Sestřih Premier League: Leicester - Chelsea 1:3

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Držení míče: 37 % : 63 %.
Střely na branku: 2:4. Střely mimo: 6:7.
Rohy: 2:6. Fauly: 10:1.
Utkání sledovalo 32 021 diváků.
Utkání je u konce a Chelsea je zase blíže titulu. Po první půli sice prohrávala, ale po přestávce jsme viděli úplně jiný tým, který dokázal soupeře přimáčknout a hlavně zvládl otočit skóre. Vyrovnání přišlo už ve 48. minutě, kdy se střelou po zemi prosadil Drogba a obrat byl dokonán v 79. minutě. To se po rohu zblízka trefil Terry. Definitivní tečku dal na výsledek výstavní bombou Ramires. Situace je teď taková, že v neděli už může Chelsea slavit mistrovský triumf!
90+3
90+3
Obránci si přihrávají s Čechem, už se čeká na závěrečný hvizd.
90+2
Cuadrado se zleva do střelecké pozice neprodral, domácí jej dokonale ubránili.
90
Sudí přidá tři minuty.
90
Poslední střídání Chelsea. Za potlesku fanoušků hostů odchází Cesc Fàbregas, poslední okamžiky si zahraje John Obi Mikel.
90
Hostující hráči se nemají kam hnát, přichází tak i velká domů na Čecha.
89
Fàbregasova prostrkávačka na vápno nevyšla, míč skončil u Schmeichela. Ten okamžitě rozehrál dopředu.
88
Další změna hostů, Eden Hazard má odehráno, na poslední minuty nastupuje Juan Cuadrado.
87
Drogba vyslal do akce Ramirese, ten sice zvládl rychle zasprintovat, přes obranu Leicesteru ovšem nepronikl.
86
Hosté drží míč na svých kopačkách a už jen šetří čas.
84
Přichází zmíněné střídání, dolů jde Willian, do zápasu se zapojuje Kurt Zouma.
83
Chelsea právě vstřelila branku!
Parádní trefa a už je to 1:3! Po autovém vhazování se k míči dostal Fàbregas, prohlédl si situaci, poslal zpětnou přihrávku na hranici vápna, odkud RAMIRES poslal pod břevno nechytatelnou bombu!
82
Chelsea chystá střídání, do hry půjde Zouma.
81
Poslední desetiminutovka utkání.
80
Domácí se snaží o rychlou odpověď, na pravé straně bojoval Albrighton, s centrem ovšem neuspěl.
79
Hosté jdou do vedení! Po centru od rohového praporku hlavičkoval Cahill, Schmeichel pouze vyrazil před sebe a JOHN TERRY zblízka dorazil míč do sítě!
78
Přes Fàbregase a Hazarda se míč dostal k Ramiresovi, jeho střelecký pokus byl Morganem sražen na roh.
77
Poslední změna domácích, Jamieho Vardyho nahradil Riyad Mahrez.
76
Středem to hostům půjde velice těžko, právě se o tom přesvědčil Hazard.
75
Teď už to Fàbregas s Hazardem přehnali, přemíra patiček a prostrčení ke střele nevedla, naopak přichází protiútok Leicesteru.
74
Chelsea začíná stupňovat tlak, domácí se teď stáhli do hlubokého obranného bloku.
73
Fàbregas posílal na střed docela zajímavou přihrávku, Drogba si nevšiml Hazarda a prakticky mu vzal střelecký pokus z kopačky.
72
Hodné nepovedený Koncheskyho centr z levé strany. Míč skončil mezi diváky, autor si nepřesný pokus hodně vyčítá.
70
Fàbregasův centr neměl přesné parametry, následoval odkop pryč z vápna.
70
No a ten nevypadal zle. De Laet vše hasil na poslední chvíli odkopem na roh.
70
Koncheskyho pokus o přihrávku nůžkami skončil u Williana, ten zakládá rychlý kontr.
67
Máme tu menší přerušení, na trávníku se ocitl Ulloa a naznačuje, že byl obětí faulu loktem. Sudí vše vyhodnotil jako čistý zákrok.
67
Toho se ujal Albrighton, hledal průbojného Morgana, ten ale v přemíře snahy zahrál rukou.
66
Na druhé straně se do míče opřel z velké dálky James, jeho dělovka byla tečována a bude to tak roh.
65
Po útoku z levé strany přišla přihrávka na střed, kde měl Willian trochu prostoru, jenže jeho rána pravou nohou prolétla nad brankou a pozdravila fanoušky.
63
Drogba má v druhé půli velký útočný apetit. Nyní pálil z velice ostrého úhlu a moc nescházelo, aby míč skončil za Schmeichelem!
61
Následný centr k ohrožení Schmeichelovy branky nevedl, míč je u středového kruhu, hosté začínají další akci.
61
Willian bleskově přesprintoval svého strážce, odcentroval do vápna, kde ale byl připraven odvraceč těchto pasů, Wes Morgan. Roh pro Chelsea.
59
Ivanović byl při svém pokusu o průnik po pravé straně faulován Vardym, Chelsea může pokračovat s míčem na kopačkách.
57
Domácí se po delší době objevili v útoku, na Ullou však mířil až příliš prudký pas. Čech bude vykopávat od vlastní branky.
55
Na levé straně se o centr snažil Hazard, včas k němu ale přistoupil De Laet a skluzem srazil míč na autové vhazování.
54
Povedený centr mířil na malé vápno, tam se do vzduchu šrouboval Ivanović, byl mu ale odmáván ofsajd.
53
Chelsea v dalším náporu, bude následovat přímý kop z pravé strany.
51
Chelsea je zcela jiná, než v první půli. Útočí a jde za druhým gólem. Willian zprava hledal Fàbregase, tomu ale míč skočil na koleno a od něj se odrazil do zámezí. Fàbregas leží zklamaně na trávníku.
49
A už mohla Chelsea vést! Drogba dostal ideální místo na střed vápna, mohl i dobře zamířit, jenže poslal míč vysoko nad branku!
48
No vida a už je srovnáno! Chelsea vstoupila do druhé půle tím nejlepším možným způsobem a po Ivanovićově pasu srovnal střelou po zemi DIDIER DROGBA!

Fauly: 5:0
Máme za sebou první poločas a ve vedení jsou domácí fotbalisté. Dlouho jsme sice sledovali fotbal plný nepřesností, nakonec jsem se ale dočkali. Leicester zahrozil už ve 41. minutě, kdy Čech a po něm i Cahill hasili požár v pokutovém území, ve třetí minutě nastaveného času už to ale domácím vyšlo. Po Vardyho centru zakončil Albrighton a rozjásal King Power Stadium. Pokud chce Chelsea zápas otočit, bude muset po pauze notně přidat!
45+5
45+3
Leicester právě vstřelil branku! Tak ne, máme tu gól, domácí jdou do vedení! Vardy potáhl po levé straně, přízemním centrem našel nabíhajícího MARCA ALBRIGHTONA a ten využil toho, že obránci Chelsea nedokázali míč odkopnout. Vystřelil do protipohybu všech a míč zaplul za Čecha.
45+3
Fàbregas se ještě pokusil vysunout Ivanoviće, Cambiasso však pozorné zasáhl.
45+3
Už to vypadá, že do kabin půjdeme za bezbrankového stavu.
45+1
Cambiasso přišlápl Hazarda, ten zatím zůstává na trávníku a dochází k ošetření.
45
Budou se nastavovat tři minuty.
44
Ne. Nebyl z toho ani centr a nakonec přišel Fàbregas o míč v souboji s De Laetem.
44
Změnit to může Hazard s rozehrávkou přímého kopu.
43
Chelsea kombinuje u půlící čáry, dopředu to opravdu není to pravé ořechové.
41
Obrovský závar před Čechem. Ten se nejprve musel natáhnout až k tyči, aby vyškrábl jedovatý pokus Koncheskyho a poté mu ještě vypomohl Cahill dobrým postavením a blokem.
41
Začala poslední pětiminutovka prvního poločasu.
40
Drogba nezvládl přesprintovat obránce a to Schmeichelovi stačilo k tomu, aby šel pasu naproti a na hranici vápna sebral míč z trávníku
38
Z velké dálky to zkusil Drinkwater. Předvedl sympatický pokus, jeho rána ovšem skončila nad břeven, Čechovy branky.
37
Přímý kop si vzal na starost Fàbregas, centroval na malé vápno, kde byl ale připraven pozorný Schmeichel. Ten si vysoký míč stáhl do náruče.
36
Paul Konchesky tvrdě sestřelil Ramierse a stal se prvním hráčem, který obdržel žlutou kartu.
35
Po prvotním centru od rohového praporku trval chvíli nápor Chelsea, jenže stále je to bez přesné střely...
34
O něco lépe vypadal Hazardův pokus, jeho prudký centr srazil Morgan na další rohový kop.
33
Je to zatím zápas plný nepřesností, další ukázal Ramires svým nepovedeným centrem.
32
Čech posílá dopředu dlouhý nákop, ovšem nepřesný, vhazuje Leicester.
31
Souboj Cahilla s Vardym skončil míčem za brankovou čárou, rozhodčí ukazuje na odkop od branky.
29
Dlouhé obléhání pokutového území končí nepovedenou Drogbovou střelou z otočky. Schmeichel nemusel zasahovat.
27
Ne ne. Ani po tomto centru nepřišlo zakončení, byť ve vápně bylo hned několik hráčů ve žlutém. Poté mohl ještě pálit zpoza šestnáctky Drogba, tomu ale uskočil míč od kopačky.
27
Ramiresův centr srazil Morgan na rohový kop.
26
U rohového praporku se Hazard snažil obejít Koncheskyho, domácí hráč byl úspěšnější.
24
Trable domácích pokračují, už ve 24. minutě musí podruhé střídat. Nyní pro zranění odstupuje Robert Huth, do hry jde Ritchie De Laet.
23
Centr Ivanoviće se neujal, skončil u prvního bránícího hráče v pokutovém území.
21
Po Albrightonově centru se do zakončení nacpal Morgan, ani on ale prostor vymezený třemi tyčemi netrefil.
20
Rohový kop tentokrát pro Leicester.
19
Rohový kop se minul účinkem, po Fàbregasovi neuspěl z druhé strany ani Cahill.
19
Domácí musí střídat. Pro zdravotní problémy odchází Andy King, místo něj nastupuje Matthew James.
18
Po centru na levou stranu vracel Hazard míč na střed, jenže Ramires se zapomněl na hranici vápna – přihrávka tak přišla vniveč. Je z toho pro Chelsea alespoň rohový kop.
17
Čech v akci, musel rychle z brankové čáry, aby zneškodnil centr z pravého křídla.
16
Chelsea se snaží o rychlou kombinaci na útočné polovině, zatím se však hráčům ve žlutém nedaří překonat obranu Leicesteru.
15
Drogba se drží za hlavu, právě totiž zahodil slibnou střeleckou možnost – mířil mimo.
14
Ofsajd nyní na straně Chelsea, v nedovoleném postavení se ocitl Terry.
14
Faul Morgana na Ramirese, bude se rozehrávat z pravé strany.
12
Pěkný centr mířil na domácího Ullou, jenže ten nezvládl v plném běhu míč zpracovat a ten mu tak uskočil. Jinak to ale byl velice slušný náznak šance Leicesteru.
10
Střelecký pokus i u domácích. Po Kingově centru se míč odrazil za hranici vápna a odtud pálil Vardy. Zamířil však mezi diváky na tribuně za Čechem.
9
První střelecký pokus, Hazardova rána však byla sražena Wasilewskim.
8
Fàbregas vysunoval Drogbu, ten byl v těsném ofsajdu.
7
Chelsea se po docela dlouhé době dostává do útoku, míč táhne Fàbregas.
6
Pěknou hlavičkovanou předvedla obrana Chelsea, podařilo se jim dostat míč z vlastního vápna.
5
V Leicesteru se nám poměrně hustě rozpršelo, uvidíme, jak tento stav ovlivní hru.
4
Ofsajd a v něm domácí Vardy.
3
Leicester opět na útočné polovině, Drinkwater ovšem nezvládl přihrávku, míč je opět mimo hrací plochu.
2
Na druhé straně už unikal Vardy, na hranici vápna však byl čistým způsobem skolen a o míč přišel.
2
Hazard posouval doleva na nabíhajícího Azpilicuetu, toho míč neposlechl a těsně mu unikl do zámezí.
1
Výkop měli hráči Leicesteru.
1

Leicester City: Schmeichel – Albrighton, Wasilewski, Huth, Morgan (C), Konchesky – Drinkwater, Cambiasso, King – Ulloa, Vardy.
Náhradníci: Schwarzer – De Laet, Hammond, James, Mahrez, Wood, Kramarić.

Chelsea FC: Čech – Ivanović, Cahill, Terry (C), Azpilicueta – Fàbregas, Matić – Ramires, Willian, E. Hazard – Drogba.
Náhradníci: Courtois – Luís, K. Zouma, Aké, Oscar, Mikel, Cuadrado.

Rozhodčí: Mark Clattenburg – Simon Beck, Jake Collin.
Oba týmy jsou na hrací ploše, do začátku utkání schází pouhé okamžiky.
Zápas na King Power Stadium začne ve 20:45, takže si na tento čas nic neplánujte a buďte u dohrávky 27. kola Premier League s námi. Jste zváni.

Hlavním sudím tohoto utkání bude Mark Clattenburg, kterému budou na pomezí pomáhat Simon Beck a Jake Collin.
Poslední vzájemný zápas

V první části sezóny se radoval favorit, Chelsea na svém stadionu přehrála Leicester 2:0, když se trefili Costa a Hazard.
Chelsea FC

Hosté se každým utkáním přibližují k zisku ligové trofeje, k titulu potřebují ještě pět bodů. Důležitý krok udělal tým trenéra Mourinha o víkendu, kdy na Arsenalu získal bod za remízu 0:0. Ten další může Chelsea udělat už dnes, je v utkání favoritem, ale jednoduché to rozhodně nebude, Leicester bude zajisté kousat.

Leicester CIty

Domácí tým bojuje o bytí a nebytí v nejvyšší soutěži a momentálně je docela na koni. Poslední čtyři utkání vyhrál a díky dvanácti bodům se dostal na 17. příčku, která by znamenala záchranu. Naposledy se Leicester radoval o víkendu v Burnley, kde vyhrál 1:0.Nic ale není rozhodnuto a je nutno bojovat dál. Dnes čeká Leicester soupeř z nejtěžších, přijede Chelsea.

Tottenham – Leicester 4:3
Leicester – West Ham 2:1
West Bromwich – Leicester 2:3
Leicester – Swansea 2:0
Burnley – Leicester 0:1
Dobrý středeční večer u dohrávky 27. kola Premier League, ve které se střetnou týmy Leicester City a Chelsea FC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.