A máme tu konec! Viděli jsme skvělé utkání, které mělo strhující závěr! Neapol se v závěrečných minutách dvakrát dostala do vedení, Inter ale pokaždé velmi záhy dokázal vyrovnat. Oba týmy tak nakonec berou bod za remízu 2:2.
90+4
90+3
Hernanes se dostal ještě do střelecké pozice, ale pálil nad!
90+2
Běží druhá minuta nastavení a oba týmy se snaží rozhodnout o svém vítězství!
90+1
Inter Milán právě vstřelil branku!
Tak to je neuvěřitelné, máme opět vyrovnáno! Dodô našel ve vápně parádním centrem HERNANESE, jenž hlavičkoval přesně k pravé tyči a překonal tak Cabrala!
90
Neapol právě vstřelila branku!
Neapol v devadesáté minutě střílí opět vedoucí branku! López parádním centrem za obranu našel JOSÉ MARÍU CALLEJÓNA, jenž svým druhým zásahem v utkání dává dost možná rozhodující branku!
88
Domácí tým naposledy střídá: Palacia nahrazuje M'Vila.
87
Na druhé straně pro změnu pálil Inler pouze do Vidićovy nohy.
86
Kovačić nyní z hranice vápna minul hostující bránu.
85
Hra se teď přelévá ze strany na stranu a oba brankáři musejí být neustále v pozoru.
84
Jesus tvrdě srazil k zemi Jorginha a následně byl tak potrestán žlutou kartou.
82
Nerazzurri hodně rychle vyrovnávají! FREDY GUARÍN se ani ne minutu po svém pobytu na hřišti prosadil, když domácí zahrávali rohový kop, který už v šestnáctce Icardi posunul na zmiňovaného útočníka Interu, jenž následně rozjásal domácí fanoušky!
81
Domácí trenér ihned reaguje, když místo Medela posílá do hry Guarína.
79
Tlak Interu se stupňoval, pár minut před koncem se ale prosazuje Neapol! Mertens hodil dlouhý aut do vápna, který Vidić posunul pouze na volného JOSÉ MARÍA CALLEJÓNA, jenž tvrdou ranou k levé tyči propálil Handanoviče!
78
Dodô faulován Lópezem a hosté se stále nemohou dostat s balonem za půlku.
77
Domácí kombinují okolo hostujícího vápna, finální přihrávka nebo střela však stále schází.
76
Neapol si už vyčerpala všechny svá střídání, když v 76. minutě místo Britose na trávník přichází Ghoulam.
75
Jorginho jasně sjel Icardiho a dostal tak žlutou kartu.
74
Na Icardiho centr do vápna teď nikdo z jeho spoluhráčů nedosáhl, Milánští ale i nadále u míče.
73
a Inter už míří do protiútoku, který ale nepřesnou nahrávkou zbržďuje Kovačić. Domácí však zůstávají u balonu.
72
Neapolští kombinovali okolo domácí šestnáctky, ke střele se však nikdo z nich neodhodlal.
71
Hodně vzruchu teď přinesla žlutá karta pro Higuaína. Ten evidentně nasimuloval faul před pokutovým územím při souboji s Vidićem a poté se ještě rozčiloval, za což jí od rozhodčího uviděl oprávněně.
70
Zúñiga teď v osobním souboji s Palaciem na půli hřiště hostujícího útočníka nevybíravým způsobem poslal k zemi. Sudí však faul nepískl, což se Palaciovi hodně nelíbilo.
69
Druhý zásah do hostující sestavy: Insigneho nahrazuje Mertens.
68
Higuaín teď nepřesně nahrával a Dodô pádil s balonem do protiútoku, avšak sám o něj po chvilce přišel. Hosté pokračují s míčem na svých kopačkách.
67
Medel chtěl vysunout Icardiho, který byl ale podle postranního sudího v ofsajdu.
66
Palacio nyní přes Alibola neodcentroval do vápna, Nerazzurri však zůstanou u balonu.
65
Kovačić teď individuálním průnikem zkoušel dostat balon z obranné poloviny svého týmu, úspěšný ale nebyl.
64
Callejón nyní ze střední vzdálenosti provětral Handanoviče, který měl co dělat, aby vyrazil jeho pokus!
63
Icardi upadl v šestnáctce hostí po souboji s Insignem a dožadoval se penalty, tu ale rozhodčí nezapískal.
62
Nyní sledujeme podobnou pasáž hry jako v prvním poločase, kdy Inter hodně tlačí a pokouší se vstřelit gól. Hostující celek však stále odolává.
61
Reprezentant Slovenska a Neapole zároveň Marek Hamšík dnes dohrál. Jeho místo v sestavě SSC zaujme Jorginho.
60
Hodina hry za námi a stále jsme neviděli branku, u míče momentálně Milánští.
59
Hosté se dostali do přečíslení, jež ale vyřešili špatně a Handanovič tak nyní nemusel zasahovat.
58
První střídání zápasu připravil domácí trenér. Ten ze hry stahuje Obiho, kterého nahrazuje Mbaye.
57
A Vidić vyšplhal nejvýše do vzduchu, hostující kasu však hlavou přestřelil!
56
Domácí nyní budou zahrávat rohový kop...
55
Hra se ale už opět přenesla před hostující bránu, kterou svojí střelou netrefil Palacio.
54
Zúñiga nepustil k balonu Icardiho, se kterým si snadno pohrál. Následně přihrál Callejónovi, jenž s balonem pádí na druhou stranu.
53
Domácí kapitán Ranocchia dostal balon dva metry před šestnáctku od Hernanese a vystřelil, jeho pokus ale nebyl přesný a Cabrala neohrozil.
52
Higuaín se pustil hned do tří protihráčů najednou, přes něž ale nedokázal projít a domácí míří do protiakce.
51
Teď už míč na druhé straně trávníku, kde s ním kombinují Milánští a pozor si tak musí dávat pro změnu Cabral.
50
První tutovka Neapole! Hamšík parádní přihrávkou vytvořil gólovou pozici pro Insigneho, který se objevil sám před Handanovičem! Trefil ale pouze levou tyč!
49
Inler pálil z velké dálky, míč po jeho pokusu však skončil vysoko nad.
48
López se na pravém křídle nedostal k míči přes Vidiće, u míče domácí.
47
Juanův centr na Palacia byl moc dlouhý a dostal se tak pouze k Albiolovi, jenž jej obratem poslal pryč.
46
Rozehra na startu druhé půle patřila tentokrát domácím, kteří se ihned s míčem tlačí dopředu.
46
Fotbalisté obou celků už vyšli z tunelu na hrací plochu a druhá fáze hry za pár malých okamžiků začíná!
První poločas je již minulostí a na světelné tabuli svítí bezgólový stav. Daleko aktivnějším týmem byl Inter, a kdyby proměnil své šance, mohl by klidně vést větším brankovým rozdílem. Tak se ale nestalo a ve druhé části hry tak bude ještě vše otevřené.

Jak utkání nakonec dopadne? Sledujte i nadále náš on-line přenos a neunikne Vám ani nejmenší detail, startujeme opět ve 21:47!
45+1
45+1
Ještě jeden centr do vápna hostí, po kterém se ale k míč nikdo z domácích nedostal.
45+1
Rozhodčí nastavil pouze minutu, která už běží. Kovačić tlačil míč do vápna na Icardiho, proti byl ale Britos.
45
Palacio nyní mířil za vzdušným balonem, který ale těsně před ním vyboxoval pryč hostující gólman.
45
Žlutou kartu inkasoval za faul na Kovačiće Britos.
44
Higuaín nedokázal udržet balon po Hamšíkově přihrávce, domácí následně míří do protiútoku.
43
Momentálně kombinuje s míčem Neapol, která se ale do žádné šance dostat zatím nedokázala.
42
Britosův centr na Higuaína sebral ve vzduchu pouze Vidić, u míče opět domácí tým.
41
Juan nyní ubránil Callejóna, když jej nenechal přes sebe v osobním souboji projít.
40
Do konce první půle zbývá pět minut a stav utkání je stále 0:0, dočkáme se ještě nějakého gólu?
39
Hernanes tvrdou pozemní ranou z hranice vápna orazítkoval pravou tyč Cabralovy brány!
39
Po něm se ale k žádné střele nedostali a Nerazzurri již vyvážejí balon od své brány.
38
Higuaín se rozeběhl a ze střední vzdálenosti vystřelil, míč po cestě škrtl o jednoho z domácích obránců a skončil mimo. Hosté však budou zahrávat alespoň roh.
37
Hernanes následně zřejmě za protesty směrem k rozhodčímu inkasuje žlutou kartu.
37
Hernanes si už ve vápně přehodil balon z pravé na levou a střílel. Jeho pokus ale příliš razance nepobral a Cabral s ním tak neměl větší potíže.
36
Vzápětí pálil Palacio, nastřelil však pouze nohu Koulibalyho.
35
Hernanes posílal do hostujícího vápna další z mnoha centrů, ani po tomto se ale domácí neprosadili.
34
Palacio chtěl zrychlit hru a posílal přihrávku na levé křídlo Icardimu, ta byla ale nepřesná.
33
Neapol se sice dostala s míčem za půlku, ale to pouze na chviličku. Cabral už opět musí být v pozoru, domácí totiž kombinují v jeho blízkosti.
32
Dodô zkoušel v šestnáctce nalézt Palacia, který se ale k míči nedostal. U něj je nyní hostující brankář.
31
Milánští už dlouho mačkají Neoapol na její obranné polovině, hostující defenzíva však aktuálně působí dobře.
30
Hernanesův centr do hostující šestnáctky odhlavičkoval pryč Albiol.
29
Ranocchia fauloval na pravé straně Insigneho, díky čemuž se tak SSC dostává k míči.
28
Kovačić těsně před vápnem přenechal míč Hernanesovi, jenž poté pálil vysoko nad.
27
Nyní se míč dostal pro změnu k domácímu gólmanovi, který jej obratem posílá zpět do hry.
26
Domácí zahrávali roh, po kterém se ale k balonu dostal pouze hostující brankář.
25
Higuaín obral na pravé straně o balon Juana a mířil s ním k domácí bráně. Rozhodčí mu ovšem nejspíš neoprávněně odpískal faul, což jej hodně rozlobilo.
24
Vzápětí ovšem Dodô poslal parádní centr přímo na hlavu Palacia, jenž jen o centimetry minul pravou tyč hostující brány!
23
Inter se ale dostal do protiútoku, který však špatně vyřešil Medel, jenž celou akci zbrzdil.
22
Teď pro změnu ofenzivní hráč Neapole dávají zabrat domácím obráncům, když kombinují blízko Handanoviče.
21
Hosté nyní dokázali trochu uklidnit hru a dostali se s míčem po delší časové odmlce za půlku.
20
Tlak Interu se ale stupňuje a hostující obrana zažívá perné chvilky.
19
A téměř v totožné situace se ocitl z předchozí situace nahrávající Kovačić, když mu pozici připravil Hernanes! Stejně jako Icardi ale mířil nad!
18
A mohlo to být 1:0! Icardi dostal do šestnáctky parádní přihrávku od Kovačiće a ocitl se sám před Cabralem, hostující bránu ale přestřelil!
17
Nyní se zajímavý okamžik udál v hostujícím vápnu, kde Hernanese zakobrtl po střetu s Koulibalym. Ani tentokrát se ale s nejvyšší pravděpodobností o faul nejednalo.
16
A už vše probíhá jako předtím, domácí kombinují okolo hostující šestnáctky...
15
Neopolští se ale dostali do rychlé protiakce, kterou ovšem zhatil Callejón. Ten se na pravé straně pokutového území pokoušel přejít přes Vidiće, po tomto střetu však upadl a míč skončil u domácího obránce. O faul se v žádném případě nejednalo.
14
Hosté zahrávali rohový kop, po němž míč vyboxoval z domácí šestnáctky Handanovič. Následne hráči Interu dostali balon do klidných vod a už opět kombinují poblíž hostující brány.
13
Vidić posílal dlouhým centrem balon na Icardiho. S razancí to ale přehnal a míč tak skončil až u Cabrala.
12
Insigne zkoušel zprava odcentrovat do vápna, což se mu ale přes Ranocchiu nepodařilo. Neapol však zůstane u míče.
11
Hernanes se po rohovém kopu dokázal dostat k hlavičce, po níž ale míč skončil vysoko nad.
10
Handanovič nyní musel vyběhnout z brány, aby se k míči dostal dřív než dotírající Higuaín. Vše bez problému zvládl.
9
Albiol ležel chvíli po nějakém ostrém střetu na zemi a rozhodčí jej nakonec posílá za čáru.
8
Kovačić opět centru dění. Nyní pálil po zemi zpoza vápna k pravé tyči, kterou ale o dobré dva metry netrefil.
7
Kovačić se nyní po vlastní ose zkoušel dostat do vápna, balon si ale moc předkopl, a tak o něj přišel.
6
Se svým individuálním průnikem ale moc úspěchu neslavil a Inter se vzápětí vrátil k balonu. Obi navíc ze střední vzdálenosti poslal Cabralovi pozdrav v podobě střely doprostřed brány.
5
Icardi zkoušel nahrát doleva Palaciovi, jeho úmysl ale vystihl López. Ten také ihned zahájil protiútok...
4
Domácí teď uzavřeli hosty na jejich obranné polovině, kde si posílají balon z nohy na nohu.
3
Zúñiga dlouhým centrem podél levé strany hledal Insigneho, jehož ale o balon obral Ranocchia.
2
Milánští ale po chvíli míč ztratili, teď bude od vlastní brány vykopávat brankář Neapole Cabral.
1
Nyní už se poprvé k balonu dostali domácí, konkrétně Juan.
1
Úvodní výkop patřil hostům, kteří rozjíždějí kombinaci na vlastní polovině hřiště. Momentálně u míče Albiol.
1
Fotbalisté obou celků jsou již na hrací ploše, utkání zanedlouho startuje!

Inter Milán: Handanovič – Ranocchia, Vidić, Jesus – Obi, Medel, Hernanes, Dodô – Icardi, Kovačić, Palacio.
Náhradníci: Carrizo, Berni – Andreolli, Mbaye, Guarín, Kuzmanović, Krhin, M'Vila, Bonazzoli.

SSC Neapol: Cabral – Britos, Albiol, Koulibaly, Zúñiga – David López, Inler – Callejón, Hamšík (C), Insigne – Higuaín.
Náhradníci: Colombo, Andújar – Henrique, Maggio, Ghoulam, de Guzmán, Jorginho, Mesto, Michu, Mertens, Zapata..
Kdo je na tom lépe v tabulce? Nikoho asi při pohledu na poslední výsledky obou týmů nepřekvapí, že Neapol. Ta s deseti body drží sedmé místo. Nerazzurri mají na kontě osm bodů a jsou o tři pozice za dnes hostujícím celkem.
Neapol naopak poslední tři zápasy neprohrála a v posledních dvou navíc brala pokaždé tři body. A to za vítězství 1:0 nad Sassuolem a 2:1 nad Turínem.
Milánští poslední dva ligové zápasy prohráli, když na Cagliari, respektive na Fiorentinu neměli žádný nárok. S prvně jmenovaným soupeřem padli na domácí půdě 1:4, ze hřiště druhého zmiňovaného celku odjeli s prohrou 0:3.
Hezký nedělní podvečer! Během sedmého kola italské Serie A bude k vidění i souboj mezi Interem a Neapolí, na který se zaměříme v tomto on-line přenosu!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.