Za pískotu z tribun končí zápas 26. kola Primera Division, ve kterém domácí Almería podlehla Levante 1:4. V prvním poločase hosté využili obě šance a vedli o dvě branky. Po přestávce přidal Barral třetí branku a zápas byl rozhodnutý. Domácí sice z penalty snížili, ale David Barral se trefil potřetí v zápase a hlavně jeho zásluhou Levante získalo důležité tři body. Almeria zůstává na sestupových pozicích a musí zlepšit na své hře, jestli chce hrát nejvyšší ligu i v další sezóně.
90+2
90+2
Žlutou kartu ještě v závěru utkání vidí hostující kapitán Juanfran.
90+2
Jeden z domácích hráčů ohrozil branku z poloviny hřiště, neúspěšně.
90+1
Utkání se dohrává ve středu hřiště.
90
Hlavní rozhodčí nastaví 2 minuty.
90
Domácí Silva vidí za šlapák žlutou kartu.
89
Jedna z posledních šancí na změnu skóre, Almeria má k dispozici rohový kop.
88
Levante si kráčí za důležitými body v boji o záchranu.
86
Za potlesku hostujících fanoušků odchází ze hřiště autor tří branek, David Barral. Na jeho místo si na posledních pár minut přichází zahrát Uche.
85
Barral byl v dobré střelecké pozici, na poslední chvíli byla jeho střela zblokovaná.
83
Blíží se konec utkání, hosté kontrolují vedení s míčem na kopačkách a s dnešním výkonem můžou být spokojeni.
81
V posledních minutách se hraje nahoru dolů, k vidění je řada šancí, finální přihrávky jsou ale nepřesné.
80
Barral se snažil dostat k zakončení, domácí obrana si ho ale pohlídala a další branku mu vstřelit nedovolila.
79
Hosté jsou daleko od své branky, nikam nespěchají a v poklidu kombinují.
77
Hosté odkopávají míč daleko od své branky.
76
Střídání v týmu UD Almería: ze hřiště odchází Thievy Bifouma, přichází Jonathan Zongo.
76
Domácí drží míč na kopačkách a nyní vybojovali rohový kop.
75
Levante právě vstřelilo branku!
Hosté podnikli rychlý protiútok a zvyšují stav dnešního utkání! DAVID BARRAL dostal míč a tváři v tvář překonává domácího brankáře! Velmi dobrý výkon hostujícího útočníka, pro kterého to je třetí branka v zápase! – 1:4.
73
Julián vyrazil nebezpečnou střelu Sissoka do bezpečí.
73
Střela Ivanschitze zblokovaná na rohový kop.
72
Na druhé straně budou mít hosté k dispozici nebezpečný přímý kop z hranice velkého vápna.
72
Bifouma překonal hostujícího brankáře, je však pískán útočný faul a branka tak neplatí.
71
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází José Luis Morales, přichází Rubén García.
70
Almería právě vstřelila branku!
TOMER HEMED se postavil k míči a střelou k opačné tyči snižuje stav zápasu na 1:3!
69
Byla nařízena penalta pro domácí!
69
Domácí šli do přečíslení tři na dva, Bifouma si ale neporozuměl s míčem a celá akce domácích skončila.
68
Ivanschitz dostal hodně prostoru, jeho střela ale těsně minula pravou tyč domácího brankáře.
66
Junafran vidí od rozhodčího žlutou kartu.
65
Sissoko byl velmi blízko k tomu, aby poslal hosty do čtyřbrankového vedení, jenže jeho hlavičku vykopl z brankové čáry Dos Santos!
64
Rohový kop pro Levante.
63
Dos Santos se dostal k hlavičce, nemířil však přesně.
62
Toňo zastavil rychlý protiútok domácích a vidí od rozhodčího žlutou kartu.
61
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází José Mari, přichází Mohamed Sissoko.
60
Hosté hrajou v pohodě, nyní mají k dispozici další rohový kop.
59
Soriano se dostal k hlavičce, netrefil ale míč ideálně a hostující brankář tak neměl práci.
57
Domácím dnes nevychází absolutně nic a nervy pracují na plné obrátky. Dubarbier dostává druhou žlutou kartu a musí předčasně do sprch! U lajny nepochopitelně sejmul hostujícího hráče a po právu ho rozhodčí posílá do sprch.
56
Hosté pokračují v útoku, nyní vybojovali rohový kop.
55
Levante je dneska v útoku velmi přesné, dokázali ze tří povedených akcí vykouzlit tři branky a domácí jsou ve špatném rozpoložení.
53
Obrana domácích byla otevřená a hosté toho využívají! Casadesús centroval přes celou šestnáctku, kde byl DAVID BARRAL, který se štěstím posílá míč za záda domácího brankáře! – 0:3.
53
Domácím je máván ofsajd.
52
Střídání v týmu UD Almería: ze hřiště odchází Ximo Navarro, přichází Édison Méndez.
52
Dubarbier nahrával pod sebe na volného Hemeda, kterého ale předskočil hostující brankář a nedovolil mu zakončit.
51
Casadesús tvrdě zajel Dubarbiera a může být rád, že nevidí od rozhodčího žlutou kartu.
49
Rohový kop pro domácí tým.
48
Zvednutý praporek zastavil rychlý protiútok hostů.
47
Domácí dobrým napadáním získali míč a kombinují na vlastní polovině.
46
Hosté rozehráli druhý poločas.
46
Oba týmy jsou zpátky na hrací ploše.
Skončil nám první poločas utkání, ve kterém domácí Almeria prohrává nad Levantem 0:2 a odchází do kabin za doprovodu pískotu z tribun. Utkání bylo od prvních minut vyrovnané, k první velké šanci se dostali domácí, Bifouma ale nedokázal dostat míč za záda hostujícího brankáře. Za to hosté své velké šance dokázali proměnit. Nejprve se trefil Barral, o patnáct minut později ho napodobil Casadesús. Uvidíme, co přinese druhý poločas, který začne přibližně v 21:03.
45+2
45+2
Verza hlavičkoval z hranice malého vápna mimo tři tyče.
45+2
Hosté dohrávají poločas na polovině soupeře.
45+1
Dubarbier to přehnal s agresivitou a od rozhodčího vidí žlutou kartu.
45
Hlavní rozhodčí nastaví v prvním poločase 2 minuty.
45
Na centr si naskočil Hemed, je mu ale pískán útočný faul.
45
Blíží se konec prvního poločasu, míč na kopačkách drží domácí a snaží se ještě něco vymyslet.
44
Hosté z rohového kopu nic nevytěžili a do protiútoku mohli jít domácí, do cesty se jim ale zapletl rozhodčí a míč tak měli opět hosté.
43
42
Nyní se López vydal do samostatného úniku, na polovině byl ale nedovoleně zastaven.
41
Domácí se kombinací přibližují k brance soupeře, hosté ale velmi poctivě brání a nepouští domácí ani k náznaku nějaké šance.
40
Domácí brankář boxuje míč do bezpečí.
40
Hosté vybojovali z útoku alespoň rohový kop.
39
Opět se k hlavičce dostal domácí stoper, který tentokrát mířil těsně vedle pravé tyče hostujícího brankáře.
38
Trujillo se dostal k hlavičce, která byla zblokovaná na další rohový kop.
37
Rohový kop mají k dispozici domácí hráči.
36
Hostům je pískán faul a musí se tak vracet a bránit.
35
Hosté pokračují v dobrém výkonu, nyní Barral vybojoval pro svůj tým rohový kop.
34
Domácí hráči přidali na agresivitě, nyní na trávníku zůstal ležet hostující kapitán, který se velmi těžko zvedá z trávníku.
32
Hosté odskakují na rozdíl dvou branek! Domácí brankář nepřesně rozehrál, k míči se dostali hosté, Morales nacentroval z pravé strany do vápna, kde byl VÍCTOR CASADESÚS a hlavičkou poslal míč za záda domácího brankáře! – 0:2.
31
Dlouhý míč na Moralese a odkopávat od své branky bude domácí brankář.
29
V posledních minutách se hra vyrovnala, hosté nikam nespěchají a v poklidu kombinují na své polovině.
28
Verza dostává žlutou kartu za nesportovní chování.
28
Střídání v týmu UD Almería: ze hřiště odchází Verza, přichází Fernando Soriano.
26
Bifouma si v útočném snažení pomohl rukama a je mu pískán faul.
25
Levante se dostalo do protiútoku, celá akce ale skončila v zámezí a domácí brankář bude odkopávat od své branky.
24
Domácí převzali aktivitu a drží míč na svých kopačkách, hosté ale pečlivě brání.
23
Obrovská šance domácího týmu! Jeden z domácích hráčů vystřelil ze střední vzdálenosti, hostující brankář vyrazil míč pouze před sebe, Bifouma se dostal osamocený k míči, ale Mariňo předvedl i druhý povedený zákrok a nepřipustil vyrovnání.
21
Na trávníku teď zůstal ležet López po souboji s domácím Dubarbierem a nevypadá to s ním dobře.
20
Domácí drží míč na svých kopačkách a snaží se o rychlou odpověď.
19
Dos Santos použil v souboji loket a od rozhodčího vidí žlutou kartu.
17
Hosté se dostali do první nebezpečné situace a hned z toho vytěžili vedoucí branku! Toňo nahrál Ivanschitzovi do šestnáctky, který dával ještě pod sebe a DAVID BARRAL neměl těžkou práci dorazit míč do branky! – 0:1.
16
Dubarbier v nadějné šanci nezpracoval míč a musí se tak vracet a plnit obranné povinnosti.
15
Je za námi patnáct minut zápasu, ve kterém se bojuje převážně ve středu hřiště, ani jeden z týmů se nedostal k vážnější šanci.
14
Dlouhý míč Morales nestihl a o míč tak jeho tým přichhází.
14
Dos Santos si v souboji počínal nedovoleně a hosté tak budou u míče.
13
Hosté nezůstali na polovině soupeře dlouho a opět se musí stáhnout.
12
Rohový kop vyboxoval hostující brankář k jeho exekutorovi, který napodruhé centr přetáhl a domácí tak přicházejí o míč.
11
K míči se postavil Verza, jeho centr do vápna odklidila hostující obrana alespoň na rohový kop.
10
Wellington Silva se snažil dostat k brance soupeře podél lajny, byl faulovaný a domácí mají k dispozici standartní situaci.
9
Hlavička Ivanschitze skončila v rukavicích domácího brankáře.
8
Nyní ale získali míč hosté a jsou to oni, kteří zakládají útok.
7
Domácí drží míč na svých kopačkách, pomalou rozehrávkou se přibližují k brance soupeře.
6
Nepřesný centr na straně domácích znamená první odkop od branky hostujícího brankáře.
5
Bifouma se snažil dostat do šestnáctky po pravé straně, byl však sražen k zemi, rozhodčí ale nechal pokračovat ve hře.
4
Centr ze strany i do hostujícího vápna, výsledek byl stejný, nikdo z domácích se k míči nedostal.
3
Obrany obou mužstev jsou zatím pozorné a ani jeden z týmu se nedostal k blízkosti branky soupeře.
2
Domácí ztratili míč a do útoku se hnali hosté, centr Moralese ale nenašel nikoho ve vápně a míč je opět na kopačkách domácích.
1
Domácí hráči se ujali zahajovacího výkopu a zakládají první útok.
1
-2
Oba týmy za doprovodu rozhodčích nastupují na hrací plochu.

UD Almería: Julián – Navarro, Trujillo, Dos Santos, Dubarbier – Verza, Azeez – Silva, Corona (C), Bifouma – Hemed.
Náhradníci: Rubén – Casado, Espinosa, F. Soriano, Méndez, Zongo, Jurado.

Levante UD: Mariño – López, Vyntra, García Juanfran (C), Toňo – Mari, Simão – Morales, V. Casadesús, Ivanschitz – Barral.
Náhradníci: J. Fernández – Diop, El Zhar, D. Navarro, Rubén García, Uche, Sissoko..
Vzájemné zápasy:

02.11.2014 Levante – Almeria 2:1
15.02.2014 Levante – Almeria 1:0
21.09.2013 Almeria – Levante 2:2.
Levante UD:

Levante se nachází, jak už bylo zmíněno, na 18. místě tabulky. V posledních kole Levante prohrálo na domácí půdě 0:1 s týmem Celta Vigo. Poslední výjezd byl na Santiago Bernabeu, kde po sympatickém výkonu nakonec prohráli 0:2. Venku se celku z Valencie ale nedaří, z posledních šesti zápasů nezískali ani bod a při skóre 3:16 patří mezi nejhorší venkovní týmy. Poslední výhra se datuje tři kola zpátky, kdy na domácí půdě porazili celek Eibaru 2:1.
UD Almeria:

Domácí tým se nachází na 17. místě tabulky, na kterém mají 25 bodů. Drží tedy první nesestupové místo, ale jen o skóre právě před dnešním soupeřem. Almeria čeká sedm utkání na zisk tří bodů, naposledy dokázali vyhrát na půdě Cordoby 2:1. Bod do tabulky si naposledy připsali dvě kola zpátky, kdy doma remizovali s Villarealem 0:0. Doma se Almerii ale poslední dobou daři, třikrát po sobě dokázali získat bod a taky dokázali porazit Getafe 1:0. I tak patří Almerii v domácí tabulce poslední místo.
Dobrý večer, vítám Vás u online přenosu ze španělské La Ligy! Na programu je zápas, ve kterém se Almería postaví na svém stadionu Levante.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.