Hosté byli celou dobu aktivnější, a tak zvítězili naprosto zaslouženě a na své konto si připsali důležitý tříbodový zisk. Domácí Guingamp odchází dnes s prázdnou a musí doufat, že v příštím utkání už to bude lepší. Děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek nedělního večera.
Rozhodčí Turpin už na nic nečekal a ukončil zápas ještě 30 vteřin před vypršením nastaveného času. Domácí Guingamp dnes nestačil na Nice, kterému podlehl vysoko 2:7. Do vedení šli domácí fotbalisté, kteří se trefili už v 8. minutě, o gól se postaral Beauvue, ale hosté nevěšeli hlavy a ve 12. minutě vyrovnali, to se mezi střelce zapsal Eduardo, který pak ještě skóroval čtyřikrát, celkem se tak dnes trefil pětkrát. Jako další se trefil Pléa a ještě Bauthéac. Za Guingamp skóroval v 70. minutě Schwartz, který se dnes moc snažil.
90+1
90
Tak hlavní arbitr Turpin nastavil druhý poločas o 1 minutu.
90
Zápas se blíží do svého konce, uvidíme, kolik minut přidá rozhodčí nad rámec řádné hrací doby.
87
Domácí tým se snaží z posledních sil a rád by dal ještě alespoň jeden gól. Teď Guingamp dostal výhodu rohového kopu, ale pro centrovaný míč si vyskočil brankář Hassen, který tak nikoho ke střele nepustil.
82
Na centrovaný míč si tentokrát vyskočil hlavičkující Maupay, avšak jeho pokus byl nepřesný a mezi tři tyče se nevešel.
82
Fotbalistům Guingampu nedochází síly. Teď se snažil Giresse dostat balon před branku, ale Amavi odvrátil míč na rohový kop. Domácí tým ze standardní situace sice nic nevytěžil, ale má výhodu dalšího rohového kopu.
80
Poslední změnu v sestavě dělá také domácí tým: dohráno má Yatabaré, kterého nahrazuje na poslední minuty Mandanne.
76
V zajímavé šanci se ocitl Schwartz, který si ve vápně zpracoval balon na prsa a poté vystřelil, avšak jeho pokus byl velmi nepřesný a skončil vysoko nad brankou.
75
Dohráno má Pléa, kterého vystřídal Maupay. Hosté tak využili už třetího střídání.
72
Nice právě vstřelilo branku!
Pléa dostal míč a byl sám hned proti několik protihráčům, avšak nepropadl panice a zachoval chladnou hlavu. Dobře se uvolnil ERIC BAUTHÉAC, kterému Pléa přihrál a BAUTHÉAC přesnou trefou po zemi poslal míč za brankářova záda.
70
Guingamp právě vstřelil branku!
Aktivní RONNIE SCHWARTZ se konečně dočkal a mohl se radovat z gólu. Domácí tým dostal po faulu výhodu a okamžitě pelášil k soupeřově brance, celou akci rozjel právě SCHWARTZ, kterému pak spoluhráč vrátil balon zhruba na penaltovou značku a SCHWARTZ už se nemýlil.
68
Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Grégoire Puel, přichází Valentin Eysseric.
65
To je opravdu neskutečné, protože CARLOS EDUARDO právě dal svůj dnešní pátý gól. Hosté vybojovali míč ve středu hřiště a okamžitě vyrazili do útoku, který rozjel právě EDUARDO s Vercauterenem. Druhý jmenovaný nebyl sobecký a viděl, že EDUARDO je v lepší pozici, a tak mu přihrál. Jeho spoluhráč se nemýlil a zavděčil se vstřeleným gólem.
63
Hosté dostali výhodu standardní situace, ale nic z ní nevytěžili. Brankář Lössl byl na místě a střelecký pokus nadvakrát zneškodnil.
62
Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Didier Digard, přichází Julien Vercauteren.
59
Pokud je dnes někdo z domácích fotbalistů aktivní, tak pak určitě Schwartz. Ten se teď dostal ve vápně k odraženému balonu a pálil z voleje, avšak branku netrefil. Štěstí mu dnes prostě nepřeje.
58
Dohráno má Marveaux, kterého vystřídal Giresse.
57
Vypadá to, že o dnešním vítězi je již rozhodnuto, protože hosté vedou už o 4 branky. Nicméně ve fotbale není nic nemožné a stát se může cokoliv, avšak předpokládám, že Nice už si své vedení pohlídá.
55
Guingamp zahrával rohový kop, ale ze standardní situace vůbec nic nevytěžil, a tak se stav skóre nemění.
54
Domácí tým zahrával standardní situaci z 35 metrů, ale snížit na 2:5 nedokázal. Na centrovaný balon si vyskočil Diallo, který se dostal ke střele hlavou a mířil přesně pod břevno, ale brankář Hassen si připsal výtečný zákrok a svůj tým podržel.
49
Pléa se uvolnil na pravém křídle a poté předložil skvělou přihrávku před branku, odkud CARLOS EDUARDO poslal balon za brankářova záda. Lössl si na míč sice sáhl, ale inkasovanému gólu zabránit nedokázal.
47
Domácí tým ze standardní situace nic nevytěžil, a tak se stav skóre ve 47. minutě nemění.
46
Míč na střelu si navedl Schwartz, který poslal svůj pokus pod břevno, ale brankář Hassen zasáhl na jedničku a nebezpečnou střelu vyrazil na rohový kop.
46
Míč do druhého poločasu uvedli domácí fotbalisté, kteří prohrávají o 3 góly, což bude těžké dorovnat, případně otočit.
46
Střídání v týmu EA Guingamp: ze hřiště odchází Younousse Sankharé, přichází Moustapha Diallo.
46
Druhý poločas začne přibližně v 18:03.
Rozhodčí Turpin ukončil první poločas za stavu 1:4, v neprospěch domácího Guingampu. Přitom do vedení šel domácí tým, když se v 8. minutě trefil Beauvue, avšak hosté se nezalekli a ve 12. minutě vyrovnali, když se mezi střelce zapsal Eduardo, který poté skóroval ještě dvakrát, a zaznamenal tak hattrick. Čtvrtý gól Nice přidal Pléa.
45+2
45+1
Brankář Lössl chyboval, když nedokázal odehrát balon do bezpečí. Toho využil ALASSANE PLÉA, jemuž nedělalo problémy dopravit míč do prázdné branky.
45
První poločas bude nastaven o 2 minuty.
43
Domácí fotbalisté chybovali v rozehrávce a hosté získali míč pro sebe. Nice okamžitě podniklo rychlý brejk a vytěžilo z něj úplně všechno. Parádní centr před branku poslal Bautéac, kterému se nabídl CARLOS EDUARDO, jenž přesnou trefou z blízka zaznamenal hattrick.
41
Hra je přerušena, protože jeden z hostů zůstal ležet na hrací ploše.
39
Palun odcentroval balon před branku, ale našel pouze rukavice brankáře Lössla, který si stáhl míč k sobě a nikoho ke střele nepustil.
39
Nice podniklo další útočnou akci, když se snažil Mendy poslat balon před branku, ale centr zablokoval protihráč a Nice bude zahrávat rohový kop.
37
Hosté se teď přesunuli na soupeřovu polovinu, ale branku teda určitě neohrozili. Bauthéac vsadil na střelu z dálky, ale tam u ani trochu nesedla.
34
U míče jsou fotbalisté Nice, kteří se postupně přesouvají do středového kruhu, ale soupeř jim rozehrávku komplikuje.
31
Prozatím příliš zajímavých šancí k vidění není, ale když přijdou, tak vždy skončí gólem.
26
Hosté podnikli postupnou útočnou akci, která jim přinesla vedoucí gól. Finální přihrávku ze své kopačky vyslal Digard, kterému se nabídl CARLOS EDUARDO, jenž přesnou trefou nedal Lösslovi šanci.
25
Hosté zůstali u míče a znovu odcentrovali balon před branku, ale pozorný Lössl si pro míč vyskočil.
24
Hosté se dostali na soupeřovu polovinu a vyprodukovali zajímavou střelu, avšak tu protihráč zablokoval. Nice dostalo výhodu rohového kopu, ale ze standardní situace svého soupeře neohrozilo.
21
Schwartz v další zajímavé šanci, avšak tentokrát se ke střele dostal, ale brankáře nepřekonal. Hassen prudkou střelu po zemi zlivkidoval.
20
Bodmer si připsal obranný zákrok a centrovaný míč odkopl na rohový kop, avšak domácí tým ze standardní situace nic nevytěžil, protože Hassen si centrovaný míč stáhl do rukavic a nikoho ke střele nepustil.
19
Beauvue poslal zajímavý centr do vápna, ale Schwartzovi jen o kousíček nevyšel krok, takže balon netrefil a Hassen zasahovat nemusel.
17
Držení míče: EA Guingamp 40% – 60% OGC Nice.
16
Palun fauloval svého protihráče a za nedovolený zákrok vyfasoval žlutou kartu.
15
Nicméně Nice z rohového kopu nic nevytěžilo, protože pozorný Lössl si centrovaný míč stáhl do rukavic.
15
Eduardo toužil po druhé vstřelené brance, udělal si prostor a poté ze své pravačky vyslal jedovatou střelu k tyči, avšak brankář Lössl si připsal výtečný zákrok a nebezpečný pokus zneškodnil. Následuje rohový kop pro Nice.
14
Oba celky si vytvořily jednu střelu na branku a dokázaly ji proměnit. Brankáři tak svůj tým nepodrželi.
12
Hosté dostali výhodu volného přímého kopu, který si vzal na starost CARLOS EDUARDO, jenž ze své pravačky vyslal technickou střelu, která zapadla přesně do levého horního rohu, a EDUARDO tak vyrovnal na 1:1.
8
Na pravém křídle se skvěle uvolnil Yatabaré, který pak odcentroval balon před branku, kde se ke střele hlavou dostal osamocený CLAUDIO BEAUVUE a přesnou trefou poslal domácí tým do vedení.
7
V úvodních minutách sledujeme velmi opatrné utkání, ve kterém šance k vidění nejsou, a tak doufejme, že hráči svůj výkon zlepší a hra bude zajímavější.
6
Hra byla na malou chvíli přerušena, ale už se pokračuje a Mathis je v pořádku.
5
Na trávníku zůstal ležet Mathis, který po střetu s protihráčem leží v bolestech.
3
Schwartz obdržel přihrávku, obehrál své protihráče a poté se dostal ke střele, avšak další z protihráčů se stihl vrátit a tvrdou střelu úspěšně zablokoval.
1
Domácí Guingamp vyrazil do protiútoku, ale ten rozhodčí přerušil, protože jeden z hráčů uvízl v ofsajdu.
1
O úvodní výkop se postaralo Nice, které se přesunulo na útočnou polovinu, ale po nepřesné přihrávce o balon přišlo.
1
-3
Hlavní rozhodčí přivedl dnešní aktéry na zelený pažit.
-4
Obě základní jedenáctky jsou připraveny v tunelu.

EA Guingamp: Lössl – Baca, Kerbrat, Sorbon, Lemaître – Mathis (C), Sankharé – S. Yatabaré, Marveaux, Beauvue – Schwartz.
Náhradníci: Guichard – Sankoh, Diallo, Dos Santos, Giresse, Mandanne, Alioui.

OGC Nice: Hassen – Palun, Genevois, Bodmer, Amavi – Digard (C), Mendy – Puel, Eduardo, Bauthéac – Pléa.
Náhradníci: Pouplin – Diawara, Vercauteren, Eysseric, Maupay, Bosetti, Lloris.

Rozhodčí: Turpin – Cano, Danos.
OGC Nice je v tabulce na 12. místě a na svém kontě má 14 bodů. Nice čtyřikrát zvítězilo, dvakrát remizovalo a čtyřikrát bylo poraženo. Dosavadní stav skóre je 9:13.
EA Guingamp je v tabulce na posledním 20. místě a na svém kontě má 9 bodů. Guingamp třikrát zvítězil, ani jedenkrát neremizoval a už sedmkrát byl poražen. Dosavadní stav skóre je 6:14.
Veškeré dění se bude odehrávat na stadionu Stade du Roudourou, který má kapacitu 18 250 míst.
Dnešní utkání bude řídit hlavní sudí Clement Turpin, na čarách mu budou asistovat Frederic Cano a Nicolas Danos. Jako čtvrtý rozhodčí bude vypomáhat Yohann Rouinsard.
Hezký podvečer, francouzská Ligue 1 má na programu 11. kolo, ve kterém na sebe mimo jiné narazí také EA Guingamp a OGC Nice. Textovým přenosem Vás bude doprovázet Lucie Rapantová.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.