To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Utkání je u konce, na ploše Estadio Balaídos se radují hráči ve žlutém, Villarreal dnes vybojoval nesmírně cenné vítězství a pro Celtu to znamená vůbec první ligovou porážku v této sezóně!
90+6
90+5
Poslední vteřiny dnešního utkání, hosté již netrpělivě očekávají hvizd sudího.
90+3
Sudí nastavil pět minut, Celta má roh z pravé strany.
90+3
Ještě volný kop Celty, míč se však odráží od bránícího hráče ve zdi do autu.
90+1
Villarreal právě vstřelil branku!
A je rozhodnuto, do rozevřené obrany pronikl Vietto, který sprintoval po pravé straně, na střed pokutového území poslal přesnou přihrávku, odkud zakončuje nikým neobsazený MARIO GASPAR.
90
Poslední minuta řádné hrací doby, hosté drží míč v potřebné vzdálenosti od vlastní šestnáctky.
90
Žlutou kartu dostává Cani (Villarreal CF).
89
Žlutou kartu dostává Jonathan Castro (Real Club Celta de Vigo).
88
A v ten moment Charles vyskočil na nohy a byť ty vypadalo na nosítka, najednou odkráčel, v doprovodu lékařů, po svých za postranní čáru.
87
A Charles se zatím nezvedá z trávníku, při pohledu na časomíru je zřejmé, proč... každopádně na hřišti je již lékařský tým Villarrealu.
86
Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Andreu Fontàs (Real Club Celta de Vigo) za faul na pronikajícího Charlese, na vlastní polovině.
85
Hosté se po delší době dostali na polovinu soupeře, ale tam okamžitě ztrácí míč, gólman S. Álvarez tak může rozehrát.
84
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Álex López, přichází Charles.
83
Žlutou kartu dostává Fabián Orellana (Real Club Celta de Vigo) za faul na zasahujícího gólmana Asenja.
82
Domácím fotbalistům ale vždy něco málo chybí, u míče jsou až druzí, hosté se zvládají bránit.
81
Defenziva Villarrealu odvrací centr z pravé strany na roh.
81
Ofsajd, vzrušení na tribunách zbytečné, pas na Nolita mířil do ofsajdu.
80
Poslední desetiminutovka, hosté jsou blízko nesmírně cennému vítězství.
78
A tentokrát hosté odvrací do autu, domácí budou vhazovat z pravé strany.
78
Celta rozehrávala volný kop z pravé strany, centr na bližší tyč, rohový kop.
77
Odkop od branky Villarrealu, míč směřuje až na polovinu Celty.
76
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Nemanja Radoja, přichází Levy Madinda.
73
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Moisés Gómez, přichází Cani.
72
Celta drží míč, nyní Orellana na levé straně, centruje před branku, kde hosté odvrací míč.
70
Žlutou kartu dostává Michael Krohn-Dehli (Real Club Celta de Vigo) za faul na Triguerose.
69
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Carles Planas, přichází Jonathan Castro.
68
Hosté faulují na vlastní polovině, čas na střídání.
67
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Giovani dos Santos, přichází Luciano Vietto.
65
Lavička Celty připravuje střídání.
65
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Denis Čeryšev, přichází Jonathan dos Santos.
63
Z rohového kopu se domácí neprosazují, přesto však zůstávají fotbalisté Celty Vigo u míče.
62
A nakonec je z celé akce rohový kop pro Celtu Vigo, z pravé strany.
61
Volný kop Celty, z pravé strany, ze vzdálenosti zhruba pětadvaceti metrů.
60
Je za námi hodina hry, i ve druhé půli sledujeme velmi zajímavý fotbal, domácí nyní tlačí svého soupeře a snaží se o vstřelení vyrovnávacího gólu.
58
Žlutou kartu dostává Moisés Gómez (Villarreal CF).
56
Míč má ve svém držení Asenjo, který rozehrává od své branky.
55
No vida a před branku se po hlavičce Krohn-Dehliho dostává k míči další hráč Celty, který efektními nůžkami pálí na branku, kde vyhlavičkovává míč z brankové čáry bránící Bruno Soriano, který tak nyní zachránil svůj tým!
54
Rohový kop pro domácí.
53
Asenjo vykopává od své branky, míč směřuje na polovinu Celty Vigo.
52
Nepřesný centr domácích, míč končí mimo hřiště, odkop od branky.
50
Žlutou kartu dostává Gabriel Paulista (Villarreal CF).
48
Hosté vtrhli do druhé půle poměrně razantně, odkop od branky Celty.
46
Druhý poločas začne přibližně v 18:05 hodin.
Nakonec sudí Álvarez nastavil pouze jednu minutu a ukončil první poločas, v němž se dlouho nic nedělo. První půl hodina nepřinesla téměř žádný rozruch před oběma brankami, ale poté se začaly dít věci! Hosté díky dvěma gólům Gómeze v rozmezí zhruba minuty odskočili na 2:0 a dostali soupeře pod tlak. Celta Vigo se díky gólu v závěru první půle dostala zpět do hry a druhá půle může být hodně zajímavá!
45+1
45+1
První nastavená minuta, sudí Álvarez nechává pokračovat ve hře.
44
Celta de Vigo právě vstřelilo branku!
Víctor Ruiz chybuje na vlastní polovině, čehož dokázal využít JOAQUÍN LARRIVEY, který mu míč uzmul a po sprintu do pokutového území dokázal překonat i gólmana Asenja, domácí snižují na 1:2.
42
Krohn-Dehli si netroufl na průnik do vápna a vrací míč zpět, což diváci nelibě nesou.
40
Ale byť míč letí do vápna Villarrealu, hosté pozornou obranou nedávají domácím příležitost zakončit.
40
Poslední pětiminutovka první půle, Celta má k dispozici volný kop z levé strany.
38
To nebyl vůbec špatný pokus, kdy jeden z hráčů ve žlutém hlavičkuje ve vápně a míč nakonec míří necelý metr vedle branky.
37
Rohový kop Villarrealu, z levé strany. Manu Trigueros v poklidném tempu kráčí k rohovému praporku.
36
Za pískotu diváků se nyní domácí snaží něco vymyslet, ale z těch dvou gólů se budou těžce vzpamatovávat.
35
Žlutou kartu dostává Adrian Marín (Villarreal CF).
35
Dva tvrdé direkty uštědřili nyní hosté svému soupeři.
34
A znovu MOISÉS GÓMEZ, který si tentokrát počínal ještě suverénněji, když po sólu přes půlku hřiště parádní trefou zpoza vápna dává svůj druhý gól v zápase.
32
Hosté vybojovali míč uprostřed hřiště, Čeryšev potáhl po pravé straně a zpětnou přihrávkou před branku nachází zcela volného MOISÉSE GÓMEZE, který z voleje zakončuje a dává první gól.
32
Fotbalisté Villarrealu napadají rozehrávku soupeře a jsou úspěšní.
30
Míč míří pouze nad branku, hosté spěchají na vlastní polovinu, odkop od branky Celty.
29
Rohový kop s pořadovým číslem dva pro Villarreal, hosté rozehrají z pravé strany.
29
Odkop od branky Villarrealu a hosté se dostávají do útoku.
27
Žlutou kartu dostává Andreu Fontàs (Real Club Celta de Vigo) za faul ve středu hřiště v souboji o míč.
26
Krohn-Dehli se prosadil na levém křídle a dostal se do zakončení, z ostrého úhlu napálil jen dobře postaveného Asenja.
25
Je to Manuel Trigueros, který je již na nohou a odchází za postranní čáru k ošetření.
24
Hosté se ubránili, ale ve vápně tam zůstal jeden z hráčů Villarrealu ležet a musí být ošetřován.
23
Rohový kop pro Celtu Vigo, druhý pro domácí, třetí celkově v zápase.
22
Ale po chybě se k míči dostává Orellana, který okamžitě nakopává dopředu na Larriveyho, ten sice dokázal míč trefit, ale poslal ho pouze do náruče Asenja.
21
Autové vhazování hostů, ale na jejich polovině, z pravé strany. Nakonec domácí faulují a hosté tak mohou v klidu rozehrát.
19
Na obou stranách k vidění poměrně dost nepřesností, spousta pokažených přihrávek a centrů.
17
Nolito se těžce zvedal z trávníku, nakonec ale vstal a nemusel být ošetřován.
16
Centr Orellana před branku Villarrealu, kde si snaží naskočit Nolito, ten se ale ocitá na zemi, není to faul, míč však nezasáhl.
15
Pas na Larrveyho nepřesný, míč má Asenjo, který rozehrává.
14
Hraje se převážně ve středu hřiště, sledujeme doposud fotbal bez šancí na jedné či druhé straně.
13
Míč nakonec končí v náruči Asenja, který ale byl faulován a drží se za pravou nohu.
12
Volný kop Celty, z pravé strany, z nějakých třiceti metrů od branky Villarrealu.
10
Volný kop hostů, z nějakých pětadvaceti metrů rozehrává Giovani dos Santos, ale míč posílá pouze nad branku.
8
Míč končí v autu, hosté vhazují z levé strany, na vlastní půli.
6
Odkop od branky Villarrealu, opatrný úvod zápasu.
5
Rozehrává Manu Trigueros, míč směřuje do vápna, kde na jeho hranici defenziva Celticu míč odvrací do bezpečí.
4
Villarreal vybojoval rohový kop z levé strany.
3
Mmíč zůstává v držení domácích fotbalistů, ovšem pouze u půlící čáry.
2
Nákop domácích k pokutovému území Villarrealu, tam získává míč Krohn-Dehli.
1
Před utkáním ještě minuta ticha.
Oba týmy na hrací ploše.

Real Club Celta de Vigo: S. Álvarez – Mallo, Cabral, Fontàs, Planas – Krohn-Dehli, Radoja, Á. López – Orellana, Larrivey, Nolito.
Náhradníci: Blanco – Castro, S. Gómez, Madinda, Hernández, Mina, Charles.

Villarreal CF: Asenjo – M. Gaspar, Paulista, Ruiz, Marín – M. Gómez, Trigueros, B. Soriano, Čeryšev – Uche, G. dos Santos.
Náhradníci: J. Carlos Sánchez – Dorado, J. dos Santos, Cani, Espinosa, Vietto, Moreno.

Rozhodčí: Álvarez – Gallego, Barranco.
Villarreal CF
Fotbalisté Villarrealu mají za sebou úspěšnou domácí premiéru v Evropské lize, kdy doma porazili Apollon Limassol jasně 4:0 a dali tak zapomenout na nepovedené ligové utkání s Realem Madrid, kterému na svém hřišti podlehli 0:2. Na svého dnešního hostitele ztrácí Villarreal čtyři body.

Real Club Celta de Vigo
Celtě se v novém ligovém ročníku daří, po šesti ligových kolech se drží na šestém místě s dvanácti body. Na kontě porážek svítí velká nula, Celta třikrát vyhrála a třikrát remizoval. V posledních dvou zápasech se radovala z výhry, bude v tomto tempu pokračovat i v dnešním utkání s Villarrealem?

15.02.2014 / 24. kolo / Villarreal CF – Celta Vigo 0:2
Vítejte u onlajn přenosu utkání sedmého kola španělské Primera División, v němž domácí CELTA VIGO přivítá VILLARREAL CF. Utkání se odehraje na Estadio Balaídos ve Vigu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.