Je dobojováno! O výsledku utkání rozhodla druhá půle. Nejprve poslal domácí do vedení Bruno Fernandes. Když už se zdálo, že je o vítezi rozhodnuto, proměnil v nastaveném čase penaltu Emmaniel Cascione. Oba celky se tak rozešly smírně 1:1. Já vám děkuji za pozornost a u dalšího on-line přenosu nashledanou!

Střely na branku: 3:5
90+3
90+2
Cesena právě vstřelila branku!
Tak to je vynikající závěr pro hosty. Z pokutového kopu srovnává ranou doprostřed brány EMMANUEL CASCIONE.
90+1
Za zmiňovaný faul dostává žlutou kartu Widmer (UDI).
90+1
Po nedovoleném zákroku na Rodrígueze je nařízen pokutový kop. Podaří se Ceseně vyrovnat?
90
K základní hrací době budou nastaveny rovné tři minuty. Co přinesou?
89
Hnedle nato se vydal vstříct úspěchům Muriel. Střídavší borec poté donutil Lelia k pohotovému zásahu. Hostující muž s rukavicemi byl ale bezchybný.
88
Hosté se řítili do zajímavého protiútoku, který ale končí již na polovině.
87
Výměna sil proběhne také na straně Ceseny. Místo Brienzy nastoupí Đurić.
87
Další střídání. Hřiště opouští Antonio Di Natale, kterého nahradí Belmonte.
86
Rychlá akce Ceseny končí v Karnezisově náruči. Domácí brankář ihned zahajuje protiútok, který bohužel pro Udinese příliš šťastně nekončí.
85
Rohový kop Udinese žásné velké nebezpečí nepřinesl, ovšem právě toto domácímu celku plně vyhovuje. Hosté se nemohou dostat vpřed.
83
Hosté podruhé v dnešním utkání střídají. Hrací plochu opouští De Feudis, místo kterého naskočí do hry Garritano.
82
Pokus o dalekonosnou ránu v podání Udinese končí pouze odkopem od branky. Leali pochopitelně urychleně rozehrává a posílá své spoluhráče do ofenzivy.
81
Cesena se stále snaží vytvořit si příležitost, ovšem zatím se jí vůbec nic nedaří. Čas na vyrovnání se hostujícímu celku pomalu, ale jistě krátí.
80
Muriel se hned po svém příchodu na hrací plochu řítil do zajímavé pozice, ovšem nakonec byl rychlejší hostující zadák, který získal balon.
79
Za velkého potlesku opouští hrací plochu Théréau, kterého nahradí Muriel.
78
A další žlutá karta, kterou dostává hostující Capelli (CSN).
77
Dos Santos natáhl z poměrně velké vzdálenosti ke střele, která důkladně protáhla Lealiho. Mezi tři tyče ale nezamířila, proto bude následovat odkop od branky.
76
Domácí vybojovali rohocý kop, o jehož exekuci se postará Di Natale. Kapitán domácí družiny poslal pas do velkého vápna, kde ale číhala pozorná obrana Ceseny.
74
Obrovská příležitost nově příchozího Rodrígueze, jehož na poslední chvíli vychytal pohotvý Karnezis. Domácí mohou svému brankáři poděkovat.
72
Po centru z levé strany hrací plochy se dostal k centru Di Natale, ovšem pomohl si nedovoleným způsobem. Rozehrávat tak bude Cesena.
71
Střídání na hostující straně. Místo Defrela naskočí do hry Rodríguez.
70
Bude se žlutit. Za stažení soupeře k zemi dostává žluté napomenutí Coppola (CSN).
69
Akce Udinese byla zastavena již ve svém zárodku, balon doputovl až k Lealimu, který jej urychleně poslal mezi své spoluhráče. Uvidíme, zda se hostující ekipě podaří vyrovnat.
67
Ofenziva Ceseny byla zastavena. Hosté nedokázali nikterak zužitkovat ani následné autové vhazování. Udine nyní v poklidu kontroluje hru.
66
Z poměrně velké vzdálenosti chtěl přidat svůj druhý přesný zásah Bruno Fernandes. Tentokráte ale svá mířidal seřídil nesprávně, rána zamířil mezi diváky.
65
Utkání nabralo patřičné obrátky, hraje se nahoru dolů, akce střídá akci. Do slibné pozice se nyní řítil Di Natale, ovšem hostující obrana jej na poslední chváli zastavila.
64
Nyní se ale Leali blýskl proti tvrdé ráně přes obránce. Celou situaci nakonec zvládl a zachránil své mužstvo před druhou inkasovanou brankou.
62
Udinese právě vstřelilo branku!
Domácí jdou ale přece jenom do vedení! BRUNO FERNANDES dostal balon, zmátl hostující zadáka, načež tvrdou ranou k pravé tyči otevřel skóre duelu. Leali neměl možnost zasáhnout.
61
Di Natale si naskočil na hlavičku z levé strany hrací plochy. Domácímu kapitánovi se ale nepodařilo optimálně zamířit, poslal balon vysoko nad. Vykopávat bude Leali.
61
Théréau se probojoval až do pokutového území, kde ale o těžce nabytou pozici přišel. Protiofenziva Ceseny byla taktéž velmi rychle zastavena.
60
Rohový kop hostí nemohl přinést žádné nebezpečí, neboť se Cesena provinila v pokutovém území nedovoleným zákrokem.
58
Velmi tvrdou ranou ze zhruba pětadvaceti metrů se prezentoval Dos Santos. Dělovka borce s číslem devatenáct na zádech ale postrádala přesnost. Výkop pro hosty.
57
Faulován byl nyní Allan, jehož zatahal za trikot De Feudis. Udinese bude rozehrávat nedaleko středového kruhu.
56
Théréau si chtěl proklestit cestu chumlem hostujících borců, což se mu ale nepodařilo. U míče tak jsou opět hostující fotbalisté. Zatím se nezdá, že by se schylovalo k úvodní brance.
55
Di Natale dlouho uvažoval, co na hranici pokutového území s balonem udělat. Nakonec se rozhodl pro střelu, ovšem ta byla zblokována. Poté byl Udinese přisouzen nedovolený zákrok.
54
Cascione poslal z pravé strany hrací plochy prudký centr do vápna, kde ale nikdo ze spoluhrčů nečíhal. Hrát tak mohou opět domácí.
53
Allan si nyní pomohl nedovoleným způsobem, když u pravé postranní lajny srazil k zemi Cascioneho. Hlavní sudí odpískal nedovolený zákrok.
51
Ofenzivní snahu Ceseny nyní zastavuje ofsajdové postavení. Rozehrávat tak bude Udinese. Druhý poločas taktéž není příliš atraktivní.
50
První útočná akce Udinese kočí nepřesným střeleckým pokusem. O výkop se postará Leali. Co přinesou následující minuty?
49
Neujal se ani centr Cascioneho, domácí defenziva je zatím pozorná. V úvodu druhého poločasu má ale Cesena o něco málo více ze hry.
47
Marilungo posílal křižný pas z levé strany, ovšem adresáta nenalezl. Balon sebral do své moci Karnezis, který je v dnešním duelu sebejistý.
46
Cesena zkouší hned v úvodu druhé půle útočit, ovšem zatím se jí nedaří dostat do střelecké pozice.
46
Je za námi úvodní poločas, který přinesl zpočátku zajímavou podívanou. Hned v úvodu mohli jít do vedení hosté. Poté ale duel upadl do šedivého průměru, ze které jej dostala až možnost Brienzy. Ani on ale neproměnil, proto se odchází do kabin za bezbrankového stavu. Doufejme, že druhá půle přinese atraktivnější fotbal. Sledujte náš on-line přenos!

Střely na branku: 0:2
45+2
45+1
Badu se snažil obtočit u pravé postranní lajny, ovšem hosté vystihli jeho záměr a celou akci znemožnili. Udinese má k dispozici alespoň autové vhazování.
45
Udinese nadále tlačí, Cesena momentálně odvrací jeden centr za durhým. Zdá se ale, že nebezpečí nakonec odvrátí. K základní hrací době první půle jsou nastaveny dvě minuty.
44
Badu dobře viděl nabíhajícího Di Nataleho, ovšem "ulice" nakonec byla neprůjezdná, neboť celou situaci velmi dobře přečetl hostující zadák.
43
Udinese kombinuje na polovině, přičemž se snaží nalézt způsob, kterak překonat hostující defenzivu. Zatím se to borcům v pruhovaném příliš nedaří.
41
Po nedovoleném zákroku domácího celku je nařízen volný kop, který ale zamířil vysoko nad. Toto se hostující ekipě vůbec nepodařilo. Vykopávat bude Karnezis.
40
Nyní útočí opět Udinese, které se evidentně oklepalo z nedávným solidních příležitostí Ceseny. Co přinese závěrečná pětiminutovka první půle?
38
Po Marilungově přiťuknutí pálil opět Brienza. Také nyní ale neposlal svůj pokus přesně, ale vysoko nad. Vykopávat tak budou domácí.
37
Karnezis drží akcie svého celku nad vodou! Po nedorozumnění v defenzivě Udinese se octl zcela sám před domácím brankáře Brienza. Hostující středopolař ale zamířil pouze do gólmana.
36
Po De Feudisově nešetrném zákroku se domácí příznivci dožadují karetního trestu, který ale nepřichází. Sudí Mariani přisuzuje Udinese pouze rozehrávku.
35
Nyní se domácí provinili útočným faulem. Po Baduově stažení soupeře za dres budou rozehrávat fotbalisté Ceseny. Ti se ale příliš daleko nedostali.
33
Znovu se Cesena pokoušela vydat do ofenzivy, ovšem ztroskotala na nepřesné přihrávce. Po ní se ujal míče levý zadák Piris. Co přinesou následující minuty?
32
Allan zastavil nedovoleným způsobem Casicioneho, po čemž je nařízen volný kop. Prudký centr ale přistál pouze v rukavicích připraveného Karnezise.
31
Rohový kop Udinese žádné nebezpečí nepřinesl. Di Natale se sápal po balonu, ovšem neúspěšně. U miče je tak znovu Cesena.
29
Badu posílal balon do vápna, kde číhal Di Natale. Kapitán Udinese ale na přihrávku nedosáhl. Příchozí fanoušci se musí momentáně velmi nudit.
28
Volný kop žádné nebezpečí nepřinesl, přistál pouze u připraveného Lealiho. Hostující muž s rukavicemi poté bleskově rozehrál.
27
Bude se žlutit. Za ostrý skluz na Di Nataleho dostává karetní trest Lucchini (CSN). Hostující kapitán tak zmešká následující ligové střetnutí.
26
Nyní si ale domácí fotbalisté nerozumněli, Théréau přihrál pouze do náručí připraveného Lealiho. Stále má Udinese mírnou územní převahu.
24
Dos Santos si obhodil obránce a pokusil se zhruba ze třiceti metrů vypálit. Dělovka ale mezi tři tyče nezamířila, potěšila pouze příchozé fanoušky. Vykopávat bude Cesena.
23
Centr Ceseny byl příliš přetažený, Udinese bude vhazovat na vlastní polovině. Utkání momentálně nepřináší žádné zajímavé momenty.
21
Volný kop v podání Théréaua pouze procestoval pokutovým územím. Hrát tak může opět Cesena, která se ihned vydává na polovinu soupeře.
20
Úvodní dvacetiminutovka klání je minulosté. Opticky má o něco málo více ze hry domácí Udine, leč demonstrovat svou převahu brankou nedokáže.
19
Domácí se sice dostali k hlavičce, ovšem Danilo ji poslal vysoko nad. Vykopávat bude Cesena. Na úvodní přesný zásah tak nadále čekáme.
18
Antonio Di Natale napálil z velké blízkosti do hlavy hostujícího záložníka, od něhož se balon odrazil na rohový kop. De Feudis je viditelně velmi otřesen, ovšem zdá se, že bude schopen pokračovat ve hře.
17
Ošetřen musel být domácí záložník Kone. Nakonec nebude schopen pokračovat ve hře, proto jej nahrazuje Fernandes. Jak se tato změna projeví na herním projevu Udinese.
15
Domácí tým se vrací až ke Karnezisovi, přičemž si musí dávat velký pozor na napadají hostující fotbalisty. Utkání je již od prvních minut velice vyrovnané.
14
Cesena kombinuje v blízkosti velkého vápna Udine, z tribun se ozývá pískot nespokojených diváků. Ti ale hnedle poté spustili své tradiční chorály.
13
Antonio Di Natale dostal z pravé strany přihrávku do velkého vápna, odkud ale nezamířil přesně Volej domácího kapitán skončil zhruba dva metry vedle pravé tyče. Vykopávat bude Cesena.
12
Cascione nyní nezachytil míč na hrací ploše, vhazovat tak bude Udine. Předváděný fotbal mírně ztrácí na atraktivitě, které měl ve svých úvodních minutách více než dost.
10
Tempo hry udává opět Udine, které rozvážně kombinuje na polovině soupeře. Celá situace končí nepřesnou Allanovou přihrávkou, kterou hosté posílají do bezpečí.
9
Brienza se zkoušel probít podél levé postranní čáry, což se mu ale nakonec nepovedla. Cesena má k dispzozici alespoň autové vhazování na útočné polovině.
8
Zběsilé utkání sep oněkud uklidnilo. Obě mužstva se momentálně rvou o balon v poklidném středu hrací plochy. Co přinesou následující minuty?
7
Tu ale zastavuje hvizd arbitra, nedovoleným zákrokem si pomohl kapitán Lucchini. Nedaleko středového kruhu tak uvede balon do hry domácí tým.
6
Udine se opět vydalo kupředu, ovšem centr z pravý strany byl znovu odvrácen. Hrát tak může opět ekipa Ceseny.
4
Cesena momentálně kombinuje na ptočné polovině a snaží se nalézt způsob, kterak překonat pozornou defenzivu domácích.
3
Pokračují ale opět domácí, konkrétně Théréau. Pas středopolaře Udinese ale odhlavičkovala pozorná obrana Ceseny. Vidíme velmi divoký start utkání.
2
Obrovská příležitost Ceseny. Z ničeho nic se dostal centr z pravé strany hrací plochy k Marilungovi, jehož ale vychytal excelentním reflexivním zákrokem Karzenis.
1
Domácí vybojovali hned v úvodu utkání rohový kop, který ale nikterak nebezpečný nebyl, balon pouze prolétl velkým vápnem.
1

Udinese Calcio: Karnezis – Danilo, Widmer, Heurtaux, Piris – Allan Marques Loureiro, Badu, Dos Santos – Kone, Théréau – Di Natale (C).
Náhradníci: Brkić – Domizzi, Belmonte, Bubnjič, Coda, Pasquale, Fernandes, Evangelista, Pinzi, Hallberg, Muriel, Pazos.

AC Cesena: Leali – Lucchini (C), Magnússon, Capelli, Renzetti – De Feudis, Coppola, Cascione – Brienza – Marilungo, Defrel.
Náhradníci: Agliardi, Bressan – Nica, Krajnc, Mazzotta, Giorgi, Carbonero, Zé Eduardo, Rodríguez, Đurić, Succi, Garritano.

Rozhodčí: Mariani – Rocca, Pegorin.
Pohled do statistik

Udinese zahájilo nový ročník velmi dobře. Hned v úvodu se pohybuje na nejvyšších příčkách, konkrétně na třetí. Na svém kontě má 12 bodů. V posledním ligovém duelu zdolalo na domácí půdě Parmu 4:2.

Cesena je se ziskem pěti bodů třináctá. V předchozích dvou zápaech mělo mužstvo obtížný los. Nejprve podlehlo 0:3 Juventusu, následně získalo cenný bod za remízu 1:1 s AC Milán.
Vítejte u našeho on-line přenosu! Italská Serie A má na programu další sérii utkání, do které spadá souboj celků Udinese Calcio a AC Cesena. Úvodní výkop je ve středovém kruhu Stadio Friuli, tedy domovském stánku Udinese, naplánován na 15:00. Přeji příjemný sportovní zážitek!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.