To je ode mě pro tuto chvíli vše. Přeji Vám hezký zbytek sobotního večera.
Zápas je u konce! Sassuolo dokázalo ve druhém poločase otočit nepříznivý stav a nakonec slaví vítězství 2:1. Domácí tak prodlužují svou sérii ligových zápasů bez porážky už na sedm zápasů, zatímco Verona posedmé v řadě nedokázala zvítězit.
90+5
90+5
Je tu poslední minuta nastavení a u míče jsou v tuto chvíli domácí.
90+4
Po rohovém kopu se jeden z hostů dostal k hlavičce, ale míč skončil jen v zámezí.
90+4
Toni převzal přihrávku v pokutovém území a pokusil se vypálit z otočky, ale jeho střela byla sražena na roh.
90+3
Verone se v těchto chvílích nedostává s míčem ani na útočnou polovinu a čas rychle běží.
90+2
Sassuolo se však zatím nedostává pod tlak a hru hostujícího týmu trápí nepřesnosti.
90
Nastavovat se bude pět minut, takže Hellas má ještě celkem dost času na snahu o vyrovnání.
88
O chvíli později si Verona vybojovala rohový kop, který však Sassuolo bez potíží ubránilo.
87
Hosté se po delší době dostali ke střeleckému pokusu, ale Tachtsidisova rána prolétla jen vysoko nad břevnem.
86
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Domenico Berardi, přichází Matteo Brighi.
84
Hellas se zatím příliš nedostává do útoku a čas se rychle krátí.
82
Islandský reprezentant je vzápětí střídán a na hřiště se místo něj podívá Nenê.
81
Hallfreðsson fauloval Berardiho a může být rád, že nevidí druhou žlutou kartu.
78
Sassuolo právě vstřelilo branku!
Domácí se dostali s míčem do šestnáctky a Flores dokázal v rychlosti usměrnit míč na zadní tyč, kam si naběhl SAPHIR TAÏDER, který zblízka dopravil míč do brány.
76
Žlutou kartu dostává Francesco Magnanelli (US Sassuolo Calcio).
76
Jenže i tentokrát si hostující obrana s centrovaným míčem poradila a hraje se už ve středu hřiště.
75
Sassuolo se chystá již na svůj devátý rohový kop v tomto utkání.
73
Vrsaljko (SAS) si nabíhal na dlouhý míč za hostující obranu, jenže pomezní si všiml ofsajdového postavení.
71
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Nicola Sansone, přichází Antonio Floro Flores.
70
Hra je teď kouskována častým střídáním a stále se nehraje v příliš vysokém tempu.
69
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Sergio Floccari, přichází Leonardo Pavoletti.
68
Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Artur Ionita, přichází Gustavo Campanharo.
67
Ionita leží na hřišti s bolestivou grimasou a bude muset být vystřídán.
66
Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Nico López, přichází Taleb Gomez.
64
Na druhé straně vidí žlutou kartu López.
60
Žlutou kartu dostává Domenico Berardi (US Sassuolo Calcio).
56
Domácí se snaží zvýšit svou aktivitu na což reagují hosté větším počtem faulů.
55
Hra zatím moc krásy nenabírá a pohled je stejný jako v prvním poločase.
50
Tak přeci jenom domácí vyrovnávají! NICOLA SANSONE si nevedl míč na ke středu velkého vápna odkud vyslal nechytatelnou střelu k tyči! Rafael neměl šanci na zákrok!
46
První poločas, který příliš fotbalové krásy nenabídl, je za námi. Hostující Hellas Verona se ujal v sedmé minutě vedení, když se po rohovém kopu prosadil hlavou Moras. Další branku jsme zatím neviděli, takže stav zápasu je o poločasové přestávce 0:1.
45+1
45+1
První poločas bude nastaven o jednu minutu.
45
Přetažený centr však skončil až v zámezí a vhazovat bude Verona.
44
Blíží se konec prvního poločasu a je tu další z mnoha rohových kopů pro Sassuolo.
42
Domácí Magnanelli se odhodlal ke střele z více než dvaceti metrů a jeho povedenou ránu zastavilo až břevno hostující brány!
41
Tachtsidis (VRN) vyslal nebezpečnou přihrávku napříč vápnem, ale nikdo z jeho spoluhráčů se k míči nakonec nedostal.
38
Missiroli si ve vápně vyskočil na centrovaný míč a jeho hlavička byla sražena na rohový kop.
37
Hallfreðsson teď dobře zapracoval ve vlastní šestnáctce a překazil nadějný útok domácích.
35
Domácí teď dobře napadali rozehrávku Hellasu a získali díky tomu alespoň autové vhazování.
33
Na druhé straně teď neuspěli při standardce ani hosté, jelikož Hallfreðssonův centr skončil jen u domácího obránce.
32
Žlutou kartu dostává Saphir Taïder (US Sassuolo Calcio).
32
Sassuolo má často k dispozici různé standardní situace, ale zatím si s nimi neví rady a nedostává se z nich do gólových šancí.
30
Žlutou kartu dostává Emil Hallfreðsson (Hellas Verona FC).
30
Hallfreðsson přihrál po sebe na Christodulopulose, který z hranice šestnáctky hodně přestřelil bránu.
29
Ani tentokrát však nedošlo k ohrožení Rafaelovy brány a hra se již přesunula na druhou stranu.
28
Sassuolo si útokem po levé straně vybojovalo další rohový kop.
26
Hellas teď v poklidu kombinuje s míčem na vlastní polovině a nikam se nežene. Zatím nesledujeme příliš zábavný zápas.
23
Sansone se ve vápně pokusil vystřelit, ale trefil jednoho z obránců, od něhož se míč odrazil opět na roh.
22
Standardní situaci rozehrával domácí Berardi, jehož centr propadl až k zadní tyči, kde ho na rohový kop tečoval brankář Rafael.
20
Berardi se dostal s míčem až do hostující šestnáctky, kde byl ovšem o míč připraven a ke střele se nestihl dostat.
19
Zápasu teď trochu chybí tempo. Oba týmy se potýkají s častými ztrátami míče.
16
López (VRN) zkusil vypálit levačkou zpoza vápna, ale jeho přízemní střela prolétla jen vedle bližší tyče domácí brány.
15
Dopředu se po delší době vydali i hosté, ale jejich útočná snaha na pravé straně neměla dlouhého trvání.
13
V pokutovém území se dostal do zakončení domácí Sansone a Rafael vyrazil míč pouze zpět k hráčům Sassuola, takže tlak domácích pokračuje.
11
Také rohovému kopu se hosté dokázali ubránit, ale u míče zůstává Sassuolo.
10
Domácí zahrávali standardní situaci, po níž byl míč obranou hostů sražen na rohový kop.
7
Hellas Verona právě vstřelila branku!
Hosté zahrávali první rohový kop zápasu a hned je z toho gól! VANGELIS MORAS si vyskočil na krátký centr do vápna a hlavičkou k bližší tyči překonal Consiglia.
7
Domácí Sansone se řítil z levé strany směrem k bráně, jenže byl zastaven odpískaným ofsajdem.
6
López (VRN) dostal na pravé straně přihrávku na hranici ofsajdu a poté odcentroval před bránu, kde se k hlavičce dostal Toni, který však nezvládl míč usměrnit na bránu.
4
Domácí teď rychle zakombinovali, ale na hranici vápna se skluzem srazili Peluso s Gonzálezem a rozhodčí přisuzuje míč Veroně.
2
Jako první šli do útoku hosté, jenže Hallfreðsson nezvládl obehrát protihráče a k míči se dostalo domácí Sassuolo.
1

US Sassuolo Calcio: Consigli – Vrsaljko, Cannavaro, Acerbi, Peluso – Missiroli, Magnanelli, Taïder – Berardi, Floccari, Sansone.
Náhradníci: Pomini, Polito – Longhi, Antei, Ariaudo, Gazzola, Terranova, Chibsah, Biondini, Brighi, Pavoletti, Floro Flores.

Hellas Verona FC: Rafael – González, Moras, Márquez, Agostini – Hallfreðsson, Ionita, Tachtsidis – Christodulopulos, Toni, López.
Náhradníci: Benussi, Gollini – Rodríguez, Luna, Brivio, Valoti, Campanharo, Saviola, Gomez, Nenê, Marques.

Rozhodčí: D. Doveri – O. Gava, L. Manganelli.
Zdravím všechny fotbalové příznivce! Třinácté kolo italské Serie A nám nabídne souboj dvou tabulkových sousedů. Jedenácté Sassuolo přivítá na svém hřišti dvanáctý Hellas Verona. Domácí drží velmi lichotivou sérii šesti ligových zápasů bez porážky a naposledy prohráli 5. října na hřišti Lazia. Dnes by rádi tuto sérii prodloužili proti veronskému Hellasu, který naopak z posledních šesti zápasů ani jeden nevyhrál. Minimálně jedna ze sérií bude pokračovat i po dnešním zápase, ale která to bude, to uvidíme až od 18:00, na kdy je naplánován úvodní výkop.