Utkání tak skončilo remízou 1:1, stejně jako v srpnu ve druhém kole FNL na Žižkově. V první půli byli domácí lepším týmem, ale ve druhém hosté zvýšili aktivitu a vyrovnali. Remízu nakonec udrželi i přes hru v oslabení, když byl vyloučen Opluštil.
Hezký zbytek víkendu z Pardubic.
90+2
90
Nastavují se dvě minuty.
90
Hosté ještě takticky střídají, když Miroslava Podrazkého nahrazuje Michal Kučaba.
87
První změna v celku hostí. Josefa Marka nahradil Karel Hejný.
86
A byl to právě čerstvý Fousek, který přízemní střelou mířil těsně vedle žižkovské svatyně.
84
Dvojité střídání v domácím celku. Nejprve autora branky Martina Haška nahradil Dominik Fusek a následně Jana Závišku nahradil Adam Fousek.
81
Bartošák ale poslal míč nad domácí branku.
80
Trestný kop pro hosty z velmi dobré vzdálenosti.
77
První žlutou kartu na domácí straně viděl za pád v pokutovém území Žižkova Michal Petráň.
76
Rohový kop Karafiáta prolétl celým pokutovým územím.
76
Po centru Podrazkého poslal míč hlavou na roh Jeřábek.
75
Přímý kop pro hosty z půlky útočné poloviny hřiště.
74
První střídání v celku domácích, kdy Petra Kudrnu nahradil Radim Fikejz.
73
Další pokus vyslal po zemi Vondra, ale Holý byl opět připraven.
72
Zakončoval střelou Řezníček, ale slabě do Holého.
66
Útočným faulem se provinil Záviška a od svého rohového praporku bude rozehrávat Holý.
64
Marek Opluštil nešetrně skluzem sestřelil Vondru a je z toho druhá žlutá a tedy červená karta. Domácím tak začíná přesilovka.
63
Z dálky to zkusil Řezníček, ale jeho střela mířila hodně mimo branku hostí.
62
Záviška vybojoval rohový kop pro Pardubice.
58
První žlutou kartu zápasu viděl za ostrý skluz na půlce žižkovský Marek Opluštil.
54
Žižkov právě vstřelil branku! Hosté využili Bazalem chybičky Kakrdy a po jeho centru se ve vápně střelou z první prosadil IGOR SÚKENNÍK – 1:1.
52
Po centru Bartošáka zakončoval na dlouhou nohu Marek, ale Frydrych byl u své pravé tyče včas a míč chytil.
50
Opluštil na půli fauloval Jeřábka, přímý kop pro domácí.
48
Hosté do druhé půle vstoupili aktivněji, než domácí.
46
Viděli jsme zatím hodně zajímavý první poločas, po kterém domácí vedou 1:0 po brance Martina Haška ze 17. minuty. Dovolím si tvrdit, že dnes vidíme nejzajímavější první půli v podzimní části na stadionu Pod Vinicí.
45
45
Roh pro hosty po šanci Opluštila, kterou vykopl z brankové čáry Kopřiva.
45
Domácí již takticky drží míč v závěru první půle.
40
Velká šance domácích, kdy si Záviška obhodil i vybíhajícího Holého, ale Bartošák ještě stačil míč mířící do opuštěné branky srazit na roh.
37
Pardubičtí to dvakrát zkoušeli centrem z levé strany, nejprve Vondrou a poté Haškem, ale soupeř se ubránil.
36
Nebezpečný centr do vápna domácích na dvakrát zlikvidoval Frydrych.
32
Z hranice vápna střílel Podrazký, ale Frydrych byl připraven.
31
Další pro hosty.
27
Pardubičtí se však ubránili a již vhazují aut na polovině Žižkova.
26
Bazal nyní hlavou poslal míč za brankovou čáru, ale přesto mají hosté rohový kop...?
24
Trestný kop pro domácí z levé strany, ale viktoriáni se ubránili.
23
Ve vápně operoval s míček Jeřábek a z otočky vystřelil přesně do míst, kde stál Holý.
22
Kakrdovi se centr nepovedl a od branky tak bude vykopávat Holý.
20
Včasným vyběhnutím nepustil do šance hosty gólman Frydrych. Následně se pak hosté chytili do ofsajdové pasti.
19
Po centru Jeřábka hlavičkoval vedle Kopřiva.
18
Roh pro domácí.
17
Pardubice právě vstřelily branku! Do střelecké pozice se ve vápně dostal Petráň, ale Holý jeho gólovou střelu stačil vyrazit, jenže na dorážku MARTINA HAŠKA již byl krátký – 1:0!
16
Nyní trestný kop hostů, ale domácí obrana odolala.
15
Velký závar před brankou hostí, ale ani Jeřábek, ani Petráň nedokázali poslat míč do branky Žižkova.
13
Po centru Haška z levé strany hlavičkoval v těžké pozici Jeřábek mimo branku hostů.
12
Nyní se bojuje převážně ve středu hřiště, každý tým má chvilku míč v držení, ale bez vážnějšího vzruchu.
8
Z levé strany nebezpečně centroval Bartošák, ale Frydrych míč ukryl do svých rukavic a rozehrává.
6
Útočným faulem se provinil žižkovský Marek.
5
Holému se nyní nepovedl výkop od vlastní branky a domácí vhazují na polovině hřiště.
3
Trestný kop pro domácí zahrával Kudrna od pravé lajny a je z toho první roh zápasu.
1
-1
Oba celky v čele s rozhodčími již nastupují na hrací plochu.
-13
Oba celky se ještě pilně rozcvičují na pěkně připravené hrací ploše stadionu Pod Vinicí.
V sobotním dopoledni skončí podzimní část sezony pro FK Pardubice a Viktorii Žižkov.
Domácí celek je po dvou výhrách v řadě na 9. místě tabulky se ziskem 21 bodů a skórem 17:16. Viktorka je třetí s 27 body při skóre 24:12.
Mladý pardubický celek je v tabulce domácích zápasů na 9. příčce se ziskem devíti bodů a skórem 3:7. Zejména tři vstřelené branky před svými diváky jsou však opravdu tristní. Naopak ve venkovní tabulce patří Pardubicím 3. místo.
Žižkovští to mají skoro obráceně, když tabulku domácích zápasů vedou, naopak ve venkovní jim patří až 11. místo.
V posledních dvou kolech se oběma týmům zadařilo, když pardubičtí porazili Třinec a vyhráli v Kolíně. Viktorka porazila Kolín a vyhrála v Táborsku shodně 4:0. Mohl by nás tak čekat zajímavý zápas.
V letním utkání na Žižkově zápas skončil remízou 1:1, když Pardubice vedly brankou Bederky ze začátku zápasu, na kterou odpověděl ve druhé půli Dressler.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.