Od nás je to také všechno. My se tímto s Vámi loučíme a přejeme pěkný zbytek dne.

28% Držení míče 72%
6 Střely celkově 12
3 Na branku 8
2 Rohy 3
A je dobojováno. Barcelona deklasovala Elche 0:6 na jeho hřišti a opět tak udržela krok s Realem, který dnes také vyhrál. Domácí již tak měli nejhorší obranu v celé lize, nyní navíc musí čekat na zápasy soupeřů, protože se nacházejí na posledním nesestupovém místě se 17 body.
90+4
90+3
Barcelona právě vstřelila branku!
Neymar táhl brejk po pravé straně, kde si seběhl do prostoru a v nastavení vyvinul dostatečnou rychlost, aby utekl obráncům Elche. Následně před bránou našel volného PEDRA a ten již neměl těžký úkol svou šanci proměnit. 0:6!
90+2
Albacar zahrál nahrávku nakrátko spoluhráči, ten mu následně rychle pod tlakem vrátil, ale nahrál nepřesně a do zámezí.
90+1
Rohový kop pro domácí! Je tady šance na gól cti?
90
Tak ještě 3 minuty navíc bude přidáno v závěru první půle.
90
Ofsajdová past sklapla. V ní se objevil opět Jonathas, který to měl dnes v útoku domácích velmi složité. Přesto se pokorně snažil a vracel se, aby vypomáhal i v obraně.
88
Svojí druhou dnešní branku přidává také argentinský bomber LIONEL MESSI. Ten si sklepl míč od Bartry a následnou přešlapovačkou a střelou přes nohy zmátl brankáře Tytona, jenž na jeho rychlou ránu již zareagovat nestihl. Míč se tak třepotá v bráně a stav utkání je 0:5!
87
Ale také bývalý hráč Brescie je schopen k návratu na zelený pažit.
87
Busquets je schopen návratu na hřiště. Místo toho útočník Elche Jonathas teprve po svých z trávníku odchází.
85
Busquets se srazil s Jonathasem a nyní je potřeba ošetření na obou stranách.
85
Montoyova přihrávka před bránu byla odvrácen kapitánem Elche Pelegrínem. ten se zrovna 2x nedohodl s brankářem Tytonem, ten totiž vypadal, že chtěl balón schovat do náruče.
84
Pedrův centr od praporku nenašel ve velkém vápně soupeře toho správného adresáta.
83
Sergi Roberto se pokoušel najít spoluhráče ve vápně Elche. Místo toho ale obran domácích pohotově zasáhla odvrátila hrozbu na rohový kop.
81
Střídání v týmu Elche CF: ze hřiště odchází Aarón Ñíguez, přichází Coro.
81
Posledních cca 10 minut od konce utkání + případné nastavení. Stane se ještě něco?
80
Messi sice obstřelil zeď v bílém, ale na brankáře Tytońa si podruhé v dnešním utkání nepřišel. Stav utkání tak zůstává na 0:4.
79
Barcelona má možnost skórovat z hranice 20 metrů.
79
Další žlutá, tentokrát ji vidí obránce Elche s číslem 4 na zádech po svém zákroku na Neymara.
78
Blaugranas drží kulatý nesmysl a domácí její kombinaci jen stínují.
77
Elche první půli nehrálo zle, v té druhé na ně ale Barcelona zapnula jiný herní režim a tomu už bílozelený celek odolávat skutečně nemohl.
75
Bartrovi píská sudí Gomez faul, Elche si tak na chvíli odpočine s míčem na svých kopačkách.
74
Messi si opět prošel kolem pár hráčů Elche, následná rána z 20 metrů mu však byla sražena a další bod na své konto si tak zatím nepřidá.
72
Hosté se fotbalem baví! Další excelentní kombinace po trase Messi-NEYMAR, kde se první ocitl v roli asistenta, druhý jako gólový zabiják. A je to 0:4.
72
Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází Xavi, přichází Sergi Roberto.
71
Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází Jordi Alba, přichází Sergio Busquets.
71
Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází Javier Mascherano, přichází Adriano.
71
Střídání v týmu Elche CF: ze hřiště odchází Adrián González, přichází David Lombán.
69
Lionel Messi si připisuje po brance také asistenci, protože nyní perfektně vystihl pohyb NEYMARA a dal mu parádní nahrávku do běhu. NEYMAR následně neměl problém posadit si brankáře Tytöna a vybrat si, kam mu míč pošle. 0:3!
69
Xavi dnes zahrává všechny rohové exekuce, nyní našel svoje hráče ve vápně a díky tomu se Barcelona drží u míče.
68
Montoya poslal pružný centr do vápna Elche. Tam obránce Pelegrin raději zakopává míč na rohový kop.
66
Za své podražení zezadu dostává žlutou kartu také hráč Barcelony Jordi Alba.
66
Nervozně pokukuje po svých spoluhráčích na trávníků útočník Barcelony Suaréz. Dnes čerstvě 28letý hráč na svou šanci zatím čeká.
65
Dobrá akce v podání Elche, na jejímž konci stál Pasalič; ten se dobře zorientoval ve vápně a po nahrávce za obranu se dostal ke střele, kterou vyslal těsně nad bránu Barcelony. Pique si tak toto bránění za rámeček určitě nedá.
63
Mascherano je prvním hráčem hostů, který dostává žlutou kartu za svoje přidržení.
62
Xavi našel spoluhráče přihrávkou po zemi. Domácí se ale posléze ubránili tlaku modročervených a následně i oni mohli vyrazit s míčem za půlku.
61
Messi opět velmi hezky našel Pedra, jenž se pokoušel z hranice 14 metrů zužitkovat přihrávku do běhu, ale střelou po zemi si na Tytona nepřišel. Následovat bude roh.
61
Střídání v týmu Elche CF: ze hřiště odchází Domingo Cisma, přichází Edu Albacar.
60
Cisma má zřejmě také dost, tentokrát je to ale vinou zranění. Už už se chystá jeho náhrada za lajnou, která se právě rozcvičuje.
58
Fajfr jen potvrzuje má slova o poločasové přestávce a míří do kabin, po druhé žluté kartě totiž dohrál.
57
Suaréz zabránil přihrávce na Neymara a úspěšně míč odhlavičkoval do bezpečí.
55
LIONEL MESSI poslal míč k levé tyčce. Brankář Tytón zůstal stát na místě a nehnul ani brvou, náskok Barcy se tak zvyšuje na 0:2!
54
Byla nařízena penalta pro tým FC Barcelona!
53
Pasalič zastavil ve svém vápně Neymara.
52
Šance pro Barcelonu! Na pobídku z hloubi pole si seběhl Neymar a na malém vápně byl blízko vstřelení branky, proti byl ale brankář Tytoń, jenž po míči skočil jako rybička.
51
Niguez se provinil faulem na půlce hřiště, téměř u laviček obou týmů.
50
Nyní na zemi leží hráč Elche Rodriguez po střetu s obráncem Montoyou, ten ho skolil k zemi ragbyovým způsobem.
49
Gonzalezův centr obrana Barcy pokryla a Elchce se tak musí opět snažit o nějakou kloudnou akci.
47
Již od prvních minut druhé půle jde vidět klasická Barcelona, která drží míč a za žádnou cenu jej nepůjčuje protihráčům.

1 Rohy 0
Po první půli se jde do šaten lépe fotbalistům Barcelony. Ti totiž vyhrávají nejtěsnějším možným rozdílem 0:1. Zatím jedinou branku utkání vstřelil obránce Pique po přihrávce Messiho, ten je dnes aktivní a spíš připravuje šance spoluhráčům. Dále taky Elche párkrát zahrozilo a ukazuje zatím houževnatost. Pozor si však musí dát na své chování, již 5 hráčů v zelenobílém stihlo dostat žlutou kartu!
45
45
Poslední minuta hy řádné hrací doby první půle. V ní kontroluje hru klasicky Barcelona.
44
Pedro se dostal do slibné šance, ale ta už se počítat nebude. Pomezního praporek výstižně značí ofsajdový prohřešek.
42
Fajr mohl být rád, že nešel do sprch, jeho vysoká nebezpečná hra nohou byla vidět snad až z měsíce a sudí ukázal shovívavost, když mu daroval kartu v podobě žluté.
41
Již 4 hráči domácích má na svém kontě žlutou kartu.
40
Útočník domácích Jonathas dostává žlutou kartu za svůj šlapák na Mascherana ve středu pole, který sudímu Closi Gómezovi nemohl uniknout.
39
Hosté pár minut před koncem první půle kontrolují hru a za vedoucího stavu nikam nespěchají.
38
Domácí působí trochu zakřiknutým dojmem. Gól v podání Barcy je evidentně rozhodil.
35
Tentokrát už se ale hostující mašina z branky raduje! Vstřelil ji GERARD PIQUÉ, jenž si naběhl na centr z přímého kopu v podání Xaviho na zadní tyči a tam chladnokrevně zakončil. 0:1!
35
Následuje faul před vápnem Elche; žlutá pro S. Pelegrína a standardní situace pro Katalánce.
34
Neymar byl blízko vstřelení branky, když si naběhl na precizní Messiho centr za obranu. Na malém vápně mu pak k doklenutí míče chybělo jen velmi málo a od spoluhráče z útoku poté schytal pár vyčítavých pohledů.
33
Bílozelení se nyní dostali až k vápnu Barcy, kde ale po dobré práci obraně hostů o kulatý nesmysl přišli.
32
Stav utkání je stále bezbrankový. Šance byly na obou stranách a není to rozhodně žádná jednostranná záležitost.
30
Montoya si nabíhal na pas za obranu v podání zkušeného Mascherana, ale nestačil jej doběhnout. Míč končí za brankou Elche, odkud bude hra pokračovat odkopem.
29
Messi se nepohodil s Pedrem a adresoval mu tak velmi nepovedenou přihrávku, která končí u brankáře Tytońa.
27
Niguez dostává žlutou kartu kvůli přidržení za protihráčův dres.
27
Přihrávka v podání Elche byla zablokována hráčem hostů.
26
Barvo vytěsnil ostrou střelu Fajra z přímého kopu, která mířila k jeho tyčce, vedle ní. Podruhé během krátké chvíle mu tak zkazil radost z branky. Následovat bude rohový kop.
26
Barcelona se brání jen za cenu faulů a z hranice 25 metrů bude domácí celek zahrávat standardní situaci.
24
Elche zahrozilo! Jonathas našel napravo nabíhajícího si Fajr a, jenž si ve volném prostoru řekl o míč a z hranice velkého vápna vypálil. Brankář Bravo v leže vyrazil jeho projektil hokejovým zákrokem před sebe.
23
V dobré šanci se ocitl Jonathas, jenž zachytil centr z levé strany a následně z velkého vápna vypálil z otočky těsně vedle. Avšak nakonec se jedná o ofsajd, a napětí tak bylo zbytečné.
22
D. Suaréz dnes hraje zatím slušné utkání a potvrzuje, že zájem větších klubů o něj je na místě.
21
Messi vykouzlil levačkou technickou střelu, která zamířila kousek vedle levé brankářovy tyče.
20
Z pravé strany bude nyní zahrávat přímý volný kop Barcelona.
20
První žlutá karta utkání je na světě. Dostává jí Cisma za svůj faul na unikající Messiho.
19
Rocův vzdušný pas skončil v ofsajdu a domácí se tak musí vrátit zpět na svojí půlku, kde budou poctivě vyčkávat.
18
Tytoń má situaci pod kontrolou. Nyní nabádá spoluhráče, aby hráli s větším klidem na kopačkách.
18
Elche zkoušelo jít do brejku, ale včas zasáhl Mascherano, který skvělým čtením hry obral Fajra o míč.
16
Albova pobídka na Neymara zamířila do autu. Tam si bere míč Suaréz... Damian Suaréz – jenž hraje v obraně Elche.
15
Po patnácti odehraných minutách je hra stále 0:0, s kulatým nesmyslem hraje spíše Barcelona a domácí tým uplatňuje hru na brejky.
15
Odkop v podání polského brankáře, jenž nikam příliš nespěchá.
14
Po centr Xaviho se k zakončení dostal Alba, jenž volejem na hranici 13 metrů překopává bránu Tytona jen o malý kousek!
13
Montoya ukázal, jak je platný pro svůj tým i v ofenzívě+. Díky faulu na jeho osobu si nyní duo Xavi-Messi staví míč ke standardní situaci.
12
Fajr nenašel svou pobídkou nikoho ze spoluhráčů a Elche tak přišlo o dobrou výhodu.
11
Nyní fauloval zase Mascherano, bylo to blíže své bráně než polovině. Cca 22 metrů od svatyně Brava si staví balón domácí skvadra.
10
Bartra se provinil faulem na půlce a to sudímu Gómezovi neuniklo.
9
Nepřesný byl kontr domácích, který si pohlídal zase brankář na straně Barcy Bravo.
8
Centr za obranu v podání Piqueho byl příliš dlouhý. brankář Tytoń má situaci pod kontrolou.
7
Hosté drží míč a kombinují s ním na velkém prostoru. Zelenobílí se jenom koukají.
5
Barcelona se brání standardní situaci soupeře. Centr Elche ale nebyl dostatečně precizní a končí v zámezí, následuje odkop v podání Barcelony.
4
Neymar se snažil přejít přes hráče po levé straně, ale nebyl úspěšný. D. Suárez bránu stačil zavřít.
2
Centr Xaviho do pokutového území byl příliš vysoký a Rafinha jej proto nedostihl.
1
Elche v bílozelené, Barcelona v tradiční červenomodré kombinaci dresů.
1
Ještě jednou vás zde vítám. Zápas začne, co nevidět; nikam proto neodcházejte!

Elche CF: Tytoń – Dam. Suárez, Roco, Pelegrín (C), Cisma – Adrián González, Pašalić – Ñíguez, Fajr, Rodríguez – Jonathas.
Náhradníci: M. Herrera – Albacar, Ángel, Coro, C. Herrera, Lombán, Giménez Candela.

FC Barcelona: Bravo – Montoya, Piqué, Bartra, Alba – Xavi (C), Mascherano, Rafinha – Pedro, Messi, Neymar.
Náhradníci: ter Stegen – Busquets, Adriano, Dani Alves, Roberto, Iniesta, L. Suárez.

Rozhodčí: Clos Gómez.
Pravděpodobné sestavy:

Elche CF:
Tytoń – Suárez, Roco, Lombán, Cisma – Rodríguez, Adrián, Pasalic, Ňíguez – Fajr – Jonathas

FC Barcelona:
Bravo – Adriano, Piqué, Mascherano, Alba – Xavi, Busquets, Iniesta – Pedro, Messi, Neymar
FC Barcelona

To Blaugranas jsou v tabulce opět velmi vysoko. Jen jeden bod je dělí od, konkurenta v boji o titul, od Realu Madrid. Z devíti utkání po sobě se Barceloně povedlo nasbírat hned 7 výher a hlavně obrana domácích s devíti inkasovanými branky patří k nejlepší v Primeře.
Problémy má však i trenér hostů Luis Enrique, tomu chybí vinou zranění hned trio obránců: J. Mathieu, Douglas Pereira a T. Vermaelen.
Elche CF

Domácí jsou při své druhé sezóně v La Lize stále na pokraji nebezpečí. Pouhý bod je totiž dělí od sestupového pásma, další tři pak od místa úplně posledního. Navíc má Elche vůbec tu nejhorší defenzívu v celé lize, což tým jako Barcelona jenom uvítá.
Za zelené navíc neuvidíme na trávníku zraněného záložníka Pedra Mosqueru.
Dobrý večer u kvalitní evropské kopané. V již 20. kole nejvyšší Španělské fotbalové soutěže zvané Primera División mezi sebou poměří síly domácí Elche CF a hosté FC Barcelona.
Utkání se odehraje na Estadio Manuel Martínez Valero v Elche.