Toto je ode mě pro dnešek vše. Já se s vámi tímto loučím a přeji vám příjemný zbytek dne a šťastný vstup do nového týdne.
Dnešní utkání sledovalo 27 955 diváků!
Tak a máme dobojováno. Viděli jsme velmi divoký zápas, kterému vévodil první poločas, během kterého padlo 6 žlutých karet a jedna červená, která byla navíc přisouzená brankáři. Druhý brankář střídal po poločase, to se často nevidí. Ve druhém poločase padly další dva góly, nejprve v 77. minutě poslal míč do sítě Víctor Sánchez. A bylo vyrovnáno, ovšem v 89. minutě pohřbil naděje hostů místní sniper Iago Aspas a body za výhru tak náleží Seville. Za celý zápas jsme byli celkem svědky deseti žlutých karet a jedné červené, dále padlo pět gólů, byla k vidění penalta, kterou hosté proměnili a spousta dalších věcí. Utkání navíc doprovázela příjemná atmosféra, fotbalový fanoušek se tedy rozhodně nenudil. Sevilla porazila Espanyol 3:2.
90+3
90+3
Míč je v držení Espanyolu, povede se jim ještě něco? Centr Lópeze Rico schoval do své náruče.
90+2
Diváci už se začínají radovat a tak je vůbec nemrzí, že Iborra ve velké šanci přestřelil.
90+1
Projektil Colotta zkoušel hlavou usměrnit do sítě Abraham, to se mu ale nepovedlo. Rico bude vykopávat.
90+1
Nastavovat se budou ještě 3 minuty.
90
Sevilla velmi ožila a má daleko větší chuť k zápasu.
89
Sevilla právě vstřelila branku!
Tohle hosty zabolí. Bacca vybojoval míč, prošel kolem obrany a posunul míč na IAGA ASPASE, který jej poslal do rohu branky a nedal brankáři sebemenší šanci – 3:2!
88
Navarro si vyměnil pár pasů s Figueirasem a míč se nyní stěhuje do šestnáctky Espanyolu.
87
Iago Aspas ztratil míč, ten se ovšem vrátil zpět do držení defenzívy Sevilly.
86
Denis Suaréz se ocitl v dobré příležitosti, ovšem obránce míč tečoval na roh. Ten Carriço rozehrál hvězdnou rychlostí, ani to ale Paua z míry nevyvedlo.
84
Nyní to zkoušel Iborra, ovšem jeho projektil si to zamířil vysoko nad. Sevilla nemá tolik energie, gól je evidentně zaskočil.
83
Víctor Sánchez se nepříjemně srazil s Baccou, vše ovšem v mezích pravidel, i když se to domácím fandům moc nelíbilo.
82
Příchozí Suaréz zkoušel pozornost Paua, ten jeho testem prošel. Sevilla si ale nadále drží míč u vápna Barcelony.
81
A další žlutá karta. Tentokrát si arbitr José González poznamená do notýsku Javiho Lópeze.
80
Zbývá nám zhruba deset minut do konce, změní se ještě skóre? Blíže k tomu má momentálně Sevilla, která drží míč.
79
Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Éver Banega, přichází Carlos Bacca.
78
Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Vitolo, přichází Denis Suárez.
77
Espanyol právě vstřelil branku!
Javi López proběhl s míčem až do vápna, kde jej předal VÍCTORU SÁNCHEZOVI. Ten se mu jej snažil zpětně vrátit, ovšem jej poslal do obránce Sevilly, odkud se odrazil zpět na něj. A tak hostující hráč vypálil a střelou do šibenice srovnává skóre – 2:2!
76
Míč byl zpět do hry uveden autem. U postranní čáry se chystá střídání, kdo tedy bude vyměněn a za koho?
75
Míč se opět nachází spíše u půlící čáry, žádná větší akce k vidění momentálně není.
74
Po centru Sevilly do vápna Barcelony se míč odrazil na rohový kop. Již sedmý v pořadí pro Sevillu. Ta jej avšak nezahrála vůbec dobře a míč má nyní v držení Rico.
72
Iago Aspas poslal míč na Figueirase, ten ale vyslal příšerný centr. Sám se mu poté smál, míč uvede zpět do hry Espanyol.
71
Abrahamův pas našel Garcíu, ten poslal míč na Figueirase a od něho se kulatý nesmysl odrazil na rohový kop pro Espanyol Barcelonu.
71
Ten ovšem skončil nedobře, míč je nyní v držení zadních linií Espanyolu.
70
Diváci nyní po zmatcích ve vápnu viděli dvě možnost pro penaltu, rozhodčí ovšem neuznal ani jednu. Místo toho si Sevilla kopne rohový kop.
70
Moc dlouho tam ale nepobyl, Sevilla nyní obývá prostor před vápnem Barcelony.
69
Banegův rohový kop trefil prvního možného protihráče, Espanyol se tedy stěhuje dopředu.
68
Volný přímý kop se ale kopal, Banega jej ovšem poslal mimo klec.
67
Fuentes nepěkně složil k zemi Vidala, vše ale bez karty.
66
Banega za faul vůči Cañasovi vidí žlutou kartu a připojuje se do už tak početné skupiny "žlutých".
66
Aleix Vidal nyní hlavičkou trefil další tyč!
65
Iagův centr si našel pouze obránce Barcelony.
64
Skulinka objevena, ale nevyužita! Iborra stál zcela sám před Pauem, ovšem míč k překvapení všech poslal přímo do tyčky.
64
Sevilla stále pokračuje v kombinacích a čeká na skulinku v obraně Barcelony.
63
Tempo rapidně spadlo, u míče je Sevilla a nahrává si na půlce Espanyolu.
61
Sevilla se tlačila do šestnáctky Barcelony, ovšem Colotto předvedl obranný zákrok, kterým sebral domácím míč.
60
Garcíův pokus těsně proletěl okolo klece Rica!
59
Domácí mohli jít do vedení! Jejich přečíslení však zkazila Banegova přihrávka na obránce Espanyolu.
58
Sánchez nepěkně fauloval Vidala a fandové žadonili po druhé žluté kartě, rozhodčí ji však hráči Espanyolu neudělil.
57
Sevilla si drží míč na kopačkách na půlce Barcelony. Co domácí hráči vymyslí?
56
Aby těch žlutých karet nebylo málo, tak si další připíše Diogo Figueiras za faul vůči Stuanimu.
55
Abraham se dostal do pěkné šance, jeho dělovka mu však dvakrát nesedla a letí tak nad klec Rica.
55
Vidal nestihl doběhnout volný míč před Pauem!
54
Espanyol se drží u šestnáctky Sevilly a pokouší se vymyslet akci. Stuani ovšem pouze lehkomyslně vypálil, s čímž si Rico poradil.
53
Vitolův centr, mířící na Aspase, doletěl pouze na nohy Colotta. Míč má nyní v držení Pau.
52
Aleix Vidal poslal míč na Figueirase, který hledal centrem Aspase. To bylo neúspěšné a míč se tak odrazil na Banegu, ten ovšem přestřelil.
51
Stuani mohl srovnat skóre! V osudové chvíli ale nebyl schopen poslat míč do sítě.
51
Abraham poslal volný přímý kop pouze do vlastnictví defenzívy domácího celku. Ti ale mizerně rozehráli, míč má tedy opět Espanyol.
49
Přímý kop z nohy Banegy skončil na nohou obránců Barcelony. Nyní se Espanyol přesouvá dopředu.
49
Barcelona nyní drží míč na svých kopačkách a čeká na skulinku v obraně Sevilly.
47
Rico si poprvé sáhne na míč, nyní jej po nezdařilém útoku hostů uvede do hry.
46
Žlutou kartu dostává Lucas Vázquez (Espanyol Barcelona).
46
Střídání v týmu Espanyol Barcelona: ze hřiště odchází Paco Montañés, přichází Sergio García.
46
Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Beto, přichází Sergio Rico.
46
Tak, to byl velmi divoký poločas. Viděli jsme penaltu, nespočet žlutých karet, jednu červenou, 3 góly, střídání brankářů a spousty dalších věcí. Fotbalový fanoušek se jistě u tohoto utkání nenudí. Již v 15 minutě poslal penaltou hosty do vedení Stuani. Za 11 minut ale bylo vyrovnáno, když Figueiras gólem, který pravděpodobně překvapil i jeho srovnal skóre. Za dalších devět minut už Sevilla strhla vedení na svoji stranu, Vitolo obdržel přesný pas a dokonale věděl, co s ním. Co nám přinese druhý poločas?
45+1
45+1
Nastavovat se bude 1 minuta nad rámec řádné hrací doby.
45
Banega se nedokázal protlačit do šestnáctky a Sevilla tak ztrácí míč.
44
Alejandro Arribas vidí další žlutou kartu v dnešním mači.
43
Banega jej posunul na Vidala, který následným pasem hledal ve vápnu spoluhráče, nicméně Daniel Carriço nezareagoval včas.
42
Do branky Barcelony se tak postaví Pau Lopéz a ihned se zahřeje volným přímým kopem Sevilly.
41
Střídání v týmu Espanyol Barcelona: ze hřiště odchází Salva Sevilla, přichází López Pau.
40
Iago Aspas si vyběhl a zkoušel střelou přestřelit Casillu, který byl ale mimo vápno a zasáhl rukou, tudíž obdržel červenou kartu a v zápase končí.
40
Aleix Vidal se nepěkně srazil s Sevillou. Naštěstí pro domácí z toho nebude karta.
39
Beto zachytil pokus o centr z nohy Víctora Sáncheze. Míče se tedy ujala Sevilla.
38
Dějištěm hry se nyní stává půlící čára, kde Sevilla kombinuje.
37
A právě Vitolo, jež před chvíli skóroval si připisuje žlutou kartu za nedovolený zákrok vůči Abrahamovi.
37
Sevilla je nyní logicky ve větší psychické pohodě a momentálně kombinuje na vlastní polovině a nikam nespěchá.
35
Skóre je otočeno během devíti minut! Po špatné rozehrávce se míče ujal Aleix Vidal a přesným pasem jej posunul na VITOLA, který otáčí skóre ve prospěch domácích – 2:1!
35
Moreno nerozdýchal zranění a opouští hřiště. U míče je nyní Sevilla.
34
Střídání v týmu Espanyol Barcelona: ze hřiště odchází Héctor Moreno, přichází Álvaro González.
33
Casilla poslal míč zpět do hry.
31
Iborra našel přesným pasem Banegu, ten ovšem poslal míč mimo klec Barcelony.
30
Javi López odkopl míč Sevilly a hosté se tak dostávají do protiútoku. Momentálně je míč v držení Montañése.
29
Kolodziejczak zastavil atak Barcelony a míč je nyní v držení obrany domácího celku.
29
Míč na nohou má nyní Barcelona a zakládá útočné snažení s cílem navrátit si vedení.
28
Navýšit skóre zkoušel Vitolo, jeho projektil se ale pouze vznesl okolo klece Barcelony.
26
Tak tohle byl neskutečný gól! Přítomní diváci ani nemohou uvěřit, z neskutečné vzdálenosti do míče praštil DIOGO FIGUEIRAS a dalekonosnou ránou do levého dolního rohu srovnává skóre – 1:1!
26
Nyní zkoušel nacentrovat Vitollo, z jeho centru ale vyplynul rohový kop.
25
Banega centroval do vápna, zde ale našel pouze defenzívu Espanyolu, která míč následně odkopla. Sevilla se tak k vápnu musí propracovat znovu.
24
Po delší době jsme spatřili míč na půlce Sevilly. Barcelona si jej drží na kopačkách a snaží se přijít s nějakou akcí.
23
A opět Iago Aspas! Ani tentokrát se mu nepodařilo míč usměrnit do sítě.
23
Po volném přímém kopu si Casilla krapet vyběhl více, než je zdrávo. Ovšem Aspas s pomocí obránce poslal míč pouze na roh.
22
Vitolo hledal dalekonosnou přihrávkou Iaga Aspase, míč se ale dostal pouze k nohám Colotta.
21
Víctor Sánchez za faul na Vitolu vidí žlutou kartu.
20
A opět Banega! I tentokrát jej ale Casilla vychytal.
20
Banega vyslal přihrávku do vápna, kde ji Vidal nedokázal usměrnit do klece! Sevilla má ale výhodu rohového kopu.
19
Stuani a Carriço se nyní "pozdravili" v souboji o míč. Hra se stále odehrává víceméně u půlící čáry. Sevilla čeká na nějaký zkrat v obraně Barcelony.
18
Nyní se hra krapet zklidnila, u míče je Sevilla a snaží se jakožto favorit utkání vyrovnat.
16
Chvíli poté se v dobré šanci ocitl Daniel Carriço, jeho projektil však mířil vedle.
15
Penalta proměněna! Beto sice odhadl směr, ale na tvrdou ránu z nohy CRISTHIANA STUANIHO zkrátka neměl – 0:1!
14
Salva Sevilla byl faulován ve vápně Betem.
14
Byla nařízena penalta.
13
Další žlutá karta, tentokrát pro Cañase za zákrok vůči Vitolovi.
12
Centr z nohy Kolodziejczaka měl jediný směr, a to nohy Iaga Aspase. Míč ovšem tyto nohy přeletěl a skončil v náruči Casilla.
11
První žlutou kartu dnešního utkání si odnáší Aleix Vidal za nepěkný souboj s Morenem.
10
Navarro se tvrdě pozdravil s Víctorem Sánchezem, vše ale opět bez karty. Po následném volném přímém kopu od hostů se míče ujali domácí a podnikají výpad dopředu.
10
Espanyol Barcelona si drží míč na svých kopačkách a kombinují.
9
Banega jej nacentroval do šestnáctky, zde se ovšem míče ujala hostující obrana, která centrem vysouvá své útočníky dopředu.
8
Aleix Vidal skončil na zemi po tvrdém zákroku od Colotta. Vše se ale obešlo bez karty. Sevilla bude rozehrávat volný přímý kop.
7
Domácí Sevilla se nyní drží u vápna Espanyolu a vymýšlí, kudy by se dostala do šance pro skórování.
6
Po rohu Espanyolu běžela Sevilla dopředu, zastavil ji ovšem Moreno svým obranným zákrokem.
5
Montañés odčinil nyní svůj zkrat při rohu, jelikož obral o míč běžícího Vitola. Ten směřoval přímo do vápna Espanyolu.
4
Cañas roh rozehrál přihrávkou na Montañése, který ovšem míč odevzdal obraně Seville. Ta jej poslala mimo ohrožení klece Beta.
3
Rohový kop pro Sevillu, kopne jej Iago Aspas.
3
Ten atak ale byl zastaven defenzívou Esnanyolu.
3
Figueiras sebral hostům míč a dalekonosným centrem posílá své spoluhráče do útoku.
2
Espanyol nyní kombinuje u šestnáctky Sevilly, ke střele se ovšem hosté zatím nedostali.
1
Ihned v úvodu poslal Salva Sevilla k zemi Aleixe Vidala. Domácí tak rozehrají volný přímý kop.
1
Utkání začalo, míč má na nohách Sevilla a zakládá první útočnou akci.
1
-2
Hráči vstupují na trávník. Utkání začne za malý moment, řídit jej bude hlavní arbitr José González.

Sevilla FC: Beto – F. Navarro, Kolodziejczak, Arribas, Figueiras – Carriço, Iborra – Vitolo, Banega, Vidal – Aspas.
Náhradníci: S. Rico – Bacca, Den. Suárez, Deulofeu, Coke, Mbia, Muñoz.

Espanyol Barcelona: Casilla – J. López, Colotto, H. Moreno, Fuentes – Cañas, V. Sánchez, Montañés – Abraham González, Sevilla, Stuani.
Náhradníci: Pau – Mattioni, V. Álvarez, S. García, Vázquez, Caicedo, Álvaro González.

Rozhodčí: José González – José Sánchez, Ignacio Rubio, Pedro Muñoz.
V posledním vzájemném zápase vyhrála Sevilla 1:0. O jedinou branku se postaral v osmaosmdesáté minutě Figueiras.
Espanyol je na devátém místě a na svém účtu má šestadvacet bodů. K těm patří záporné skóre 25:29. V minulém zápase porazil Espanyol Almerii 3:0.
Sevilla se momentálně nachází na páté pozici se ziskem devětatřiceti bodů a kladným skóre 31:20. V posledním hraném zápase Sevilla prohrála na půdě Valencie 3:1.
Dobrý večer, vítám Vás u online přenosu z jednadvacátého kola španělské Primera Division. V tomto online přenosu se zaměříme na duel, kde Sevilla FC na svém hřišti uvítá Espanyol Barcelona. Zápasem Vás bude provázet Karel Janeba.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.