To je z mé strany vše, hezký večer.
Je konec! Sledovali jsme hodně zajímavý duel, který nabídl čtyři branky a utkání mezi Villarrealem a Mönchengladbachem nakonec skončilo nerozhodně 2:2. Domácí dvakrát vedli, ale celek z Německa vždy vyrovnal a nakonec si ze Španělska odváží cenný bod. Nutno dodat, že remíza je zřejmě spravedlivá.
90+3
90+2
Z rohu ale nebylo vůbec nic. Navíc po srážce hlavní rozhodčí hru přerušil a bude se ošetřovat.
90+2
Domácí ještě vybojovali rohový kop.
90+1
Hlavní rozhodčí přidal dvě minutky.
90
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
89
U míče jsou hosté, kteří už zhruba dvě minuty kombinují, což se samozřejmě nelíbí domácím fanouškům.
87
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Manu Trigueros, přichází Javier Espinosa.
86
Nakonec se hráči ve žlutých dresech vydali dopředu, ale ani z této akce nic nebylo.
85
Domácí drží míč a snaží se něco vymyslet, ale zatím kombinují pouze na své polovině.
83
Domácí to zkusili dlouhým nákopem, ale ten nebyl přesný a pro míč si došel Sommer.
82
Hosté mohli jít do vedení, ale po Herrmannově střele orazítkoval kulatý nesmysl jen levou tyč!
80
Je před námi posledních deset minutek a stav zápasu je stále nerozhodný. Bude to ještě hodně zajímavé.
78
A další akce Villarrealu skončila nepřesnou přihrávkou a od své branky bude rozehrávat Sommer.
77
Bruno Soriano ale hradbu těl neprostřelil a stav zápasu se tedy tentokrát nemění.
76
Žlutou kartu dostává Granit Xhaka (Borussia Mönchengladbach).
76
Šance pro domácí celek, který bude zahrávat standardní situaci přesně z hranice velkého vápna.
75
Nyní je ale k vidění mnoho nepřesných přihrávek a hraje se hlavně uprostřed hrací plochy.
73
Oba celky se tlačí dopředu a je vidět, že remízu ani jeden nebere. Uvidíme, zda se dočkáme ještě nějaké branky.
71
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Ikechukwu Uche, přichází Tomás Pina.
71
Střídání v týmu Borussia Mönchengladbach: ze hřiště odchází Ibrahima Traoré, přichází Patrick Herrmann.
71
Střídání v týmu Borussia Mönchengladbach: ze hřiště odchází Branimir Hrgota, přichází Max Kruse.
70
Mönchengladbach je ve druhém poločase stále lepším celkem, už vstřelil dvě branky, ale do vedení se hosté z Německa zatím nedostali. Konec duelu bude ale ještě hodně zajímavý a máme se na co těšit.
69
Žlutou kartu dostává Manu Trigueros (Villarreal CF).
68
U míče jsou opět hosté, kteří se snaží něco vymyslet na polovině Villarrealu.
67
Mönchengladbach právě vstřelil branku!
A je to 2:2! K míči se postavil GRANIT XHAKA, který to trefil parádně. Kulatý nesmysl se odrazil od břevna za Asenja a je opět vyrovnáno. Parádní branka.
66
Hosté vybojovali standardní situaci zhruba z dvaceti metrů...
65
Mönchengladbach je u míče a v klidu kombinuje. Uvidíme, co německý celek vymyslí.
63
Villarreal právě vstřelil branku!
Tak to je velká rána pro Mönchengladbach, protože z ničeho nic jde domácí celek opět do vedení. Po centru z pravé strany nedokázal hostující hráč míč odkopnout, k tomu se dostal DENIS ČERYŠEV, který už neměl problém překonat Sommera.
63
Další snažení hostů ale skončilo zbytečným útočným faulem.
62
Villarrealu se zatím ve druhém poločase vůbec nedaří. Domácí bojují, ale nic jim nevychází, naopak Mönchengladbach zlepšil kombinaci a dominuje.
60
Mönchengladbach se vydal dopředu a z rohu velkého vápna to zkusil Traoré, ale míč skončil vysoko nad brankou.
59
Vzápětí to Španělové zkusili dlouhým nákopem, ale ten byl nepřesný a k míči se dostal Sommer.
58
Mönchengladbach se v pohodě ubránil a je u míče. Hosté jsou ve druhém poločase zatím lepší a zcela zaslouženě vyrovnali.
57
Villarreal se okamžitě vydal dopředu a vybojoval rohový kop.
56
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Cani, přichází Jonathan dos Santos.
55
Je vyrovnáno! Z dobrých pětadvaceti metrů napřáhl RAFFAEL, který poslal míč doprostřed branky, ale Asenjo zákrok vůbec nezvládl a kulatý nesmysl si srazil za svá záda. Velká chyba domácího brankáře.
55
Mario Gaspar to vyzkoušel z dálky, ale s jeho propagačním pokusem si Sommer v pohodě poradil.
54
Jenže ani nyní Mönchengladbach neudeřil, protože vše skončilo útočným faulem na domácího brankáře.
53
Hosté přidali a jsou jasně lepší. Po sražené střele budou zahrávat další rohový kop.
53
Ani z tohoto rohu hosté nic nevytěžili a stále tak prohrávají o jednu branku.
52
Rohový kop pro Mönchengladbach.
51
Hostující celek vybojoval standardní situaci z hranice velkého vápna. K míči se postavil Hrgota, ale Asenjo předvedl dobrý zákrok a míč vyrazil!
49
Do dobré šance se dostal domácí Mario Gaspar, ale Sommer byl pozorný a dokázal jeho ránu zlikvidovat!
48
Následnou akci Villarrealu ukončil Xhaka, který se provinil faulem. U míče jsou tedy stále domácí borci.
47
Hosté se hned vydali dopředu, ale vše zastavil pomezní rozhodčí, protože Hrgota byl podle něj v ofsajdu.
46
Hráči jsou zpět na trávníku. Druhý poločas může začít.
Druhý poločas začne přibližně v 22:05.
První poločas je za námi. Sledujeme hodně zajímavý duel, který nabídl několik šancí a nakonec i jednu branku, kterou vstřelil domácí Vietto. Villarreal tak vede nad Mönchengladbachem 1:0 a nutno dodat, že zaslouženě. Druhý poločas ale bude ještě hodně zajímavý a máme se tak na co těšit.
45
45
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
44
Domácí drží míč a nikam nepospíchají, což je za současného stavu zcela pochopitelné.
43
Ale ani ze svého třetího rohu Mönchengladbach nic nevytěžil. Nutno dodat, že Villarreal zatím dnes skvěle brání.
42
Mönchengladbach přidal a je to znát. Nyní jsou hosté aktivnější a vybojovali další rohový kop.
40
Žlutou kartu dostává Bruno Soriano (Villarreal CF).
39
Nyní to hosté zkusili po pravé straně, ale ani z této akce nic nebylo, protože dobrým obranným zákrokem se prezentoval Mario Gaspar.
38
Ale ani nyní svým centrem Hazard nikoho nenašel a na další branku si tak musíme ještě počkat.
37
Je tu další rohový kop, tentokrát pro celek z Německa.
36
Aktivní Trigueros to zkusil opět z dálky a míč tentokrát skončil těsně vedle pravé šibenice!
35
Ani z tohoto rohu nic nebylo. Mönchengladbach se v pohodě ubránil.
34
Po hezké kombinaci vystřelil z hranice velkého vápna Trigueros a Sommer měl co dělat, aby míč vyrazil na roh!
33
Mönchengladbach se snaží, bojuje, ale zatím se směrem dopředu německému celku příliš nedaří a stále tak prohrává o jednu branku.
31
K další střele se dostal domácí Cheryshev, ale rána mu nesedla a branku vůbec netrefil.
30
Po úvodních třiceti minutách vede domácí celek 1:0. Nutno dodat, že Villarreal je aktivnější a vede zaslouženě.
28
Akce domácího celku skončila útočným faulem, kterým se provinil Uche.
27
Hosté se hned vydali dopředu, ale k ničemu se nedostali a u míče jsou zase domácí borci.
26
A máme tu první branku. Po rychlé akci se ve vápně hostů dostal k míči LUCIANO VIETTO, který z bezprostřední blízkosti překonal Sommera a poslal Villarreal do vedení.
24
Roh rozehrál Hazard, ale žádný z jeho spoluhráčů se do zakončení nedostal a na tahu je Villarreal.
23
Dopředu se vydal i hostující celek, který nakonec vybojoval rohový kop.
21
Nyní se domácí dostali ke dvěma střelám, ale ani jednou míč na Sommera neprošel.
20
Je za námi úvodních dvacet minutek a stále čekáme na první branku. Žádná nuda to ale není, protože oba celky se stále tlačí dopředu.
18
Standardní situaci z hranice velkého vápna zahrával Soriano a po jeho pokusu skončil míč těsně vedle pravé tyče, kterou možná ´olízl´. Hosté měli velké štěstí.
17
Žlutou kartu dostává Roel Brouwers (Borussia Mönchengladbach).
16
Do zakončení se dostal Gabriel Paulista, ale z dobré pozice branku netrefil a stav zápasu se stále nemění.
15
Po bleskové akci je tu rohový kop pro Villarreal.
14
Hostující brankář Sommer dostal těžkou přihrávku, ale zvládl to a míč dokázal uklidit do bezpečí.
12
Jenže i hráče Villarrealu zradila přihrávka. Nyní se vše podstatné odehrává uprostřed hrací plochy a míč létá ze strany na stranu.
11
Nakonec se hosté přeci jen vydali dopředu, ale z kombinační akce nebylo vůbec nic a u míče jsou domácí.
10
U míče jsou hráči Mönchengladbachu, kteří v klidu kombinují a nikam tentokrát nepospíchají.
8
Vzápětí to celek z Německa zkusil dlouhým nákopem, ale ten byl hodně nepřesný a míč sebrali domácí zadáci.
8
Hostující Raffael se ocitl sám na hranici velkého vápna, ale se střelou tak dlouho váhal, až o kulatý nesmysl přišel.
7
K vidění je ale také mnoho nepřesných přihrávek a i proto stále čekáme na první větší šanci.
6
Začátek duelu je zajímavý. Oba celky se tlačí dopředu a diváci se rozhodně nenudí.
4
Na druhé straně se ke střele z vápna dostal Traoré, ale zakončení nezvládl a míč poslal vysoko nad branku Villarrealu.
3
Z dálky to vyzkoušel domácí Mario Gaspar, ale s jeho pokusem si Sommer v pohodě poradil.
2
Z úvodního rohu nic nebylo. Mönchengladbach se v pohodě ubránil, ale u míče jsou stále domácí borci.
2
Na druhé straně se do vápna prodral Uche, ale na poslední chvíli mu míč ukopl jeden z obránců. Roh pro Villarreal.
1
Z prvního útoku španělského celku nic nebylo a na tahu byl Mönchengladbach, ale akce hostů skončila nepřesnou přihrávkou.
1
Úvodní duel obstarali domácí fotbalisté, kteří se okamžitě vydali dopředu.
1
Vše je připraveno, jdeme na to!
Hráči obou celků jsou na trávníku. Duel tedy začne za malý okamžik.

Villarreal CF: Asenjo – M. Gaspar, Paulista, Ruiz, J. Costa – Cani, Trigueros, B. Soriano (C), Čeryšev – Vietto, Uche.
Náhradníci: Juan Carlos – Dorado, Rukavina, Pina, J. dos Santos, Espinosa, Moreno.

Borussia Mönchengladbach: Sommer – Korb, Brouwers, Jantschke (C), Domínguez – Traoré, Nordtveit, Xhaka, T. Hazard – Raffael, Hrgota.
Náhradníci: Heimeroth – Wendt, Herrmann, M. Kruse, Marx, Schulz, Hahn.

Rozhodčí: Marciniak – Sokolnicki, Listkiewicz.
První vzájemný zápas

První zápas v Německu byl hodně zajímavý. Do vedení šel domácí celek, když se v prvním poločase trefil Herrmann. Ve druhém dějství ale srovnal Uche a týmy si body rozdělily.
Villarreal CF vstoupil do Evropské ligy remízou právě na hřišti Mönchengladbachu. Poté ale španělský celek doma rozstřílel 4:0 Apollon a v dalším zápase nastřílel čtyři branky švýcarskému Curychu. Pak ale v Curychu prohrál 2:3. Domácí mají na svém kontě sedm bodů a kráčí za postupem. Pokud dnes Villarreal vyhraje, tak bude jistým postupujícím. O motivaci tedy mají domácí borci postaráno.

Borussia Mönchengladbach to má také skvěle rozehrané. V prvním zápase remizovala s Villarrealem, pak remizovala v Curychu, ale poté dvakrát přehrála Apollen. Má tedy osm bodů a kraluje skupině. I německý celek je velmi blízko postupu a i Borussia Mönchengladbach si dnes může postup zajistit.
Skupina A

1. Mönchengladbach 9:2 8 bodů
2. Villarreal 11:5 7 bodů
------------------------------------------------
3. Curych 7:10 4 body
4. Apollon 3:13 3 body
Zdravím všechny příznivce kopané. Evropský liga má na programu další zápasy základních skupin a my budeme sledovat duel, ve kterém přivítá Villarreal německý Mönchengladbach. Mírným favoritem tohoto zápasu je domácí celek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:05.