To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Utkání končí těsným vítězstvím Sevilly 1:0. Hosté nedokázali skórovat a to se pak těžko boduje. Domácím naopak stačil jediný gól Deulofeua k zisku cenných tří bodů.
90+3
90+3
Poslední vteřiny dnešního utkání, Beto má míč ve své moci, po nepovedeném nákopu hostů.
90+2
Tři minuty se rozhodl sudí Mateu nastavit.
90
Poslední minuta řádné hrací doby, domácí hájí těsný náskok.
88
No vida, na zadní tyči hlavičkuje Nicolás Pareja, míč prolétl nikoliv daleko vedle branky.
88
Jak jinak, střela Banegy končí sice nad brankou Realu Sociedad, ale je z toho desátý roh pro Sevillu.
87
Rohový kop číslo osm odvrací obrana soupeře na roh číslo devět.
86
Další rohový kop Sevilly, domácí mají opět šanci navýšit svůj náskok.
85
Hosté se ubránili, je tu rychlý protiútok, Carlos Vela ale fauluje bránícího Krychowiaka.
85
Dobrá střela Suáreze, kterou Zubikarai opět vytěsnil na roh.
84
Znovu je hra přerušena a znovu je to pro faul, tentokrát fauloval hostující hráč na půlící čáře.
83
Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Carlos Bacca, přichází Iago Aspas.
80
Z celé akce domácí vytěžili střelu, kdy ale míč míří pouze vedle branky.
79
Povedená střela Baccy z pravé strany, Zubikarai vyráží na roh, domácí rozehrají z pravé strany.
78
Domácí gólman Beto je dalším potrestaným hráčem Sevilly, tentokrát to bylo za zbytečné protesty.
78
Ale hra je nyní až příliš přerušována kvůli faulům, ve většina případů naprosto zbytečným.
77
Žlutou kartu dostává Benoît Trémoulinas (Sevilla FC) za faul na Velu.
76
Domácí Trémoulinas nyní ostrým skluzem zezadu zastavuje pronikajícího Velu, to bude karta!
75
Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází Gonzalo Castro, přichází Berchiche Yuri.
74
Nějaké problémy s komunikačním zařízením u hlavního sudího Mateua, už je to v pořádku.
73
Carlos Vela měl k míči daleko, Beto bude moci rozehrávat.
71
Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází José Antonio Reyes, přichází Denis Suárez.
70
Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází Sergio Canales, přichází Alfred Finnbogason.
68
"Malá domů" v podání domácích fotbalistů, Beto nakopává míč k půlící čáře, kde ho však získává soupeř.
67
Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází Imanol Agirretxe, přichází Carlos Vela.
65
I. Martínez odvrací centr Reyese do autu, Trémoulinas vhazuje z levé strany.
64
Canales nepřesně centruje z pravé strany, Krychowiak zachytil míč a posouvá Reyese s Vidalem dopředu.
63
Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Gerard Deulofeu, přichází Aleix Vidal.
62
Hosté budou vhazovat, ale nejprve přijde na řadu střídání v domácí sestavě.
61
Střelu Trémoulinase, z levé strany, Zubikarai v pohodě chytá a bude moci rozehrát.
60
V hledišti to sice zahučelo, ale míč se tam při závaru před brankou dostává nakonec mimo pokutové území Realu Sociedad.
59
Rohový kop domácích, pátý celkem v dosavadním průběhu zápasu.
58
A vše končí střelou Carlose Baccy z levé strany, Zubikarai chytá.
57
Nakonec alespoň rohový kop pro Sevillu.
57
Deulofeu proniká po pravé straně do vápna, vypálil z ostrého úhlu, ale na pozorného Zubikaraie nevyzrál.
56
Centr domácích z pravé strany, ve vápně si nabíhá Deulofeu, ale před ním míč chytá Zubikarai.
55
Těch žlutých karet nám kvapem přibývá, poté, co ve vápně soupeře padá Carlos Bacca (Sevilla FC), vytahuje sudí Mateu další kartu – simulování.
54
Rohový kp pro Real Sociedad, hosté rozehrají z pravé strany. Castro posílá míč před branku, kde však defenziva domácích odvrací.
53
Žlutou kartu dostává Timothée Kolodziejczak (Sevilla FC) za faul zezadu na Prieta.
51
Trémoulinas vhazuje na vlastní polovině, domácí se nyní nemohou vymanit z vlastní poloviny.
49
Další žlutou kartu dostává Stéphane Mbia (Sevilla FC) za faul na vlastní polovině.
48
A nakonec dostává Diogo Figueiras (Sevilla FC) žlutou kartu za tento faul.
47
Domácí vhazují z levé strany, ve středu hřiště, následně ale Figueiras fauluje.
46
Druhý poločas začne přibližně ve 23:01 hodin.
Sudí Mateu nenastavil ani vteřinu a ukončil první poločas po vypršení pětačtyřiceti minut, do kabin odchází spokojenější domácí fotbalisté, kteří díky brance Deulofeua vedou od 19. minuty 1:0.
45
45
Poslední minuta prvního poločasu, domácí s míčem na polovině soupeře, ale Grzegorz Krychowiak vrací míč zpět do obrany.
44
Beto jednou rukou vyboxovává centr soupeře z pravé strany.
44
Jenže standardní situace, byť jich měl Real Sociedad poměrně dost v dosavadním průběhu, se hostům příliš nevedou.
43
Sevilla se však nyní nemůže vymanit z vlastní poloviny, další faul, další volný kop pro hosty.
42
Volný kop hostů, míč směřuje pouze nad branku Sevilly, Beto bude moci rozehrát od vlastní branky.
41
Probíhá poslední pětiminutovka prvního poločasu, hosté drží míč ve středu hřiště.
39
Vracející se Mbia odstavil od míče pronikajícího Gonzala Castra, ale v souladu s pravidly, domácí získávají míč.
38
Figueiras nepřesně centruje z pravé strany, hosté spěchají do protiútoku.
37
Rozehrál Granero, míč mířil před branku, kde si na míč vyskočil gólman Beto.
36
Volný kop pro Real Sociedad, z levé strany, na polovině Sevilly.
35
Autové vhazování hostů, z levé strany, na vlastní polovině. Tak nikoliv, vhazují domácí, konkrétně Moras.
34
Pro domácí trochu štěstí, že první střela Castra byla zblokována, ta druhá pak zamířila pouze vedle branky Sevilly.
33
Rohový kop pro Real Sociedad, hosté rozehrají z levé strany.
32
Poté i centr do vápna, ale nebyl příliš přesný, defenziva Sevilly odvrací.
31
Hosté s míčem u pokutového území Sevilly, následuje pas na pravé křídlo.
30
Je za námi první půl hodina hry, domácí vedou o gól a zatím kontrolují průběh zápasu.
27
Rohové kopy se ale zatím domácím vůbec nedaří, hosté se v pohodě ubránili.
27
Rohový kop pro Sevillu, domácí rozehrají z levé strany.
26
Domácí drží míč na polovině soupeře, hosté se zatím pouze brání.
24
Přetažený centr, míč končí mimo hrací plochu, domácí mohou vhazovat.
23
Rohový kop Realu Sociedad, hosté rozehrají z levé strany.
21
Žádné nebezpečí pro branku Realu Sociedad, Zubikarai může vykopávat.
20
18
Sevilla právě vstřelila branku!
Centr Trémoulinase z levé strany na zadní tyč, kde si naskakuje GERARD DEULOFEU, který hlavičkuje v záklonu, ale hlavičkuje přesně, domácí jdou do vedení.
18
Míč létá poměrně dost často vzduchem, co předvedou nyní domácí, kteří mají míč.
16
Výtečná akce domácích,Deulofeu se dostal do zakončení na hranici pokutového území, ale bránící Castro dokázal míč zblokovat mimo branku!
14
Míč na polovině Realu Sociedad, hosté nepouští soupeře k vlastní šestnáctce.
11
Domácí nedokázali dobré standardní situace využít a nyní se musí rychle vracet na svou polovinu, hosté hrozí při rychlém protiútoku.
10
Volný kop pro Sevillu, z velmi dobré pozice, v blízkosti pokutového území Realu Sociedad!
9
Žlutou kartu dostává Mikel González (Real Sociedad San Sebastian).
8
Hosté postupují po pravém křídle, ale u středové čáry přerušují svůj postup a míč se vrací zpět do obrany.
6
Domácí zahrozili, Trémoulinas střílí pouze vedle branky Realu Sociedad.
4
Hosté zatím dobře napadají rozehrávku soupeře a získávají tak cenné míče.
2
Odkop od branky Sevilly, nakonec Beto volí rozehrávku po zemi.
1
Oba týmy právě nastupují na hrací plochu.

Sevilla FC: Beto – Figueiras, Pareja, Kolodziejczak, Trémoulinas – Mbia, Krychowiak – Deulofeu, Banega, J. Reyes – Bacca.
Náhradníci: S. Rico – F. Navarro, Carriço, Coke, Suárez, Aspas, Vidal.

Real Sociedad San Sebastian: Zubikarai – Zaldúa, M. González, I. Martínez, de la Bella – Gaztañaga, Granero – Prieto, Canales, Castro – Agirretxe.
Náhradníci: Bardají – Ansotegi, Yuri, Elustondo, Bergara, Vela, Finnbogason.

Real Sociedad
Jak již bylo zmíněno, hosté se se zatím trápí v domácí soutěži, byť se blýskli fantastickým vítězstvím 4:2 nad Realem Madrid ve druhém kole! To ale byla zatím jediná výhra Realu Sociedad v novém ročníku, neboť v prvním kole prohráli v Eibaru 0:1, ve třetím remizovali ve Vigu s místní Celout 2:2 a konečně v posledním kole prohráli doma s Almeríí 1:2. V tabulce patří Realu Sociedad dvanácté místo se čtyřmi body.

Poslední ligové zápasy:
24.08.2014 / 1. kolo / SD Eibar – Real Sociedad 1:0
31.08.2014 / 2. kolo / Real Sociedad - Real Madrid 4:2
13.09.2014 / 3. kolo / Celta Vigo – Real Sociedad 2:2
21.09.2014 / 4. kolo / Real Sociedad – UD Almería 1:2
Sevilla CF
Domácí vstupují do dnešnho utkání v pozici jasných favoritů. Z pozice aktuálně třetího týmu ligy by neměli mít příliš velké starosti s trápícím se Realem Sociedad. Lonští vítězové Evropské ligy ještě v domácí soutěži neprohráli a nebýt remízy v prvním kole s Valencií, mohlli se pyšnit stoprocentní bilancí jako vedou Barcelona!

23.08.2014 / 1. kolo / Sevilla FC – Valencia CF 1:1
30.08.2014 / 2. kolo / Espanyol Barcelona – Sevilla FC 1:2
14.09.2014 / 3. kolo / Sevilla FC – Getafe CF 2:0
21.09.2014 / 4. kolo / Córdoba CF – Sevilla FC 1:3
Vítejte u onlajn přenosu utkání pátého kola španělské Primera División, v němž domácí SEVILLA CF přivítá REAL SOCIEDAD. Utkání se odehraje na Estadio Ramón Sánchez Pizjuán v Seville.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 22:00.