To je z mé strany vše, hezký zbytek neděle.
Je dobojováno! Sledovali jsme vyrovnané utkání, které nakonec zvládlo lépe domácí Udinese, které porazilo Bergamo 2:0. Domácí vstřelili obě branky v prvním poločase a nakonec to na vítězství stačilo. Hosté se v útočné fázi hodně trápili a potvrdili, že se střílením branek mají v této sezoně velké problémy.
90+3
90+3
Po střele musel ještě zasahovat Karnezis, ale zvládl to a víc se už nestane.
90+2
Domácí kontrolují konec utkání. Je jasné, že Udinese vybojuje cenné tři body.
90+1
Hlavní rozhodčí přidal tři minutky.
90
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
88
Žlutou kartu ještě vyfasoval hostující Luca Cigarini.
87
Udinese střídalo. Dohrál Di Natale a zahraje si Alexandre Geijo Pazos.
85
Vše podstatné se odehrává ve středu hřiště a na další šanci stále čekáme. To samozřejmě vyhovuje domácím, kteří vedou o dvě branky.
83
Bergamo se snaží, ale vypadá to, že dnes všechny body získá Udinese, které kontroluje konec utkání.
82
Po hezké akci se dostal ke střele z vápna domácí Allan Marques Loureiro, ale Sportiello vytasil dobrý zákrok a míč vyrazil!
80
Ani šestý roh hostů k ničemu nevedl a Bergamo tak i nadále prohrává o dvě branky. Před námi je posledních deset minutek.
79
Po sraženém centru je tu rohový kop pro Bergamo.
78
Žlutou kartu uviděl domácí Guilherme Dos Santos.
76
A odešel také hostující Carmona, kterého nahradil Giulio Migliaccio.
75
Udinese střídalo. Dohrál Cyril Théréau a zahraje si Luis Muriel.
73
Jenže ani tento roh nic nepřinesl a stav zápasu se tedy nemění.
72
Po rychlé akci je tu čtvrtý rohový kop pro domácí borce.
70
Je před námi posledních dvacet minutek a Bergamo stále prohrává o dvě branky, tak uvidíme, zda hosté konec duelu ještě zdramatizují.
69
Po centru se do zakončení natlačil Yohan Benalouane, ale v těžké pozici nemířil přesně a branku minul.
67
Nakonec to z dálky zkusil kdo jiný, než Antonio Di Natale, ale míč skončil vysoko nad brankou Bergama.
66
Di Natale si došel zkušeně pro faul a domácí zůstávají u kulatého nesmyslu.
65
Domácí drží míč a v klidu kombinují. Udinese nikam nepospíchá, což je ale zcela pochopitelné.
63
Roh opět rozehrál Antonio Di Natale, ale ani tentokrát z něho nic nebylo.
62
Po delší době se do útoku vrhli také domácí fotbalisté a vybojoval svůj třetí roh.
60
Udinese střídalo. Dohrál Panagiotis Kone a zahraje si Giampiero Pinzi.
59
Jeden z hostujících hráčů se nakonec dostal od zakončení, ale po jeho slabém pokusu skončil míč nad brankou.
58
Hosté bojují a stále se tlačí dopředu. Nyní Bergamo vybojovali další roh.
57
Hodně povedeným pokusem se prezentoval Daniele Baselli, ale míč nakonec skončil těsně vedle tyče!
55
Střídající German Denis si v souboji pomohl faulem, což hlavní rozhodčí dobře viděl a také odpískal.
54
Míč poslal do vápna opět Luca Cigarini, ale ani tentokrát se žádný z jeho spoluhráčů do zakončení nedostal.
53
Z dálky to zkusil hostující Daniele Baselli, ale jeho pokus byl zblokován na další roh.
52
Ale ani ze svého třetího rohu hosté nic nevytěžili. Směrem dopředu je to od Bergama zatím velké trápení.
51
Po rychlé akci je tu další rohový kop pro Bergamo.
50
Udeřit mohli potřetí domácí! V šanci se objevil Bruno Fernandes, ale v zakončení selhal a branku nakonec vůbec netrefil!
48
Z úvodního rohu ve druhém poločase ale hosté nic nevytěžili a stále tak prohrávají o dvě branky.
47
Hosté se vydali dopředu a po kombinaci na polovině Udinese vybojovali rohový kop.
46
Atalanta Bergamasca v poločase střídala. Na trávník se nevrátili Bianchi a D'Alessandro, naopak zahrají si Denis a Boakye.
46
46
Vše je připraveno, jdeme na druhé dějství!
Hráči se vrací zpět na trávník. Druhý poločas začne za malý okamžik.
Druhý poločas začne přibližně v 16:00.
První poločas je za námi. Lépe do něj vstoupili hosté, ale domácí hned z první akce udeřili a dostali se do vedení. Udinese poté ještě přidalo druhou branku a protože žádná další už nepadla, tak domácí vedou v poločase 2:0. Sledujeme vyrovnané utkání, takže druhý poločas bude ještě zajímavý a máme se na co těšit.
45+1
45
Di Natale to zkusil z dálky a míč skončil jen těsně vedle pravé tyče!
45
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
43
Panagiotis Kone fauloval a za svůj zákrok nakonec vyfasoval žlutou kartu.
41
Práci měl na druhé straně také Karnezis, ale s centrovaným míčem si v pohodě poradil.
40
Antonio Di Natale měl na noze třetí branku! Ve vápně se dostal k míči, ale po jeho obloučku skončil těsně nad brankou!
39
Domácí jsou na koni a tlačí se dopředu. Bergamo se nyní pouze brání.
37
Udinese právě vstřelilo branku!
A domácí celek jde do vedení 2:0! CYRIL THÉRÉAU šel sám do čtyř obránců, ale vyřešil to skvěle a střelou z vápna překonal Sportiella!
36
Di Natale nyní pomohl svým zadákům, na hranici velkého vápna vybojoval míč a poté byl faulován. Zaslouženě si vysloužil potlesk tribun.
35
Už se opět hraje. Domácí se okamžitě vydali dopředu a na konci akce byl Cyril Théréau, ale s jeho pokusem si Sportiello v pohodě poradil.
33
Po tvrdém střetu zůstali ležet na trávníku dva hráči a hlavní rozhodčí hru raději přerušil. Bude se ošetřovat.
32
Z druhého rohu ale nic nebylo a od své branky bude rozehrávat brankář Sportiello.
31
Domácí kombinovali na levé straně a nakonec vybojovali alespoň rohový kop.
30
Je za námi úvodních třicet minutek a Udinese stále vede nejtěsnějším možným rozdílem, tedy 1:0. Uvidíme, co Bergamo vymyslí a zda dokáže v prvním dějství ještě vyrovnat.
28
Po další rychlé kombinaci střílel z dobrých dvaceti metrů Panagiotis Kone, ale střela mu nesedla a míč skončil vysoko nad brankou.
26
A po dlouhém nákopu se ke střele dostal Bruno Fernandes, ale jeho dělovka byla nepřesná a Sportiello nemusel zasahovat.
25
U míče jsou domácí fotbalisté, kteří v klidu kombinují a snaží se zklidnit hru.
24
Z pravé strany odcentroval hostující Carmona, ale žádný jeho spoluhráč se k míči nedostal.
23
Domácí to nyní sehráli hezky a do šance se málem dostal Kone, ale na poslední chvíli ho zastavil pozorný Biava.
21
Do vápna se dostal Cyril Thereau, který to nakonec zkusil z úhlu, ale po jeho ráně skončil míč jen na boční síti!
20
Je za námi úvodních dvacet minutek. Aktivnější jsou hosté, ale do vedení se dostal domácí celek, když se parádně trefil Di Natale.
19
Hosté se dostali k centru z pravé strany, ale domácí zadáci si s ním v pohodě poradil a míč uklidili do bezpečí.
18
Z velké dálky to vyzkoušel domácí Cyril Thereau, ale jeho střele chyběla přesnost a nic z toho nebylo.
17
Míč poslal do vápna zkušený Antonio Di Natale, ale žádný z jeho spoluhráčů zakončit nedokázal.
16
Po bleskové akci je tu rohový kop pro Udinese.
15
Hosté se stále tlačí dopředu. Tentokrát si na míč nabíhal aktivní Rolando Bianchi, ale byl v ofsajdu.
13
A opět souboj Rolando Bianchi vs Karnezis. I tentokrát byl úspěšnější domácí brankář, který si zatím na nedostatek práce stěžovat rozhodně nemůže.
12
Hostující Rolando Bianchi dostal dobrou přihrávku do vápna, nakonec i vystřelil, ale Karnezis i tentokrát vše skvěle vyřešil.
11
Nyní se hraje hlavně uprostřed hrací plochy a k vidění bylo pouze několik faulů. Zatím se vše obešlo bez žlutého napomenutí.
9
Jenže i domácích chybovali a z dálky to zkusil Moralez, ale s jeho slabým pokusem si Karnezis v pohodě poradil.
8
Domácí jsou samozřejmě na koni a opět se tlačí dopředu.
6
Tak to je velká rána pro hosty, protože z prvního útoku jde domácí celek do vedení. Zkušený ANTONIO DI NATALE získal míč, dostal se na hranici velkého vápna a parádně ho poslal přesně do levého horního rohu!
5
Hostující Carlos Carmona se prezentoval nevybíravým zákrokem a může být rád, že za něj neuviděl žlutou kartu.
4
Domácím se zatím vůbec nedaří. Hosté opět lehce získali míč a vydali se dopředu, ale tentokrát vše skončilo nepřesnou přihrávkou.
3
Po výborné kolmé přihrávce se ve vápně ocitl Carmona, ale než se rozkoukal, tak ho domácí zadáci o kulatý nesmysl připravili.
2
Bergamo se opět dostalo k míči a v klidu kombinuje na své polovině.
1
Hosté začali hodně zostra a hned se vydali dopředu, ale jejich úvodní akci zastavil pomezní rozhodčí, protože Bianchi byl v ofsajdu.
1
Hráči obou celků přicházejí na trávník. Utkání tedy začne za malý okamžik.

Udinese Calcio: Karnezis – Widmer, Heurtaux, Danilo, Piris – Allan Marques Loureiro, Fernandes, Dos Santos – Kone, Théréau – Di Natale (C).
Náhradníci: Scuffet, Meret – Domizzi, Belmonte, Bubnjič, Pasquale, Pinzi, Evangelista, Zapata, Hallberg, Muriel, Pazos.

Atalanta Bergamasca Calcio: Sportiello – Zappacosta, Biava, Benalouane, Dramé – Carmona, Cigarini (C), Baselli – D'Alessandro, Bianchi, Moralez.
Náhradníci: Frezzolini – Stendardo, Del Grosso, Scaloni, Bellini, Cherubin, Migliaccio, Spinazzola, Molina, Raimondi, Denis, Boakye.

Bergamo – Udinese 1:1
Udinese Calcio zatím potvrzuje, že i v této sezoně bude bojovat o pohárové příčky. Po sedmi zápasech má totiž na svém kontě 13 bodů a v tabulce se nachází na pátém místě. Udinese má ale problémy v útoku, protože zatím vstřelilo pouze devět branek. Na druhou stranu se domácí mohou spolehnout na skvělou defenzívu, protože zatím inkasovali pouze šestkrát, což je skvělá vizitka.

Atalanta Bergamasca Calcio se zatím v této sezoně trápí. Zatím nasbírala pouze sedm bodů a v tabulce se nachází na patnáctém místě. Pokud má Udinese problémy v útočné fázi, tak Bergamo je na tom ještě hůře, protože zatím vstřelilo pouze tři branky, což je nejméně ze všech týmů. Uvidíme, zda dnes Bergamo zabere a získá nějaký další bod a hlavně zda vstřelí nějakou tu branku.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Italská Serie A má na programu další zápasy osmého kola a my budeme sledovat duel mezi Udinese a Bergamem. Mírným favoritem tohoto zápasu je podle odborníků domácí celek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.