé přihrávce středem hřiště byl ale v ofsajdu.
26
Po rohovém kopu se k hlavičce dostal znovu Ramos, míč poslal těsně nad břevno.
25
Do velké šance se dostal nyní Marcelo, jeho téměř gólovou šanci ze čtrnácti metrů parádně zneškodnil Zubikarai.
24
Domácí zkusili rychle rozehrát, ale dostali se do ofsajdu.
23
Po faulu Isca budou rozehrávat domácí.
22
K rohu se postavil Castro, jeho centr do vápna ale nakonec nebezpečný nebyl.
21
Dobrý zákrok v defenzivě nyní předvedl Kroos a je z toho roh pro domácí tým.
20
Hosté se ale dostali rychle znovu k balonu a po přihrávce od Benzemy střílel z otočky Marcelo, míč ale poslal těsně mimo.
19
Hodně do tmy šel nyní proti Benzemovi na hranici vápna do souboje brankář Zubikarai. Celou situaci ale nakonec šťastně zvládl a uchránil Sociedad od další inkasované branky.
17
Granero poslal tvrdým skluzem k zemi Carvajala a je z toho žlutá karta pro domácího středopolaře.
16
Domácí fotbalisté se na chvilku nastěhovali před pránu Realu Madrid, jenže až do zakončení se nedostali a o míč kvůli vlastní nepřesnosti přišli.
15
Po centru z pravé strany si ve vápně dělal prostor k zakončení Agirretxe, přes Ramose se ale prosadit nedokázal.
14
Domácí fotbalisté kopali první roh v zápase. Po centru Granera se hosté ale v pohodě ubránili.
12
Zdecimovaní domácí neví, kde jim hlava stojí a již se na ně valí další útočná akce hostujícího celku.
11
Real právě vstřelil branku!
A je to již 0:2! Luka Modrič poslal z pravé strany přízemní přihrávku na GARETHA BALEA. Ten si prohodil míč mezi nohami obránce a následně levačkou poslal míč přesně k tyči!
10
Sergio Ramos zahrál přímý kop fantasticky a trefil břevno domácí brány! Míč se odrazil zpět do hry, následně se domácí ale již ubránili.
9
Kousek za vápnem byl faulovaný rozběhnutý Marcelo, následovat přímý kop z velmi výhodné pozice.
7
Uvidíme, zda domácí fotbalisté zaberou a nebo zda se budou nadále soustředit hlavně na defenzivu.
6
Toni Kroos parádním centrem do vápna našel hlavu obávaného hlavičkáře SERGIA RAMOSE, který pohodlně poslal míč do sítě – 0:1!
5
Po centru z pravé strany odvracel hlavou míč na roh Zaldúa.
4
U míče jsou ale opět hosté a již se tlačí do vápna soupeře.
3
Benzema posílal míč na Balea, ten byl ale zdvojený a s míčem doputoval do zámezí.
2
Míče se ujali ale rychle hosté a již kombinují na polovině soupeře.
1
O výkop se postarali domácí hrající v modrobílé kombinaci. Hosté jsou letos poprvé v nových růžových dresech.
1
Hráči obou týmů jsou již na trávníku. Zápas za několik málo desítek vteřin začne.
Ani na lavičce Realu Madrid dnes není Cristiano Ronaldo, který je sice zdravotně v pořádku, ale po dohodě s trenérem bude před náročným programem na startu nové sezony dnes odpočívat.

Real Sociedad San Sebastian: Zubikarai – Zaldúa, Elustondo, I. Martínez, de la Bella – Bergara, Granero – Prieto, Zurutuza, Castro – Agirretxe.
Náhradníci: Bardají – C. Martínez, M. González, Yuri, Pardo, Canales, Vela.

Real Madrid CF: Casillas – Carvajal, Pepe, Ramos, Marcelo – Modrič, Kroos, Isco – Bale, Benzema, Rodríguez.
Náhradníci: Navas – Varane, Arbeloa, Nacho, Khedira, Illarramendi, De Tomás.

Rozhodčí: Juan Martínez – Jacobo Martínez, Canales.
Real Madrid má za sebou také již celou řadu zápasů. V evropském superpoháru vyhrál nad Sevillou 2:0 a získat tak trofej. Pak ale v dvojzápase o španělský superpohár nestačil na Atlético a reputaci si zlepšíl v prvním kole Primera Division, když vyhrál nad nováčkem z Córdoby 2:0.
Real Sociedad neprožívá dobrý vstup do sezony. Zahrál si dokonce kvalifikaci o Evropskou ligu, jenže překvapivě nestačil na ruský Krasnodar, když po domácí výhře 1:0 prohrál v odvetě vysoko 0:3. V prvním zápase Primera Division se Real Sociedad představil na hřišti nováčka z Eibaru a prohrál 0:1.
Hezký nedělní večer všem fotbalovým fanouškům při sledování online reportáže ze zápasu 2. kola Primera Division mezi domácím Realem Sociedad a hostujícím Realem Madrid. Zatímco domácí čekají letos na první vstřelený gól a první bod, hosté v úvodním zápase sezony naplno bodovali.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.