Skončilo nám utkání 23. kola Ligue 1, ve kterém domácí Caen zvítězilo nad čtvrtým týmem tabulky, Saint-Etienne, 1:0. Pro Caen je to třetí výhra v řadě a opouští tak sestupové pozice. V druhém poločase byli aktivnější domácí, hosté si prakticky nevytvořili žádnou šanci na srovnání skóre. Jediným střelcem utkání je tak Féret, který dostal domácí do vedení na konci prvního poločasu.

90+2
Domácí se ubránili a míč letí daleko od jejich branky.
90+1
Rohový kop pro hostující tým.
90+1
Neskutečné, co teď dokázali zahodit domácí borci! Dva hráči v modrých dresech šli sami na brankáře, Brison skvělým pasem nabídl Emilianovi Salovi dát branku do odkryté branky, ten ale míč netrefil ideálně a Ruffier míč stihl před brankovou čarou!
90
Hlavní rozhodčí nastaví 3 minuty.
90
Hosté získali míč a zakládají jeden z posledních útoků dnešního zápasu.
89
Nangis ale zabojoval a vybojoval míč zpět pro svůj tým.
89
U míče hosté a spěchají dopředu.
88
Lemar dostal skvělou nahrávku před bránu, chyběl mu ale krok, aby zasáhl míč. Akce pokračovala a domácí vybojovali rohový kop.
87
Lemoine nedovoleně zastavil Lemara a od rozhodčího vidí žlutou kartu.
87
Domácí odkopli míč do bezpečí.
86
Domácí obrana teď neodkopla míč podle svých představ a nabídla hostům rohový kop.
85
Útočné snažení domácích zastavuje zvednutý praporek.
84
Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Jérémy Clément, přichází Jonathan Bamba.
83
Hra se nám začíná přiostřovat, rozhodčí ale ponechává tvrdší metr a hru moc nepřerušuje.
82
Žlutou kartu dostává Jérémy Clément (AS Saint-Étienne).
81
Střídání v týmu SM Caen: ze hřiště odchází Nicolas Seube, přichází Jordan Adéoti.
81
Domácí se dostali do rychlého protiútoku, Lemar byl na konci celé akce, ale těsně minul!
81
Domácí se ubránili a mohou zaútočit.
80
Hamouma střílel z malého vápna, střela zblokována na další rohový kop.
80
Hosté vybojovali rohový kop.
79
Lemoine to zkusil z velké dálky, Vercoutre neměl problém.
78
Domácí se zatáhli a hosté drží míč na svých kopačkách.
77
Ke střele se dostal i nový muž na hřišti na straně domácích, jeho střelu ale Ruffier viděl a pohlídal si jí.
76
Opět se ke střele dostal Lemar, i tentokrát ho vychytal hostující brankář.
75
Střídání v týmu SM Caen: ze hřiště odchází Sloan Privat, přichází Emiliano Sala.
74
Mollo se centrem do vápna snažil najít své spoluhráče, kteří si ale v souboji pomohli faulem a u míče tak budou domácí.
73
Lemar se dostal k míči, dokázal i zakončit. Ruffier ale neměl s touto střelou problémy.
72
Saint-Maximin teď předvedl, že s míčem to opravdu umí. Nicméně se zamotal a o míč tak přišel.
71
Na druhé straně se do rychlého protiútoku dostali hosté, Hamouma se dožadoval odpískání faulu na hranici šestnáctky, hra ale pokračuje.
70
Nangis neprošel přes hostující obránce a domácí tak přišli o míč.
69
Hra pokračuje, míč mají domácí.
68
Nangis nestihl míč, který skončil v zámezí. Následně ho odkopl daleko od místa přestupku a zasáhl rohový praporek, který se zlobil. Hra je přerušena.
67
Střídání v týmu SM Caen: ze hřiště odchází Herve Bazile, přichází Thomas Lemar.
66
Domácí si v útoku počínali nedovoleně a o míč tak přicházejí.
65
Vercoutre se poprvé v druhém poločase dostal do těžké situace, musel jít do souboje s jedním útočníkem. V souboji dopadl lépe a vybojoval pro domácí míč.
65
Hosté se teď usadili na polovině soupeře, domácí obrana ale zatím odolává.
64
Centrovaný míč do šestnáctky odvrací domácí obrana do bezpečí.
63
Hosté mají k dispozici standartní situaci.
63
Mollo byl tvrdě faulovaný Nangisem, který vidí od rozhodčího žlutou kartu.
62
Hosté jsou v útoku daleko méně nebezpeční než v poločase prvním, Vercoutre je zatím bez práce.
60
Caen je v posledních minutách velmi nebezpečné! Féret dával míč pod sebe na Privata, který ale patičkou těsně mijí hostující branku.
59
Seubé se dostal k míči, jeho střela ale mezi třemi tyčemi neskončila.
58
Kanté si teď dovolil v šestnáctce hostů moc, velmi pěkná individuální akce tohoto hráče. Domácí mají k dispozici rohový kop.
58
Akci domácích zastavuje zvednutý praporek.
57
Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Landry N'Guémo, přichází Allan Saint-Maximin.
56
Pro změnu drží míč na svých kopačkách Caen, hostující obrana ale zatím hlídá svou branku pozorně.
55
Hosté se dostali do dobré šance, na poslední chvíli ale jeden z domácích zablokoval finální přihrávku a k ohrožení branky tak nedošlo.
54
Nangis se dostal do vápna hostů a byl poslán k zemi, dožaduje se penalty, píšťalka sudího se ale neozvala.
53
Domácí obrana teď odolává centrům z obou stran šestnáctky, nakonec je ale míč daleko od jejich branky.
52
50
Akci domácích zastavuje zvednutý praporek asistenta.
49
Opět chyba na straně hostů a Féret byl faulován.
48
Hosté ale dělají poměrně velké chyby v obraně a nedokážou se tak dostat ze své poloviny.
47
Hned v úvodu nebezpečná šance domácích! Bazile centroval do vápna, Nangis ani Privat ale nedokázali uklidit míč do branky.
46
Hosté rozehráli a ihned spěchají k bráně domácích.
46
Oba týmy jsou zpátky na hrací ploše, druhý poločas za malou chvíli začne.
Skončil nám první poločas 23. kola Ligue 1, ve kterém se proti sobě utkal osmnáctý tým tabulky se čtvrtým týmem. Tabulkový rozdíl v prvním poločase nebyl znát, hra byla po celý poločas vyrovnaná, šťastnější jsou ale domácí, kteří dokázali zásluhou Féreta vstřelit branku a po poločase tedy vedou 1:0.

45
Bazile fauloval a domácí tak o míč přicházejí.
45
Domácí jsou po vstřelené brance stále aktivní a drží míč na svých kopačkách.
44
Útočný faul hostů a jejich útočné snažení je tak zastaveno.
43
42
Domácí Da Silva dostává žlutou kartu.
40
Caen právě vstřelilo branku!
Domácí se dostávají do vedení! Hosté ztratili míč a domácí šli do protiútoku, JULIEN FÉRET to vzal všechno na sebe a samostatným únikem a pěknou střelou posílá domácí do vedení! – 1:0.
39
Utkání je zatím velice vyrovnané, vidíme šance na obou stranách a dívaci se rozhodně mají na co dívat.
38
Mollo teď pomohl v obraně a nepustil tak Appiaha do šance.
37
Střídat se nebude a otřesený hráč se vrací na hrací plochu. U míče hostující hráči.
35
Théophile-Catherine byl teď tvrdě atakován Imorouem a hodně těžce se zvedá z trávníku.
34
N'Guémo to teď zkusil z větší dálky, střela se ani tentokrát mezi tyče nevešla.
33
Obrovská šance hostů! N'Guémo dostal skvělý míč na malé vápno, mezi tři tyče se ale trošku nečekaně netrefil a stav je tak stále nerozhodný.
32
Z následného rohového kopu domácí nic nevytěžili a míč tak mají hosté.
31
Velmi dobrý centr do vápna, který musel Baysse odkopnout alespoň na rohový kop.
31
Privat byl v útočném snažení faulován a domácí tak budou mít k dispozici standartní situaci z pravé strany.
30
Baysse se dostal k hlavičce, která ale mezi třemi tyčemi neskončila.
29
Další rohový kop pro hostující tým.
28
Da Silva nakopl míč dopředu, kde se míče ujali jeho spoluhráči. Celá jejich akce je ale zastavena zvednutým praporkem.
28
Z prvního rohového kopu hosté nic nevytěžili, teď mají k dispozici další.
27
Domácí obrana si teď neporozuměla a nabídla tak hostům rohový kop.
25
Hra se momentálně odehrává uprostřed hřiště a na obou stranách jsou vidět nepřesnosti.
24
Další šance hostů. Brison centrem do šestnáctky našel van Wolfswinkela, jehož střela se mezi tři tyče nevešla.
23
Na centr si naběhl Perrin, jeho střela ale končí těsně vedle levé tyče.
22
Rohový kop bude k vidění i na druhé straně.
21
Rohový kop rozehrál Seube, pro jeho centr si došel hostující brankář, kterému ale míč vypadl. Naštěstí pro jeho spoluhráče dopadlo vše dobře.
20
Kanté teď odvedl skvělou obrannou práci a Privat mohl jít dopředu, vybojoval pro domácí rohový kop.
19
Privat to teď zkoušel akrobaticky, jeho střelu si ale Ruffier pohlídal.
17
Hosté drží míč na polovině domácích, k ohrožení branky ale nedochází.
16
Na druhé straně musela hostující obrana bránit nebezpečný centr.
15
Théophile-Catherine skvěle zabojoval u rohového praporku a dokázal i odcentrovat. Míč se dostal k Hamoumovi, který ale střelou z otočky těsně minul pravou tyč domácího brankáře.
14
Centrovaný míč skončil na břevně domácí branky! Vercoutre bude odkopávat od své branky.
13
Da Silva si v souboji počínal nedovoleně a hosté mají zajímavou standartní situaci z rohu velkého vápna.
12
Domácí odklidili míč do bezpečí.
11
Baysse se snažil centrovat do vápna, trefil ale Appiaha a hosté budou rozehrávat rohový kop.
9
Velká šance i na druhé straně! Mollo vyslal do samostatného úniku van Wolfswinkela, který ale těsně minul pravou tyč domácí branky.
8
Opět aktivní Nangis, tentokrát si dovolil vtrhnout až do vápna, jeho nahrávka pod sebe ale našla pouze pozorného Perrina, který odklidil míč do bezpečí.
7
Nangis teď dobře zabojoval na pravé straně hřiště. První jeho centr byl zblokovaný, ten druhý ale prošel a hostující obránci museli být v pozoru.
6
U míče jsou opět hosté, kteří kombinují na polovině domácích.
5
Imorou nacentroval z pravé strany míč do vápna, Privat ale střelou mijí branku.
4
Appiah ale vybojoval míč a šel se spoluhráči do protiútoku! Bazile dostal skvělou přihrávku do vápna a byl úplně sám před brankářem, branku ale z malého vápna trestuhodně přestřelil!
3
Hosté se usadili na polovině soupeře a čekají na vhodnou příležitost.
2
Hamouma centroval do vápna, kde se ale k míči nedostal žádný z jeho spoluhráčů.
1
Domácí hned nakopli míč dopředu, kde se neudržel a míč získali poprvé hosté.
1
Utkání rozehráli domácí hráči.
1
-2
Oba celky nastupují na hrací plochu. Domácí Caen nastoupí v červeno modré kombinaci, hosté oblékli pro tento zápas dresy zeleno-bílé.

SM Caen: Vercoutre – Appiah, Yahia, Da Silva, Imorou – Kanté, Seube, Féret (C) – Nangis, Privat, Bazile.
Náhradníci: Perquis – Adéoti, Calvé, Lemar, Saez, Saad, Sala.

AS Saint-Étienne: Ruffier – Théophile-Catherine, Baysse, Perrin (C), Brison – Clément, Lemoine, N'Guémo – Hamouma, Mollo, van Wolfswinkel.
Náhradníci: Moulin – Bamba, Karamoko, Madianga, Saint-Maximin, Tabanou, Saint-Louis..

AS Saint-Étienne:

Hosté jsou na opačném konci tabulky, přesněji na 4. místě. Saint-Étienne má nejlepší obranu v lize, když za 22 zápasů inkasovala pouze čtrnáctkrát. Nadruhou stranu ale patří k nejméně skórujícím týmem soutěže. Na kontě má 24 branek (Caen má branek 30). Saint-Étienne se v posledním kole na domácím hřišti utkalo s PSG. Ibrahimovič proměnil penaltu a PSG se vracelo domů s třemi body. První trojka je v Ligue 1 velice vyrovnaná a Étienne na ni ztrácí sedm bodů.
SM Caen:

Domácí tým se nachází na 18. místě tabulky, které ještě znamená sestup do nižší ligy. Malá spokojenost ale v týmu je. Caen se dvě kola zpátky držel na posledním místě tabulky a vypadalo to špatně. Jenže v posledních dvou kolech získali šest bodů a rázem vyskočili o dvě příčky výš. Nejdřív na domácí půdě porazili silný Reims výsledkem 4:1, poté vyloupili stejným výsledkem Rennes. Caen je nejslabším týmem na domácí půdě s bilancí 2-2-6.
23. kolo má na programu Ligue 1 zápas SM CaenAS Saint-Étienne. Tento zápas vám v tomto onlajnu přiblížíme.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.