To je z tohoto nakonec velmi zajímavého a dramatického utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek nedělního večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Statistiky

Držení míče: 54 % : 46 %
Střely celkem: 9:11
Střely na branku: 4:4
Rohy: 2:2
Fauly: 19:15
Je konec. Byl to zápas s dramatickým koncem, kdy ještě v 88. minutě vedli hosté 1:0, po utkání se ale raduje Sevilla. Pojďme ale popořádku. V 79. minutě se trefil střídající Vietto a dokonale zmrazil domácí tribuny. Ne tak hráče, neboť si se vrhli do útoku a v 88. minutě srovnali Suárezem. V nastaveném času navíc fauloval G. dos Santos a nabídnutou penaltu proměnil Bacca. Hosté jsou samozřejmě velmi zklamaní, naopak u domácích panuje obrovská radost.
90+5
90+5
Do pokutového území Sevilly přilétl vysoký oblouček, Beto proti němu vyběhl a v letu jej vyboxoval do bezpečí.
90+5
Hosté vhazují poblíž pokutového území, je tu možná poslední akce utkání.
90+4
Teď už hostům moc času nezbývá a musí posílat všechny míče do vápna. Jeden takový centr se stal jednoduchou kořistí gólmana Beta.
90+3
Sevilla právě vstřelila branku!
Ještě před chvílí měli hosté všechny body, nyní nemají ani jeden. K penaltě se postavil CARLOS BACCA, gólman skočil na druhou stranu a je to 2:1 pro Sevillu.
90+2
Penalta pro Sevillu! Tak to by byl dokonalý obrat domácích. Trémoulinas byl G. dos Santosem faulován v rohu vápna rozhodčí neváhal ani vteřinu!
90+1
Paulista je ošetřován mimo hrací plochu, domácí tak hrají přesilovku.
90
Bude se nastavovat pět minut.
89
Na trávníku leží po Suárezově zákroku Paulista a dokonce se na trávníku objevují nosítka.
88
No vida, člověk míní a důrazný hráč mění. DENIS SUÁREZ zpracoval centr z levé strany, nenechal se odstavit od míče a v polopádu usměrnil míč přesně k tyči!
87
Obrana Villarealu dobře brání, zatím to vůbec nevypadá, že by se Sevilla mohla pokoušet o bod.
85
Giovanni dos Santos chtěl znepříjemnit Betovi rozehrávku, jenže jediné, čeho dosáhl, byla žlutá karta pro vlastní osobu.
85
Suárezův centr vyrazil Asenjo, míč je nyní u půlící čáry.
84
Centr sice nebyl příliš úspěšný, přesto budou domácí pokračovat v náporu. Trémoulinas byl zastaven G, dos Santosem. Zákrok to byl diskutabilní, rozhodčí to ale vyhodnotil jako faul.
84
Přímý kop domácích, zleva bude centrovat Suárez.
82
Poslední změna na straně Sevilly. Z trávníku pospíchá Stéphane Mbia, na poslední minuty se do hry zapojí Éver Banega.
80
Na druhé straně šel centr na Aspase, ten se srazil s Asenjem. Hostující gólman si chvíli poležel a nyní už rozehrává.
79
Villarreal právě vstřelil branku!
Je tu gól! Cani byl prostředníkem akce na jeden dotek, vysunul za obranu LUCIANA VIETTA a ten přehodil gólmana Beta, který proti střelci neúspěšně vyběhl.
78
Poslední změna hostů. Denis Čeryšev míří na lavičku, zápas dohraje Cani.
77
Brejk Sevilly. Vidal zprava centroval na Suáreze, jenže tomu scházel asi metr k tomu, aby byl u míče včas. Hosté pro jistotu uklidili na roh.
76
Je tu poslední patnáctiminutovka utkání, my stále čekáme, zda se některému týmu podaří rozvlnit síť.
74
Kevin Gameiro dnes končí, do hry jde Iago Aspas. Máme tak za sebou druhé střídání Sevilly.
73
Domácí Stéphane Mbia skluzem zastavil Vietta a rozhodčí tento zákrok ocenil žlutou kartou. Mbiovi, ani trenérovi Emerymu se tento verdikt absolutně nelíbí, nic s ním ale neudělají.
72
Parejův centr neškodně propadl na pokutovém území, skončil v zámezí a gólman Asenjo tak bude mít klid na rozehrávku.
71
Na trávníku zůstal hostující Trigueros, vypadá to na pravé stehno, nebo koleno.
70
Bacca pronikal do vápna po levé straně, po jeho odzbrojení stačili hosté udržet míč na hrací ploše a ve skluzu odkopnout.
69
Z dálky vypálil Vietto, jeho táhlá rána skončila o pár metrů mimo Betovu branku.
68
Začalo se bojovat snad ještě urputněji, k vidění je spousta zákroků na hraně.
67
Po faulu na Trémoulinase dostal žlutou kartu hostující Mario Gaspar.
66
Máme teď pasáž plnou střídání, druhou změnu provedl hostující tým. Ikechukwu Uche končí, novou tváří se stal Luciano Vietto.
64
Domácí také střídají, Gerard Deulofeu má dnes splněno, do záapsu se zapojí Aleix Vidal.
64
Ačkoliv domácí publikum žádalo po pádu Benoîta Trémoulinase pokutový kop, rozhodčí to viděl jinak a domácímu hráči udělil žlutou kartu za filmování.
63
Je zde zmiňované střídání, Jonathan dos Santos nahradil Moi Gómeze.
61
Hosté chystají první střídání, na trávník se dostane Jonathan dos Santos.
60
O pár vteřin později byl Baccovi odmáván ofsajd, který ale vůbec nebyl. Tohle byla obrovská minela pomezního sudího.
60
Suárezův centr z levé strany se zastavil o prvního bránícího hráče Villarealu.
59
Po několika akčnějších minutách se nám vrací poklidnější tempo a takticky vedený zápas.
57
Roh pro Villareal. Centr mířil na bližší tyč, tam jej pohlídal Mbia a podařilo se mu odhlavičkovat do bezpečí.
55
Na Beta se hnal Uche, který od domácích dostal nepochopitelně mnoho prostoru, pravačkou ale zamířil o kousíček vedle! Beto nevěřícně kouká na své spoluhráče, co se jim podařilo spáchat.
54
Hosté přece jen začínají trochu přidávat na tempu.
52
Hosté v akci, jmenovitě dos Santos, jenže ani on netrefil prostor vymezený třemi tyčemi
50
Coke schytal loket do obličeje od Gómeze, domácí pokračují v akci bez přerušení.
49
Ve středovém kruhu zůstává Mbia, kterého nešetrně srazil Uche. O pár vteřin později fauloval Uche Krychowiaka a sudí si ho už volá na pohovor.
48
Domácí se v úvodu snaží o tlak, jenže je to stále podobné, jako v první půli. Tým naráží na pevnou obranu.

Fauly: 8:5
Máme za sebou první poločas a stále čekáme na první branku. V první části jme mohli vidět taktickou bitvu, bylo poznat, že se oba týmy na sebe pečlivě připravovaly. Největší šanci měl asi domácí Deulofeu, když z rohu trefil tyč a na druhé straně, Trigueros s Uchem, kteŕí během několika sekund pohořeli na skvělém Betovi.
45+1
45+1
Tentokrát se přímák hostům moc nevydařil, byla trefena pouze dobře postavená zeď.
45
Nastavovat se bude jedna minuta.
45
Tak ještě jeden přímý kop pro Villareal, Pareja fauloval Ucheho.
44
Následný roh Beto pohotově vyboxoval.
44
Beto se blýskl hned dvěma zákroky! Neiprve vyrazil Triguerosovu bombu z přímého kopu, následně si poradil i s dorážkou Ucheho z bezprostřední blízkosti!
43
Přímý kop pro hosty, to vše po faulu na dos Santose.
42
Konečně se začal hrát fotbal nahoru dolů i s šancemi, škoda, že za chvíli bude následovat poločasová přestávka.
41
Na druhé straně dopadl naprosto stejně Čeryšev.
41
Bacca prostrkával míč na Gameira, moc nescházelo a mohli jsme tu mít loženou šanci. Nakonec byl Gameiro o míč obrán.
39
Bacca věděl, že je v ofsajdovém postavení a tak na přiklepnutí za obranu vůbec nereflektoval. Pokračuje se bez přerušení.
38
Čeryšev se snažil protančit mezi třemi obránci a málem se mu to i podařilo. Nakonec se obrana Sevilly dala dohromady a ruského hráče o míč obrala.
37
Pokračuje úporný boj. Kdo čekal útočnou smršť z obou stran. musí být zatím zklamán.
35
Nakonec poslal míč do chumlu ve vápně, hostující obrana dokázala vše odvrátit.
35
Přímý kop domácích z levé strany, Deulofeu si už prohlíží situaci.
33
Následný centr od rohového praporku už dopadl pro Asenja v pohodě, došel si pro centr a lapil míč do rukavic.
32
Asenjo snad ani nevěděl, co chce udělat, když pozoroval míč, který tečoval jeho spoluhráč Ruíz, nakonec je z toho pouze rohový kop.
30
Do šance se probíjel hostující dos Santos, z hranice šestnáctky poslal střelu po zemi, Beto kryl.
29
Pokračuje taktická bitva, týmy si nic nedarují.
27
Domácí pojali akci jako signál, po centru do vápna do gólmana vlétl Krychowiak a dopad gólmana Asenja byl velmi tvrdý. Nyní se to obešlo bez karty.
27
Další žlutá karta. Hostující Moi Gómez sestřelil Trémoulinase a žlutý trest byl naprosto zasloužený.
25
Hraje se teď ze strany na stranu, ovšem převážně mezi šestnáctkami. Šance Deulofea byla spíše výjimkou.
23
Cokeho ránu z otočky ztlumil hostující gólman, který je již naprosto v pořádku.
21
Žlutou kartu dostal hostující Denis Čeryšev.
21
Po ošetření bude ale bez problémů pokračovat.
21
Velká šance i na druhé straně. Deulofeu kopal rohový kop, stáčel centr přímo do branky a trefil tyč! Gólman Asenjo se vrhal po míči a při dopadu na trávník si očividně ublížil.
19
No, tohle bylo nadějné. Čeryšev poslal přihrávku do druhé vlny na Bruna, jeho kroucený pokus skončil kousek vedle domácí šibenice!
18
Koncovka je zatím u obou týmů hodně nepřesná, stále čekáme na první větší šanci utkání.
17
Hrubě nepřesný centr domácích barev, míč je v zámezí, odkopává Sergio Asenjo.
15
Trémoulinas měl menší problémy s Gómezem, míč nakonec skončil v zámezí od hostujícího hráče, koná se odkop od Betovy branky.
13
Gameiro si nabíhal do pokutového území mezi dva protihráče, Villareal ale nakonec celou akci zvládl a ubránil se.
12
Dos Santos centroval na bližší tyč, domácí obrana v naprostém poklidu dostala míč z vápna.
11
Po faulu na Gómeze tu je přímý kop hostů z velice zajímavé pozice.
10
Úvod je hodně tvrdý, opět si nedovoleně počínal Carriço a znovu to bylo na Ucheho. Domácí plejer by si měl dávat velký pozor.
9
První žlutá karta utkání, domácí Daniel Carriço stáhl Ucheho a rozhodčí pro takové zákroky nebude mít pochopení.
8
Deulofeúv pokus o centr skončil u Asenja, ten okamžitě posílá míč dopředu na své spoluhráče.
7
Čeryšev si na pravé straně zasekl, posunul se na střed a levačkou zkusil své štěstí. Střela z jeho kopačky skončila vysoko nad brankou Beta.
6
Suárez dokázal zpracovat trochu těžší míč, následná přihrávka mu už ale nevyšla.
5
Zatím se hodně bojuje, ani jeden tým nechce dát soupeři metr trávníku zadarmo.
4
Gameiro opět v akci, nyní se snažil z levé strany odcentrovat, míč nakonec skončil v zámezí, od vlastní branky odkopává gólman Asenjo.
3
Gameiro ve sprinterském souboji donutil hostujícího hráče odkopnout pouze do autu, Sevilla bude vhazovat poblíž vápna soupeře.
2
Hostující dos Santos byl u středového kruhu faulován, je tu tak přímý kop Villarealu. Samozřejmé to bude postupný útok, co zvolí hráči ve žlutém.
1
Výkop měli hráči Sevilly a dlouhým nákopem se ihned dostali do blízkosti pokutového území soupeře.
1

Sevilla FC: Beto – Coke (C), Pareja, Carriço, Trémoulinas – Deulofeu, Krychowiak, Mbia, Suárez – Bacca, Gameiro.
Náhradníci: S. Rico – Figueiras, Kolodziejczak, Iborra, Banega, Aspas, Vidal.

Villarreal CF: Asenjo – M. Gaspar, Paulista, Ruiz, J. Costa – M. Gómez, Trigueros, B. Soriano (C), Čeryšev – Uche, G. dos Santos.
Náhradníci: J. Carlos Sánchez – Marín, Pina, J. dos Santos, Cani, Espinosa, Vietto.

Rozhodčí: Alejandro Hernández – Teodoro Sobrino, Jon Núñez.
Oba týmy již nastoupily na hrací plochu, navzájem se zdraví, začátek utkání je otázkou okamžiků!
Zápas na Estadio Ramón Sánchez Pizjuán začne v 19 hodin, takže si nic neplánujte a buďte u tohoto utkání s námi. Jste k němu srdečně zváni.

Jako hlavní bude toto utkání řídit Alejandro Hernández, kterému budou pomáhat Teodoro Sobrino a Jon Núñez.
Poslední vzájemné duely

V loňské sezóně se více dařilo Seville, venku nad Villarealem vyhráli 2:1 a na domácí půdě se body dělily za remízu 0:0.
Villareal CF

Ani hosté na tom nejsou špatně, nyní jim patří sedmá příčka, 14 bodů a poměrně slušná forma. Naposledy to pocítila Almería, kterou Villareal porazil na domácí půdě 2:0 a obě branky vsítil Uche. Dnes tak uvidíme zápas dvou týmů v dobré pohodě, což slibuje kvalitní a napínavou podívanou.

Sevilla FC

Domácí tým je po osmi odehraných duelech na čtvrté příčce, když za tu dobu nasbíral celkem 19 bodů. V lize se týmu opravdu daří, což potvrdilo i poslední kolo, v něm si Sevilla přivezla všechny body za výhru na Elche v poměru 2:0. O branky se ve druhé půli postarali Bacca a Gameiro.

Córdoba – Sevilla 1:3
Sevilla – Real Sociedad 1:0
Atlético Madrid – Sevilla 4:0
Sevilla – La Coruňa 4:1
Elche – Sevilla 0:2
Dobrý nedělní večer u sledování španělské Primera División. Ta má na programu 9. kolo a my se společně podíváme na duel mezi týmy Sevilla FC a Villareal CF.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.