Držení míče: 55 % : 45 %.
Střely na branku: 7:3. Střely mimo: 7:1.
Přeji vám hezký zbytek večera a někdy příště při utkání Evropské ligy či jiné soutěže na shledanou.
Villarreal po přestávce plně dostál své roli jasného favorita zápasu a postupem času odevzdanému soupeři nastřílel tři góly. S ohledem na vysoké vítězství Mönchengladbachu nad Limassolem své vedení ve skupině navýšil z jednoho na dva body.
90+2
90+2
Villarreal s míčem operuje před vlastní brankou, k žádné změně skóre už tak nejspíše nedojde.
90+1
Odpověď již známe. Rozhodčí natáhne utkání dvě minuty nad jeho rámec.
90
Hraje se již poslední minuta pravidly tanoveného časového přídělu. Kolik se bude nastavovat?
88
Utkání se nezadržitelně blíží svému konci, ale Villarreal by počet vstřelených gólů rád zaokrouhlil na pět.
85
S Gerardovou šancí si tentokrát obrana hostů poradila.
84
Střídání v týmu FC Curych: ze hřiště odchází Berat Djimsiti, přichází Nico Elvedi.
83
Villarreal se s přibývajícím časem a stále vyšším a vyšším vedením nenechává ukolébat a stále se snaží vedení navyšovat a soupeře přišpendlovat k jeho brance.
82
Po čase musel na zem též Juan Carlos v opačné brance, vše ale zvládl bez výrazného zvýšení tepové frekvence.
78
Villarreal právě vstřelil branku!
Druhou nabídnutou šancí už GIOVANI DOS SANTOS nepohrdl a po krásném slalomu také neomylně zakončil.
77
Činí se také nový hráč na hřišti na straně Curychu. Etoundi na sebe však upoutal jen faulem na lýtka Gabriela u rohového praporku soupeře.
76
Da Costa se v těchto chvílích opravdu zapotí. Toto ale byl jeden z těch rutinnějších zákroků.
75
Giovani Dos Santos nezahálí a ani ne deset minut od nástupu na hřiště se ocitá ve své první gólovce. S ohledem na střelu z většího úhlu však míč jen minul vzdálenější tyč Da Costovy svatyně.
74
A v závěsu přichází hned i druhé střídání v týmu FC Curych: ze hřiště odchází Amine Chermiti, přichází Franck Etoundi.
74
Poprvése střídá také v týmu FC Curych: ze hřiště odchází Marco Schönbächler, přichází Francisco Rodriguez.
74
A máme tu poslední střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Cani, přichází Denis Čeryšev.
72
Tentokrát měl Da Costa práci proti Caniho střele o poznání snazší.
69
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Bruno Soriano, přichází Tomás Pina.
69
Od konce prvního poločasu si první významný zákrok připsal David Da Costa v brance Curychu.
67
Teď byl naopak faulován Victor Ruiz curyšským Chermitim.
66
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Luciano Vietto, přichází Giovani dos Santos.
63
Bruno Soriano se připomněl ještě jednou, tentokrát pouze faulem na žlutou kartu.
60
Výstavní trefou do pravého horního rohu se blýskl BRUNO SORIANO! Tento gól z přímého kopu bude žhavě aspirovat na branku tohoto hracího dne Evropské ligy.
60
Villarreal v blízkosti branky Curychu zůstane. Soriano bude z dvaceti metrů zahrávat přímý kop.
57
Javier Espinosa dnes hraje opravdu výtečný zápas, je u všeho podstatného svého týmu (v kladném slova smyslu). Nyní připravil lahůdkovou přihrávku do pětky Curychu pro LUCIANA VIETTA, který pohotovou střelou ke vzdálenější tyči vrátil Villarrealu vedení.
55
Po několika šancích domácích se Curych dokázal v defenzivě zreorganizovat a Villarreal se k brance soupeře rázem dostává obtížněji.
51
Tentokrát už se Vietto na zem poroučel s přispěním soupeře. Kukeli (Curych) byl potrestán žlutou kartou jako první hráč v zápase.
49
Po střetu s obráncem Curychu se na hranici šestnáctky k zemi poroučel Luciano Vietto, ale rozhodčí nechal správně pokračovat ve hře. Buď jak buď, opět solidní šance pro "žlutou ponorku".
48
Domácí se stále drží na dostřel soupeřovy branky.
46
Villarreal začíná druhou půli svědomitěji než tu první. Do velmi dobré šance se dostal Espinosa, ale nastřelil pouze boční síť.
46
Druhý poločas začne přibližně v 22:07.
Villarrealu pár minut trvalo, než se dostal do zápasu, ale hned ze své první šance udeřil. Na Caniho gól ovšem v závěru první půle Curych dokázal zareagovat díky duu Chikhaoui – Schönbächler. Villarreal byl jednoznačně lepším týmem, jenže konec prvního dějství neuhlídal.
45+1
45+1
V době, kdy nastavený čas prakticky vypršel, se špičkovým zákrokem blýskl David Da Costa proti hlavičkujícímu soupeři. Spoluhráči mu mohou děkovat, že jejich srovnání nepřišlo vniveč.
45
Nastavovat se bude jedna minuta.
43
Curych právě vstřelil branku!
Velkou zásluhu na srovnání hostů má Chikhaoui, jenž několikrát zakmital nad míčem v šestnáctce Villarrealu, až své dva bránící hráče zcela zmátl, a přihrál na zadní tyč, kde již s nastavenou nohou čekal MARCO SCHÖNBÄCHLER.
42
Moreno odpravil k zemi Yapiho a curyšští budou pokračovat v rozehrávce směrem k brance soupeře.
40
Poslední nepřesnost se Cani snažil odčinit dalším průnikem k brance soupeře, při němž byl pravděpodobně faulován, rozhodčí z Turecka však byli jiného názoru.
39
Brejkem se teď pochlubil i Villarreal, Cani svou finální přihrávkou už nikoliv.
38
Hlavičkovaný míč do rukavic bez obtíží ukryl Juan Carlos.
38
Rychlým postupem se Curych dostal až k brance osupeře a na programu bude rohový kop.
37
Jonathan dos Santos si při napadání rozehrávky počínal nedovoleně a Curych tak rozehraje v klidu, bez obav z napadání.
35
Snaha bílých však končí ofsajdem.
34
Stopeři Villarrealu centr z přímého kopu i následného dalšího centru odvrátili, ve druhém případě na rohový kop pro Curych.
33
Taktickým faulem zastavil Espinosa ofenzivní výpad soupeře daleko před vlastní brankou.
32
Roh byl rozehrán nakrátko a Villarreal stále operuje v prostoru mezi půlícím kruhem a šestnáctkou Curychu.
31
Vysoký centr si ze vzduchu stáhl Juan Carlos a vyslal do rychlého brejku spoluhráče. Šance končí dalším rohem pro "žlutou ponorku".
30
Míče se zmocnili hosté a od beků rozjíždějí vlastní akci.
30
Espinosa opět vybojoval rohový kop, který rozehraje autor prozatím jediného gólu zápasu Cani.
29
Villarreal se sice usadil na polovině soupeře, avšak zatím se netlačí dostatečně do šancí.
26
Již dvacet minut se Villarreal (o soupeři nemluvě) nedokázal dostat do žádné větší gólovky.
25
Na druhé straně obrana bezpečně odvrátila Espinosův centr do autu.
23
Střelu Olivera Buffa z více než pětadvaceti metrů Juan Carlos nadvakrát vykryl.
22
Villarreal pomalu ale jistě přebral iniciativu nad zápasem a hosty pouští do blízkosti své branky už jen ojediněle. Teď se hraje před Da Costou.
21
Domácí zůstali u míče. Šanci zakončil nepřesnou střelou zdálky Mario Gaspar.
20
Vhazovat na úrovni soupeřovy šestnáctky budou fotbalisté ve žlutém.
18
Po čase se na dostřel Asenjovy branky dostali též hosté, jejich snaha ale skončila ztrátou míče.
17
Sám ho také rozehrál, avšak Gabriel v chumlu hráčů před brankou hlavičkoval nad.
16
Javier Espinosa vybojoval pro Villarreal rohový kop – první v zápase.
14
Krátce po gólu to sice vypadalo na zvýšení tempa utkání, nicméně Villarreal se snaží hru dostat pod kontrolu a trochu uklidnit. V posledních minutách se hrálo až příliš nahoru dolů.
12
Na druhé straně se v šanci ocitl také Chiumiento, ale nakonec se k míči ani nedostal.
10
Domácích je po vstřeleném gólu, který přišel z ničeho nic, najednou plné hřiště!
6
Domácí na polovině hřiště skvěle zastavili akci soupeře a prvotřídní kombinační hrou se propracovali až před brankáře Da Costu. Po Morenově přihrávce napříč vápnem neměl CANI žádné problémy s doklepnutím míče do prázdné klece.
5
Žlutá ponorka zatím soupeři stále nechává dostatek prostoru.
4
Hosté pochopitelně nikam nespěchají a ani Villarreal zatím do napadání nedává vše.
3
S malou přestávkou Curych u míče zůstává. Hráči kombinují na své polovině hřiště.
2
Poprvé se s míčem oťukávají také hosté.
1
Utkání s míčem na kopačkách začínají borci Villarrealu, kteří budou hrát v prvním poločase zprava doleva.
1
-2
Hráči už jsou nastoupeni na trávníku a nasávají atmosféru za doprovodu znělky Evropské ligy. Villarreal nastupuje ve svých tradičních žlutých dresech, hosté z Curychu budou hrát celí v bílém.

Villarreal CF: Juan Carlos – M. Gaspar, Paulista, Ruiz, Marín – Cani, J. dos Santos, B. Soriano, Espinosa – Moreno, Vietto.
Náhradníci: Asenjo – J. Costa, Pina, Trigueros, Čeryšev, M. Gómez, G. dos Santos.

FC Curych: Da Costa – Koch, Nef, Djimsiti – Buff, Kukeli, Yapi, Schönbächler – Chikhaoui, Chiumento, Chermiti.
Náhradníci: Favre – Brunner, Elvedi, Kajević, Brunner, Rodriguez, Etoundi.

Rozhodčí: Özkahya – Satman, Yilmaz – Özkalfa, Palabıyık.
FC Curych
To celek ze Švýcarska do letošní sezony Evropské ligy vstoupil rozporuplně, když nejprve nestačil na Limassol a poté uhrál jen bod taktéž s Mönchengladbachem. Očekává se, že curyšští budou v zápase tahat za kratší konec.

Nebo se snad vzepřou a do vývoje skupiny A ještě razantně promluví? Taktéž oni jsou po víkendu nažhavení vítězstvím v lize, když v městském derby porazili Grasshopper 3:1. Domácí soutěž pak kontrolují z vedoucí příčky – následováni Basilejí.
Villarreal CF
"Žlutá ponorka" je favoritem zápasu, tuto skutečnost navíc umocňuje fakt, že hosty z Curycha přivítá na své vlastní půdě. Diváci na El Madrigalu pro soupeře již tradičně vytvoří žluté peklo.

Villarreal hraje v rámci možností pohodě. Ve skupině sice v prvním utkání pouze remizoval s Mönchengladbachem, avšak poté přišlo přesvědčivé vítězství nad Limassolem 4:0. Tříbodový zisk se pro tým trenéra Marcelina očekává i dnes.

Tým do utkání vstupuje povzbuzen víkendovým ligovým vítězstvím nad Almeríí a v tabulce se drží sedmý, což je za skupinou ve formě hrajících týmu momentálně nejspíše maximum, kde se může pohybovat.
Ve třetím hracím dni skupiny A Evropské ligy 2014/15 na sebe v námi sledovaném zápase narazí lídr tabulky Villarreal, jenž na svém hřišti přivítá prozatím posledního oponenta z Curychu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:05.