SESTŘIH Premier League: Leicester 5:1 QPR

Držení míče: 46 % : 54 %.
Střely na branku: 7:2. Střely mimo: 15:16.
Dnešní zápas je u konce. Domácí Leicester naprosto převálcoval jisté sestupující QPR a nakonec ho deklasoval pěti góly. Já se tímto s Vámi loučím a přeji hezký zbytek dnešního dne.
90+1
90
Nastavovat se bude jedna minuta.
89
Dnešní utkání sleduje 31467 diváků.
88
Dnešní duel se už spíše dohrává, hostům přeci jen nezbývá moc sil.
86
Leicester právě vstřelil branku!
Domácí se nakonec dočkávají páté góly a soupeři tak nadělují pěkný debakl. Po centru ze strany propadl míč až k volnému ANDREJI KRAMARIČOVI a ten už neměl problém uklidit balón k levé tyči. Bez asistence.
86
Hosté střídají podruhé, Jun Sok-jong je nahrazen Kpekawavou.
84
Z velké dálky vypálil Albrighton, jenže poslal balón vysoko nad.
83
Nadějné kombinace obou týmů v posledních chvílích končí kvůli nepřesné finální přihrávce.
82
Grego Cox se opět ocitl v pokutovém území soupeře, vybojoval ale jen rohový kop.
81
Comley po pár sekundách strávených na hřišti vystřelil, ale tento pokus neměl šanci na úspěch.
80
Poprvé v dnešním utkání střídají hosté, Henryho nahradil Comley.
78
Po centru Grego Coxe v pohodě odvrací domácí defenzíva.
77
Zhruba čtvrthodiny před koncem vidíme značný pokles tempa, hosté se ještě snaží snížit.
76
Domácí naposledy střídají, ze hry odchází Cambiasso a nahrazuje ho Drinkwater.
76
K jeho zahrání se postavil Barton a našel hlavu Onuoha, míč skončil těsně vedle.
75
Austin vybojoval rohový kop.
74
Mahrez se svým obloučkem pokusil vysunout některého ze spoluhráčů do vyložené šance, ovšem jeho úmysl úspěšný nebyl.
73
Po soubojích ve středu hřiště se dostávají k míči domácí, ti kombinují na vlastní polovině.
72
De Laet se dopustil faulu, hosté si mohou na chvíli oddechnout.
71
Albrighton po rohovém kopu nikoho ze spoluhráčů nenašel, ovšem jeho následný centr dopadl na hlavou Cambiassa a ten míří vysoko nad.
70
Po dobrém obranném zákroku byl o míč oloupen Kramarič a máme tu další rohový kop.
69
Po jeho zahrání se dostal k hlavičce Huth a těsně míjí pravou tyč.
69
Cambiassův centr byl odvrácen a ten si tak rozehrání rohového kopu zopakuje.
68
Přes bránícího hráče se nedostal King a vybojoval další rohový kop pro Leicester.
67
Máme za sebou téměř polovinu druhé půle a domácí jsou stále lepším týmem, nyní Albrighton vybojoval rohový kop.
66
Na druhé straně vypálil Fer, rána mu ale vůbec nesedla a míří vysoko nad.
65
Domácí podruhé v dnešním utkání střídají, Kramarič nahrazuje Vardyho.
64
Po křižném centru Mahreze z levé strany míjí z první Cambiasso.
63
Leicesetr nyní v pohodě kombinuje na vlastní polovině a nikam se natlačí.
62
V tuto chvíli se hra na chvíli uklidnila, o míč se bojuje ve středu hřiště.
61
Z velké dálky vypálil Phillips, jenže horní tyčku vysoko přestřelil.
60
Máme za sebou dvě třetiny zápasu a sledujeme vskutku ofenzivní střetnutí.
59
Obrovskou možnost nyní zahodil Jeffery Schlupp! Ten předvedl fantastické sólo, obešel i gólmana McCarthyho, jenže poté z jasné pozice nepochopitelně minul.
58
Na druhé straně se dostával do další možnosti Vardy, i tentokráte je z toho jen ofsajd.
57
QPR právě vstřelili branku!
A ten se jim povedl náramně! Barton zakroutil balón na penaltový puntík a do vzduchu nejvýše vyskočil CHARLIE AUSTIN, který hlavou bez větších potíží rozvlnil síť. Asistence: Joey Barton.
56
Albrighton zahrál rukou, následně budou hosté zahrávat rohový kop.
55
Po dobrém obranném zákroku budou hosté zahrávat další rohový kop.
54
Hra je nyní přerušena, rukou totiž zahrál hostující Henry.
52
Neuběhla ani minuta a už je to o čtyři branky. Po odvráceném centru z pravé strany se do míče z voleje opřel ESTEBAN CAMBIASSO propálil vše, co mu stálo v cestě. Bez asistence.
51
Domácí zvyšují své vedení! Po pasu Morgana se zjevil před hostující svatyní LEONARDO ULLOA a vypálil, s pomocí jednoho z bránících hráčů se dostal míč do branky. Asistence: Wes Morgan
50
O další střelu se postaral Morgan, jenže opět úspěšný nebyl.
49
Queens Park Rangers se snaží neustále útočit, ale Austin znovu Schmeichela neohrozil.
48
V úvodu druhé půle se hraje hodně aktivně, střelecký pokus Grego-Coxe se mezi tři tyče nevešel.
47
Na druhé straně se do dobré možnosti dostával Mahrez, jeho pokus byl ovšem zablokován.
46
Hned v úvodu druhé půle si připisuje první zákrok tohoto duelu gólman Schmeichel, který zlikvidoval ránu Austina.
46
Domácí poprvé v utkání střídají, Wasilewskiho nahradil De Laet.
46
První poločas je za námi, Prozatím sledujeme ofenzivní střetnutí a domácí po zásluze vedou o dvě branky, mají otěže tohoto střetnutí pevně ve svých rukách. Druhý poločas začne přibližně v 17:02.
45+2
45+1
S hosty mohl být definitivně ámen, Ulloaovi ale rána vůbec nesedla a mířil hodně vedle.
45
44
Domácí zvyšují své vedení těsně před odchodem do kabin. Po přihrávce Schluppa se z hranice šestnáctky odhodlal vypálit MARC ALBRIGHTON a jeho přízemní pokus mu sedl náramně, míč zapadl přímo do levého dolního rohu. Asistence: Jeffery Schlupp
43
Pravačkou vystřelil Mahrez, jeho rána ale byla velmi nepřesná.
42
Do ofsajdové pasti se nyní dostal hostující Austin.
41
Úvodní dějství se nám blíží ke svému konci, domácí výběr zatím působí mnohem sebevědomějším dojmem.
39
Rohový kop Hutha opět žádné nebezpečí nepřinesl.
38
Po dlouhém nákopu Schmeichela je v ofsajdu přistižen Vardy.
37
Faulu se dopustil Cambiasso, hosté zůstanou u míče.
36
Vzápětí mohlo být vyrovnáno! Po odraženém balónu vypálil ze střední vzdálenosti Phillips a pravou tyč minul vskutku jen o decimetry.
35
Hosté zahrávali rohový kop, ovšem hlavička Grego-Coxe je zablokována.
34
Ke střele z dobré možnosti se dostával Austin, i tentokráte je však zablokován.
33
Tempo prvního poločasu začíná rapidně narůstat, nyní se hraje nahoru dolů.
32
U další nebezpečné akce byl opět velmi aktivní Vardy, jeho razantní hlavičku dokázal v rukavicích zkrotit McCarthy.
31
Vardy byl znovu velmi aktivní na hranici pokutového území, ovšem tentokráte byla jeho střela hodně nepovedená.
30
Leicester se prozatím dostává do mnohem přímočařejších kombinací, po jedné z nich vypálil nepřesně Ulloa.
28
Defenzíva domácího výběru zatím pracuje velmi dobře, další rána Austina byla zablokována.
27
Ten zahrával Albrighton, nicméně pro gólmana Schmeichela žádné nebezpečí neznamenal.
26
Po útoku na levé straně dokázali hosté vybojovat alespoň rohový kop.
25
Hosté se opravdu snaží, v jejich hře je ale vidět obrovská křeč.
24
Do dobré možnosti se dostávala Onuoha, jeho rána pravačkou mezi tři tyče nemířila.
23
Úvodní polovina první půle je za námi, hra se v těchto chvílích hodně vyrovnala.
22
Queens Park Rangers se snaží okamžitě odpověď, rána Bartona byla zablokována.
21
Rychlý brejk hostů zastaven, ti zůstávají u balónu.
20
Máme za sebou úvodní dvacetiminutovku a zatím je vidět, že domácí jsou v mnohem větší pohodě.
19
Domácí po vedoucí brance ještě výrazněji ožili a nyní jsou na hřišti jasnými pány.
18
Na druhé straně se po přihrávce Ulloy dostával do zakončení Andy King, ani jeho pokus se k brankáři nedostal.
17
Na druhé straně vystřelil Charlie Austin, nicméně jeho pokus byl zablokován.
16
Nyní se už ale domácí radují, kdy ze středu pokutového území vypálil přesně k pravé tyči JAMIE VARDY. Asistence: Riyad Mahrez
16
Po prodloužené hlavičce Vardyho vypálil Mahrez a gólman McCarthy si na konto připisuje skvělý zákrok.
15
Po dobrém sólu vypálil velmi nebezpečně Matthew Phillips a zamířil těsně vedle.
14
Nyní se hraje ve středu hřiště, sledujeme kombinační hru domácího výběru.
13
Leicester má stále lehce navrch, nyní krouží kolem pokutového území soupeře.
12
Hosté se nyní na chvíli osmělili, ale k nebezpečnému střeleckému pokusu se nedostali.
11
Do nebezpečné protiakce se dostával Vardy, po přihrávce Cambiassa je ale nachytán v ofsajdu.
10
Faulu se dopustil Marcin Wasilewski, hosté mohou uklidnit hru přímým volným kopem z vlastní poloviny.
9
Všichni hráči se občerstvili a a ve hře se znovu pokračuje.
8
V tuto chvíli se nehraje, domácí Mahrez totiž leží na hrací ploše značně otřesen a musí být ošetřen.
7
Další útočná akce domácích skončila nepřesným centrem z levé strany.
6
Barton nyní fauloval, přímý volný kop Leicesteru rozehraje Cambiasso.
5
Z levé strany vypálil levačkou Jeffrey Schlupp, avšak hostující branku o pár decimetrů minul.
4
Po nepřesné přihrávce rozehrává od vlastní branky gólman McCarthy.
3
Domácí se stále tlačí k pokutovému území soupeře a mají míč jasně ve svém držení.
2
Domácí se hned v úvodu dostávali do dobré možnosti, nakonec Ulloa zamířil těsně vedle.
1

Leicester City: Schmeichel – Wasilewski, Huth, Morgan – Albrighton, Cambiasso, Mahrez, King, Schlupp – Ulloa, Vardy.
Náhradníci: Schwarzer – Kramarić, Drinkwater, Hammond, Wood, Konchesky, De Laet.

Queens Park Rangers: McCarthy – Onuoha, Dunne, Hill, Jun Sok-jong – Phillips, Henry, Barton, Fer – Austin, Grego-Cox.
Náhradníci: Murphy – Doughty, Comley, Furlong, Hoilett, Petrasso, Kpekawa.

Rozhodčí: Oliver – Betts, Ledger.
V letošním ročníku se oba celky potkaly na podzim na půdě Queens Park a domácí zvítězili 3:2, nyní jsou přeci jen o něco více favorizováni domácí z Leicesteru. Já Vás ke sledování tohoto přenosu srdečně zvu a přeji příjemnou zábavu.
Leicester se v tuto chvíli nachází na čtrnáctém místě tabulky se ziskem osmatřiceti body a na prozatím sestupující Hull má náskok čtyř bodů. Domácí se definitivně zachránili po minulé bezbrankové remíze na půdě Sunderlandu. Naopak Queens Park Rangers se s anglickou ligou loučí, v tuto chvíli je poslední dvacátý se ziskem třiceti bodů a při případném úspěchu může ještě přeskočit předposlední Burnely. Hosté po dvou získaných bodech z pěti utkání sice naposledy porazili konkurenční Newcastle 2:1, avšak ani tento tříbodový zisk nestačil.
Letošní ročník Premier League vyvrcholí v neděli svým posledním kolem a ještě několik týmů bojuje o evropské poháry nebo o záchranu. V tomto utkání mezi Leicesterem a Queens Park Rangers už prakticky o nic nejde, pouze o konečné umístění. Domácí výběr byl delší dobu v bezvýchodné situaci a krčil se na samém dně nejvyšší anglické soutěže, ovšem v posledních devíti zápasech dokázal hned sedmkrát zvítězit a tím se s jistotou zachránil.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.