Pro dnešek je to z Bundesligy všechno. Děkujeme vám za pozornost a u Bundesligy opět na shledanou.
Je za námi nejgólovější zápas dnešního programu 4. kola Bundesligy. Domácí už od úvodu šli jasně za vítězstvím, které si nakonec odnášejí po vysoké výhře 6:2. Na takto vysokém výsledku se podílel především domácí kapitán Alexander Meier, který se po pěti měsících vrátil na trávník a hned zaznamenal hattrick. Hosté dnes sehráli velmi špatný zápas hlavně v obraně a domácím to v některých situacích hodně usnadnili.
90
90
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Marc Stendera, přichází Slobodan Medojević.
89
Žlutou kartu dostává Jonas Hector (1. FC Köln).
88
Alexander Meier za velkého aplausu odchází pro dnešek ze scény a pár vteřin na hřišti dostane poprvé v sezóně Václav Kadlec.
87
Frankfurt právě vstřelil branku!
Pět měsíců byl kvůli zranění kolene mimo hru, ale hned v prvním zápase po návratu na trávník ALEXANDER MEIER dává hattrick! Horn byl proti jeho další střele krátký.
86
Sørensen se nyní musel mít na pozoru, ale zvládl celou situaci.
85
Risse to po dlouhém čekání vzal na sebe a snažil se střílet po zemi k tyči, ale branku o velký kus minul.
84
Hodně zajímavá situace před pokutovým územím Frankfurtu. Abraham upadl a nedokázal ani natřikrát odkopnout míč, nakonec z celé situaci vznikl faul na Hosinera.
83
Z rohového kopu zahraného na bližší tyč nebylo nic, ale ani z možnosti Kölnu na rychlý protiútok.
82
Na druhé straně také hodně zajímavá akce a střelu Seferoviče likviduje Horn.
81
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Luc Castaignos, přichází Johannes Flum.
81
Köln právě vstřelil branku!
DOMINIQUE HEINTZ se po rohovém kopu dostal nad svého strážce Hasebeho a přesnou hlavičkou překonává Hradeckeho.
80
Hosté budou moci zahrávat alespoň rohový kop.
79
Kölnu se naskytla možnost na rychlý protiútok, ale rychlost nakonec hostům chyběla a z šance nebylo nic.
78
Eintracht hraje v klidu, ztráta míče na útočné polovině teď domácí nemusí tolik mrzet.
77
Střídání v týmu 1. FC Köln: ze hřiště odchází Anthony Modeste, přichází Dušan Švento.
75
Olkowski se dostal ke střele z hranice pokutového území, ale míč poslal hodně mimo.
74
Domácí už asi definitivně rozhodli o své výhře, ale hosté by určitě rádi alespoň snížili.
73
Lehmannovi nevyšla ideálně rozehrávka, k míči se následně dostal Castaignos, který si všiml nabíhajícího HARISE SEFEROVIČE, který střelou na vzdálenější tyč překonává Horna.
71
Kolín nad Rýnem v sobotních večerních zápasech už devětkrát nevyhrál a nedočká se zřejmě ani dnes. To domácí jsou naopak v těchto duelech nejlepší v celé lize.
70
Olkowski se po pravé straně dostal až do šestnáctky, ale zakončení mu nevyšlo podle představ.
69
Heintz dnes v některých soubojích hraje hodně ostře, což opět potvrdil, ale ani teď se asi karetního napomenutí nedočká.
69
Domácí hráči nyní začínají další kombinaci u Hradeckeho, kterého se snažil vyrušit při rozehrávce Modeste.
68
Modeste dnes znovu zastaven v útočném snažení kvůli ofsajdu a nyní opět pomezní viděl naprosto přesně.
67
Hosté měli k dispozici ještě autové vhazování, ale po něm se žádné velké nebezpečí nezrodilo.
66
Hosiner byl rychleji u balónu a mohl poslat přihrávku na Modesteho, který si pohlídal ofsajdovou past, ale vyběhnutého gólmana nedokázal překonat.
65
K míči se dostal Meier, jenže jeho zamýšlený centr na Seferoviče byl hodně nepřesný.
64
Hostům se nepovedlo nic vymyslet po rozehrávce, naopak nabídli Frankfurtu možnost jí do útoku.
63
Reinartz předvedl hodně ostrý skluz proti Rissemu a žlutá karta je naprosto oprávněná.
63
Meier dostal míč před šestnáctkou, ale jeho pumelici zablokoval první bránící hráč.
61
Více jak hodina hry je za námi, domácí teď hrají ve velké pohodě.
60
Modeste podstoupil další tvrdý souboj o míč a opět z něj vyšel jako poražený.
59
Domácí hrají ve velké pohodě, nyní na útočné polovině.
57
Domácím se nakonec povedlo dostat k zakončení, které však bylo zablokované.
57
Na druhé straně se snažil proniknout k zakončení Oczipka, Olkowski jej zastavil.
56
Modeste byl adresátem dlouhého nákopu na útočnou polovinu, proti Abrahamovi v souboji ale neuspěl.
54
Frankfurtu se ze standardní situace nepovedlo výrazněji ohrozit Hornovu branku.
54
Na druhou stranu se dral Seferović, ale byl odstaven od balónu Heintzem, i když jen za cenu nedovoleného zákroku.
53
Opět v hlavní roli autor jediné dnešní branky Kölnu Modeste, kterému je máván ofsajd.
52
Modeste vyhrál podle sudího čistě souboj míč, jenže následně mu balón utekl příliš od nohy.
50
Hosté se snaží směrem dopředu něco vymyslet, ale s dalším pokusem si znovu bez větších potíží poradil Lukas Hradecky.
49
Hodně zajímavý tah od hostujícího trenéra střídat takto po začátku poločasu, ale především Bittencourt dnes byl naprosto neviditelným hráčem.
49
Střídání v týmu 1. FC Köln: ze hřiště odchází Leonardo Bittencourt, přichází Philipp Hosiner.
49
Střídání v týmu 1. FC Köln: ze hřiště odchází Simon Zoller, přichází Juja Osako.
48
K zajímavému pokusu se dostal Risse, Hradecky nadvakrát míč zkrotil.
47
Hosté se dostávali po pravé straně do útoku, ale nakonec ani na centr před branku nedošlo.
46
Ani jeden z týmů do druhé půle nevystřídal a hosté mohou rozehrát druhých pětačtyřicet minut.
46
Máme za sebou velmi zajímavý první poločas posledního sobotního střetnutí z programu Bundesligy. Frankfurt vlétl do utkání výborně hlavně díky uzdravenému Alexandru Meierovi, který se po dlouhém zranění vrátil dvěma vstřelenými góly během dvaceti minut a ještě k tomu přidal gólovou asistenci. Hostům se povedlo z jedné z mála šancí snížit, ale sotva se rozehrálo, tak domácí přidali další gól.

Obrana Kölnu je zatím děravá jako ementál a do druhé půle mají kozlové o čem přemýšlet, naopak domácí si utkání užívají.
Druhý poločas začne přibližně v 19:32.
45+2
45+2
Castaignos se ještě mohl dostat do útoku, ale pomohl si v souboji se Sørensenem faulem.
45+1
Biittencourt hledal dobře postaveného Zollera, tomu míč utekl.
45+1
Centr z pravé strany před branku Frankfurtu byl snadným soustem pro Hradeckeho.
45
Nastavuje se jedna minuta nad rámec prvního poločasu.
45
Poslední minuta první půle v plném proudu, Domácí získali míč na své kopačky.
44
Nakonec velmi zajímavá možnost hostů. Zoller se dostal s míčem do pokutového území, ale ve vyložené šanci minul branku Lukase Hraddeckeho.
43
Commerzbank-Arena píská během kombinace hostů, kteří jsou s míčem ale ve středu hřiště.
43
Po ošetření Russe se pokračuje a míč mají hosté.
42
Modesteho se marně snažil odzbrojit Russ. Oba hráči při vzájemném souboji utrpěli zranění.
41
Frankfurt pokračuje v útočném snažení a znovu se snaží dostat před Horna.
39
Modeste byl podle sudího čistě ozbrojen a zastaven v postupu na útočnou polovinu.
38
Hosté dělají při rozehrávce řadu chyb, další z nich přišla nyní a s ní i laciné odevzdání míče.
37
Do velké šance se drali hosté, konkrétně Zoller mohl jít zcela sám na Hradeckeho, ale pomezní sudí mává ofsajd, který na první pohled určitě nebyl.
35
Domácí měli k dispozici rohový kop, ale Horn si zakončení bez problémů pohlídal.
34
Domácí pokračují v aktivitě a další balón za obranu opět nadělal kolínským velké trable.
32
Heintz se dostal pod tlak při rozehrávce, ale ve spolupráci s Hornem vše vyřešil.
31
Jestli se čekala před utkáním v první půli spíše taktická bitva, tak je tomu naprosto opačně. Domácí předvádí střelecký koncert a nutno říct, že hosté jim k tomu dávají až příliš mnoho prostoru.
30
To je neskutečná půl hodina v Commerzbank-Areně! LUC CASTAIGNOS se dostal za obranu Kolína nad Rýnem a následně dokázal překonat i Timo Horna!
28
Simon Zoller poslal dobrý centr do šestnáctky a ANTHONY MODESTE z hranice malého vápna hlavou snižuje.
27
Poprvé v zápase má nějakou práci i Hradecky, ale domácí gólman si s Risseho centrem v klidu poradil.
25
Výborný průnik po levém kraji předvedl Oczipka a vybojoval pro svůj tým alespoň rohový kop.
24
Hosté jsou jako opaření a není se co divit. Výborná defenziva z prvních tří kol je dnes fuč a vypadá to zatím na velký průšvih.
23
ALEXANDER MEIER je zpátky ve velkém stylu! Po téměř půlroční pauze kvůli zraněnému kolenu přidává během dvaceti minut už svoji druhou branku a celkově už třetí zásah Eintrachtu!
20
Do dobré příležitosti se dostávali také hosté, ale Modeste byl přistižen v ofsajdu.
18
Domácí se hnali do další příležitosti, ale je jim máván ofsajd.
17
Alexander Meier je po pauze při chuti a po jeho zajímavém centru mohli být hosté rádi, že se Castaignos nedostal k míči.
15
LUC CASTAIGNOS přidává druhý gól domácího celku po exkluzivním pasu do běhu od Meiera neměl potíž překonat střelou na vzdálenější tyč vyběhnutého Horna.
13
Frankfurt má dnešní duel zatím pod kontrolou a Köln nepouští až na vyjímky na vlastní polovinu
12
Další průnik po pravé straně v podání hostů vedl Risse, ale včas jej dokázal odstavit od míče Oczipka.
11
Köln se snaží něco vymyslet směrem dopředu, ale domácí obrana zatím hlavně v krajních prostorech funguje spolehlivě.
9
Rohový kop ohrožení pro branku kozlů neznamenal, pokus o rychlý brejk hostům také nevyšel.
9
Pro domácí se nabízí další možnost na ohrožení branky po rohovém kopu.
8
Frankfurt znovu operuje s míčem na útočné polovině.
7
Zatím úvodní minuty zápasu rozhodně nenudí. Hasebe pustil míč za sebe, ale tam nikdo ze spoluhráčů nebyl. Za myšlenku si však domácí záložník zaslouží pochvalu.
6
Alexander Meier se pokusil pálit přímo, ale trefil jen připravenou zeď Kölnu.
5
Nebezpečí pro hosty bude pokračovat, protože Eintracht dostane možnost zahrávat standardní situaci.
5
Další velká šance pro Frankfurt! Po ráně Castaignose předvedl famózní zákrok Timo Horn!
4
ALEXANDER MEIER dnes poprvé nastoupil po dlouhém zranění a čtyři minuty stačily k první trefě. Ignjovski poslal centr z pravé strany a Meier hlavou poslal míč k tyči.
3
Poprvé se s míčem dopředu budou moci vydat i domácí fotbalisté.
2
Hostující celek z úvodní standardní situace nedokázal nic vytěžit.
1
Hosté se poprvé dostávali do útoku, ale Risse byl tvrdě zastaven faulujícím Stenderou. Ten dostává zcela zaslouženou žlutou kartu.
1
Domácí hráči hrají dnes v tmavých dresech a v úvodním poločase se chopili rozehrávky.
1
Oba celky na hrací ploše zaplněné Commerzbank-Areny.

Eintracht Frankfurt: Zummack – Djakpa, Aigner, Flum, Medojević, V. Kadlec, Waldschmidt.

1. FC Köln: Mesenhöler – Maroh, Gerhardt, Jojić, Švento, Hosiner, Osako.
Základní sestavy:

Eintracht Frankfurt: Hradecky – Ignjovski, Russ, Abraham, Oczipka – Hasebe, Reinartz – Castaignos, Stendera – Meier, Seferović.

1. FC Köln: Horn – Olkowski, F. Sørensen, Heintz, Hector – Lehmann (C) – Risse, Zoller, Vogt, Bittencourt – Modeste.

Rozhodčí: Fritz – Schaal, Pelgrim.
1. FC Köln
Kolín nad Rýnem stejně jako v loňské sezóně zažívá skvělý začátek ročníku a po třech odehraných kolech jsou kozlové na čtvrtém místě v Bundeslize, když nejprve zahájili sezónu vydřenou výhrou 3:1 ve Stuttgartu, v minulých dvou kolech pak hrál Köln na domácím stadionu a připsal si remízu proti Wolfsburgu a vítězství proti Hamburgu. Jak si povedou svěřenci trenéra Stögera ve Frankfurtu?
Eintracht Frankfurt
Domácí Eintracht vstoupil do nového ročníku Bundesligy prohrou, remízou a vítězstvím. Hráči Frankfurtu v prvním kole nestačili na vicemistra soutěže z Wolfsburgu, v dalším kole remizovali s Augsburgem. První výhru si momentálně devátý celek tabulky připsal před reprezentační přestávkou, kdy Eintracht zdolal Stuttgart přesvědčivě 4:1. Jak se povede Frankfurtu dnes?
Hezký sobotní večer u sledování nejvyšší německé fotbalové soutěže! Bundesliga se vrací po reprezentační pauze a na programu je večerní utkání sobotního programu 4. kola. Do Commerzbank Areny ve Frankfurtu přijíždějí hráči Kolína nad Rýnem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.