90
88
Souček byl faulován na polovině hostů. Červenobílí ale rozehráli zpět na své obránce a drží míč v klidu u sebe.
86
Ze hřiště odchází střelec první branky Zámečník, nahrazuje ho na poslední minuty Pelikán.
85
Sešívaní už nikam nespěchají.
84
Piták zkoušel přidat svou druhou branku. V pádu ale poslal míč nad.
82
Kuchtův pokus vytěsnil Iilizi na roh, z něj si Slavia žádnou možnost nevytvořila.
81
Slavia právě vstřelila branku!
Hrubý se parádně protáhl podle brankové čáry a předložil FRANTIŠKU MYSLIVEČKOVI, který střelou na bližší tyč navyšuje na 4:0!
78
Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Peterka, přichází Brož.
76
S bombou Pitáka si ještě Iilizi jen tak tak poradil. Míč ale odrazil přímo před sebe, kde číhal DAME DIOP. Ten si ladným obloučkem vychutnal golmana a za svoji dnešní aktivitu je odměněn brankou.
75
Piták posílal křižný pas na Diopa. Jeho úmysl ale přečetl Ilizi a má míč ve své moci.
74
Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Bogner, přichází Šálek.
72
Než si Kuchta našteloval balon pro zakončení, byl od něj lehce odstaven.
71
Diop se hnal z úhlu sám na branku. Byl ale tísněn vracejícím se bekem a jeho zakončení tedy postrádalo potřebnou razanci.
70
Hra je kouskována častými fauly.
68
Hrubý tvrdě sestřelil Le Minha. Žlutou kartu ale nechal sudí v kapse.
66
Z výhody Znojma se rázem stala výhoda pro sešívané v podobě brejku. Slavia šla do přečíslení, ale Piták pokazil finální fázi a může se zlobit jedině sám na sebe.
65
Kuchta se provinil faulem, Znojmo má výhodu přímého kopu.
64
Mysliveček posadil míč na hlavu Hrubého. Jeho hlava šla ale nad branku.
62
Pěkný brejk domácích zazdil Kuchta, který dlouho váhal co vymyslet, až byl o míč oloupen.
61
Slavia si dnes vytváří šance především z rohů. Hrubého hlavička ale opět zůstala bez gólového efektu!
60
Za nesportovní chování vidí žlutou kartu Bogner.
59
Znojmo je teď natlačeno na polovině sešívaných.
57
Před Kuchtou odvrátil nebezpečí Bogner.
55
Pohledná akce domácích! Peterka kolmicí přihrál Kuchtovi, který přesnou nahrávkou pod sebe našel KARLA PITÁKA. Ten ve skluzu trefuje šibenici a posílá svůj celek do dvoubrankového vedení.
53
Kuchta zkoušel prohodit balon do šance Diopovi. Nepřidal tomu ale dost razance a znojemští míč získali pro sebe.
52
Souček opět hlavičkoval po rohovém kopu. Jeho pokus byl ale zablokován na další roh.
50
Střídají i hosté. Přichází Janák, který nahrazuje kapitána Hrazdílka.
48
Znojmo vstoupilo do druhé půle agresivně. Bogner si vašlápl na Peterku. U míče jsou spíše domácí. Začátek druhé půle je plný nepřesností.
46
Kuchta při napadání fauloval znojemského brankaře.
46
Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Moglich a Salašovič, přichází Kuchta společně s Myslivečkem.
46
Domácí byli v první půli jednoznačně lepším celkem. Ve středu pole je hodně znát Karel Piták, který neustálými přihrávkami oslovuje své mladší spoluhráče. Právě po jeho přihrávce se ve 12. minutě prosadil Jakub Zámečník. Slavii si vytvořila mnoho dalších šancí na navýšení skóre, ale další branku už se jim přidat nepodařilo. Stav po první půli je tedy 1:0.
45
43
Znojmo hraje pověstný ,,beton". Střely červenobílých jsou často blokovány.
42
Před dotírajícím Diopem odkopl míč kapitán hostů.
40
Slávisté měli další rohový kop. Na míč od rohového praporku si nejvýše vyskočil Souček, který tvrdou hlavičkou opět jen trefil Ilizie. Ani následná dorážka Bejbla gólem neskončila.
39
Hrubý vyslal přízemní střelu. Ilizi byl pozorný.
37
Hosté měli možnost rohového kopu, centrovaný míč ale jen prolétl vápnem.
35
Pražané teď pěkně kombinují okolo vápna Znojma. K žádné příležitosti to ale bohužel pro ně nevede.
32
Lama se hbitě protáhl po levé straně, ale jeho tvrdou střelu zablokovala domácí obrana na roh. Z něj si Jihomoravané šanci nevytvořili.
30
Obrovská šance sešívaných! Piták prošel vápnem a i přesto, že mohl zakončit sám, rozhodl se předložit balon ještě Peterkovi. Ten s přihrávkou nejspíše nepočítal a pohledná akce tedy zůstává nevyužita.
29
Útočný pokus skončil pouze v zámezí. Po dlouhé době se míče dotkne i Hrubeš.
28
Bejblův vysoký centr stáhl do rukavic Ilizi a dlouhým nákopem oslovil Kirschnera.
27
Rohový kop zahraje Piták.
27
Na trávníku zůstal ležet Le Minh. Na hřiště je povolán maser s obstřikem.
26
Diop se teď nepohodl s Bejblem a zadramo odevzdali balon pro Znojmo.
23
Diop je dnes okopáván ze všech stran. Po faulu na něj se kopal volný přímý kop a po serii odrazů se míč dostal k Pitákovi, který ale jen napálil znojemského brankaře.
23
Bejbl byl při pokusu o hlavičku ustrážen.
22
Rohový kop pro červenobílé.
20
Diop patičkou prostrkával na Pitáka, který ale jeho myšlenku nepochopil.
17
Souček se z ničeho nic ocitl sám před golmanem. Ten ale ihned vyběhl a Součkův pokus o kličku skončil v zámezí.
16
Útočné snahy sešívaných utnul praporek pomezního rozhodčího.
16
Nenápadná střela Valy skončila těsně nad Hrubešovou svatyní.
15
Fialka zkoušel douhý nákop na Peterku. U míče byl ale dříve Ilizi.
13
O minutu později to už mohlo být 2:0. Peterka trefil ale pouze tyč!
12
Slavia jde po aktivním začátku zaslouženě do vedení. Piták prokázal své zkušenosti, když pěknou přihrávkou za obranu vybídl JAKUBA ZÁMEČNÍKA, který překonává hostujícího brankaře.
11
Domácí se osvobozují z tlaku dlouhým odkopem na Hrubeše.
10
Po faulu na aktivního Diopa si může Hrubý centr zopakovat.
9
Hrubý centroval z pravé strany. Jeho prudký centr trefil hlavu Zámečníka a jeho razantní zakončení skončilo jen na rukavicích Ilizie.
7
Diop byl zezadu přistrčen na půlící čáře. Zatím se to obešlo bez žlutého potrestání.
5
Piták zkoušel protlačit balon do vápna. Přes zahuštěnou obranu se mu to ale nepovedlo. Domácí ale i nadále zůstali u míče a zkoušejí se prosadit jinak.
4
Na Hrubého centr nedoskočil Souček. Bude se odkopávat od hostujícího golmana.
3
Hra se teď trochu uklidnila. Sešívaní se snaží kombinovat a držet míč na svých kopačkách.
2
Ve stejné minutě se na druhé straně prezentoval střelou nad Celik.
2
Z pravé strany zkoušel své štěstí Diop. Mířil vedle.
1
Znojemští se ihned tlačí do útoku. Souček v krkolovné pozici odkopává do autu. U míče jsou i nadále hosté.
1
Hned na úvod byl ve středu pole faulován Le Minh.
1
S rozehrávkou začne Znojmo.
V sestavě domácích se objevili i tři hráči z A-týmu. Konkrétně se jedná o Hrubeše, Hrubého a Pitáka.

SK Slavia Praha: Hrubeš – Moglich, Bejbl, Souček, Peterka, Hrubý, Piták, Salašovič, Diop, Fialka (K), Zámečník
Náhradníci: Soukup, Brož, Kuchta, Mysliveček, Pelikán

1. SC Znojmo FK: Ilizy, Hrazdílek (K), Vala, Kirschner, Le Minh, Slavík, Lama, Sokol, Bogner, Celik, Hřibek
Náhradníci: Konvalina, Šálek, Landšperský, Janák

Rozhodčí: Šimáček – Melichar, Koval.
Pražané do zápasu vstupují jako čtvrtý tým tabulky. Znojemští okupují šestnáctou pozici.
O prvenství mezi střelci v červenobílém dresu se dělí Kuchta společně s Diopem. Oba mají na kontě 6 přesných zásahů. Na straně hostů je to již zmíněný Kubylai Yilmaz, který se pyšní osmi trefami.
I Jihomoravané se před týdnem mohli radovat z plného bodového zisku, kdy doma nejtěsnějším možným rozdílem porazili České Budějovice 1:0. Svou střeleckou formu potvrdil Yilmaz a vystřelil tak svému týmu důležité tři body.
Sešívaní v minulém kole zavítali na půdu Slovácka, odkud si odvezdli výhru 2:0. První branku vsítil Mysliveček, druhou si smolně srazil do vlastní branky Fojtášek.
Zdravím všechny fanoušky mládežnického fotbalu. V rámci 20. kola Juniorské ligy se můžeme těšit na souboj mezi SK Slavia Praha a 1.SC Znojmo FK.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:30.