SESTŘIH Premier League: Newcastle - Tottenham 1:3

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Dnešní zápas končí zaslouženým vítězstvím hostů, kteří se na St James' Parku prezentovali velice sympatickým výkonem. V podstatě po celou dobu zápasu si drželi mírnou převahu a v pohodě bránili svůj náskok. Newcastle dokázal vyrovnat hru po vyrovnávacím gólu v úvodu druhého poločasu, ale hosté šli poměrně rychle zpět do vedení a to byl zřejmě zlomový moment celého zápasu.
90+3
Zákroky brankáře Tottenhamu Vorma – 4.
Zákroky brankáře Newcastlu Krula – 5.
90+1
Tottenham právě vstřelil branku!
A je rozhodnuto! Domácí ztratili míč u pokutového území soupeře, dopředu šla dvojice hráčů Tottenhamu a na konci celé akce se gólově prosazuje HARRY KANE.
90
Poslední minuta řádné hrací doby, domácí to zkouší po levé straně.
89
Žlutou kartu dostává Nabil Bentaleb (Tottenham Hotspur).
88
Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Paulinho, přichází Ryan Mason.
86
Čas na vyrovnání se domácím povážlivě krátí.
84
Krul prohrál souboj na malém vápně s Faziem, ale míč se nakonec odrazil mimo branku.
83
Rohový kop pro Tottenham, hosté rozehrají z levé strany.
82
Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Danny Rose, přichází Ben Davies.
80
Ale hosté v pohodě odvrací, dokonce Harry Kane dostává pod tlak gólmana Krula svým sprintem za odkopnutým míčem.
79
Rohový kop pro Newcaste, domácí rozehrají z levé strany.
78
Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Nacer Chadli, přichází Mousa Dembélé.
77
Bude se střídat, do hry se dostane hostující Dembélé.
75
Střídání v týmu Newcastle United: ze hřiště odchází Vurnon Anita, přichází Adam Armstrong.
74
Krul nyní fantasticky zasáhl proti střele Lamely, který se po přesném pasu dostal za obranu Newcastlu.
72
Harry Kane si parádně zpracoval míč na pravé straně, při střele ale upadl.
70
Poslední dvacetiminutovka a hosté stále vedou na hřišti Newcastlu o gól.
67
To bylo "na hraně", po střele Kaneho tam na brankové čáře skvěle zasáhl gólman Krul, byl již míč za brankovou čárou?
65
Centr na Kaneho neprošel, dobře zasáhl bránící Williamson.
64
Hosté bleskově rozehráli po faulu soupeře na jeho polovině.
63
Žlutou kartu dostává Rémy Cabella (Newcastle United).
63
Žádné nebezpečí pro branku Tottenhamu.
62
Je to tak, Jan Vertonghen (Tottenham Hotspur) dostává za faul na Péreze žlutou kartu.
61
Vertonghen fauluje u vlastní šestnáctky a zřejmě za svůj zákrok na Péreze uvidí žlutou kartu.
60
Je za námi hodina hry, hosté mají víc ze hry a zaslouženě vedou.
57
Hosté opět na polovině Newcastlu, který se po inkasovaném gólu dostal pod tlak.
55
Chadli v gólové šanci, ale branku Newcastlu hlavou těsně netrefil.
53
Sám faulovaný CHRISTIAN ERIKSEN se postavil k exekuci volného přímého kopu z levé strany a zaskočil gólmana Krula, míč nikdo netečoval a přesto zaplul do sítě!
52
Colback musí faulovat Eriksena, ale sám již má žlutou kartu, musí si dávat pozor.
51
Míč na polovině Tottenhamu, Abeid ale neuspěl a domácí se musí bleskově vracet.
49
Rose vhazuje z levé strany, ale domácí ho posílají až k Vormovi.
48
Tottenham s míčem na polovině Newcastlu.
46
Newcastle právě vstřelil branku!
Tak to je bleskové vyrovnání! Po úvodním výkopu se domácí dostali na polovinu soupeře, míč se z pravé strany dostal postupně až k JACKU COLBACKOVI, který uvnitř vápna Tottenhamu neváhal a střelou z voleje vyrovnává.
46
Střídání v týmu Newcastle United: ze hřiště odchází Mehdi Abeid, přichází Gabriel Obertan.
46
Střídání v týmu Newcastle United: ze hřiště odchází Yoan Gouffran, přichází Sammy Ameobi.
46
Druhý poločas začne přibližně v 18:01.
V prvním poločase se podařilo skórovat pouze hostům, kteří díky gólu Chadliho z 30. minuty vedou 1:0 a drží toto vedení až do poločasové přestávky.
45+1
45+1
Nastavena je jedna minuta nad rámec základní hrací doby prvního poločasu.
45
Žlutou kartu dostává Érik Lamela (Tottenham Hotspur) po skluzu na bránícího Anitu.
44
Harry Kane prošel z levé strany až před Krula, ten ale dokázal míč vytěsnit.
42
Žlutou kartu dostává Paulinho (Tottenham Hotspur).
40
Žlutou kartu dostává Jack Colback (Newcastle United) za faul na Vertonghena.
40
Poslední pětiminutovka prvního poločasu, hosté stále vedou o jeden gól.
36
Nákop na levou stranu, tam se snaží dostat k míči Rose, ale padá.
33
Cabella se ocitl na trávníku po souboji na půli soupeře, volný kop Newcastlu.
32
A hosté mohli znovu zaútočit, Rosemu zbývalo pár metrů k míči aby pláchl domácí obraně.
30
Ztráta míče ve středu hřiště stála nyní domácí draho, míč uzmul NACER CHADLI, který prokličkoval blíže k vápnu a parádní střelou k tyči nedal Krulovi šanci.
27
Mike Williamson se dostal k hlavičce, ale poslal míč pouze nad branku.
26
Danny Rose fauluje a domácí mají výhodu volného kopu, v podstatě jako by zahrávali rohový kop z pravé strany.
25
Pas Colocciniho na Colbacka již byl povedenější, ale i tak se domácí ke střele nedostali.
24
Rémy Cabella našel Cabellu, ten z levé strany odcentroval, ale nepřesně.
22
Volný kop rozehrál Eriksen, ale také on trefil pouze do míst, kde stál gólman.
21
Bránící Coloccini zahrál na své polovině rukou, to byl zákrok na žlutou kartu.
20
Tottenhamu se zatím v koncovce vůbec nedaří.
19
Vertonghen dostal míč na polovinu soupeře, hosté mohou zaútočit.
18
Domácí dostávají míč až na půlící čáru, přesto nemají míč ve svém držení.
17
Harry Kane vhazuje z levé strany, na polovině domácího týmu.
14
Zajímavá akce Newcastlu, Gouffran našel z pravé strany ve vápně Péreze, ten zakončil "z první", ale poslal míč přímo do míst, kde stál Vorm.
13
Na druhé straně posílá pas do vápna Rose, z levé strany, domácí se ubránili. Další akci Tottenhamu přerušil odpískaný ofsajd.
12
Anita nakopává míč dopředu, ale tam je Ayoze Pérez v ofsajdu.
11
Statistika držení míče: 36% : 64%.
10
Vertonghen skvělým skluzem odehrál míč do autu, domácí vhazují z levé strany.
9
Fotbalisté Newcastlu se přibližují k pokutovému území soupeře, nyní vhazují z pravé strany.
7
Útočný faul hostů, faulován domácí Ryan Taylor.
6
Anita nepřesně centruje z levé strany, Gouffran neměl možnost se k míči dostat.
5
První útočná akce domácích, ale nakonec končí míč v náruči Vorma.
3
Míč se vrací ke Krulovi, který rozehrává, Tottenham aktivnější v úvodu zápasu.
2
Rohový kop hostů, z levé strany.
1

Newcastle United: Krul – Janmaat, Williamson, Coloccini, Anita – Abeid, Taylor, Colback – Cabella, Pérez, Gouffran.
Náhradníci: Woodman – Obertan, Sa. Ameobi, Rivière, Armstrong, Kemen, Sterry.

Tottenham Hotspur: Vorm – Dier, Fazio, Vertonghen, Rose – Paulinho, Bentaleb – Lamela, Eriksen, Chadli – Kane.
Náhradníci: Friedel – Soldado, Yedlin, Townsend, Dembélé, Davies, Mason.

Rozhodčí: Friend – Lennard, Garratt.
TOTTENHAM HOTSPUR
Hosté se aktuálně nacházejí na sedmé příčce ligové tabulky, s dvoubodovou ztrátou na šestý Southampton a hlavně tříbodovou na pátý Liverpool, který zatím zuby-nehty drží poslední "pohárovou" příčku. Tottenham bude dnes chtít na hřišti Newcastle napravit nečekaný výpadek z posledního kola, kdy na svém hřišti padl v souboji s Aston Villou 0:1!
NEWCASTLE UNITED
Newcastle se tabulkou Premier League propadá čím dál níže. Aktuálně jeho pád končí na čtrnáctém místě, ale to nemusí být konec. Patnáctá Aston Villa ztrácí totiž jen tři body. A právě s tímto týmem se pojí poslední vzpomínky hráčů Newcastle na tři body, to bylo téměř před dvěma měsíci, kdy United zvítězili těsně 1:0. Od té doby následovaly jen samé porážky.
26.10.2014 • Tottenham – Newcastle United 1:2
Vítejte u on-line přenosu utkání třiatřicátého kola anglické Premier League, v němž domácí NEWCASTLE UNITED přivítá TOTTENHAM HOTSPUR. Utkání se odehraje na stadionu St. James' Park v Newcastlu a provede jím trojice anglických rozhodčích, hlavní Kevin Friend a na pomezí Harry Lennard s Andy Garrattem. Čtvrtým rozhodčím je delegován Neil Swarbrick.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.