To je z mé strany vše, přeji dobrou noc.
Je dobojováno! Sledovali jsme hodně zajímavé utkání, které nakonec nabídlo dvě branky. O tu první se v úvodním poločase postaral Senad Lulić a Lazio tedy vedlo 1:0. Ve druhém poločase se ale z penalty prosadil Luca Toni a bylo vyrovnáno. Žádná další branka už nepadlo a duel tak skončil nerozhodně 1:1. Nutno dodat, že remíza je zřejmě spravedlivá.
90+3
90+2
Domácí se ale v pohodě ubránili a vypadá to, že další branky se už nedočkáme.
90+2
Candreva zabojoval a nakonec bude Lazio zahrávat rohový kop.
90+1
Hlavní rozhodčí přidal tři minutky.
90
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
88
Domácí Gustavo Campanharo nyní výborně vybojoval míč, ale podle rozhodčího to bylo s faulem. Po protestech uviděl domácí borec žlutou kartu.
87
Lazio střídalo. Dohrál Filip Djordjević a zahraje si zkušený Miroslav Klose.
85
Na druhé straně se do vápna prodral Filip Djordjević, ale zakončení vůbec nezvládl a Rafael po nevydařeném pokusu zasahovat vůbec nemusel.
84
Zahrozil ale domácí Nico López! Navedl si míč na střed velkého vápna, ale s jeho přízemním pokusem si Marchetti poradil!
83
Lazio hraje v deseti, ale i tak se tlačí dopředu a snaží se utkání rozhodnout. Bude to ještě hodně zajímavé.
81
Po hezké kombinaci se hosté dostávali do velké šance, ale nakonec vše zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd.
80
Ve vápně Lazia se k míči dostal Taleb Gomez, ale z dobré pozice nemířil přesně a branku minul!
78
Verona naposledy střídala. Dohrál Panagiotis Tachtsidis a zahraje si Artur Ionita.
77
Žlutou kartu vyfasoval hostující Lucas Biglia.
76
Hostující Candreva se hezky prodral do vápna, ale zpětnou přihrávku nezvládl a nic z toho nebylo.
74
K hlavičce se natlačil Emil Hallfreðsson, ale míč skončil těsně vedle hostující branky!
73
Domácí se nakonec dostali k míči a po rychlé akci vybojovali roh.
72
Lazio kombinuje na své polovině a nikam nepospíchá, což je za současné situace zcela pochopitelné.
70
Dvacet minutek před koncem se nám to pořádně zamotalo. Verona vyrovnala na 1:1 a navíc Lazio bude dohrávat bez vyloučeného Cavandy.
69
Hellas Verona právě vstřelila branku!
K míči se postavil zkušený LUCA TONI, který ho poslal přesně k pravé tyči a Marchetti byl bez šance – 1:1.
68
Navíc je z toho pokutový kop pro Veronu!
68
Ale pozor, velká komplikace pro Lazio. Luis Pedro Cavanda fauloval a za svůj zákrok uviděl druhou žlutou, následuje tedy karta červená!
68
Ale rozehrávka rohu se domácím vůbec nepodařila a po přetaženém centru jsou u míče opět borci v modrém.
67
A po rychlé akci je tu rohový kop pro Veronu, vůbec první v tomto utkání.
66
Už to vypadalo, že hostující Filip Djordjević se dostane do velké šance, ale nakonec dobře zasáhl domácí obránce, který míč vybojoval.
65
Z velké dálky to zkusil domácí Álvaro González, ale míč skončil vysoko nad břevnem a stav zápasu se tedy nemění.
64
Veroně se v této fázi zápasu vůbec nedaří držet míč. Uvidíme, zda domácí něco vymyslí.
62
Ale ani domácím se útok nepovedl. Hraje se hlavně okolo středového kruhu, což vyhovuje hlavně Laziu, které stále vede nejtěsnějším možným rozdílem.
61
Hosté dlouho kombinovali na polovině Hellasu, ale nakonec z toho byla jen další nepřesná přihrávka.
60
Lazio střídalo. Odešli Senad Lulić a Ogenyi Onazi a zahrají si Anderson a González.
60
58
Nejdříve se Rafael dostal k centrovanému míči a vyboxoval ho, pak se ke střele natlačil Lulič, ale i s tímto pokusem si Rafael poradil.
57
Rohový kop pro Lazio.
56
Nakonec se Lazio vydalo dopředu, ale tam nic nevymyslelo a na tahu jsou domácí borci.
55
Hostující borci drží míč na své polovině a snaží se zklidnit hru, protože ve druhém poločase je zatím aktivnější Verona.
54
A opět Luca Toni! Tentokrát se dostal k hlavičce z malého vápna, ale poslal míč jen nad branku! Domácímu střelci zatím není přáno.
52
A po rychlé akci málem vyrovnal Toni! Dostal se do vápna, ale po jeho pokusu skončil míč těsně vedle levé tyče, kterou možná i nakonec ´olízl´.
51
Hosté nyní vystihli rozehrávku domácích a hnali se do přečíslení, ale Onazi to neudělal dobře a kulatý nesmysl ztratil.
50
Po centru se k míči dostával Luca Toni, ale nakonec zakončit nedokázal. Kulatý nesmysl tak v pohodě sebral připravený Marchetti.
49
Za faul uviděl žlutou kartu hostující obránce Luis Pedro Cavanda.
48
Domácí drží míč na své polovině a v klidu kombinují.
47
Míč poslal do vápna hostů Antonio Candreva, ale nakonec z toho nic nebylo a sebral ho pozorný Rafael.
46
Verona v poločase střídala. Na trávník se nevrátili Ivan Martić a Bosko Janković a zahrají si Taleb Gomez i Frederik Sörensen.
46
46
Vše je připraveno, jdeme na to!
Hráči se vrací zpět na trávník. Druhý poločas začne za malý okamžik.

Fauly: 4:7
První poločas je za námi. Sledujeme vyrovnané utkání, které zatím nabídlo jednu branku. Tu těsně před přestávkou vstřelil Senad Lulić, který tak poslal Lazio do vedení 1:0. Jinak jsme viděli minimum šancí, tak snad druhý poločas bude o něco atraktivnější. Stále je o co hrát, protože hosté vedou nejtěsnějším možným rozdílem.
45+2
45+2
Lazio drží míč a kontroluje konec prvního poločasu.
45+1
Hlavní rozhodčí přidal dvě minutky.
45
Po tvrdém střetu je na řadě ošetřování domácího hráče, který ale zřejmě bude v pořádku.
43
Lazio právě vstřelilo branku!
Tak jsem se mýlil, protože po další akci jde Lazio do vedení 1:0. Po centru z pravé strany nezasáhl domácí hráč míč, ten se dostal na malé vápno, kde byl SENAD LULIČ, který pohodlně prostřelil Rafaela.
42
Lazio se v posledních minutách pouze brání, ale zatím to zvládá na výbornou a vypadá to, že v prvním dějství se branky nedočkáme.
41
Z dálky to tentokrát vyzkoušel Panagiotis Tachtsidis, ale ani on nemířil přesně a Marchetti nemusel zasahovat.
40
Filip Djordjević nyní zatáhl za dres domácího hráče a může být rád, že za svůj zákrok nakonec neuviděl žlutou kartu.
39
Po další akci byl Bosko Janković atakován a nakonec zůstal ležet na trávníku. Bude se ošetřovat.
37
K míči se nakonec postavil Bosko Janković, ale napálil ho pouze do zdi a nic z toho tedy nebylo.
36
Po faulu je tu hodně zajímavá standardní situace pro domácí celek, téměř z hranice velkého vápna.
35
Z dálky to vyzkoušel hostující Lucas Biglia, ale rána se mu nepovedla a míč skončil vysoko nad brankou.
34
Gustavo Campanharo to zkoušel individuálně po pravé straně, ale nakonec se dostal i s míčem do zámezí.
33
Nyní výborně zakročil Federico Marchetti, který vyběhl daleko ze své branky a před domácím útočníkem míč uklidil do zámezí.
32
I domácí zvolili dlouhý nákop, ale tentokrát vše zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd.
30
Hosté to opět zkusili dlouhým nákopem, ale ani ten nebyl přesný a míč sebral Rafael, který s rozehrávkou nikam nepospíchá.
29
Zajímavou přihrávku vymyslel hostující Senad Lulič, ale žádný z jeho spoluhráčů se k míči ve vápně nakonec nedostal.
28
Žlutou kartu uviděl za faul domácí Ivan Martič.
25
Na kulatý nesmysl si naskočil Senad Lulič, ale byl v těžké pozici a branku ohrozit nedokázal.
24
Po centru srazil domácí hráč míč do zámezí a je z toho rohový kop pro Lazio.
23
Žlutou kartu vyfasoval hostující Ogenyi Onazi.
22
Za obranu si naběhl Filip Djordjević, ale míč se k němu nakonec nedostal.
21
Tak jsme se dočkali první branky, kterou vstřelil domácí Luca Toni, ale ta nakonec kvůli ofsajdu neplatí a stav zápasu se tedy stále nemění. Verona hraje s Laziem 0:0.
21
Bosko Janković se snažil odcentrovat z levé strany, byl přitom atakován a upadl, jenže hlavní rozhodčí nepíská a domácím se to samozřejmě nelíbí.
20
Ani tentokrát jsme se šance nedočkali. Je za námi dvacet minutek a na první branku tedy stále čekáme.
19
Hra se přesunula na polovinu domácího celku, který se ale zatím velmi dobře brání.
17
Ale Panagiotis Tachtsidis nezvládl centr a míč skončil v zámezí. Od své branky bude rozehrávat Marchetti.
16
Nico López upadl na pravé straně a nakonec odpískal hlavní rozhodčí faul, zajímavá standardní situace pro domácí.
15
Jenže domácí vybojovali míč a vydali se do brejku, ale nevyřešili to dobře a nic z toho ani tentokrát nebylo.
14
Lazio přidalo a nyní je aktivnější. Hosté se stále tlačí dopředu, ale zatím se do žádné větší šance nedostali.
12
Z dálky nakonec napřáhl Lucas Biglia, ale jeho rána nebyla přesná a míč skončil vysoko nad brankou Rafaela.
11
U míče jsou opět hráči v modrém, tedy Lazio, kteří se snaží něco vymyslet na polovině Hellasu.
9
Nico López se hezky uvolnil, poté poslal míč do vápna, ale nebyla to ani přihrávka ani střela a míč v pohodě sebral Marchetti.
8
Zatím se na trávníku nic zajímavého neděje. Hraje se především uprostřed hřiště a k vidění bylo mnoho nepřesných přihrávek.
6
Po delší době se dopředu vydalo i Lazio, ale i tentokrát vše skončilo nepřesným pasem. Hosté se zatím směrem dopředu velmi trápí.
5
Rychlou akci domácího celku zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd.
3
Verona dlouho kombinovala na polovině svého soupeře, ale po nepřesné přihrávce se míče zmocnil de Vrij, který ho odkopl daleko od své branky.
2
Ani celek z Říma se z první akce neprosadil a u kulatého nesmyslu jsou domácí, kteří v klidu kombinují na své polovině.
1
Úvodní výkop obstarali domácí fotbalisté, kteří to hned zkusili dlouhým nákopem, ale zadáci Lazia byli pozorní a míč sebrali.
1
Hráči obou celků jsou na trávníku. Na řadě jsou nezbytné oficiality a poté duel začne.

Hellas Verona FC: Rafael – Martić, Moras, Márquez, Agostini – López, Campanharo, Tachtsidis, Hallfreðsson, Janković – Toni.
Náhradníci: Benussi, Gollini – Sörensen, Luna, Brivio, González, Christodulopulos, Valoti, Saviola, Gomez, Ionita, Nenê.

S. S. Lazio: Marchetti – Cavanda, Ciani, de Vrij, Radu – Candreva, Parolo, Biglia, Onazi, Lulić – Djordjević.
Náhradníci: Berisha, Strakosha – Braafheid, Pereirinha, Novaretti, Anderson, Ederson, González, Ledesma, Klose.

S. S. Lazio

Celek z Říma je na tom o poznání lépe. Začátek sezony nebyl ideální, ale nyní vyhrálo Lazio poslední čtyři zápasy a v tabulce se to samozřejmě výrazně projevilo. Lazio má na svém kontě už patnáct bodů a nachází se na šestém místě. Pokud dnes Lazio vyhraje, tak se může vyhoupnout až na třetí místo a na první příčku by ztrácelo jen čtyři body. Hosté to ale nebudou mít vůbec lehké.

Hellas Verona FC

Domácí celek si v této sezoně nevede úplně špatně, ale žádná velká sláva to také není. Verona totiž zatím vybojovala jedenáct bodů a při skóre 9:14 se nachází na dvanáctém místě. V posledních týdnech se ale Hellas trápí, protože z posledních pěti zápasů vyhrál pouze jednou a dnes by tedy potřeboval nutně bodovat.

Neapol – Verona 6:2
Verona – AC 1:3
Verona – Cagliari 1:0
AS – Verona 2:0
Verona – Janov 2:2
Zdravím všechny příznivce kopané. Italská Serie A má na programu poslední zápas devátého kola, ve kterém přivítá Hellas Verona římské Lazio, které je mírným favoritem tohoto utkání.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.