A je konec skvělého utkání. Zápas byl po celé oba poločasy nesmírně vyrovnán. Viděli jsme mnoho šancí, remíza je proto spravedlivá pro oba celky. Utkání by však slušela nějaká ta branka. Francouzská liga dnes nabízí ještě dva duely, které budete moci sledovat na onlajnech, takže se máte ještě na co těšit!
90+3
Obrovskou šanci měl Hamouma, který mohl rozhodnout o výsledku zápasu! Byl sám proti brankáři, ale trefil pouze jeho!
90+2
Už jen posledních 120 vteřin mají oba týmy na to, aby rozhodly o svém vítězství.
90+1
Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Kevin Monnet-Paquet, přichází Jonathan Brison.
90
Probíhá poslední minuta druhé půle.
88
Blízko gólu byli hosté! Jeden z hráčů v bílých dresech vystřelil, míč byl sražen. Bude se kopat roh.
86
K hlavičce se dostal Bayal Sall a co chybělo? Možná metr! Další velká šance.
86
Cissokho u lajny sestřelil svého protihráče. Bude následovat zajímavý přímý kop hostů.
85
Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Ricky van Wolfswinkel, přichází Renaud Cohade.
83
Z pravé strany se pokusil odcentrovat jeden z domácích borců. Míč však letěl přímo na brankáře Ruffiera, což znamená, že v útočném snažení nyní pokračují hosté.
83
Střídání v týmu FC Nantes: ze hřiště odchází Yacine Bammou, přichází Alejandro Bedoya.
82
Po několika drobnějších příležitostech domácího celku jsou u míče hosté.
80
Domácím byl nyní odmáván a následně i odpískán ofsajd. Do konce utkání zbývá něco kolem deseti minut. Dočkáme se branky?
78
Z následného rohu jen těsně vedle mířil Vizcarrondo! Tak to je neskutečné, co dokáží domácí hráči nedat.
77
Tak to byla fotbalová paráda v podání domácího borce! N'Kodou obešel několik hráčů, poté vypálil velmi tvrdou střelu, se kterou si s vypětím všech sil Ruffier poradil!
76
Po několika nepřesnostech se k míči opět dostávají hosté. Ti tak mají další příležitost ke skórování. Musí si ji ovšem vytvořit.
75
Nadějnou akci hostům sebral rozhodčí, který odpískal ofsajd. Nutno dodat, že měl pravdu.
74
N'Koudou přízemním centrem hledal svého spoluhráče ve vápně. Přihrávka však byla tak prudká, že ji žádný hráč ve žlutém do branky nedopravil.
72
Střídání v týmu FC Nantes: ze hřiště odchází Vincent Bessat, přichází Johan Audel.
71
Nyní útočili domácí, do úniku se dral Gakpé, jenže upadl. Rozhodčí faul nezapískal, což útočník Nantes okomentoval ironickým úsměvem.
70
Saint-Étienne mělo k dispozici přímý kop, jenže centrovaný míč letěl až příliš razantně, nikdo ho nehlavičkoval.
69
S míčem na nohou kombinují hosté. Do konce utkání zbývá asi dvacet minut a případné nastavení.
67
Cissokho se postavil k exekuci přímého kopu. Jeho střela však mířila do míst, kde se pohyboval brankář Ruffier.
66
Z něj však nic nebylo. Teď se do šance dostávají domácí. K dispozici mají přímý kop.
64
Z pravé strany přišel centr od Monnet-Paqueta, za vápnem se míč dostal až ke Gradelovi, který vystřelil. Jeho pokus byl zblokován na roh.
63
Hosté se již delší dobu drží na útočné polovině soupeře. Nyní budou mít k dispozici autové vhazování.
62
Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Benjamin Corgnet, přichází Max-Alain Gradel.
60
Bammou zatáhl míč do vápna, kde si posadil několik obránců, předložil kulatý nesmysl do běhu Bessatovi, jehož střela však mířila nad!
58
Domácí se mohli dostat do nebezpečného brejku, na polovině hřiště však vše za cenu žluté karty uhasil Lemoine.
57
Střídání v týmu FC Nantes: ze hřiště odchází Etey Menachem Shechter, přichází Serge Gakpé.
56
Domácí se mohli dostat do vedení! Obránci hostů vytvořili neuvěřitelnou hrubku, míč se dostal k Shechterovi, který udělal pár kroků a z hranice vápna pálil. Míč však nemířil přímo k tyči, takže si s ním brankář Ruffier stihl poradit!
54
Balon byl směrován do dobré pozice, ve které se nacházelo dost hráčů hostů. Nakonec míč odhlavičkoval obránce domácích, kteří se tak osvobozují z tlaku.
53
Za faul vidí žlutou kartu domácí Vizcarrondo. Nyní se bude konečně kopat přímý kop.
53
Dlouhý odkop jednoho z obránců Nantes našel Bammoua, ten přesně nezpracoval, ale byl faulován. Kopat se bude přímý kop proti brance Saint-Étienne.
51
Do první pořádné šance tohoto poločasu se dostal útočník van Wolfswinkel. Naběhl si po pravé straně vápna a vystřelil. Z úhlu však branku netrefil, jeho střela skončila na boční síti.
50
Ale nic z něho nevzešlo. Míč doputoval až za branku, takže vykopávat bude brankář Riou.
49
Bammou napadal tak důrazně, až z toho byl faul. Hosté mají k dispozici přímý kop.
48
Míč mají na kopačkách hosté ze Saint-Étienne, kteří se snaží vytvořit si gólovou příležitost.

Červené karty: 0 – 0
Rozhodčí ukončil první půli bez nastavení. Zápas má jednoznačně grády, oba týmy si vytvořily spoustu skvělých příležitostí. Chybí však jediné – proměnit je. Nyní nás čeká zhruba deset minut trvající pauza. Po ní bude následovat druhý poločas, který bude určitě zajímavý!
44
Hosté zahrávali přímý kop. K exekuci se nachystal Corgnet, jenže jeho centr přeletěl všechny hráče. Odkopávat bude od branky Riou.
43
Domácí se dostali do brejku 3 na 2, útok však vedli tak pomalu, že se obrana hostů dokázala vrátit. Následný centr z levé strany už nebezpečný nebyl.
42
Bamouma nebezpečně pronikl pokutovým územím, nahrával pod sebe, jenže tam byl pouze obránce domácích, který míč odpálil mimo nebezpečí.
41
Mohli to dokázat domácí, Shechter měl míč na hranici vápna, měl před sebou posledního obránce, zkusil mu nasadit "housle", ale to se mu nepodařilo.
40
Posledních pět minut první půle. Dokáže nějaké mužstvo vstřelit branku? Nechme se překvapit.
38
Tak teď si jistě hosté oddechli. Bayat Sall stihl napravit svou chybu a získat tak míč zpět. Kdyby tak neučinil, byl by to brejk domácích.
37
Centr Cissokha ze strany přeletěl všechny hráče.
35
Míč mají na středu hřiště na kopačkách hosté. Tempo postupně opadá, dočkáme se ve zbývajících deseti minutách prvního poločasu gólu?
34
Útočné snažení hostů neskončilo úspěchem. Na druhé straně hlavičkoval Bammou, ale nepřesně.
33
Žlutou kartu za svůj faul vidí první domácí hráč – Shechter.
31
Centr z pravé strany byl sražen na roh, ten budou kopat hosté.
30
Hosté napadali rozehrávku domácího týmu. A úspěšně, protože vybojovali vhazování.
29
Skoro gólově! Na centrovaný míč si naběhl Bayal Sall, jeho hlavička mířila těsně nad!
28
Hosté nyní budou rozehrávat přímý kop z dobré vzdálenosti. Jak s nim naloží?
27
Gól teď visí ve vzduchu prakticky z každého útoku obou týmů. To jsme si přáli!
25
Tak to byla superšance! Bamouma dostal přihrávku ve vápně, vystřelil, jenže jeho pokus jen orazítkoval tyč a pak se míč dostal k obraně domácích, která balon odkopla na polovinu hřiště!
24
.. a málem z toho byl gól! Bessat si naběhl na dlouhý centr, jeho střelu však zblokovala obrana na roh.
23
Roh hostů chytl do rukavic Riou a rozvíjí útok..
22
N'Koudou se dostal do vápna, kde chtěl předběhnout Théophile-Catherinea, ten ho však tělem perfektně odstavil od míče.
20
S míčem nyní kombinovali hosté, ale k vážnější situaci nedošlo.
19
N'Koudou to udělal skvěle. Běžel po pravé straně, naběhl si do dobré pozice a vypálil, bohužel pro něj a jeho tým byla střela sražená.
18
Bamouma vyslal přízemní centr na van Wolfswinkela, jenže proti jeho přihrávce vystartoval Riou a chytl ji.
16
K hlavičce se dostal van Wolfswinkel, jenže mířila přímo doprostřed branky, Riou si s ní poradil.
15
Djilobodji teď ukázal velký přehled, když dokázal jako poslední hráč na půlce hřiště udělat kličku van Wolfswinkelovi.
13
Dalším oceněným hráčem žlutou kartou je Tabanou.
10
Shechter se dral do pokutového území soupeře, jeho protihráč se však před něj dostal, takže on pouze fauloval.
8
Hra se nyní přelévá ze strany na stranu, žádné šance však nevidíme. Míč skončil u Rioue, který bude vykopávat.
6
Tabanou ostře fauloval na polovině hřiště a může být rád, že mu rozhodčí pouze ústně vytkl jeho chování.
5
Domácí pořádně přimáčkli svého soupeře, dostali se do několika dobrých příležitostí díky centrům z levé strany. Žádná však v brance neskočila.
4
První žlutou kartu v utkání vidí za svůj faul Bayal Sall.
3
Monnet-Paquet se ocitl v první velké šanci zápasu! Ze tří metrů však trefil vybíhajícího brankáře domácích!
2
Domácí hrají ve žluté kombinaci, hosté mají na sobě bílé barvy. U míče je domácí celek, který se snaží rozjet nějakou akci.
1
Hráči jsou již v tunelu, zápas za malý moment začne!

FC Nantes: Riou – Veigneau, Djilobodji, Vizcarrondo, Cissokho – Nkoudou, Bessat, Veretout, Deaux – Shechter, Bammou.
Náhradníci: Dupé – Alhadhur, Walongwa, Bedoya, Aristeguieta, Gakpé, Audel.

AS Saint-Étienne: Ruffier – Théophile-Catherine, Bayal Sall, Perrin, Tabanou – Clément, Lemoine – Corgnet, Hamouma, Monnet-Paquet – van Wolfswinkel.
Náhradníci: Moulin – Pogba, Brison, Baysse, Cohade, Gradel, Mollo..
FC Nantes dosud získali třiadvacet bodů, což stačí na průběžnou pátou příčku. Fotbalisté z města na řece Loiře mají aktuálně skvělou formu. Z posledních pěti utkání neprohráli a ztratili pouze čtyři body.

2 – Yacine Bammou
AS Saint-Étienne se se ziskem dvaadvaceti bodů nacházejí průběžně na sedmé příčce Ligue 1. Případná výhra nad Nantes by je katapultovala blíže k pohárovému umístění. V posledních pěti zápasech si připsal desetinásobný vítěz nejvyšší francouzské soutěže pouze osm bodů. Svou bilanci se pokusí jistě rozšířit už dnes.

2 – Fabien Lemoine, Ricky van Wolfswinkel
Zdravím všechny fanoušky francouzského fotbalu, ale i všechny ostatní. Francouzská liga dnes pokračuje třemi zápasy. Ten první začíná již ve 14:00 – jedná se o zápas FC Nantes – AS Saint-Étienne. Přeji příjemnou zábavu!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.