To je pro tuto chvíli ode mne vše. Děkuji Vám za pozornost a u dalšího onlajnu na shledanou!

Žluté karty: 2 – 1
Fauly: 8 – 12
Zákroky brankáře hostí Tătăruşana – 3
Zákroky brankáře domácích Glykose – 4
Hlavní sudí Felix Zwayer ukončil utkání mezi PAOKEM Soluň a Fiorentinou. První poločas nám nenabídl příliš pěkných situací až na tu z 38. minuty kdy se nadvakrát prosadil Juan Vargas. Italský celek byl mírně lepším týmem, vypracoval si více šancí, Vargas dokonce trefil tyč. V poslední desetiminutovce převzali otěže domácí, kteří mohli nejednou vyrovnat, ale nakonec se jim to nepodařilo. Díky Vargasově brance tak utkání skončilo 0:1. Fialky tak stále vedou tabulku skupiny K s plným počtem 9 bodů a jednoznačným skórem 7:0. PAOK klesl na průběžnou třetí pozici.
90+3
90+2
Golasa měl na hlavě vyrovnání! Po sérii hlaviček se k míči dostal tento křídelník, jeho pokus však skončil mimo.
90+1
PAOK pokračuje v dobývání branky hostí. Rat zahraje další rohový kop.
90
Hlavní rozhodčí nastavil 3 minuty nad rámec základní hrací doby.
89
Bouřliví fanoušci domácích se dožadovali penalty po údajném zákroku na kapitána Athanasiadise. Rozhodčí však ukázal na opačnou stranu.
86
Málem bylo vyrovnáno! Nebezpečný centr Rata byl tečován těsně nad branku překvapeného Tătăruşana! Fiorentina je v posledních pěti minutách pod mírným tlakem.
83
Kaçeho střela z dálky těsně minula klec Fiorentiny.
82
Prudký volej Raţa minul tři tyče Tătăruşanu branky.
81
Poslední střídání využijí i domácí. Salpingidise nahradí Papadopoulos.
81
Vargas se výborně uvolnil, utekl třem obráncům a poté našel Kurtiče, jeho technická střela do protipohybu Glykose minula branku.
79
Fialky se nadechly k rychlému protiútoku, Cuadrado to vzal na sebe a technickou střelou na zadní tyč hodně protáhl Glykose! Následovat bude rohový kop.
78
Fiorentina bude střídat i potřetí. Ze hry odešel Iličič, nahradil ho Marin.
78
Salpingidis se z ničeho nic ocitl v šestnáctce hostí, bohužel pro PAOK dlouho váhal a tak je z nadějné šance pouze rohový kop.
74
Po Cuadradově centru se ke střele dostal Iličič, ale jeho volej šel úplně vedle.
66
K druhému střídání dojde i na straně Fialek. Ze hřiště odchází dnes ne příliš viditelný Borja Valero, jehož nahradí Lazzari.
65
Rychlík Cuadrado si navedl míč na pravou nohu a prudce vystřelil, Glykos byl opět pozorný.
63
Vargas mohl přidat svou druhou branku v tomto utkání! Cuadrado krásně uvolnil Iličiče, který poslal přízemní centr na Vargase, jenž trefil tyč Glykosovy svatyně!
60
Po faulu Cuadrada bude přímý kop rozehrávat Raţ.
58
Výbornou ránu vyslal Kurtič! Glykos však předvedl výborný zákrok. Fiorentina zahraje roh.
57
Poprvé bude střídat i trenér hostí Vincenzo Montella. Ze hřiště poslal Bernardeschiho, kterého nahradil Cuadrado.
55
Po tečované střele Salpingidise musel zasahovat brankář Fiorentiny.
54
PAOK využil i druhého střídání. Ze hřiště odešel Pereyra, jehož na hrací ploše nahradil Golasa.
50
Athanasiadis si výborně naběhl za obranu a zakončil, jeho střela však Tătăruşanovi nenadělala problémy.
47
Po centru Badelje se k hlavičce dostal Vargas, mířil však vysoko nad.
46
Je za námi první půle utkání mezi PAOKem Soluň a Fiorentinou, která nám nenabídla příliš fotbalových situací. Oba týmy hodně faulovaly, z čehož vyplynuly 3 žluté karty. V 38. minutě však přišla nečekaná branka, když se z ničeho nic dostal za obranu Vargas, jeho první střelu Glykos vyrazil, avšak na dorážku tohoto Peruánce byl krátký. Díky tomuto gólu odešly obě mužstva do šaten za stavu 0:1.
45+3
45+2
Těsně před koncem prvního poločasu zahrají domácí přímý kop z velice nadějné pozice.
45
Nastavovat se budou 2 minuty.
44
Prudkou střelu z hranice velkého vápna předvedl kapitán domácích Athanasiadis, brankář Tătăruşanu však stál na správném místě a se střelou si s přehledem poradil.
38
Fiorentina právě vstřelila branku!
Fiorentině se z ničeho nic podařilo vstřelit úvodní branku tohoto utkání! Iličić se dostal za obranu a pěknou přihrávkou našel JUANA VARGASE, který nadvakrát překonal domácího brankáře Glykose.
36
Rohový kop zahraje i domácí PAOK.
34
Za faul na Kurtiće obdržel žlutou kartu Raţ.
34
Po individuální akci Iličiće zahrají hosté další rohový kop. Mezitím se za čarou v bolestech svíjí hostující Kurtić.
31
V úvodní půlhodině bylo k vidění více faulů a žlutých karet než gólových příležitostí.
29
Pereyra se dostal za obranu hostí, k vytvoření šance mu však scházelo lepší zpracování míče.
24
Máme tady další žlutou kartu, kterou vyfasoval hostující Vargas, jenž nedovoleně zastavil rychlého Kitsioua.
20
Badelj vyzkoušel pozornost Glykose z velké vzdálenosti! Brankář domácích musel míč vyrazit na roh.
18
Po škaredém faulu na Vargase obdržel první žlutou kartu zápasu Kitsiou.
17
Do ofsajdu se dostal střídající Kitsiou.
16
Po povedeném centru Valera musel zasahovat brankář domácích Glykos.
11
Střídání v týmu PAOK Soluň: ze hřiště odchází zraněný Giannis Skondras, přichází Stelios Kitsiou.
10
Po rohu zůstává na zemi ležet pravý bek domácích Skondras, který si pravděpodobně zvrtl kotník. Zřejmě dojde k brzkému střídání.
9
První rohový kop hostí zahraje kapitán Pasqual.
7
Obrovská šance pro Fiorentinu! Po chybě Raţa se k míči dostal Iličič, kterého vychytal Glykos a prázdnou branku následně z dorážky netrefil Bernardeschi!
5
Po rohu Raţa se do šance dostal stoper Vítor, jeho hlavička však zamířila vysoko nad branku.
3
Po vyběhnutí Glykose se do zakončení málem dostal Bernardeschi, nakonec byl však máván ofsajd.
1
Domácí PAOK začne první poločas zprava doleva.
Obě mužstva jsou již připravena na hrací ploše.

PAOK Soluň: Glykos – Skondras, Katsikas, Vítor, Raţ – Tziolis, Kaçe, Tzandaris – Salpingidis, Athanasiadis (C), Pereyra.
Náhradníci: Itandje – Spyropoulos, Golasa, Maduro, Martens, Kitsiou, Papadopoulos.

ACF Fiorentina: Tătăruşanu – Richards, Tomović, Basanta, Pasqual (C) – Badelj, Kurtić, Valero – Iličić, Bernardeschi, Vargas.
Náhradníci: Neto – Rodríguez, Alonso, Aquilani, Marin, Cuadrado, Lazzari.

Rozhodčí: Felix Zwayer – Thorsten Schiffner, Marco Achmüller.
Utkání bude mít na starosti kvarteto německých rozhodčích. Hlavním sudím bude Felix Zwayer, jemuž budou na čarách vypomáhat Thorsten Schiffner a Marco Achmüller. Pozici čtvrtého sudího zaujme Robert Kempter
ACF FIORENTINA

Italové skončili v loňské sezoně Serie A na čtvrté pozici, čímž se kvalifikovali přímo do základní fáze Evropské ligy. V prvním utkání „Fialky“ přivítaly na svém stadionu Guingamp, s kterým neměly velkou práci a jasně zvítězily 3:0. Do druhého zápasu Fiorentina odcestovala do Minsku a ani tam neměla velké problémy, když znovu zvítězila 3:0 a díky celkovému skóre 6:0 si upevnila první pozici ve skupině K.
PAOK SOLUŇ

Řecký celek postoupil do hlavní fáze Evropské ligy díky jednoznačnému průběhu 4. předkola, ve kterém nedal šanci moldavskému celku FC Zimbru a díky konečnému skóre 4:1 postoupil do základní skupiny. V prvním zápase hostil PAOK na své domácí půdě Dinamo Minsk a i díky hattricku Stefanose Athanasiadise zvítězil vysoko 6:1. Druhé utkání však Řekové nezvládli a odjeli ze stadionu francouzského Guingampu s prázdnou po prohře 0:2. Díky lepšímu skóre se Soluň nachází na prozatímním 2. místě tabulky.
Pěkný podvečer všem příznivcům evropského fotbalu. Dnes je na programu třetí kolo základních skupin Evropské ligy, ve kterém se také střetne PAOK SOLUŇ s ACF FIORENTINOU. Oba celky se proti sobě utkají poprvé v novodobé historii. Komentovaným přenosem Vás bude provázet Lukáš Konvičný.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.