To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Dnešní dramatický zápas končí těsným vítězstvím domácích, kteří nakonec nebyli lepší, ale spíše šťastnější. V závěrečných minutách, po třetím gólu soupeře, se Hoffehneim o své vítězství hodně obával a i divákům muselo v hledišti občas zatrnout, při akcích "rozjetého" Hannoveru. Tři body zůstávají "doma", Hannover odjíždí z Hoffenheimu s prázdnou.
90+3
90+2
Žlutou kartu dostává Joselu (Hannover 96).
90+1
Ještě tři minuty mají hosté alespoň na vyrovnání, podaří se Hannoveru vyrovnat?
90
Pas na Stindla nebyl přesný a míč získává gólman Baumann, který bude rozehrávat.
89
Volný kop Hoffenheimu, domácí rozehrají z půlící čáry. Hned vzápětí ale faulují a sami se nyní musí vracet na svou polovinu a bránit těsné vedení.
88
Bittencourt se dostává ke střele z pravé strany, branku Hoffenheimu ale přestřeluje.
86
Hannover právě vstřelil branku!
Domácí chybovali v rozehrávce, resp. katastrofálně chyboval gólman Baumann, který rozehrál tak, že se k míči dostal na pravé strany Sobiech, ten poté, co si narazil s Joselu, nasměroval přesnou přihrávku za obranu Hoffenheimu a LARS STINDL pohodlně do odkryté branky zakončuje.
86
Míč směřuje do vápna Hoffenheimu, kde ho sbírá ze vzduchu Baumann.
85
Odkop domácího obránce do autu, hosté tak budou na polovině Hoffenheimu vhazovat z levé strany.
84
Střídání v týmu Hannover 96: ze hřiště odchází Manuel Schmiedebach, přichází Artur Sobiech.
84
Žlutou kartu dostává Lars Stindl (Hannover 96) za faul ve středu hřiště.
83
Míč ve středu hřiště, hosté se sice ještě snaží, ale o výsledku je, zdá se, rozhodnuto.
81
Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Sven Schipplock, přichází Sebastian Rudy.
79
Kim Džin-Su rozehrál volný kop domácích, zkusil to z velké dálky přímo na bránu soupeře, kterou ale netrefil.
78
Schipplock nyní sedí na trávníku a příliš se mu nechce na nohy.
Dnešní utkání sleduje 22 760 diváků.
76
Kijotake rozehrál volný kop a vůbec ne špatně, míč končí necelý metr nad brankou Hoffenheimu!
75
Střídání v týmu Hannover 96: ze hřiště odchází Jimmy Briand, přichází Leonardo Bittencourt.
75
Žlutou kartu dostává Ermin Bičakčić (TSG 1899 Hoffenheim).
74
Hostující Kijotake si to namířil středem k pokutovému území a byl při tom faulován Bičakčićem.
72
Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Pirmin Schwegler, přichází Tobias Strobl.
71
Volný kop hostů, Kijotake směřuje svůj centr do vápna, ale odvrací Elyounoussi.
70
Na druhé straně nepřesný pas Vollanda, míč získává Zieler, který bude rozehrávat od své branky.
69
Joselu se znovu dral do zakončení, ale nakonec mu nedovolil zakončit jediný obránce Hoffenheimu, trochu štěstí pro domácí.
69
Žádné nebezpečí pro branku Hoffenheimu.
68
Není to faul, hosté budou kopat rohový kop z levé strany.
67
Hosté to zkouší po pravé straně, ve vápně padá Elyounoussi, co na to rozhodčí?
65
Míč mají ve své moci domácí, kteří mohou trochu zklidnit hru.
64
Závar před brankou na druhé straně, hosté se tam ale doslova "zamotali" ve vlastních kličkách, nakonec je z toho "pouze" autové vhazování.
63
Hoffenheim právě vstřelil branku!
Situace na hranici ofsajdu, na volný kop Schweglera si naběhl za obranu Hannoveru NIKLAS SÜLE, který dokázal, byť se štěstím, propasírovat míč do branky.
62
Volný kop Hoffenheimu, okamžik pro Schweglera.
61
Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Steven Zuber, přichází Tarik Elyounoussi.
59
Volland ustál souboj s obránci na hranici pokutového území, na jeho přihrávku si naběhl EUGEN POLANSKI, který povedenou střelou z voleje trefil parádně pod břevno branky Hannoveru a domácí opět vedou.
58
Míč se odráží do autu, hosté vhazují z levé strany.
58
Ale nakonec hosté rozehrávají rohový kop, z pravé strany Kijotake.
57
Pas na Brianda, který sice míč dostihl, ale dostal se příliš blízko k brankáři soupeře.
56
Zieler nekompromisně vyboxovává míč z pokutového území.
55
Rohový kop Hoffenheimu, z levé strany rozehrává Schwegler.
54
Diváci v hledišti nespokojeně pískají, nic to však nemění na tom, že domácí během necelých deseti minut ztratili dvoubrankové vedení, a to v závěru první a v úvodu druhé půle.
52
Domácí sice mají převahu, jenže pak stačí jeden brejk do rozevřené obrany a je z toho vyrovnání, po přesném pasu Brianda, z pravé strany, se ve vápně prosazuje JOSELU.
51
Všichni domácí hráči "nastěhováni" na polovině soupeře.
49
Rozehrával Schwegler, který to opět zkusil napálit do zdi, tentokrát se ale míč od zdi odráží.
48
Lars Stindl fauluje u vlastního vápna a domácím se tak nabízí zajímavá standardní situace z necelých šestadvaceti metrů od branky soupeře.
46
Střídání v týmu Hannover 96: ze hřiště odchází Hiroki Sakaj, přichází Edgar Prib.
46
Druhý poločas začne přibližně v 19:32.
Skončil první poločas, v němž padly tři góly, dva do sítě Hannoveru, jeden do sítě domácího týmu. Díky gólu Stindla z 43. minuty dostal druhý poločas nový náboj, hosté rozhodně nemusí skládat zbraně a mohou se pokusit minimálně o vyrovnání!
45+1
45+1
Jednu minutu nastavil sudí Brych.
45
Poslední minuta řádné hrací doby, Kijotake fauluje a domácí tak mají k dispozici volný kop ze vzdálenosti přibližně sedmatřicet metrů.
43
Zaváhání gólmana Baumanna, který podcenil hlavičkový souboj svého obránce s LARSEM STINDLEM, míč obloučkem překonává gólmana a končí v brance!
42
Po přihrávce Firmina se ve vápně efektně zkoušel prosadit Schipplock, ale míč "nezatočil" k brance.
41
Z volného kopu vytěžili domácí rohový kop, který rozehrají z pravé strany.
41
Další domácí hráč na zemi, tentokrát faulován Zuber.
40
Žlutou kartu dostává Christian Schulz (Hannover 96) za faul v hlavičkovém souboji na Schipplocka.
39
Ofenzivním faulem končí další akce domácích, gólman Zieler vykopává od své branky.
37
Rychlý protiútok domácích, Shipplock vyhrál hlavičkový souboj, míč se dostal na levou stranu, kde si nabíhá Kim Džin-Su, ten poté přesnou přihrávkou za obranu překonal trojici bránících hráčů Hannoveru a na zadní tyči zakončuje do odkryté branky KEVIN VOLLAND.
35
Autové vhazování pro Hannover, z levé strany.
34
Hosté se ubránili a sami nyní postupují směrem k brance soupeře.
33
Zuber nepřešel přes bránícího Sakaje, ale je z toho alespoň rohový kop pro Hoffenheim.
31
Joselu je zatím největší útočná hrozba pro domácí tým, jeho střelecký pokus z pravé strany končí mimo branku.
30
Volný kop Hoffenheimu rozehrává opět Schwegler, jeho centr z levé strany však odvrací defenziva Hannoveru.
29
Sakaj se zlobí na rozhodnutí sudího, který jeho souboj s útočícím Stevenem Zuberem posoudil jako nedovolený.
28
Odkop od branky Hoffenheimu, míč se postupně dostává až k brankáři Hannoveru.
27
Velmi dobře si ale zatím v obraně vede hostující Sakaj, který nepouští soupeře přes "svou" pravou stranu.
26
Dlouhý pas domácích na levou stranu, nakonec se jim podařilo udržet míč na svých kopačkách.
24
Manuel Schmiedebach zahrál rukou u pokutového území Hoffenheimu, bystré oko sudího vše postřehlo.
22
Volland se Shipplockem znovu zaměstnali defenzivu Hannoveru, ale míč nakonec končí v autu.
21
Nyní je tak řada na fotbalistech Hannoveru, aby se předvedli v útočné fázi, zatím to není nijak slavné.
20
PIRMIN SCHWEGLER to udělal náramně, prostřelil bránící zeď a poslal míč přesně k opačné tyči!
19
Ze vzdálenosti 20,6 metru rozehraje domácí Schwgler.
18
Tak to bylo těsné! Volland faulován přesně na hranici pokutového území a místo pokutového území je z toho "jen" volný kop, z hranice vápna Hannoveru.
18
Domácí se z rohového kopu nedokázali prosadit, přesto zůstávají u míče.
17
Rohový kop Hoffenheimu, domácí rozehrají z levé strany.
16
Joselu se prosadil i přes snahu bránícího Zubera, jeho střela zamířila jen těsně vedle branky Hoffenheimu.
14
Rozhodně nesledujeme špatné utkání, oba týmy se snaží o vstřelení prvního gólu.
12
Autové vhazování Sakaje, z pravé strany, na polovině domácího Hoffenheimu.
10
Firmino to zkouší po levé straně, ale není úspěšný, míč se dostává k Zielerovi.
8
Odkop od branky Hoffenheimu, hosté získávají míč.
6
A byl to signál, poměrně povedený signál, nakonec tam domácí Schipplock orazítkoval břevno!
6
30,3 je přesná vzdálenost, z jaké rozehrají domácí volný kop.
5
Volný kop Hannoveru rozehrál Sakaj, zkusil to přímo na branku, ale připravený Baumann chytá.
4
Bičakčić fauluje v hlavičkovém souboji s Larsem Stindlem.
3
Nákop hostů směrem k pokutovému území Hoffenheimu nebyl přesný.
2
Andreas Beck rozehrává volný kop domácích, míč se však vrací až do obrany.
1
Oba týmy právě nastupují na hrací plochu.

TSG 1899 Hoffenheim: Baumann – Beck, Süle, Bičakčić, Kim Džin-Su – Schwegler, Polanski – Volland, Firmino, Zuber – Schipplock.
Náhradníci: Grahl – Rudy, Strobl, Salihović, Elyounoussi, Modeste, Herdling.

Hannover 96: Zieler – Sakaj, Marcelo, Schulz, Albornoz – Schmiedebach, Gülselam – Briand, Stindl, Kijotake – Joselu.
Náhradníci: Almer – Felipe, Prib, Bittencourt, Hirsch, Sobiech, Karaman.

Rozhodčí: Brych – Borsch, Lupp.
Krásnou sobotu všem příznivcům německého fotbalu! Od 18:30 vyběhnou na trávník fotbalisté dvou celků, Hoffenheimu a Hannoveru. Dle sázkových kanceláří jsou favoritem domácí, a to i přesto, že v tabulce zaostávají na svého soupeře o 3 příčky a 2 body.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.