To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Dnešní utkání končí vítězstvím Nantes, které rozhodně nebylo lepší, ale spíše šťastnější. Oba týmy se hodně trápily, jejich výkony byly hodně upracované a pohledných akcí jsme sledovali opravdu pomálu. Domácí mohou děkovat za tři body bohu!
90+4
90+3
Střídání v týmu FC Nantes: ze hřiště odchází Adama Niane, přichází Rémi Gomis.
90+2
Tři minuty nastavit sudí Delerue, rohový kop hostů z levé strany.
90+1
Giresse rozehrál volný kop, ale trefil přímo dobře postaveného Rioua.
90
Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Oswaldo Vizcarrondo (FC Nantes).
88
Hosté se pokouší něco vymyslet, ale to by dnes museli překročit svůj stín.
87
Veretout ale nebyl schopen přesně přihrát a tím celá akce Nantes končí.
86
Sankharé fauluje ve středovém kruhu, míč pro hosty, ale jen na chvíli, nyní již útočí domácí.
85
Míč směřuje do vápna Nantes, kde ale obrana domácího týmu odvrací.
84
Rohový kop pro Guingamp, hosté rozehrají z pravé strany.
82
Domácí s míčem na vlastní půli, hosté však ani nenapadají.
81
Žlutou kartu dostává Younousse Sankharé (EA Guingamp).
80
Poslední desetiminutovka dnešního utkání, v dramatickém derby vede domácí Nantes 1:0, uhájí domácí těsné vedení až do konce?
79
Celá akce hostů končí útočným faulem, Riou bude moci rozehrát.
78
Volný kop pro Guingamp, z levé strany, na polovině Nantes.
77
Střídání v týmu EA Guingamp: ze hřiště odchází Moustapha Diallo, přichází Ladislas Douniama.
76
Míč letí mimo branku, hosté si mohou oddechnout.
76
Domácí mohli zvýšit náskok, ale je z toho nakonec pouze rohový kop.
74
Poslední střídání připravují hosté, zatím nelze rozpoznat, kdo se chystá na trávník.
73
Riou si po delší odmlce sáhl na míč.
72
Po vstřeleném gólu mají domácí zřetelnou převahu, nyní ale Gapké nepřesné přihrává.
71
Statistika držení míče: 58% : 42%.
70
To byl doslova gól z čistého nebe, jak se to projeví na dalším průběhu zápasu?
68
Nantes právě vstřelili branku!
Tak toto střídání domácím vyšlo! Adama Niane přišel na hřiště v 56. minutě, nyní na hranici pokutového území parádně stopnul míč pro svého spoluhráče YACINE BAMMOU, který pak střelou z hranici vápna dává první gól zápasu! Také Bammou je na hřišti od 58. minuty.
67
Riou má míč a rozehrává, domácí to zkouší po pravé straně, jenže nakopávané míče... to není dnes to pravé ořechové.
66
Younousse Sankharé fauluje, míč pro Nantes.
65
Střídání v týmu EA Guingamp: ze hřiště odchází Marcus Regis Coco, přichází Lionel Mathis.
64
Lavička Guingampu připravuje střídání, do hry se dostane Lionel Mathis.
62
Pied centruje z pravé strany do vápna Nantes, kde ale dobře hlavičkuje Djilobodji.
61
Volný kop hostů z pravé strany, míč letí do vápna, kde z voleje pálí Mandanne, ale trefuje jen dobře postaveného Rioua, ale zatím největší šance zápasu!
60
Žlutou kartu dostává Jordan Veretout (FC Nantes).
59
Veretout a Regis Coco padají po vzájemném souboji a sudí vytahuje kartu, kdo se jí dočká?
58
Nákop na Gakpého, před nímž bránící Kerbrat stihl míč odehrát.
56
Střídání v týmu FC Nantes: ze hřiště odchází Ismaël Bangoura, přichází Yacine Bammou.
Střídání v týmu FC Nantes: ze hřiště odchází Kian Hansen, přichází Adama Niane.
56
55
Lavička Nantes připravuje hned dvojí střídání v sestavě.
54
Hraje se převážně ve středu hřiště.
53
Žlutou kartu dostává Marcus Regis Coco (EA Guingamp).
51
Hosté to zkouší po levé straně, ale místo postupu dopředu volí zpětnou přihrávku.
50
Zatím ani úvod druhého poločasu nenaznačuje změnu, že by se konečně mělo začít něco dít na trávníku.
48
Jonas Lössl vykopává od své branky, míč směřuje na polovinu Nantes.
46
Druhý poločas začne přibližně v 15:02.
První poločas je za námi a nutno dodat, že díky bohu. Nebylo na co koukat, více se nehrálo, než hrálo, byli jsme svědky několika ostrých zákroků a již pěti karetních trestů, bohužel, totéž se nedá říci o šancích. Tu si nevypracovali ani domácí, ani hosté, těžko se tak mohlo měnit skóre.
45+2
45+2
Viczarrondo udržel na svých zádech Dialla, který se snažil odhlavičkovat v pokutovém území Nantes.
45+2
Vidíme také tahání za trenýrky, hráči by se dnes bez rukou v osobních soubojích nedokázali prosadit.
45+1
Jacobsen nakopl míč dopředu a Coco se snaží prosadit na pravém křídle, Djilobodji si pomohl rukama a zastavil ho.
45
V prvním poločase se budou nastavovat dvě minuty.
44
Statistika držení míče: 61% : 39%.
43
Žlutou kartu dostává Lars Jacobsen (EA Guingamp) za svůj faul z předchozí situace.
42
Trápení, kde ale nechybí emoce, jak nyní dokazují hráči na polovině Nantes, kde se po faulu Jacobsena rozjitřila situace.
41
Probíhá poslední pětiminutovka a kdyby sudí pískl konec první půle již nyní, asi by se nikdo nezlobil, je to opravdové fotbalové trápení.
40
Žlutou kartu dostává Oswaldo Vizcarrondo (FC Nantes) za faul v hlavičkovém souboji, kde si pomohl rukama.
38
Lucas Deaux nyní efektně "zatančil" na míči, který se mu připletl pod nohy, aut pro Guingamp.
36
Hlavičkovaná ve středu hřiště, míč se poté dostává až k Riouovi.
35
Domácí kombinují na své polovině.
33
Sudí si hlavičkový souboj nechal dlouho projít hlavou a nakonec faulujícímu Djilobodjimu ukázal kartu, třetí karetní trest v posledních čtyřech minutách!
32
Žlutou kartu dostává Papy Mison Djilobodji (FC Nantes).
32
Další faul, tentokrát ve středu hřiště, po němž Pied zůstává na trávníku a musí být ošetřován.
31
Giresse nasměroval míč na bližší tyč, kde ale odehrál bránící hráč soupeře.
31
Thibault Giresse rozehrává volný kop z pravé strany, z blízkosti pokutového území.
30
Když už není na trávníku k vidění kvalita, tak je k vidění spousta faulů, začínají "padat" i karetní tresty.
30
Žlutou kartu dostává Serge Gakpé (FC Nantes).
28
Žlutou kartu dostává Jérémy Pied (EA Guingamp).
26
Průnik kapitána Nantes Veigneaua po levé straně, Jacobsen přizvedl jeho střelu z levé strany, kterou Lössl v pohodě chytá.
24
Younousse Sankharé je již na nohou, ale pouze za postranní čárou, každopádně do hry se v nejbližší možné době vrátí.
23
Younousse Sankharé na trávníku po skluzu domácího Jordana Veretouta.
21
Diallo se snažil dostat k míči, ale ubránil ho Oswaldo Vizcarrondo.
20
Volný kop pro Guingamp, z pravé strany, z nějakých sedmatřiceti metrů od branky Nantes.
19
Gakpé nyní sklidil potlesk alespoň za střelu, byť nijak nebezpečnou, s níž neměl Lössl žádné problémy.
18
Míč má Riou, který rozehrává.
17
Hlavičkové zatím, až na malé výjimky, převážně na stranu hostů.
15
Odkop od branky Guingampu, bohužel, zatím sledujeme hodně slabé utkání, ani jeden z týmů není zatím schopen o kloudnou akci.
13
Další nakopávaný míč, tentokrát alespoň domácí získávají autové vhazování.
11
Diváci již pískají, domácí sice stále drží míč, ale jejich bezradnost je patrná, nakonec je z toho dlouhý nákop na Bangouru, který ale je v ofsajdu.
10
Kombinace Nantes zatím končí několik metrů za půlící čárou.
9
Odkop od branky Guingampu, míč ale vzápětí získávají domácí.
7
Christophe Mandanne se snažil vymodlit penaltu, ale jeho pád až příliš naivní.
6
Střídání v týmu EA Guingamp: ze hřiště odchází Dorian Lévêque, přichází Reynald Lemaître.
5
Obránce Guingampu odešel na střídačku a hosté budou muset zřejmě střídat, zatím tedy hrají pouze o deseti.
4
No, vypadá to, že je to zadní stehenní sval a Dorian Lévêque musí být ošetřován, vidíme tam i gesto zoufalství.
3
Dorian Lévêque bojuje nyní se svalovou bolestí.
2
Mandanne sprintoval za míčem po nepřesném pasu, ale marně, míč chytá Riou.
1
Oba týmy na hrací ploše.

FC Nantes: Riou – Cissokho, Vizcarrondo, Djilobodji, Veigneau (C) – Hansen, Deaux – Gakpé, Veretout, Bessat – Bangoura.
Náhradníci: Dupé – Alhadhur, Gomis, Nkoudou, Iloki, Bammou, Niane.

EA Guingamp: Lössl – Jacobsen, Kerbrat, Sorbon, Lévêque – Regis Coco, Sankharé, Diallo, Giresse (C) – Pied, Mandanne.
Náhradníci: Guichard – Angoua, Lemaître, Mathis, Dos Santos, Schwartz, Douniama.

Rozhodčí: Delerue – Aube, Mouysset.
Hlavním rozhodčím dnešního zápasu je Amaury Delerue. Na čarách mu budou pomáhat Julien Aube a Christophe Mouysset. Čtvrtým rozhodčím je Stephane Jochem.
Vzájemné zápasy
Na podzim skončil vzájemný duel těchto dvou týmů výhrou Nantes, které "vyloupilo" Guingamp po vítězství 1:0!
EA GUINGAMP

Hosté si zatím vedou o něco lépě, než jejich dnešní hostitel. V tabulce se nacházejí přesně uprostřed, tedy na desáté příčce, s dvoubodovým náskokem před Nantes, které je o čtyři příčky níže. Guingamp bude chtít navázat na poslední venkovní zápas, kdy dokázal vyhrát v Métách 2:0.
FC NANTES

Domácí již potřebují "zabrat". V tabulce Ligue 1 stále klesají, aktuálně se nacházejí na čtrnáctém místě a pomalu se blíží k sestupovým příčkám! Viníkem jsou poslední nelichotivé výsledky, naposledy se Nantes radovalo ze třech bodů před Vánocemi loňského roku, kdy vyhrálo v Lorientu 2:1! Od té doby jen třikrát remizovalo a hned čtyřikrát prohrálo!
Vítejte u onlajn přenosu utkání sedmadvacátého kola francouzské Ligue 1, v němž domácí FC NANTES přivítá na Stade de la Beaujoire v Nantes EA GUINGAMP.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.