SESTŘIH Premier League: West Bromwich - Tottenham 0:3

To je z tohoto utkání Premier League vše. Děkuji Vám za pozornost a zase někdy na počtenou.

Je dobojováno!
Spurs se podařilo v první půli dvakrát skórovat a to díky přímému kopu Eriksena a dobrému zakončení Kanea. V druhém poločase Tottenham přidal ještě jednu branku, když se z penalty prosadil opět Harry Kane, který tak zaznamenal již 20. soutěžní branku. West Brom nehrál vůbec špatně, jenže mnohokrát ztroskotal na vynikajícím Llorisovi. Konečný výsledek je tedy 3:0 pro Kohouty.
90+4
90+3
Danny Rose poslal svůj centr pouze do autu.
90+2
Za zbytečně tvrdý zákrok na Yacoba uviděl žlutou kartu Eric Lamela.
90
Nad rámec základní hrací doby byly nastaveny 4 minuty. Podaří se aktivním domácím vstřelit alespoň čestná branka?
89
Soldado se do hry uvedl nepovedenou přihrávkou na Lamelu.
88
Střídání v týmu West Bromwich Albion: ze hřiště odchází James Morrison, přichází Graham Dorrans.
88
Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Harry Kane, přichází Roberto Soldado.
87
Velkou chybu Fazia nedokázal v branku přetavit Berahino.
86
WBA rozehraje rohový kop.
85
Lloris předvedl další výborný zákrok, tentokrát po hlavičce Gardnera, nakonec je však odpískán faul a Tottenham může odkopávat od brány.
84
Tottenham se i přes jednoznačné vedení tlačí dopředu a snaží se vypracovat další gólové příležitosti.
82
K míči se postavil Harry Kane, jehož přímák alá Cristiano Ronaldo nadělal Fosterovi velké potíže! Spurs rozehrají roh.
81
Christian Eriksen má opět možnost ukázat skvělou kopací techniku z přímého kopu.
80
Claudio Yacob vyfasoval žlutý kartonek za faul zezadu na Paulinha.
78
Stoper Fazio má v druhém poločase obrovské problémy s rychlonohým Berahinem. Anglický talent obránce Spurs opět předběhl, ale následně vyslal nepřesný centr, který skončil pouze v Llorisových rukavicích.
77
Lamelovi střela vůbec nesedla a balon končí v zámezí.
76
Vertonghen se protlačil k zakončení, jenže jeho hlavička postrádala razanci.
74
Obrovská šance pro Baggies! Saido Berahino si dokázal výborně poradit v souboji s Faziem, kterého jednoduše odtlačil a z otočky vystřelil, Lloris však opět předvedl skvělý reflex a míč vyrazil do bezpečí.
73
Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Ryan Mason, přichází Benjamin Stambouli.
71
Paulinhův střílený centr nenašel nikoho ze spoluhráčů.
70
West Brom je v posledních minutách velice aktivní a snaží se něco udělat s tímto nepříznivým stavem. Tottenham zatím pozorně brání a drží čisté konto.
68
Berahino si dobře naběhl za obranu, jeho křižná rána na zadní tyč však mířila těsně vedle Llorisovy branky!
66
Kevin Friend uklidňuje situaci před brankou, kde došlo k mírné potyčce mezi Faziem a Anichebem.
65
Yacobův pokus z voleje byl zablokován na roh.
64
Tottenham právě vstřelil branku!
Spurs vedou již 3:0! Penaltu s přehledem proměnil HARRY KANE, kterému se v této sezoně podařil vstřelit již 20. gól!
63
Po ruce Joleona Lescotta bude Tottenham zahrávat penaltu! Eriksen si počkal na náběh Walkera, který vyslal do vápna centr, který nešťastně zbrzdil svou rukou Lescott. Podaří se Harrymu Kanovi skórovat?
62
Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Mousa Dembélé, přichází Nacer Chadli.
60
Manažer Tony Pulis udělal hned 2 změny ve svém kádru. Ze hry poslal Wisdoma a McManamana, které nahradili Gardner a I. Brown.
60
59
Spurs uzamkli svého soupeře ve vápně, ale ani střela Eriksena ani Kanea neprošla přes pozornou obrannu Baggies.
58
Na hřišti se začíná přiostřovat. Tentokrát fauloval Moussa Dembélé, kterému rozhodčí Friend pouze domlouvá.
56
A další faul Baggies. Tentokrát si jím v souboji s Vertonghenem pomohl Victor Anichebe.
55
Za příliš emotivní reakci po faulu na Rose si vysloužil žlutou kartu Saido Berahino.
55
Wisdom si vůbec nerozuměl s McManamanem a balon poslal do autu.
54
Berahino dostal dobrou přihrávku od Anichebeho, jenže svůj následný centr pokazil a míč poslal pouze do náruče Huga Llorise.
53
Po rohu následoval pouze faul Harryho Kanea.
53
Danny Rose vybojoval pro svůj celek rohový kop.
51
Berahino musí být po jednom ze soubojů ošetřen.
49
Málem to bylo 3:0! Christian Eriksen napřáhl svou levačkou těsně za velkým vápnem a pravou tyč Fosterovy branky minul pouze o milimetry.
48
Druhou část hry začali aktivněji hráči hostí, kteří kombinují zejména uprostřed hrací plochy.
46
Druhá půle je odstartována. Podaří se West Bromwichi s tímto nepříznivým stavem ještě něco udělat?
46
Je za námi první půle mezi WBA a Tottenhamem. Hosté vlétli na svého soupeře ve velkém stylu a hned v 15. minutě vedli 2:0. Nejprve se z přímého kopu parádně prosadil Christian Eriksen, kterého následoval po pěkné akci Harry Kane. Domácí mohli snížit, jenže Dawson svou hlavičku namířil pouze do břevna. Obě mužstva tak odešly do šaten za stavu 0:2.
45+2
45+1
Nastaveny budou 2 minuty.
45
Berahino se pokusil o další ohrožení branky Kohoutů, ale ani tentokrát nedokázal trefit cíl.
43
Brunt si v souboji s Lamelou pomohl faulem, a tak jsou u kulatého nesmyslu opět hráči ve žlutých dresech.
42
Morrison byl na hranici velkého vápna faulován Rosem, Friend však ponechal pouze výhodu, z které nevzešlo nic nebezpečného pro branku Spurs.
40
West Brom je v posledních minutách aktivní a rozhodně by si zasloužil korigující gól. K němu měl nejblíže Dawson, jeho hlavička však mířila pouze do břevna.
39
Moussa Dembélé zahrál rukou, což neuniklo jestřábímu oku rozhodčího Frienda.
37
Brunt byl faulován a u balonu je opět WBA.
36
Dawson po přímém kopu hlavičkoval do břevna!
35
Berahino se opět dobře uvolnil a nacentroval do velkého vápna přesně na Anichebeho, jehož střela z voleje byla odražena obranou na další rohový kop.
34
McManamanův centr skončil pouze v Llorisových rukavicích.
33
Tottenham rozehrává velice rozvážně a nikam nespěchá.
31
Po jednom ze soubojů zůstává v bolestech ležet na trávníku Harry Kane.
30
Lloris předvedl další fantastický zákrok, tentokrát po střele Yacoba z bezprostřední blízkosti!
29
Fazio nedovoleně zastavil Anichebeho a domácí tak mají příležitost k zahrávání standardní situace z velice nadějné pozice.
28
Lescottova hlavička po rohu mířila těsně nad svatyni Spurs.
28
Victor Anichebe založil rychlý protiútok, který zakončil James Morrison. Lloris však předvedl skvělý zákrok a míč vyrazil na roh.
26
Bruntovu střelu zneškodnil Lloris.
25
Berahino se elegantně uvolnil, ale následná narážečka s Anichebem nevyšla.
23
Lamelova střela z dálky byla zablokována.
22
Mauricio Pochettino i přes dvě rychlé branky burcuje své svěřence, aby nepolevili v tempu a přidali další, pojišťující branky.
20
Tempo hry se poněkud uklidnilo, oba celky si přihrávají zejména uprostřed hřiště a mezi obránci.
18
West Brom je evidentně opařen dvěma brankami hned z úvodu zápasu a těžko se dostává na dostřel branky Huga Llorise.
16
Harry Kane prožívá velice vydařenou sezonu. V Premier League se trefil již devětkrát, celkově ve všech soutěžích má na svém kontě 19 tref!
15
Spurs mají za sebou opravdu pohádkovou čtvrthodinu, dostávají se totiž již do dvoubrankového vedení! Dembélé našel v šestnáctce HARRYHO KANEA, který si míč navedl na pravou nohu a tvrdou ranou překonal bezmocného Fostera.
13
Domácí se po obdržené brance ujali taktovky a v posledních minutách mají balon u nohou častěji.
12
Držení míče je zatím 38% – 62% ve prospěch Tottenhamu.
11
Faulu se dopustil Yacob, který je hlavním rozhodčím Friendem napomínán.
10
Victor Anichebe se vytočil s míčem, ale jeho následná střela byla nepřesná.
9
Brunt hledal svým centrem do vápna Berahina, před ním však míč uklidil do bezpečí Fazio.
8
Kohouti jsou v úvodu ve velkém tlaku a nepouští domácí vůbec k míči.
6
CHRISTIAN ERIKSEN opět ukázal, že je mistrem přímých kopů. Jeho pokus za velkým vápnem zaplachtil přímo pod břevno. Foster si na míč sáhl, ale brance zabránit nedokázal.
5
Dembélé byl faulován při střele z dálky. Přímý kop rozehraje Eriksen.
4
V úvodu utkání mají míč na svých kopačkách hráči Tottenhamu, kteří nastoupili ve svých venkovních žlutých dresech.
2
Eriksen hned v úvodu hledal Kanea, tomu však míč utekl do zámezí. Foster bude odkopávat od branky.
1

West Bromwich Albion: Foster – Wisdom, McAuley, Dawson, Lescott – Brunt (C), Yacob, Morrison, McManaman – Anichebe, Berahino.
Náhradníci: Rose – Baird, Pocognoli, Gardner, Dorrans, Brown.

Tottenham Hotspur: Lloris (C) – Walker, Fazio, Vertonghen, Rose – Mason, Dembélé – Lamela, Paulinho, Eriksen – Kane.
Náhradníci: Vorm – Davies, Dier, Townsend, Chadli, Stambouli, Soldado.

Rozhodčí: K. Friend – S. Long, C. Hatzidakis.
Tottenham

Spurs jako každoročně okupují příčky zaručující pohárovou Evropu. Momentálně se nacházejí na 6. pozici ligové tabulky, pouze 2 body za konkurenčním Arsenalem. Svěřenci trenéra Mauricia Pochettina mají poměrně dobrou formu, z posledních 7 zápasů v rámci Premier League zvítězili hned pětkrát.

Nominace

Friedel, Lloris, Vorm, Chiriches, Davies, Dier, Fazio, Kaboul, Rose, Vertonghen, Walker, Yedlin, Bentaleb, Capoue, Ceballos, Chadli, Dembele, Eriksen, Lamela, Lennon, Mason, Paulinho, Stambouli, Townsend, Adebayor, Kane, Soldado.
WBA

Domácí hráči zatím pod vedením nového manažera Tonyho Pulise neprohráli. V posledních 3 ligových utkáních mají na kontě remízy s West Hamem a Evertonem a výhru s Hullem. Zatím se WBA díky zlepšeným výkonům nachází na 14. pozici s 22 body.

Premier League: West Ham – WBA 1:1
FA Cup: WBA – Gateshead 7:0
Premier League: WBA – Hull 1:0
Premier League: Everton – WBA 0:0
FA Cup: Birmingham – WBA 1:2

Nominace

Foster, Myhill, Baird, Davidson, Dawson, Gamboa, Lescott, McAuley, Olsson, Pocognoli, Wisdom, Brunt, Dorrans, Gardner, McManaman, Morrison, Mulumbu, Sessegnon, Roofe, Yacob, Anichebe, Berahino, Ideye, Nabi, Samaras.

Hlavním sudím tohoto utkání bude Kevin Friend, jemuž budou na čarách vypomáhat Simon Long a Constantine Hatzidakis. Pozici čtvrtého rozhodčího zaujme Keith Stroud.
Příjemné sobotní odpoledne. Vítejte u online přenosu z nejprestižnější fotbalové soutěže na světě. Anglická Premier League má totiž na programu již 23. kolo, ve kterém se také utká West Bromwich Albion s Tottenhamem. Komentovaným přenosem Vás bude provázet Lukáš Konvičný.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.