Rozhodčí Swarbrick ukončil dnešní utkání za nerozhodného stavu 1:1. Zápas mezi Bournemouth a Leicesterem příliš zajímavý nebyl. Téměř žádné šance k vidění nebyly, dohromady padly pouze 4 střely na bránu, což je velmi málo. Také gólmani se příliš nenadřeli, oba si připsali po jednom zákroku. Za Bournemouth se trefil Wilson a za Leicester skóroval z pokutového kopu Vardy. Oba týmy si na svá konta připisují jednobodový zisk. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
90+8
90+8
Wilson byl sražen k zemi a domácí tým se dožadoval pokutového kopu, ale rozhodčí byl proti!
90+7
Hostům se rohový kop vůbec nepodařil, centr byl příliš přetažený.
90+7
Před rohovým kopem se Leicester v pohodě ubránil a nyní sám bude kopat roh.
90+6
Domácí tým z volného přímého kopu vytěžil kop rohový.
90+5
V závěru bude zahrávat domácí tým standardní situaci z velmi dobré pozice.
90+2
Žlutou katu obdržel Schlupp.
90+1
Střídání v týmu Leicester City: ze hřiště odchází Ritchie De Laet, přichází Yohan Benalouane.
90
Druhý poločas bude nastaven o 8 minut.
86
Leicester právě vstřelil branku!
Míč na penaltovou značku si připravil JAMIE VARDY, který ze své kopačky vyslal jedovatou ránu a se štěstím dostal balon za gólmanova záda. Brankář Schmeichel si na míč sáhl, ale inkasovanému gólu nezabránil.
85
Vardy se s míčem prodral až do velého vápna, kde ho protihráč poslal nedovoleně k zemi, a tak bude Leicester City zahrávat pokutový kop!
83
Míč na střelu si navedl Schlupp, jenž ze své kopačky vyslal jedovatý pokus ke vzdálenější tyči, ale netrefil se.
78
Leicester začíná na soupeře vyvíjet tlak a snaží se o vyrovnávací gól.
75
O'Kane fauloval a vyfasoval žlutou kartu.
75
Leicester City dostal výhodu volného přímého kopu a byl blízko vyrovnávací brance, avšak Boruc si připsal výtečný zákrok a v těžké chvíli svůj tým podržel. Boruc totiž před dotírajícím se protihráčem včas zasáhl a jedovatý centr vyrazil do bezpečí. Dobíhající hráč se jen o pár vteřin nedostal ke střele.
74
Ritchie zahrával volný přímý kop, kdy poslal zajímavý centr do velkého vápna, ale nikdo z jeho spoluhráčů se ke střele nedostal.
71
Ze hry odešel Albrighton, kterého vystřídal Dodoo.
71
Leicester připravuje střídání.
69
Schlupp dostal přihrávku od Kantého a dostal se do zakončení, ale Boruc byl připraven.
67
Gradel nemůže pokračovat ve hře, a tak ho na trávníku střídá Pugh.
66
Vypadá to, že domácí tým bude muset znovu nuceně střídat.
65
Po souboji s De Laetem zůstal ležet na trávníku Gradel, který je právě ošetřován.
65
De Laet teď vyhrál souboj s protihráčem a poté odcentroval míč před bránu, ale pozorný Boruc si stáhl balon do rukavic.
63
Defenzíva domácích funguje dnes na jedničku, svého soupeře ještě k ničemu nepustila a zatím to na žádný výpadek nevypadá.
62
Hosté jsou pod tlakem a jen těžce se dostávají k míči. Leicester si takový vývoj zápasu rozhodně nepředstavoval. Fotbalisté v modrém věděli, že to nebude jednoduché, ale že tento zápas bude až tolik těžký, to si nemysleli.
59
Leicester zahrával rohový kop, ale k centrovanému balonu se nikdo v modrém nedostal, takže byl Boruc znovu bez práce.
57
Vardy se rozeběhl za balonem a snažil se dostat do zakončení, ale brankář Boruc vše přečetl a včas vyrazil míč do bezpečí, takže se útočník Leicesteru do žádné šance nedostal.
57
Zraněného Mingse na trávníku nahradil Smith.
56
Mings opouští hrací plochu na nosítkách a celý stadion mu tleská.
55
Ano, je to tak, ošetřovaným fotbalistou je Mings, který nemůže pokračovat ve hře. Dnes na hřišti příliš času nestrávil. Dostal se na hřiště ve druhém poločase a po pár minutách už musí střídat.
54
Zraněným hráčem je nejspíš Mings.
52
Domácí tým chystá druhé střídání, do hry půjde Smith.
52
Hra je přerušena, na trávníku zůstal ležet jeden z domácích hráčů.
51
Na pravém křídle obdržel balon Ritchie, který se postaral o nadýchaný centr před bránu, ale tam se nejlépe orientoval gólman Schmeichel, který své protihráče k míči nepustil.
49
Standardní situaci si vzal na starost Gradel, který se snažil centrem najít jednoho ze spoluhráčů, ale jeho pokus ke vzdálenější tyči byl velmi nepřesný.
48
Huth byl za svůj prohřešek a stížnosti potrestán žlutou kartou.
47
Huth se provinil proti pravidlům a sudí mu odpískal faul. To se Huthovi nelíbilo a okamžitě pronesl pár slov, na trávníku se strhla menší strkanice, ael už sudí celou situaci uklidnil.
46
Do druhého poločasu udělaly oba týmy změny v sestavách. Ve hře nemohl pokračovat Daniels, kterého trápilo koleno, a tak se na trávník místo něj dostal Mings. Na druhé straně dohrál Mahrez, kterého vystřídal Okazaki.
46
46
Míč do druhého poločasu uvedli domácí hráči.
46
Druhý poločas začne přibližně v 17:02.
Hlavní rozhodčí Swarbrick ukončil první poločas za stavu 1:0. O zatím jedinou branku se postaral ve 24. minutě Wilson, který se trefil opravdu nádherně. Úvod zápasu byl vyrovnaný, ale pak začalo být aktivnější domácí AFC Bournemouth, které častěji drželo míč na kopačkách a na soupeře vyvíjelo tlak. Hosté ani jedenkrát nevystřelili na branku, a tak zůstal Boruc bez zákroku. Doufejme, že druhý poločas bude zajímavější.
45+3
45+2
Hosté se s míčem pohybují na soupeřově polovině a přejí si dát gól do šatny. Domácí tým se brání velmi pozorně.
45
První poločas je nastaven o 2 minuty.
44
Daniels se vrátil zpět do hry. Uvidíme, zda mu bolest povolí pokračovat i ve druhé polovině zápasu.
43
Po krátkém přerušení se pokračuje ve hře.
42
Hra je přerušena, vypadá to na potíže s kolenem.
40
Nějaké zdravotní potíže má Daniels, který si teď sedl na trávník a vyžaduje lékařskou péči.
36
King fauloval svého protihráče a za tento přestupek byl potrestán.
35
K míči se postavil Gradel, který se logicky rozhodl pro přímou střelu, ale další gól pro Bournemouth z toho nebyl. Gradel se sice prezentoval parádní střelou, ale gólman Schmeichel byl pozorný a prudkou ránu zneškodnil.
34
Leicester se teď musí pozorně bránit, protože domácí borci budou zahrávat volný přímý kop.
33
Bournemouth dnes zvolilo pruhované černočervené dresy a černé trenýrky.
32
Domácí tým zahrával rohový kop, kdy vsadil na nacvičenou situaci, ale Leicester se ubránil a nikdo z domácích se do zakončení nedostal.
28
Fotbalisté Leicesteru si takový průběh utkání zřejmě nepředstavovali a působí zaskočeně. Pokud dnes chtějí bodovat, budou muset zabrat.
24
V šanci se ocitl Huth, který toužil po vyrovnání, ale jeho střela byla protihráčem úspěšně zablokována.
24
Bournemouth právě vstřelilo branku!
Do pokutového území přilétl z levé strany nadýchaný centr, ke kterému se dostal hlavičkující Gradel, ale jeho pokus protihráč zabokoval. Na hranici malého vápna se výborně zorientoval CALLUM WILSON, který se dostal k odraženému míči a parádními nůžkami nedal gólmanovi šanci.
23
Přihrávky: AFC Bournemouth 106:84 Leicester City.
22
U míče jsou hosté, kteří se snaží dostat na útočnou polovinu, kde by rádi ohrozili soupeřovu branku. Zatím se to nedaří, protože se domácí tým pozorně brání.
20
Na levém křídle dostal dobrou přihrávku Daniels, který se prezentoval stříleným centrem ke vzdálenější tyči. Myšlenka to byla dobrá, ale provedení malinko horší. Schmeichel si mohl ulevit, protože nakonec zasahovat nemusel.
19
V blízkosti středového kruhu kombinuje Ritchie s Tomlinem.
18
Prozatím jsme neviděli ani jednu zajímavou situaci, která by diváky nadchla. Doufejme, že se výkon obou týmů rapidně zlepší.
13
De Laet poslal svého protihráče k zemi a za svůj prohřešek byl potrestán žlutou kartou.
12
Fotbalisté Bournemouthu ze standardní situace nic nevytěžili.
11
Domácí tým se dostal na soupeřovu polovinu, kde Gradel vybojoval rohový kop.
8
V úvodních minutách sledujeme vyrovnané utkání, ve kterém šance k vidění zatím nejsou. Doufejme, že se zápas zlepší.
4
Domácí tým dostal výhodu standardní situace, ale z volného přímoho kopu vůbec nic nevytěžil. Ve 4. minutě zůstává stav skóre 0:0.
4
Schlupp teď zašel za hranici pravidel. Na pravém křídle se do útoku řítil Wilson, kterého s pomocí faulu zastavil zmiňovaný Schlupp.
2
Standardní situace se hostům nepodařila, a tak mohli domácí hráči zůstat naprosto v klidu, protože ničemu nepříjemnému nečelili.
2
Mahrez už je na nohou a vypadá to, že bude v pořádku. Nyní si bere na starost volný přímý kop.
1
Rozhodčí ani chvíli neváhal a rychle ze své kapsičky tasil žlutou kartu, kterou byl potrestán Gradel.
1
O úvodní výkop se postarali fotbalisté Leicesteru City, kteří dnes nastoupili v modrých kompletech. Hosté zkusili útočnou akci podél pravé postranní čáry, ale podle představ to rozhodně nebylo. Navíc byl faulovaný Mahrez, který teď zůstává ležet na trávníku.
1
-4
Hlavní sudí Swarbrick přivádí dnešní aktéry na zelený pažit.
-10
Po rozcvičení se oba celky odebraly do svých šaten.
-27
Na stadionu probíhá rozcvička obou týmů.

AFC Bournemouth: Boruc – Francis, Elphick (C), Cook, Daniels – Gradel, O'Kane, Surman, Ritchie – Tomlin – Wilson.
Náhradníci: Federici – Pugh, Mings, Smith, MacDonald, Kermorgant, Distin.

Leicester City: Schmeichel – De Laet, Huth, Morgan (C), Schlupp – Drinkwater, King – Mahrez, Kanté, Albrighton – Vardy.
Náhradníci: Schwarzer – Okazaki, Ulloa, Fuchs, Benalouane, Inler, Dodoo.

Rozhodčí: Swarbrick – Bryan, Salisbury.
Bournemouth si jistě bude muset dát pozor na střelce Mahreze, který se čtyřmi v střelenými góly vede tabulku střelců. Nicméně ani Wilson z Bournemouthu není špatný, vstřelil už 3 branky.
Leicester City je v tabulce, překvapivě, na 2. místě a na svém kontě má 7 bodů. Fotbalisté Leicesteru dvakrát zvítězili a jedenkrát remizovali. Dosavadní stav skóre je 7:4.
Po třech odehraných kolech se AFC Bournemouth nachází na 13. pozici a na svém kontě má 3 body. Bournemouth jedenkrát zvítězilo, ani jedenkrát neremizovalo a dvakrát bylo poraženo. Dosavadní stav skóre je 4:5.
Na dnešní zápas byli nominováni:

AFC Bournemouth: Allsop, Boruc, Federici, Cargill, Cook, Daniels, Distin, Elphick, Francis, Mings, Smith, Ward, Atsu, Gosling, MacDonald, O'Kane, Pugh, Ritchie, Stanislas, Surman, Gradel, Kermorgant, King, Rantie, Tomlin, Wilson.

Leicester City: Schmeichel, Schwarzer, Benalouane, De Laet, Fuchs, Huth, Moore, Morgan, Simpson, Wasilewski, Albrighton, Drinkwater, Hammond, Inler, Kanté, King, Mahrez, Schlupp, Dodoo, Kramaric, Okazaki, Ulloa, Vardy.

Hezké sobotní odpoledne. Anglická Premier League má na programu 4. kolo, ve kterém na sebe mimo jiné narazí také AFC Bournemouth a Leicester City. Veškeré dění se bude odehrávat na stadionu Goldsands Stadium. Textovým přenosem Vás bude doprovázet Lucie Rapantová.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.