To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Držení míče: 27 % : 73 %.
Střely na branku: 2:6. Střely mimo: 8:17.
Rohy: 3:9. Fauly: 15:9.
Utkání je u konce a body míří do Londýna na White Hart Lane! Dlouho to tak ale nevypadalo, hostům však pomohl červený Ramírezův faul. V 61. minutě srovnal dorážkou Kane a vítěznou trefu si na 90. minutu schoval Eriksen. Hotspur tak opět zvládli otoćit zápas na venkovní půdě a připsali si tak velice důležité body!
Utkání sledovalo 23 561 diváků.
90+4
90+4
Lamela vybojoval rohový kop, dá se předpokládat, že centr neuvidíme, spíše hrátky u rohového praporku.
90+3
Domácí v akci, Daviesovo zakončení ovšem skončilo mimo.
90+2
Žlutou kartu na nemístné protesty dostal domácí Andrew Robertson.
90
Budou se nastavovat čtyři minuty.
90
Tottenham právě vstřelil branku!
Tak tomu se říká obrat na poslední chvíli! CHRISTIAN ERIKSEN si naběhl s míčem na hranici pokutového území, obhlédl si situaci a poslal povedenou střelu mimo McGregorův dosah!
89
Lamela prostrkával na Lennona, Curtis Davies jen tak tak odvrátil, v první moment to dokonce vypadalo, že rukou.
87
Střídání Hullu, odchází Robert Brady, poslední minuty si zahraje Stephen Quinn.
85
Faul Jelaviće, Tottenham se pomaličku přibližuje k vápnu.
84
Hull už má za úkol jediné, udržet remízový stav.
82
Už zase hrajeme, dějství probíhá u středového kruhu.
80
Faul na Masona, hosté budou po jeho ošetření pokračovat v útoku.
79
Střídání je tady. Dolů jde Roberto Soldado, poslední minuty si zahraje Paulinho.
78
Hosté chystají změnu, čeká se na přerušení hry.
76
Domácí se i v oslabení vydali na zteč. Zprava centroval Ahmed El Mohamady, našel Jelaviće, jeho položení se do střely ale skončilo mimo tři tyče.
75
Dlouhý nákop vlétl do vápna Tottenhamu a Lloris musel rychle ven, aby se s ním popasoval. Nakonec to nadvakrát zvládl.
74
Podle sudího byl čistý i zákrok Bena Daviese, domácí publikum už začíná být trochu podrážděné.
73
Zleva si do vápna naběhl Lamela, seběhl si trochu na střed, jeho následná rána pravou nohou ale McGregorovu branku přelétla.
71
Domácí reklamovali ruku, kterou měl při zpracovávání vysoké přihrávky zahrát Kane, pokračuje se ale nerušeně ve hře.
70
McGregor si na nedostatek práce nemůže stěžovat, nyní musel krotit prudkou ránu zpoza vápna. S menšími problémy si poradil.
68
Ve velké příležitosti pohořel i Kane. Po Lennonově centru hlavičkoval z malého vápna, ale ani on branku netrefil!
66
Soldado se drží za hlavu, tomu není už nějakou dobu vůbec přáno. Nyní dostal skvělou přihrávku od Chiricheşe, jenže z první nedokázal trefit branku. Minul ale opravdu o kousíček!
66
Nápor Tottenhamu stále narůstá, hraje se teď prakticky pouze před vápnem Hullu.
64
Změna u domácích, Tom Huddlestone jde dolů, divákům se představí Liam Rosenior.
64
Po centru se do vzduchu položil Vertonghen, pokoušel se o akrobatické nůžky, branku McGregora minul o několik metrů.
63
Další přímý kop pro hosty, Tom Huddlestone navíc dostal žlutou kartu.
62
Žlutou kartu obdržel domácí Jake Livermore.
61
A je vyrovnáno! Přímý kop rozehrál Eriksen, svou ranou trefil tyč, od které se míč odrazil na nohu HARRYHO KANEA a na něj už zívala odkrytá branka!
60
Soldado byl sražen Curtisem Daviesem, je tu nebezpečný přímý kop pro Tottenham. McGregor si už staví bytelnou zeď.
59
Hosté udělali druhou změnu, Moussu Dembélého nahradil Aaron Lennon.
58
Mason poslal do pokutového území hezký centr na nabíhajícího Soldada, ten se snažil míč zasáhnout ve skluzu, scházel mu opravdu kousek.
57
Domácí střídají, odchází Hatem Ben Arfa, místo něj se na trávníku objevuje David Meyler.
56
Hosté začínají stupňovat tlak, zatím ale pálí pouze do dobře postavených hráčů soupeře.
55
Daviesův centr skončil u Robertsona, ten hrudí přiklepl McGregorovi.
53
Po rozehrávce nejprve pálil do obránců Démbéle, poté zprava napálil boční síť Fazio.
52
Roh pro Tottenham.
50
No pozor, pro Hull přichází potíž. Pomezní rozhodčí upozornil hlavního na nesportovní chování Gastóna Ramíreze, který nesportovně nakopl Vertonghena a domácí hráči si tak dodatečné vysloužil rovnou červenou kartu!
49
Domácí obrana nechala Kaneovi trochu místa, ten si naběhl na hranici pokutového území, kde napřáhl, jenže nohu mu do střely vložil Davies a hostujícího útočníka poslal trochu bolestivě k zemi.
48
Táhlý centr dolétl na střed pokutového území, z něj jej odhlavičkoval Davies.
47
Rohový kop pro Tottenham, vybojoval jej Kane.
46
Hosté udělali do druhé půle jednu změnu, odstoupil Eric Dier, místo něj nastoupil Vlad Chiricheş.

Fauly: 8:5
Skončil první poločas a do šaten se jde za stavu 1:0 pro domácí Hull. Zatím jediná branka padla v osmé minutě, kdy se utěšenou ranou trefil Livermore. Hosté se v útoku trápí, McGregor sice má na svém kontě několik zákroků, ten nejvážnější si ovšem připsal Lloris, když vyrážel Brady přízemní ránu.
45+1
45
Bude se nastavovat jedna minuta.
45
Eriksenův centr byl přetažený, ale po Kaneově zpětném centru dostal druhý pokus, jeho repete pouze prolétlo pokutovým územím.
45
Roh i na druhé straně, domácí obrana srazila Dierův pokus z dálky.
43
Hull rozehrál roh, jenže Ben Arfa nenacentroval zrovna povedeně, dopředu se už žene Lamela.
42
Nepřesná přihrávka hostů, míč je v zámezí, vhazují hráči Hullu, trenér popohání dopředu Jelaviće.
40
Tottenham stále naráží na dobře zformovanou obranu Hullu.
38
Livermore se pokoušel o něco podobného, co mu přineslo gólovou radost, nyní byl ale ještě před zakončením zablokován.
36
Brady, ani Robertson nedokázali z levého křídla poslat míč do pokutového území, míč je v autu, vhazují hosté.
35
Lloris se dostal do vzdušného souboje s Jelavićem, rozhodčí píská faul a ukazuje proti brance Hullu.
34
Na Ben Arfův nízký centr si naběhl Brady, hosté před ním uklidili na rohový kop.
33
První žlutá karta utkání, za skluz na Bradyho ji dostal hostující Eric Dier.
32
Přímák si vzal na starost Harry Kane, napálil však pouze dobře postavenou zeď.
31
Rozhodčí ještě musí uklidňovat vášně domácích plejerů, ale už se vše chystá k rozehrání standardní situace.
30
Huddlestone fauloval a je tu nebezpečný přímý kop pro hostující barvy.
30
I ten si vzal na starost Eriksen, svým spoluhráčům ale nepřipravil kdovíjakou pozici.
29
Eriksenova střela z hranice pokutového území byla tečí sražena mimo hrací plochu, je tu roh.
28
Eriksen rozehrál přímý kop z levé strany, po jeho centru pálil Dembélé a poté i Mason, oba pokusy skončily na bránících hráčích.
27
Vertonghen trochu zazmatkoval při odvracení vysokého míče, pomoci mu nakonec musel Fazio. Společnými silami to zvládli.
25
Davies posadil jemný oblouček na Jelavićovu hlavu, jeho pokus ale neměl razanci, ani přesnost.
23
Rohový kop pro hosty, nic z toho ale nebylo.
21
A o pár vteřin později přišla další šance, do zakončení se cpal Ben Arfa. Lloris si připsal další zákrok, poté si jen oddechl, když dorážka skončila nad břevnem.
21
Moc nescházelo a bylo to 2:0! Brady zůstal sám v pokutovém území, přišla na něj přihrávka z pravé strany, Lloris reflexivně vyrazil.
20
Roh pro Hull, Lloris trochu podcenil centr do vápna a pokus Ramíreze nakonec odvracel Fazio.
19
Další souboj, tentokrát vzdušný, Kane fauloval Huddlestonea, ten inkasoval úder rukou do obličeje
17
Jelavić procházel přes Lamelu, svedli spolu těsný souboj, vše nakonec skončilo faulem domácího hráče.
15
Kaneova střela zpoza pokutového území byla pro McGregora lahůdkou.
14
Jelavić chtěl centrovat, jenže míč se mu svezl z kopačky. Nakonec z toho byla práce pro Llorise, protože centr se stočil přesně do míst, kde stál.
13
Ahmed našlápl k velkému sólu po pravé straně, hosté museli skluzem odvracet do autu. Hull bude pokračovat vhazováním.
11
Úvodní série standardek pro hosty neskončila úspěchem, další akci zahájí gólman McGregor.
10
Po obranné hlavičce je z toho nakonec roh, u míče stojí Eriksen.
9
Hosté budou moci odpovědět přímým kopem.
8
Hull City právě vstřelil branku!
Domácí jdou do vedení a opravdu povedenou střelou. Fazio odvrátil hlavou pouze pár metrů za hranici pokutového území a JAKE LIVERMORE vyslal na Llorisovu prudkou přízemní ránu, která zaplula přesně k tyči.
7
Kličkovaná domácích u středového kruhu skončila nedovoleným zákrokem hostujícího Soldada.
6
Španělský útočník nyní vysunoval Lamelu, narážečka byla ovšem příliš prudká a míč skončil u gólmana Hullu.
5
Soldado měl trochu prostoru na střelu, tak toho využil. Jeho střelu z 25 metrů zneškodnil pozorný McGregor.
4
Podobně dopadl na druhé straně Ramírez, i jeho centr se k brance nedostal.
3
Na levé straně se k míči dostal Kane, snažil se odcentrovat, jeho pokus byl domácí obranou zblokován.
Lloris poprvé u míče, moc práce ale neměl. Okamžitě rozehrál na své spoluhráče.
1
Výkop měli hráči Tottenhamu.
1

Hull City AFC: McGregor – Ahmed, Dawson, Davies (C), Robertson – Huddlestone, Livermore – Ben Arfa, Ramírez, Brady – Jelavić.
Náhradníci: Harper – Rosenior, Chester, Meyler, Quinn, Sagbo, Hernández.

Tottenham Hotspur: Lloris (C) – Dier, Fazio, Vertonghen, Davies – Eriksen, Mason, Dembélé, Lamela – Kane, Soldado.
Náhradníci: Vorm – Chiricheş, Lennon, Paulinho, Stambouli, Ceballos, Ball.

Rozhodčí: Craig Pawson – Peter Kirkup, Andy Garratt.
Hráči obou týmů jsou již na hrací ploše, zápas nám za pár okamžiků začne.
Zápas na Kingston Communications Stadium začne v 17 hodin, takže si na tuto dobu nic neplánujte a buďte s námi u přenosu z prestižní Premier League. Jste zváni.

Hlavním sudím tohoto utkání bude Craig Pawson, kterému budou na pomezí asistovat Peter Kirkup a Andy Garratt.
Poslední vzájemné zápasy

V loňské sezóně se týmy střetly hned třikrát, v lize Tottenham doma vyhrál 1:0, na půdě Hullu remizoval 1:1. Třetí utkání se odehrálo v Ligovém poháru a Tottenham doma po remíze 2:2 vyhrál na penalty 8:7.
Tottenham Hotspur

Hosté na tom také nejsou kdovíjak dobře. V lize se jim moc nedaří a 12. místo je zajisté hrubě za očekáváním. Střídavou formu tým potvrdil i v posledním ligovém utkání Tottenham doma podlehl Stoke 1:2. Hosté se už v první půli dostali do dvoubrankového náskoku díky trefám Krkiće a Walterse, Hotspus dokázali pouze snížit, 13 minut před koncem skóroval Chadli.

Hull City AFC

Domácím patří po jedenácti odehraných kolech 15. místo s 11 body na kontě. Tým už čtyři kola čeká na výhru, ta poslední přišla na začátku října proti Crystal Palace, od té doby Hull dvakrát remizoval a dvakrát prohrál. V posledním kole před reprezentační pauzou hrál Hull na Burnley a prohrál 1:0. Jedinou branku zápasu dal v 50. minutě Barnes.

Hull – Crystal Palace 2:0
Arsenal – Hull 2:2
Liverpool – Hull 0:0
Hull – Southampton 0:1
Burnley – Hull 1:0
Dobré nedělní odpoledne u dalšího utkání 12. kola anglické Premier League, ve které se společně podíváme na zápas mezi týmy Hull City AFC a Tottenham Hotspur.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.