To je ode mě z tohoto zápasu vše. Na shledanou u dalšího online přenosu.
Freiburg sice v 81. minutě vstřelil gól na 2:0 a zdálo se, že si vítězství nenechá utéct, ale Hannover nakonec dokázal vyrovnat na konečných 2:2 a výsledek zápasu nakonec rozhoduje o tom, že na posledním místě bundesligové tabulky přezimuje SC Freiburg, který má nyní stejně jako Dortmund na svém kontě 15 bodů.
90+4
90+4
Střídání v týmu Hannover 96: ze hřiště odchází Hiroši Kijotake, přichází Edgar Prib.
90+4
Pro domácí mohlo být ještě hůře, ale se Stindlovou střelou si Bürki nakonec poradil.
90+3
Hannover právě vstřelil branku!
Tak to je šok pro domácí tým! Brankář Bürki chyboval, když odkopl míč přímo na kopačky JOSELUA, který pohotově napálil míč do odkryté brány a ve třetí nastavené minutě zajišťuje vyrovnání pro hostující tým.
90+2
Freiburg má k dispozici autové vhazování na útočné polovině.
90+1
Žlutou kartu dostává Miiko Albornoz (Hannover 96).
90+1
Nastavují se čtyři minuty nad rámec normální hrací doby.
90
Míč teď nebezpečně poskakoval před domácím malým vápnem, ale nikdo z hráčů Hannoveru se nakonec k zakončení nedostal. Následně se hosté provinili ofsajdem.
88
Míč teď propadl až k domácímu brankáři, který bude odkopávat od své brány.
86
Hannover drží míč na útočné polovině a snaží se vymyslet akci, která by vedla k vyrovnání.
84
Žlutou kartu dostává Hiroši Kijotake (Hannover 96).
83
Hosté se rychle vrací zpátky do zápasu! Lars Stindl dostal prostor na pravé straně odkud ideální přihrávkou doleva našel nabíhajícího LEONARDA BITTENCOURTA, který už jen zblízka dorazil míč do odkryté brány. Asistence: Lars Stindl.
81
Freiburg právě vstřelil branku!
Schmidův centr nakonec propadl až k MARC-OLIVERU KEMPFOVI, který nejspíše ramenem dopravil míč za záda Zielera, a rozvášnil tak domácí fanoušky. Asistence: Jonathan Schmid.
81
Schmid se chystá rozehrát rohový kop domácího týmu.
80
Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Vladimír Darida, přichází Marc Torrejón.
80
Marcelo teď zcela jasně fauloval Klause, který táhl protiútok domácího týmu, ale rozhodčí si jeho zákroku nevšiml.
79
Hannover se začíná častěji dostávat k míči, ale zatím s ním není příliš nebezpečný.
78
Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Mike Frantz, přichází Maximilian Philipp.
76
Kijotakeho centr domácí obrana odvrátila jen k hráčům Hannoveru, kteří tak zůstali v útoku a na levé straně se nakonec dostal do zakončení Stindl, který se z úhlu snažil usměrnit míč za Bürkiho, ale ten byl pozorný.
75
Hannover bude mít příležitost v podobě standardní situace, kterou se chystá rozehrát Kijotake.
74
Hra ztratila v posledních deseti minutách hodně na tempu a nyní se ani jeden tým v podstatě nedostává k šestnáctce soupeře.
72
Hannover si nyní opět nevěděl rady na útočné polovině, kde se nakonec nepřesnou přihrávkou připravil o balón. Hosté jsou v tuto chvíli neškodní.
70
Domácí Schmid rozehrál rohový kop, po němž však domácí brzy přišli o míč.
67
Střídání v týmu Hannover 96: ze hřiště odchází Maurice Hirsch, přichází Leonardo Bittencourt.
65
Darida zkusil vypálit z velké dálky, ale střela mu vůbec nesedla, takže z toho byl jen slabý přízemní pokus, na který si v poklidu počkal brankář Zieler.
62
Freiburg má nadále herní převahu a oproti prvnímu poločasu předvádí mnohem ofenzivnější výkon.
60
Mehmedi napálil míč z dobrých dvaceti metrů a po zásahu Zielera trefil míč břevno hostující brány!
59
Mehmedi si vyměnil míč s Frantzem a rázem se ocitl ve vápně, kde ho riskantním zákrokem zastavil jeden z obránců Hannoveru.
58
Rohový kop se domácímu týmu příliš nepovedl a u míče je nyní Hannover.
58
Klaus teď předvedl parádní individuální akci, když se protáhl s míčem kolem tří bránících hráčů a ve vápně mu až na poslední chvíli odkopl Marcelo míč na rohový kop.
57
Hra se v posledních minutách hodně uklidnila a na hřišti se momentálně neděje nic zajímavého.
54
U míče jsou teď mnohem častěji domácí, kteří v tuto chvíli kombinují na útočné polovině.
52
Žlutou kartu dostává Felix Klaus (SC Freiburg).
51
Schmid se ujal rozehrávky přímého kopu a pro jeho centrovaný míč si ve vápně v pohodě došel Zieler.
49
V úvodu druhého poločasu má navrch domácí Freiburg, který hraje mnohem aktivněji než na začátku první půle.
47
Žlutou kartu dostává Marc-Oliver Kempf (SC Freiburg).
46
Freiburg si v úplném úvodu druhého poločasu vytvořil obrovskou šanci na zvýšení svého náskoku! V gólové pozici se ve vápně ocitl Klaus, který napálil míč do tyče, od níž se balón odrazil k Daridovi, který mohl dorazit míč do brány, jenže mířil jen přímo do vracejícího se brankáře.
46
Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Sascha Riether, přichází Mensur Mujdža.
46
Už se zdálo, že první poločas branku nepřinese, když zničehonic v samém závěru skóroval domácí Mike Frantz, jehož trefa znamená poločasové vedení Freiburgu 1:0. Herní převaha byla však na straně Hannoveru, který ale neproměnil několik slibných příležitostí. Druhý poločas začne přibližně v 18:31.
45
45
Domácí se v závěru poločasu zničehonic ujímají vedení! Christian Günter pronikl na levé straně s míče do vápna, kde parádní přihrávkou mezi bránícími hráči našel MIKE FRANTZE, který pohotově zakončil do odkryté části brány. Asistence: Christian Günter.
44
Hosté se po rohu provinili útočným faulem, takže rozehrávat bude Bürki.
43
Joselu zkusil vystřelit z dálky, ale jeho střela byla sražena na rohový kop.
42
Domácí mají problém s kombinací na útočné polovině. Freiburg trápí časté nepřesnosti a většinou se s míčem nedostává příliš daleko.
40
Hannover je v těchto chvílích opět o něco lepším týmem a tráví více času v útočné snaze.
38
Žlutou kartu dostává Sascha Riether (SC Freiburg).
37
Žlutou kartu dostává Maurice Hirsch (Hannover 96).
36
Standardku domácího týmu si vzal na starosti Schmid, který se pokusil o přímé ohrožení brány a Zieler musel zasahovat proti jeho přízemní střele.
34
Po pěkné kombinaci hostujícího týmu se do šance dostal Joselu, jehož střela se otřela o vnější stranu bližší tyče!
31
Freiburg teď nadějně kombinoval v blízkosti hostující šestnáctky, ale celou akci zmařil Schmid, který si příliš předkopl balón.
29
Mehmedi si nabíhal na dlouhý balón za obranu, ale podle rozhodčího stál v době přihrávky v ofsajdu.
26
Další rohový kop Kijotakeho už neznamenal takové nebezpečí a domácí obrana tentokrát zapracovala dobře.
24
Hosté zahrávali rohový kop, který si vzal na starosti Kijotake, jehož parádní centr našel hlavu Brianda, který trefil tyč!
22
Albornoz (HAN) se uvolnil na levé straně odkud přihrával na hranici vápna, kam si naběhl Joselu, který zkoušel ihned vypálit, ale jeho rána šla nad.
20
Schmid dostal přihrávku uvnitř hostující šestnáctky a jeho ránu, která mířila do brány, zblokoval Sakai na rohový kop. Domácí oprávněně reklamují, že Sakai zahrál rukou, ale rozhodčí nařizuje pouze roh.
18
Domácí se v posledních minutách více dostávají do útoku a hra je nyní zcela vyrovnaná.
15
Na druhé straně dostal přihrávku na střed Darida, který si připravil míč na střelu a z dvaceti metrů vypálil jen těsně nad břevno Zielerovy brány!
14
První velká šance zápasu! Joselu dostal dobrý balón na levou stranu, ve vápně se zasekávačkou zbavil bránícího hráče a následně se snažil obstřelit brankáře střelou na zadní tyč, ale Bürki skvěle zasáhl a vyrazil jeho pokus na roh!
12
Domácí teď měli k dispozici rohový kop, ale míč jim po jeho rozehrání příliš dlouho nevydržel.
11
Zatím se hraje více času na polovině Freiburgu, ale z optické převahy Hannover dosud příliš nevytěžil.
9
Sané zkusil vypálit z velké dálky, ale jeho přízemní pokus prolétl více než metr od vzdálenější tyče domácí brány.
8
Hosté měli k dispozici první rohový kop, ale domácí obrana dokázala míč odvrátit pryč ze svého pokutového území.
6
Stindl (HAN) se dostal do zakončení, ale z hranice vápna poslal míč jen přímo na domácího brankáře.
5
Oba týmy zatím nakládají s míčem velmi rozvážně a neženou se do žádných střemhlavých útoků.
4
Schmid (FRE) centroval z levé strany do vápna, kde míč přizvedl jeden ze stoperů a následně se balónu zmocnil brankář Zieler.
2
V úvodu drží míč hostující Hannover, který několikrát zapojil do kombinace i vlastního brankáře.
1

SC Freiburg: Bürki – Günter, Kempf, Krmaš, Riether – Schmid, Darida, Schuster (C), Klaus – Frantz, Mehmedi.
Náhradníci: Mielitz – Torrejón, Mitrović, Mujdža, Philipp, Guédé, Kerk.

Hannover 96: Zieler – Sakaj, Marcelo, Sané, Albornoz – Hirsch, Schmiedebach – Briand, Stindl (C), Kijotake – Joselu.
Náhradníci: Almer – Gülselam, Stankevičius, Prib, Karaman, Bittencourt, Pander.

Rozhodčí: G. Perl – T. Stein, M. Emmer.
Zdravím všechny fotbalové příznivce! V zápase, který uzavírá podzimní část Bundesligy přivítá SC Freiburg na svém hřišti hráče Hannoveru 96. Pokud se domácí chtějí vyhnout "přezimování" na úplném dně tabulky, potřebují v tomto zápase vyhrát. Domácí, jejichž barvy hájí i čeští fotbalisté Vladimír Darida a Pavel Krmaš, dokázali v dosud odehraných 16 ligových zápasech zvítězit pouze dvakrát. Povede se jim to dnes potřetí? V cestě bude stát devátý Hannover, který má na svém kontě momentálně o devět bodů více a v minulém kole zlomil nepříznivou sérii zápasů bez výhry, když dokázal doma porazit Augsburg výsledkem 2:0.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.