Zákroky brankáře Enyeamy – 3.
Zákroky brankáře Dikana – 7.
Utkání je u konce, ani jeden tým nemůže být po závěrečném hvizdu spokojen, protože domácí už mají jistotu že si evropské poháry na jaře nezahrají a hosté už mají jen velmi malou šanci. Ve druhém poločase hosté vyrovnali na konečných 1:1, když se v 79. minutě trefil Roux. Ode mě je to pro tento zápas vše, přeji pěkný zbytek večera a budu se těšit zase někdy u onlajnů, nashledanou.
90+3
90+3
Žlutou kartu dostává domácí Wánderson.
90+2
Joãozinho ale zahrál roh velice špatně a bude se kopat od Enyeamovy brány.
90+1
K přímému kopu se postavil Pereyra, jeho rána vyráží na roh Enyeama.
90+1
Nastavují se 3 minuty.
90
Laborde se fantasticky uvolnil ve středu pole a po kličce Bašovi se dostával do velice zajímavé pozice, kapitán Lille ho ale fauloval a dostává žlutou kartu.
90
Mendes s Rouxem se dostávali do velice zajímavé pozice, první jmenovaný ale akci pokazil nepřesnou přihrávkou.
89
Domácí potřebují pro naději postupu vyhrát a tak se snaží o rozhodnutí, hostům ale nejspíš remíza pro naději postupu také stačit nebude a tak se musí stejně jako Krasnodar pokusit o rozhodující branku. Domácí mají nyní přímý kop ze zajímavé pozice.
87
Roux už se chystal do rychlého protiútoku, v momentě přihrávky byl ale v ofsajdu.
86
Petrov šel do souboje s Mendesem příliš tvrdě a dostává žlutou kartu.
85
Krásná akce nově příchozího Mendese, který se uvolnil na levé straně, posunul si míč do středu hřiště a jeho ránu vyrazil skvělým zákrokem Dikan!
85
Rozhodčí odpískal faul Rouxe na Martynoviče, hostující útočník ale nebyl s verdiktem spokojen a za svou reakci dostal žlutou kartu.
84
Rodelin se snažil prosadit proti domácím stoperům, pomohl si ale útočným faulem.
83
Laborde se uvolnil uprostřed hřiště, obešel Rozehnala, jeho rána z 20 metrů ale končí metr vedle.
83
O centr se pokusil Roux, nakonec se ale bude jen kopat od Dikanovy brány.
82
Střídání domácích, Wánderson přichází na místo Mamajeva.
81
Domácí vybojovali rohový kop, pro něj si následně došel Enyeama.
80
Hosté střídají, na místo Freye přichází Mendes.
79
Lille právě vstřelilo branku!
Skvělá práce Balmonta, který se uvolnil na pravé straně, narazil si míč s Corchiou a poslal do vápna krásný centr, na ten si naskočil NOLAN ROUX, který hlavičkoval přesně!
78
Pereyra vybojoval míč, protáhl se mezi Gueyem a Mavubou a první jmenovaný ho fauloval.
77
Po rohovém kopu se k hlavičce dostal znovu Rodelin, jeho střele ale chyběla razance.
76
Po Balmontově centru se míč ve vápně odrazil k Rodelinovi, jehož střela byla sražena na roh.
75
Petrov tvrdě fauloval Bériu a hosté budou zahrávat další přímý kop.
74
Kalešin byl faulován Corchiou a hosté tak přišli o dobrou příležitost.
72
Bériův průnik zastavil čistým skluzem Mamaev.
70
Rozehnal našel na pravé straně Mavubu, jehož následná přihrávka však byla nepřesná.
68
Frey si nabíhal na dlouhý míč za obranu, byl mu ale odmáván a odpískán ofsajd.
67
Další střídání hostů, Martina nahrazuje Rodelin.
66
Béria byl faulován u půlící čáry, sudí Kružliak odpískal faul s drobnou prodlevou, domácí se tak trochu zlobí.
65
Žlutou kartu za tvrdý zákrok dostává hostující Gueye.
64
Ari hledal přihrávkou Labordeho, který by mohl jít sám na bránu, výborně se k němu ale vrátil Béria a odebral mu míč!
63
Laborde hledal zajímavou přihrávkou do běhu Ariho, tomu ale chybělo pár kroků navíc.
62
Hosté střídají, Delaplaceho nahrazuje Mavuba.
61
Druhý vzájemný souboj těchto hráčů tentokrát skončil faulem Bérii.
60
Béria byl u půlící čáry faulován Labordem, rozehrávat tak budou hosté.
59
Po centru z pravé strany se o akrobatické zakončení pokusil Roux, mířil však nepřesně.
58
Po Bériově centru se míč odrazil k Balmontovi, jemuž ale střela vůbec nesedla.
57
Joãozinho založil rychlý protiútok a našel na hranici vápna Ariho, ten si ale míč špatně zpracoval.
56
Pereyra obešel dva protihráče, následně mu míč odebral Rozehnal, kterého srazil domácí záložník k zemi a dostává žlutou kartu.
54
Ari se neprosadil proti přesile a hosté začínají až od Enyeamy.
52
Obrovskou chybu v domácí rozehrávce využil Delaplace, jeho centr ale nenašel nikoho z jeho spoluhráčů.
52
Na hranici vápna se výborně uvolnil Frey a byl sražen k zemi jedním z domácích obránců, ani zde se penalta nepíská.
51
Corchua se z pravé strany tlačil do vápna, skvělým zákrokem ho zastavil Laborde. Roh pro Lille.
49
Ari se prohnal okolo Rozehnala a dostával se do slibné situace, pokusil se o střelu z úhlu, která ale nebyla přesná.
49
Baša srazil ve vápně k zemi Labordeho a domácí se hodně zlobí, že se nepískala penalta!
48
Po následném rohu dopravil míč hlavou do sítě Baša, už předtím byl ale pískán útočný faul.
47
Po centru Martina se míč odrazil k Rozehnalovi, jehož střelu z voleje vyráží skvělým zákrokem na roh Dikan!
47
Petrov fauloval Bériu a hosté budou zahrávat přímý kop.
46
46
Domácí před druhým poločasem střídají, Izmajlova nahrazuje Laborde.
První poločas je u konce. Příliš fotbalové krásny nám sice nenabídl, deset minut před pauzou jsme se ale přece jen dočkali gólu, když se po pěkné akci prosadil Ari. Uvidíme, jak se týmy poperou o šanci o postup ve druhém poločase, který začne zhruba v 19:03.
45+2
45+2
Domácí obránce Jędrzejczyk nakonec musel střídat, nahrazuje ho Martynovič.
45+1
Nastavují se 2 minuty.
45
Jędrzejczyk fauloval Rouxe, na zemi ale zůstává ležet právě domácí obránce.
43
Delaplace byl na hranici pokutového území sražen k zemi Jędrzejczykem, faul se nepíská.
42
Hosté z přímým kopem nenaložili příliš dobře a nakonec byli rádi, že pokryli následný protiútok domácích.
41
Delaplace byl faulován Izmailovem a hosté mají k dispozici zajímavý přímý kop.
40
Corchia poslal do vápna pěkný centr, domácí obrana ale zasáhla dobře.
39
Gueye poslal tvrdým zákrokem k zemi Izmailova a může být rád, že nedostal žlutou kartu.
38
Po další pěkné akci domácích se k zakončení dostal Joãozinho, z poměrně těžkého úhlu ale trefil jen boční síť.
37
Roux výborně vybojoval míč a jeho střelu vyrazil na roh Dikan. Na zemi zůstává domácí obránce Jędrzejczyk, který bude muset být ošetřován.
35
Krasnodar právě vstřelil branku!
Krásná akce domácích! Po kombinaci na jeden dotek a skvělé narážečce od Mamajeva šel ARI zcela sám na Enyeamu a přesnou střelou mu nedal šanci!
33
Znovu to byl Pereyra, kdo založil rychlý brejk domácích, následně ale nepřesně přihrával Joãozinho.
32
Roux zabojoval a vybojoval pro svůj tým autové vhazování na útočné polovině.
31
Joãozinho dostal skvělý pas na levou stranu a řítil se do pokutového území, ideální moment na přihrávku ale prováhal a Corchia srazil míč na další roh.
30
Ke střele z 20 metrů se dostal Roux, Dikan s ní ale neměl výraznější problémy.
30
Ari tvrdě fauloval Rozehnala, který se těžce zvedá z trávníku.
29
K Joãozinhovi se sice dobře vrátil Gueye, pomohl si však faulem.
28
Centrovaný míč nepříjemně tečoval Rozehnal, Enyeama si ale poradil.
28
Joãozinho se výborně protáhl na levé straně, k jeho centru se ale Ari nedostal. Domácí útočník ale nakonec vybojoval míč a vybojoval další roh.
27
Znovu to byl Jędrzejczyk, kdo zastavil Freyův průnik.
26
Béria se snažil projít po levé straně, proti Jędrzejczykovi si ale pomohl faulem.
25
Pro Martinův centr si došel Dikan, hostům byl navíc odpískán faul.
24
Po průniku Gueyeho budou roh zahrávat i hosté.
24
Pereyra se pokusil o další přihrávku za obranu, nikdo z jeho spoluhráčů však jeho myšlenku nepochopil.
23
Enyeama si došel pro míč a svým vyboxováním hned založil protiútok, na jehož konci byla rána Balmonta, kterou kryje Dikan.
22
Mamaev se pokusil obejít Rozehnala, po jeho zásahu budou domácí zahrávat roh.
21
Pereyra hledal průnikovou přihrávkou Ariho, tomu byl odmáván i odpískán ofsajd.
21
Pokus o dlouhý míč za obranu hostům nevyšel a domácí tak začínají až od Dikana.
19
Hosté se pokusili o rychlý protiútok, u vápna soupeře ale nebyli přesní.
17
Joãozinho založil velmi pěknou akci, Baša nakonec na poslední chvíli odkopl míč před Arim.
17
Corchia poslal do vápna povedený centr, na který si ale nenaběhl nikdo z jeho spoluhráčů.
15
Izmailov dostal skvělý pas na hranici velkého vápna, míč si ale špatně zpracoval a přišel o něj.
15
Domácí jsou v posledních minutách o něco lepím týmem a snaží se držet míč na svých kopačkách.
14
Do odraženému míče se opřel Sigurðsson, mířil ale nad bránu.
13
Joãozinho se výborně protáhl na levé straně, jeho centr odvrací na další roh Rozehnal.
13
Pereyra aložil zajímavý brejk, za vápnem našel Ariho, ten ale prováhal přihávku a míč ztratil.
12
Ari se sám proti přesile neprosadil a hrát mohou hosté.
11
Frey byl při rychlém přechodu do útoku faulován Sigurðssonem, který ještě dostává domluvena od rozhodčího Kružliaka.
10
Do vápna se dostal Mamaev, jeho centr ale nenašel nikoho z domácích a Lille tak bude vhazovat.
9
K hlavičce se dostal Ari, míč sice letěl dlouho vzduchem, Enyeama ho ale raději vytěsnil na další roh.
8
Domácí vybjovali roh a po jeho neúspěšném rozehrání na krátko budou kopat další.
7
Petrov byl na levé straně faulován a domácí budou v klidu rozehrávat.
6
Pereyra šel sám na Enyeamu a zakončil přesně, rozhodčí ale gól neuznávají kvůli velmi spornému ofsajdu!
4
Balmont byl tvrdě faulován a zůstává ležet na hrací ploše.
3
Po centru z levé strany se dostal k hlavičce hostující Roux, v těžké pozici ale netrefil bránu.
2
Mamaev sice vybojoval míč, následně se s ním ale dostal až za autovou čáru.
1
Hned po rozehrávce přerušil útok hostů faulem Jędrzejczyk.
1
-2
Hráči obou mužstev nastupují na hrací plochu, utkání za chvíli začne.

FC Krasnodar: Dikan – Petrov, Jędrzejczyk, R. Sigurðsson, Kalešin (C) – Gazinskij – Mamajev, Izmajlov, Pereyra, Joãozinho – Ari.
Náhradníci: Sinicyn – Martynovič, Adžindžal, Laborde, Wánderson, Burmistrov, Lanin.

Lille OSC: Enyeama – Corchia, Baša, Rozehnal, Béria – Delaplace, Balmont, Gueye – Martin – Frey, Roux.
Náhradníci: Elana – Soumaoro, Souaré, Meïté, Mavuba, Rodelin, Mendes.

Rozhodčí: Kružliak – Somolani, Brendza (všichni Slovensko).
První vzájemný zápas těchto týmů ve skupině skončil remízou 1:1. V utkání hraném 18. září sice vedl Krasnodar po poločase 1:0 po brance Labordeho, ve druhém poločase ale vyrovnal Kjaer, týmy si tak body rozdělily.
To hostujícímu Lille se nepovedl vstup do sezóny nepovedl ani v lize, kde jim patří po čtrnácti kolech 14. příčka. Pravou ale je, že Lille má zápas s Evianem k dobru. V Evropské lize má francouzský tým pouze o bod víc než jeho dnešní soupeř – 3 body za 3 remízy. Hostům by ještě teoreticky k naději postupu mohla stačit remíza, pro reálnější šance ale budou v Rusku muset vyhrát. Z posledních pěti utkání dokázali hosté uhrát dvě remízy, zbylé tři utkání prohráli, jejich forma před tímto utkáním tak není ideální.
Domácí FC Krasnodar zažil velmi povedený vstup do ligové sezóny, kde mu patří po čtrnácti kolech druhé místo, s osmibodovou ztrátou na suverénní Petrohrad. V Evropské lize je to ale úplně jiná písnička, domácí mají na svém kontě po čtyřech zápasech pouhé dva body a ve skupině H jim patří poslední, čtvrté místo. Aby si udrželi šanci na postup do jarní fáze soutěže, tak dnes musí svého soupeře bezpodmínečně porazit. Z posledních pěti utkání domácí třikrát prohráli a dvakrát vyhráli, poslední dva zápasy však byly právě výhry a tak uvidíme jestli dokáže ruské mužstvo vyhrát i potřetí v řadě.
Dobrý den, v dnešním utkání pátého kola skupinové fáze Evropské ligy se utká domácí FC Krasnodar s hostujícím Lille. Textovým přenosem Vás bude provázet Jan Číhal.