Ode mne je to pro dnešek vše a já vám přeji dobrou noc. U sledování dalších online přenosů na shledanou.
Střely celkem – 13:12
Střely na branku – 3:3
Fauly – 5:18
Žluté karty – 0:5
Je konec. Hosté z Madridu tak vítězí v dnešním utkání 1:0, když se o jedinou branku dnešního utkání postaral v 74. minutě Fernando Torres, který v úniku nezaváhal, povodil si brankáře a obranu a pohodlně zavěsil do prázdné branky. Hosté si tak připisují důležité vítězství za 3 body!
90+4
90+4
K další střele se dostal Costa a jeho ránu vytáhl skvělým zákrokem Oblak.
90+3
Gómez dostal krásnou nabídku do pokutového území, ale jeho střela z pokutového území zamířila vysoko nad branku.
90+2
Domácím se stále nedaří vytvořit závěrečný tlak.
90+1
Domácí se dostali pod tlak a Juan Carlos odkopává míč do zámezí.
90
Budou se nastavovat 4 minuty!
89
A další potrestaným hráčem Atlética je Juanfran, který fauloval na obranné polovině.
88
Ve stejné minutě ještě vidí žlutou kartu za faul Miranda.
88
Domácí "žlutá ponorka" vybojovala roh, pro který si ale dnes již poněkolikáté došel Oblak a míč pokryl.
87
Torres se dostal ke střele, ale ta mířila pouze doprostřed branky.
86
A hned posléze přichází i poslední střídání domácích, kdy Morena nahrazuje Sol.
85
Zraněného Asenja nahrazuje Juan Carlos.
84
Domácí pochopitelně chystají střídání brankářů.
83
Ajajaj! Domácí brankář Asenjo, ale neštastně dopadl na pravou nohu a za obrovské křiku nakonec opouští hřiště na nosítkách.
82
Následoval rohový kop, který hostující brankář vyboxoval.
81
Hosté mohli vést 2:0! Griezmann utekl po levé straně sám na Asenja, který ale proti střel hostujícího útočníka předvedl důležitý zákrok.
80
Znovu se dostal po útočném snažení domácích ke střele Campbell, ale tomuto domácímu borci dnes jednoduše není přáno.
78
Jan Oblak dostává žlutou kartu za zdržování hry.
77
O odpověď se pokoušel Campbell, ale jeho rána skončila mimo tři tyče.
75
Domácí jsou značně zaskočeni inkasovanou brankou.
74
Atlético právě vstřelilo branku!
Hosté se zhruba patnáct minut před koncem ujímají vedení. Obrovskou chybu spáchal Bailly, kterého obral o míč FERNANDO TORRES. Hostující "El niňo" poté postupoval sám na Asenja, kterého obešel kličkou do leva a poté si vychutnal i dva obránce domácích, kteří klouzali malým vápnem naprázdno. Krásná akce španělského útočníka – 0:1!
72
Domácí teď byli usazeni na útočné polovině. Moreno nejdřív upadl a dožadoval se penalty, ale rozhodčí dal jasně najevo, že se pokutový kop pískat nebude. Poté se k míči dostal znovu Gómez, jehož ránu srazil jeden z hostujících beků.
70
Gómez se rozhodl pro střelu z velké dálky a jeho střelecký pokus prudce posvištěl kolem hostujícího břevna.
69
A zároveň to bylo taky to poslední, co dnes Gabi předvedl. Místo něj přichází na hřiště Raúl García.
68
Gabi se dostal k centru, jenže ten končí daleko za brankou domácích.
67
Joel Campbell dnes doslova hýří aktivitou. Navedl si míč na střed, naznačil střelu a poté hledal ještě lépe postaveného Morena, kterému chyběl krok, aby na ulici domácí forvarda dosáhl.
65
Druhý poločas zatím nepřináší skvělou podívanou jako tomu bylo v poločase prvním, oba týmy jsou si vědomu důležitosti dnešních bodů, a proto se soustředí především na obranu.
64
Koke se dostal k další z mnoha jeho dnešních střel, ale ani tentokrát nemířil hostujíc záložník přesně.
63
Následuje avizované střídání hostů Hřiště opouštějí Turan a Mandžukić, které nahrazuje Ñíguez s Torresem.
63
62
Gámez našel výbornou přihrávkou vzduchem Griezmann, ale ani ten nepohnul se skore dnešního utkání, jeho hlavička mířila nad branku.
60
Griezmann měl chvíli čas na levé straně, ale rozhodující moment na dobrý centr prováhal.
59
Hosté mezitím připravuji hned dvojité střídání.
58
Koke si vzal na starost exekuci přímého kopu, který poslal rovnou na branku, ale Asenjo se nechal překvapit a míč chytil.
57
Gabi centroval z velké dálky a pro jeho pas si také došel Asenjo a míč pokryl.
56
Domácím se ani tato standardka nepovedla a hosté mohou po delší době do útoku.
55
Gámez zároveň dostává žlutou kartu za předchozí faul.
54
Aktivní Campbell vybojoval další přímý kop, tentokrát z mnohem lepší pozice, v blízkosti pokutového území.
53
Ten si vzal na starost Triguerois, ale jeho centru chyběl potřebná výška a razance.
52
Campbell se skvěle proháčkoval přes dva protihráče, kteří jej následně faulovali a domácí budou rozehrávat volný přímý kop z nadějné pozice,
51
Pro ten si došel zatím bezchybný Oblak a dlouhým výkopem zakládá útok hostů.
50
A po další akci Villarealu následuje rohový kop.
49
Campbell našel přihrávkou Morena, jehož centr pokryl Oblak.
48
Na druhé straně pospíchal do brejku Moreno, ale nakonec byl zastaven praporkem rozhodčího kvůli ofsajdu.
47
Hostující hráči začali druhou půli hodně aktivně, ale centr k Mandžukićovi nedolétl.
46
Rukaviny už se druhý poločas týkat nebude. Nahrazuje jej Gómez.
Druhý poločas začne přibližně v 23:02.
Hlavní rozhodčí dnešního utkání nenastavil ani jednu minutu a první půle tak končí bez branek. V prvním poločase se hrál útočný fotbal z obou stran a do největších šanci se dostali na straně hostí Koke, který však svou střelu namířil mimo tři tyče a na druhé straně Ruiz, jehož hlavičku vytěsnil fantastický Oblak. Uvidíme, co nám přinese druhý poločas. Buďte u toho s námi.
45
44
Godín se dostal ve vzduchu do kontaktu s domácím brankářem a hostujícímu obránci je po zásluze pískán nedovolený zákrok.
43
Mandžukić se odpoutal od obránce a pokoušel se zakončit hlavičkou, která skončil pouze na boční síti.
42
Campbell byl přitažen za dres Gabim, který za svůj zákrok vidí žlutou kartu.
41
Atlético ale míč ztratilo a domácí otáčejí hru.
39
Jokić zabránil útoku na pravé straně, ale nakonec mu míč utekl a hosté budou moci v útoku pokračovat.
38
Juanfran se vydal podpořit útok, ale jeho střele z voleje mířil pouze do vrchních pater hlediště.
37
Hra má teď fantastické tempo, na obě branky se valí jedna útočná akce za druhou.
36
Následoval rohový kop, při kterém se Bailly provinil v hlavičkovém souboji nedovoleně a hosté si mohou aspoň na malou chvíli oddechnout.
34
Následně se dostal k hlavičce po přímém kopu právě Ruiz, jehož hlavičkový pokus vytáhl z čáry fantastickým reflexivním zákrokem Oblak a následnou dorážku vykopl z brankové čáry Godín!
33
Ruiz nebezpečně skluzem nabral Mandžukiće a domácí bek může být rád, že nevidí žlutou kartu.
32
Domácí zahrávali přímý kop, který rozehráli nakrátko a následný centr Campbella byl sražen mimo pokutové území.
31
A za malou chvíli je zastavena akce hostů kvůli ofsajdu, ve kterém se nacházel Arda Turan.
30
Koke se dostal posléze k další střele, ale ta mířila hodně vysoko nad branku.
29
Velká šance hostů a v ní Koke! Mandžukić si dobře pokryl míč před malým vápnem, odkud poté předložil míč právě Kokemu, jenže ten svou přízemní střelou vůbec netrefil branku.
27
Dlouhý nákop Godina se dostal až k brankáři Asenjovi, odkud budou moci domácí znovu začít svůj útok.
26
A znovu se dral francouzský útočník ve službách Atlética k hlavičce, ale již podruhé dnes byl přistižen v ofsajdovém postavení.
25
Na další centr hostů si naběhl Griezmann, který byl ovšem v momentě hlavičky dobře pokryt domácím obráncem.
24
Aktivní Campbell se dostal k dalšímu střeleckému pokus, který byl sražen na rohový kop.
23
Hosté teď mají více ze hry, ale na vážnější šanci z jejich strany stále čekáme.
22
Tiago hledal přihrávkou dobře naběhnutého Griezmanne, který se však, dle názoru pomezního rozhodčího, nacházel v ofsajdu.
20
Na druhé straně se dostal k dobré hlavičce Turan, jehož pokus sice přeloboval domácího brankáře, ale nakonec zamířil těsně vedle domácí branky.
19
Campbell dostal nabito na hranici vápna, odkud svou střelou jen těsně minul pravou tyč hostujíc branky.
18
Znovu se rodil slibný útok hostů, ale opět byl zastaven kvůli útočnému faulu.
17
Poté se dostal k nebezpečné střele Griezmann, jež tlačil míč na přední tyč, ale domácí brankář Asenjo byl na svém místě.
16
Koke se dostal k centru z pravé strany, který byl však na Mandžukiće příliš dlouhý.
14
Mandžukić vybídl přihrávkou Griezmanna, který v momentě přihrávky upadl po kontaktu s jedním z obránců, ale penalta se pískat nebude.
13
Gabi se dostal ke střele ze střední vzdálenosti, ale branku domácích příliš neohrozil.
12
Hosté dlouho oblékali svého soupeře na útočné polovině, ale nakonec je jejich akce zastavena pro útočný faul.
11
Ten se Villarealu příliš nepovedl, Oblak vyšplhal nejvýš a míč skryl do svých rukou.
10
Rohový kop pro domácí.
8
Domácí se dostali do dalšího útoku, který byl však zastaven pro ofsajd.
7
Hraje se zatím ve vysokém tempu, oba týmy se střídají v útočných výpadech.
6
Rukavina dostal hodně prostoru na pravé straně, ale jeho pas po zemi nenašel cestu do pokutového území.
5
Turan byl faulován u postranní čáry a hosté budou moci pokračovat v útoku.
4
Campbell utekl po levé straně, dokud servíroval míč před branku, kde však stál dobře postavený Miranda, který míč bez sebemenších potíží odvrátil.
3
Bailly svedl tvrdý souboj s Mandžukićem, ve kterém si však domácí obránce pomohl nedovoleně.
2
A hned v úvodu velká šance domácích! Campbell dostal míč za obranu, ale nikým neatakován trefil pouze dobře postaveného Oblaka.
1
Domácí vyhráli los a uvedli míč do hry.
1
Oba týmy jsou již připraveny na hrací ploše. Domácí dnes nastupují v žlutých dresech, zatímco hosté nastupují v typické bílo – červené kombinaci.

Villarreal CF: Asenjo – M. Gaspar, Bailly, Ruiz, Jokić – Rukavina, Pina, Trigueros, J. Costa – Campbell, Moreno.
Náhradníci: Juan Carlos – Dorado, M. Gómez, Marcos, Alfonso.

Atlético Madrid: Oblak – Torres Juanfran, Miranda, Godín, Gámez – Turan, Gabi, Mendes, Koke – Mandžukić, Griezmann.
Náhradníci: Moyà – Raúl García, Giménez, Ñíguez, Siqueira..
Domácí celek se aktuálně nachází na šestém místě s celkovým součtem bodů padesát tři. Villareal zaživá poměrně vydařenou sezónu, kdy bojuje o příčku, která zaručuje předkola evropské ligy. Poslední tři zápasy, ale nedopadli dobře z celkově možnýchdevíti bodů si domácí odnesli pouze tři. Hosté, ti naopak nezažívají podařenou sezónu, vyřazení z Ligy Mistrů a celková ztráta na dva největší rivaly v lize znamená i ztrátu všech nadějí na výhru alespoň Ligové soutěže. Hosté jsou aktuálně na třetí pozici, ale na paty jim šlape Valencie, jenž má pouze o čtyři body méně.
Dobrý den, vitejte u dnešního 34.kola španělské Primeira Division ve kterém se utkají Villareal CF a Atletico Madrid. Dnešním utkáním Vás bude doprovázet Jan Franek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.