Bastia se ujala ve 21. minutě vedení zásluhou Francoise Kamana, na jehož gól dokázal po přestávce odpovědět střídající Julien Feret. Konečný výsledek. Caen 1 Bastia 1.
90+4
90+4
Caen se ještě dostalo k nebezpečnému střílenému centru z pravého křídla, po kterém mohl na vzdálenější tyči vstřelit svému týmu výhru Julien Feret, jeho pokus ale zamířil vysoko nad!
90+4
Z útočné akce hostů nic nebylo a brankář Rémy Vercoutre mohl založit poslední útok Caen.
90+3
Běží třetí minuta čtyřminutového nastavení a Bastia vhazuje ve středu hřiště.
90+2
Sloan Privat se dostal ke střele zpoza šestnáctky, jeho pokus byl ale nepřesný.
90+1
Střídání v týmu SC Bastia: ze hřiště odchází Ryad Boudebouz, přichází Abdoulaye Keita.
90+1
Nad rámec zápasu byly nastaveny 4 minuty.
90
Julien Feret se ještě pokusil strhnout vedení na stranu Caen, jeho střela ale byla zablokována.
90
Do konce zápasu zbývá 60 sekund a zápas spěje k remízovému výsledku.
89
Střídání v týmu SC Bastia: ze hřiště odchází Floyd Ayité, přichází Hervin Ongenda.
88
Žlutou kartu dostává Tallo (SC Bastia).
87
Guilleme Gillet se odhodlal k odvážnému průniku, po kterém upadl na trávník, faul se však nepískal.
86
Sebastian Squillaci se s tím v obraně nemazlil a odkopl míč za postranní čáru.
84
Bastia rozehrála rohový kop, po kterém Sebastien Squillaci vyskočil hodně vysoko, bránu domácího týmu ale neohrozil.
83
Střídající Tello měl obrovskou šanci, z úhlu ale propálit Alphonse Aréola nedokázal! Jeho střela skončila mimo a Alphonse Aréola zasahovat nemusel.
82
Střídání v týmu SM Caen: ze hřiště odchází Mathieu Duhamel, přichází Sloan Privat.
81
Vzápětí se Julien Feret přece jen dostal ke střele, jeho přízemní pokus zpoza šestnáctky ale minul o pořádný kus levou tyč.
80
Julien Feret se mohl vydat směrem vpřed, jeho postup vpřed byl ale příliš pomalý.
77
Lenny Nangis se mohl po centru z pravé strany postarat o obrat v zápase, k přesné hlavičce mu ale scházely milimetry.
76
Do konce zápasu zbývá 15 minut. Caen hraje s Bastiou nerozhodně 1:1.
75
Julien Féret vstřelil svůj první gól v letošním ročníku francouzské Ligue 1.
74
Caen právě vstřelilo branku!
JULIEN FÉRET vyrovnává po chybě zaváhání obrany Bastii na 1:1!! Hosté nedokázali odkopnout míč do bezpečí a Julien Féret napálil míč střelou zpoza šestnáctky z první přesně k pravé tyči.
71
Střídající Lenny Nangis se snažil mezi dvěma protihráči proniknout do šestnáctky soupeře, kleště hráčů Bastii ho ale dokázaly zastavit.
70
Na hřišti se objevily dva míče a hra musela být přerušena.
69
Tallo se snažil na levém křídle něco vymyslet, ve svém snažení ale neuspěl, stejně jako Guillaume Gillet.
68
Střídání v týmu SM Caen: ze hřiště odchází Herve Bazile, přichází Lenny Nangis.
67
Střídání v týmu SC Bastia: ze hřiště odchází François Kamano, přichází Tallo.
66
Bastia přichystala první střídání.
65
V prvním poločase jsem říkal, že se v dnešním zápase nedá čekat gólová přestřelka, a bohužel pro nezaujatého fanouška oba týmy tato slova potvrzují.
63
Antar Yahia přidržel za dres Floyda Ayitého a byl mu odpískán faul.
62
Střídání v týmu SM Caen: ze hřiště odchází José Saez, přichází Julien Féret.
60
Caen připravuje střídání, zatímco Francois Kamann zůstává ležet na hrací ploše.
59
Mathieu Duhamel už se chystal ke sprintu na hostující bránu, jenže Caen byl odpískán faul.
57
Následný rohový kop v podání Caen nebyl špatný, Alphonse Aréola ale zasahovat nemusel.
56
José Saez posílal do šestnáctky dobrý centr, po kterém se málem dostal k hlavičce Damien Da Silva, před ním ale odvrátil míč na rohový kop Sebastien Squillaci.
54
Florian Maragne odvedl v obraně skvělou práci, když odstavil tělem od míče Herveho Bazila a poté vybojoval odkop od brány.
53
Mathieu Duhamel si prvním dotykem skvěle zpracoval vysoký míč na střelu a jeho následný přízemní pokus zpoza šestnáctky těsně minul levou tyč!
51
Caen sportovně vrátilo soupeři míč a Alphonse Aréola mohl rozehrávat.
51
Oba týmy spoléhají na jednoho čistého hrotového hráče. Caen na útočníka Mathieua Duhamela a Bastia na Floyde Ayitého či Francoise Kamana.
50
Caen nastoupilo do dnešního zápasu v rozestavení 4-1-4-1, zatímco Bastia zvolila formaci 4-2-3-1.
49
ŽLUTÉ KARTY: Caen 1 Bastia 1
48
Žlutou kartu dostává Bengali-Fodé Koita (SM Caen).
47
Mathieu Duhamel sice vybíhal na přihrávku svého spoluhráče z linie kopírující linii s obránci Bastii, přesto mu byl odpískán ofsajd.
46
Oba týmy už se vrací tunelem Stade Michel d'Ornano zpět na hrací plochu a druhý poločas utkání mezi Caen a Bastiou bude moci za několik málo okamžiků začít. Spokojenější jsou zatím hosté z Bastii, kteří vedou po gólu Francoise Kamana 1:0.
Oba týmy měly během prvního poločasu velké problémy s přesností střel a vůbec s tím, do nějaké šance se dostat. Jednu z nich ale dokázal využít po hlavičce Sebastiena Squillaciho, kterého si můžete pamatovat z působení v Arsenalu, do břevna útočník Francois Kamano. Skóre po prvním poločase. Caen 0 Bastia 1.
45
45
Caen ještě v závěru poločasu vybojovalo rohový kop a dostalo se do zakončení, to však bylo nepřesné.
44
Herve Bazile posílal na přední tyč dobrý centr, ten ale našel pouze hlavu z jednoho hráčů Bastii.
43
Caen se vydalo do útoku po levém křídle a vybojovalo zajímavou standardní situaci.
42
Do konce prvního poločasu zbývají 3 minuty a hra se odehrává po většinu času ve středu hřiště.
40
Pohle hlavního rozhodčího se Francois Kamano dopustil u rohového praporku faulu, když se snažil prosadit proti dvojnásobné přesile.
38
Dnešní zápas je především o velkém množství osobních soubojů.
36
Vzápětí sice nepřišel dlouhý pas do šestnáctky, ale hosté se ani tak ničemu nedostali, protože jim byl odpískán útočný faul.
35
Caen faulovalo u postranní čáry a hosté mohli poslat míč do šestnáctky soupeře.
34
Žlutou kartu dostává Florian Marange (SC Bastia).
33
Vzápětí ale přišel šlapák, kterého se dopustil Bengali-Fodé Koita.
32
Caen je u míče a snaží se vymyslet něco směrem vpřed.
30
Mathieu Duhamelovi hrubě nevyšel centr z levého křídla a brankář Alphonse Aréola mohl v klidu odkopávat od své brány.
27
Bengali-Fodé Koita nebyl podle soudu hlavního rozhodčího faulován a Bastia mohla vhazovat.
26
Caen u míče.
25
Domácí poprvé nebezpečně vypálili na bránu, Alphonse Aréola ale zasahovat zatím nemusel.
24
N'Golo Kanté předvedl povedenou zasekávačku a poté zpoza šestnáctky napřáhl levačkou ke střele, která skončila těsně nad břevnem.
23
Bastia vstřelila gól ze druhé střely na bránu a už hlavička Sebastiena Squillaciho zaváněla gólem.
22
Hráči Caen sice byli v úvodu zápasu aktivnější, nyní jim to však není nic platné.
21
Bastia právě vstřelila branku!
FRANCOIS KAMANO posílá Bastii do vedení!! Sebastien Squillaci hlavičkoval po centru ze standardní situace do břevna a míč se následně odrazil k Francoisovi Kamanovi, který ho uklidil do brány.
20
Na opačné straně ale nevymysleli směrem vpřed nic ani hostující hráči.
19
Útočná snaha Caen skončila po nepřesné finální přihrávce směrem do šestnáctky pouze u brankáře Alphonse Aréoly.
18
Obránce Antar Yahia byl faulován a Bastie byl odpískán útočný faul.
17
Sledujeme utkání dvou celků ze spodní části tabulky, a tak zřejmě nelze očekávat nějakou gólovou přestřelku.
16
Je za námi úvodních 15 minut, kterých toho zatím příliš mnoho nenabídlo. Respektive vůbec nic.
15
José Saez zkoušel střílet zpoza šestnáctky, jeho střela ale byla zablokována.
12
Oba týmy se snaží přejít do útoku, to ano, schází jim však finální přihrávka.
11
Útok Caen zastavil faul jednoho z hráčů Bastii ve středu hřiště.
10
Hráči Caen vyrazili do rychlého protiútoku, ten však vyzněl naprázdno a hosté se dokázali ubránit.
9
Guillaume Gillet posílal do šestnáctky Caen dobrý centr, ten byl ale odvrácen.
8
Sebastien Squillaci odvedl v obraně dobrou práci a zastavil další snahu Caen.
6
Caen je v úvodu zápasu aktivnější, zatím se však nedostalo do žádné gólové příležitosti.
5
Akci domácích zastavila nepřesná finální přihrávka, po níž mohl Alphonse Aréola odkopávat od své brány.
4
Caen rozehrálo vzápětí standardní situaci, vzápětí ale z jeho akce žádné nebezpečí nevzešlo.
3
Yannicku Cahuzacovi byl odpískán šlapák na Herve Bazileho.
2
Caen založilo útok dlouhým nákopem, ten byl však hodně nepřesný a skončil u rohového praporku.
1
Hlavní rozhodčí Benoit Millot dal právě pokyn k zahájení zápasu, jehož výkop obstarali hráči domácího Caen.
1
Hráči obou týmů už jsou po rozcvičení na hřišti a zápas mezi Caen a Bastiou bude moci za několik málo okamžiků začít. Hlavním rozhodčím dnešního zápasu je pan Benoit Millot.

SM Caen: Vercoutre – Seube, Da Silva, Yahia, Appiah – Saez, Adéoti, Kanté, Bazile – Duhamel, Koita.
Náhradníci: Perquis – Privat, Nangis, Saad, Raineau, Raspentino, Féret.

SC Bastia: Aréola – Diakité, Marange, Modesto, Squillaci – Palmieri, G. Gillet, Cahuzac, Boudebouz – Ayité, Kamano.
Náhradníci: Leca – Ongenda, Tallo, Keita, Kone, Peybernes, Cioni..
Bastia je na tom od minulého kola lépe. V něm totiž vyhrála, a tak odskočila svému soupeři na rozdíl tří bodů. Dalo by se to tedy nazvat soubojem o 6 bodů, buď si Bastia trochu oddychne, nebo se na ní zase Caen bodově dotáhne. Pro první situaci bude pracovat i G. Tallo, který je se 4 brankami nejlepší střelec týmu.
Bude to boj na život a na smrt. Utkají se spolu celky z posledních dvou příček tabulky. Hůře je na tom Caen, které získalo letos zatím jen 14 bodů při skóre 21:31. Z posledních pěti zápasů si připsalo dvě remízy a tři prohry, formu tedy nijak oslnivou nemá. Nejlepším střelcem týmu je s 6 brankami M. Duhamel.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky! Dnešní večer nabídne opět jeden důležitý zápas, Caen vyzve v rámci 19. kola Bastiu. Nenechte si toto utkání ujít, startuje ve 20 hodin, sledujte ho s námi.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.