To je z mé strany vše, dobrou noc.
Je konec! Sledovali jsme vyrovnaný zápas, který toho příliš nenabídl, ale nakonec jsme se jedné branky přeci jen dočkali. V nastaveném čase se do šance dostal Benjamin Moukandjo, který nezaváhal a rozhodl tak o tom, že tři body získá celek Reims. Nutno dodat, že domácí byli aktivnější a vyhráli zřejmě zaslouženě, protože hosté toho příliš nepředvedli.
90+3
90+3
Do konce zápasu zbývá 20 sekund a míč drží domácí fotbalisté.
90+1
A Benjamin Moukandjo poté za oslavu své branky vyfasoval žlutou kartu.
90+1
Reims právě vstřelilo branku!
Tak domácí se nakonec dočkali vedoucí a zřejmě vítězné branky. Po centru do vápna si míč skvěle zpracoval BENJAMIN MOUKANDJO, který technickou střelou překonal Jourdrena a poslal svůj celek do vedení.
90
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
89
Hosté střídali. Dohrál Martin a zahraje si Jena Deza.
87
Domácí se tlačí dopředu a snaží se rozhodnout tento duel, ale hosté velmi dobře brání a drží nerozhodný stav.
85
Montpellier střídal. Dohrál Anthony Mounier a zahraje si Víctor Montaño.
83
Nyní se hraje především uprostřed hřiště. Ani jeden celek nechce udělat zbytečnou chybu, což je zcela pochopitelné.
81
Nakonec z toho ale byl hodně nepovedený centr a i tentokrát se hosté v pohodě ubránili.
80
Domácí se usadili na polovině svého soupeře a snaží se něco vymyslet.
79
A střídal také Montpellier. Hřiště opustil Kévin Bérigaud a zahraje si Souleymane Camara.
78
Domácí celek střídal. Dohrál Diego Rigonato a zahraje si Benjamin Moukandjo.
76
Po rozehrávce se dostali hosté k centru z levé strany, ale žádný z hráčů se do zakončení neprotlačil.
75
Siaka Tiéné se hnal dopředu, ale byl faulován a rychlá akce hostů tedy stejně rychle skončila.
73
Nic zajímavého se na trávníku neděje. Stále je to velký boj o každý metr a utkání směřuje k remíze.
72
Rychlou akci Montpellieru zastavil pomezní rozhodčí, protože Mounier byl podle něj v ofsajdu.
70
Je před námi posledních dvacet minutek a stav zápasu je stále 0:0. Vypadá to, že o vítězi rozhodne jedna branka, pokud se ji tedy dočkáme, zatím to nevypadá.
68
K míči se postavil střídající Nicolas de Préville, ale jeho projektil byl hodně nepřesný a rozehrávat od své branky bude Jourdren.
67
Po faulu je tu zajímavá standardní situace pro domácí hráče, z nějakých pětadvaceti metrů.
66
Na trávníku se nyní nic zajímavého neděje. Oba celky se snaží, ale zatím je to spíše velký boj, než pohledné utkání.
64
Hráči Reims se drželo na polovině hostů, až vše ukončil Hilton, který vybojoval míč a nakopl ho až k Placidemu.
62
Jenže ani tentokrát z rohu nebylo vůbec nic. Hosté se zatím skvěle brání a drží nerozhodný stav.
61
Domácí jsou na koni a stále se tlačí dopředu. Je tu další roh pro Reims.
60
Ale ani ze čtvrtého rohu nedokázal domácí celek ohrozit branku Montpellieru a stav zápasu se tedy nemění.
59
Po zásahu hostujícího hráče je tu další roh pro Reims.
58
Do šance se dostal domácí Mickaël Tacalfred, ale nakonec nedokázal usměrnit míč do branky! Roh pro Reims.
56
Domácí celek střídá. Odešel David N'Gog a zahraje si Nicolas de Préville.
54
Na trávníku se přitvrdilo a k vidění bylo několik faulů. Hlavní rozhodčí musel hráče uklidňovat.
53
Za faul uviděl žlutou kartu domácí obránce Antoine Conte.
51
Poprvé se ve druhém poločase vydali dopředu i domácí, ale Odaïr Fortes to neudělal dobře a míč ztratil.
50
Další akci hostujících hráčů zastavil pomezní rozhodčí, protože Bérigaud byl v ofsajdu.
48
Hráči Montpellieru dlouho kombinovali, ale nakonec nic nevymysleli.
47
Hosté začali velmi aktivně a okamžitě se usadili na polovině domácího celku.
46
Vše je připraveno, jdeme na druhé dějství!
Hráči obou celků přicházejí zpět na trávník. Druhý poločas začne za malý okamžik.
Druhý poločas začne přibližně v 21:00.
První poločas je za námi. Příliš nám toho nenabídl a na první branku stále čekáme. Největší šanci měl Odaïr Fortes, ale po jeho ráně skončil míč na břevně hostující branky. Hosté spoléhají hlavně na brejky, ale zatím jim žádný nevyšel. Druhý poločas bude ještě hodně zajímavý a máme se na co těšit.
45+1
45
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
44
Po rychlé akci se ve vápně domácích ocitl Martin, ale místo střely přihrával a nic z toho nebylo.
43
Držení míče: 59% – 41%.
42
Konec prvního poločasu patří domácím hráčům, kteří se stále tlačí dopředu. Montpellier se pouze brání a směrem dopředu toho moc nepředvedl.
40
Po rychlé akci vystřelil z hranice velkého vápna Odaïr Fortes a po jeho povedeném pokusu skončil míč na břevně!
39
Domácí drží míč a nikam nepospíchají. Trpělivě kombinují na své polovině.
37
Ani pátý roh hostů nic nepřinesl a stav zápasu je tedy stále 0:0. Vypadá to, že v prvním poločase se už branky nedočkáme.
36
Jonas Martin se proháčkoval na hranici velkého vápna, ale s jeho přízemním pokusem si Placide poradil! Roh pro hosty.
35
Nakonec se celek Reims vydal dopředu, ale po další nepřesné přihrávce sebral míč Tiéné.
34
U míče jsou domácí fotbalisté, kteří v klidu kombinují a snaží se dostat před branku Montpellieru.
33
Dopředu se hnal hostující Morgan Sanson, ale nakonec ho zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd.
31
Nyní se na trávníku neděje nic zajímavého. Vše podstatné se odehrává uprostřed hrací plochy.
30
Je za námi úvodních třicet minutek a stále čekáme na první větší šanci a samozřejmě tedy i branku.
28
První žlutou kartu v tomto utkání uviděl domácí Antoine Devaux.
27
Ale ani ze druhého rohu nedokázali domácí ohrozit branku, kterou střeží Jourdren.
26
Po další akci domácích je tu rohový kop.
25
Celek Reims to zkusil dlouhým nákopem, ale ten nebyl přesný.
24
Po faulu hostujícího hráče jsou u míče domácí fotbalisté.
23
Oba celky se tlačí dopředu, ale v útočné fázi se trápí. Žádná velká ofenzivní show to ale rozhodně není.
21
Ani z dalšího rohu hosté nic nevytěžili a stav zápasu se tedy stále nemění.
21
Na malém vápně se k míči dostal Mounier, ale jeho rána byla zblokována a kulatý nesmysl skončil těsně vedle pravé tyče!
20
Po bleskové akci je tu třetí rohový kop pro hosty.
19
Ani další akce domácím nevyšla, protože dobrým obranným zákrokem se prezentoval Hilton.
18
Domácí jsou stále aktivnější a hraje se hlavně na polovině Montpellieru, ale na první branku stále čekáme, protože hosté dobře brání.
16
Hodně ostrým zákrokem se prezentoval domácí Antoine Devaux a může být rád, že neuviděl žlutou kartu.
14
Na druhé straně si do zakončení nabíhal Odaïr Fortes, ale k míči se nakonec o pár centimetrů nedostal.
13
Do zakončení se dostal hostující Bérigaud, ale branku domácího celku netrefil.
12
Hosté vybojovali svůj druhý rohový kop.
11
Nyní se hraje hlavně okolo středového kruhu. Míč létá ze strany na stranu, takže k vidění je pouze řada nepřesností.
9
Domácí fotbalisté jsou stále aktivnější a tlačí se dopředu, ale na první šanci stále čekáme.
7
Ale ani z tohoto rohu nic nebylo, protože jeden z hostujících hráčů si v souboji pomohl faulem, což hlavní rozhodčí velmi dobře viděl.
6
Dopředu se hned vydali hráči Montpellieru, kteří také vybojovali úvodní rohový kop.
5
Z rohu ale nic nebylo, protože po přetaženém centru skončil míč v zámezí.
4
Domácí Diego Rigonato zkusil z přímého kopu a míč se odrazil od zdi do zámezí, roh.
3
Ale hosté rychle míč ztratili a domácí se dostali k centru z pravé strany, ale ten dokázal odvrátit pozorný Hilton.
2
Nakonec se domácí vydali dopředu, ale Rigonato si v souboji pomohl faulem a k míči se dostali hosté.
1
Úvodní výkop obstarali domácí fotbalisté.
1
Vše je připraveno, jdeme na to!
Hráči obou celků přicházejí na trávník. Utkání tedy začne za malý okamžik.

Stade de Reims: Placide – Fofana, Signorino, Tacalfred (C), Conte – Devaux, Oniangué, Rigonato, Fortes – N'Gog, Charbonnier.
Náhradníci: Agassa – Roberge, Mandi, Ca, Courtet, Moukandjo, de Préville.

Montpellier HSC: Jourdren – Hilton (C), Tiéné, El Kaoutari, Deplagne – Marveaux, Mounier, Martin – Sanson, Saihi, Bérigaud.
Náhradníci: Pionnier – Congré, Jebbour, Lasne, Montaño, Camara, Deza.

Montpellier HSC

Hosté jsou na tom o něco lépe. Po deseti utkáních mají na svém kontě čtyři výhry, dvě remízy a čtyři porážky, sečteno podtrženo celek Montpellieru má 14 bodů a v tabulce se nachází na desátém místě. Začátek sezony hostům vyšel, ale poté přišlo trápení, protože z posledních pěti zápasů vyhrál Montpellier pouze jednou.

Stade de Reims

Domácí celek si zatím v nové sezoně nevede nejlépe. Na svém kontě má po deseti zápasech tři vítězství, dvě remízy a pět porážek. Domácí tedy zatím vybojovali jedenáct bodů a při skóre 10:20 jsou na patnáctém místě v tabulce. Dnes tedy celek Reims potřebuje bodovat, ale nebude to mít vůbec lehké.

Nantes – Reims 1:1
Reims – Bordeaux 1:0
Méty – Reims 3:0
Reims – Marseille 0:5
Lorient – Reims 0:1
Zdravím všechny příznivce kopané. Francouzská Ligue 1 má na programu jedenácté kolo a my budeme sledovat duel mezi Stade de Reims a Montpellierem. Mírným favoritem tohoto utkání je domácí celek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.